Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiezycwlwie!!!!

Jacy są mężczyźni spod znaku Bliźniąt?

Polecane posty

Gość Rice123
jesteście poasrani jak można identyfikować i oceniać ludzi względem ich znaku zodiaku?? To góry uprzedzanie się do osobowości człowieka. Horoskopy w 90% są gówno warte, bo piszą je "pisarczyki" w badziewnych czasopismach, ale durne baby i tak się na to nabierają. I skreślają faceta z góry za to, że jest bykiem czy panną:/ ŻAL!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt....
no o nim nie była rozmowa, problem czy cokolwiek tylko Twoja znajoma miała kłopot to po co miał się angażować? co mu da spotykanie się z laską chorą na raka piersi?ot- bliźniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt....
Rice, jak rozumiem jesteś bliźniakiem;-) nie pasuje opinia innych?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zaczarowana:)
zostają prezydentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastawieni na własne potrzeby
rice...to nie z hosorskopów..ale obserwacji:) Ludzie sami mówią z doświadczenia jaki kto jest. I co dziwne to się pokrywa. A u blizniat zęsto słyszę że są to 2 twarze, 2 ludzi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahoj::
horoskop to bzdura.tak samo jak przesądy albo ze koniec świata kończyć sie ma na liczbie okragłej(2000r,2100r) tak jakby ziemia miała sie dostosować do kalendarza człowieka który sobie tak wymyślił(kalendarz gregoriański).Wszystko to przypadek.Nie ma tu żadnej reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt....
a bywa że i premierami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie do konca sie zgodzę z horoskopami jest coś na rzeczy ale nie będę się w to wgłębiać:-) Tak czy owak bliźniak przeuroczy jako kolega. TYLKO KOLEGA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
opozycja jest do tegooo ale chyba taki facet nie nadaje się do związku z kobietą ciepłą, czułą, romantyczną. Jest zbyt oschły. Jakby zarozumiały. Zimny wrecz odpowiem Ci tak obrazowo analogicznie wybiorę zwierzątko - :) JEŻ - czyli z zewnątrz igły a w środku wrażliwy.. facet z pod tego znaku jest jak "wiatr" wszędzie go pełno chciałby wiele zrobić bo w głowie ma mnóstwo pomysłów ale ... często na pomysłach się kończy ;) więc wymaga anielskiej cierpliwości czy się nadaje do ciepłej i romantycznej? raczej do takiej co go na ziemię ściągnie do znającej swoją wartość i nie trzymającej się kurczowo faceta - jeśli to potrafisz to ok a jeśli facet jest całym Twoim życiem to nie. moja mama jest strzelcem i było super między nimi ale jak teraz tak piszecie - znam jeszcze jednego bliźniaka - to ojciec mojej koleżanki i powiem szczerze że był despotyczny - nie mogła bym go nawet w części porównać do mojego ojca i baby miał na boku i nie szanował swojej żony (bił ją) na pewno zależy to też w jakiej dekadzie się urodził ale przede wszsystkim od charakteru człowieka - w jakiej rodzinie sie wychował i jakie ma wartości to co jest dla nich wspólne na pewno swoboda i chęć wolności jak mu ją ograniczysz - masz przerąbane - będzie wychodził coraz częściej i na coraz dłużej a jak dasz mu dużo swobody to będzie się trzymał domu jak pies budy i ani w głowie mu ucieczki.. ale musi czuć że jesteś kobietą która nie da się urobić. pamiętam kiedyś mój ojciec nie przyszedł na czas z pracy na obiad... mama mu nie zrobiła awantury - zajęła się swoją robotą i z uśmiechem powiedziała że obiad stoi w kuchni na piecu - on musiał sobie podgrzewać :D kolejnego razu już nie było - nie miał ochoty po pracy jeszcze przy garach stać ;) a teraz sobie wyobraź - gdyby mu zrobiła awanturę? więc mówię moja mama potrafiła sama siebie szanować więc i ojciec świata poza nią nie widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
może Mama była skorpionem?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
przecież pisałam powyżej że strzelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
a , nie strzelcem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastawieni na własne potrzeby
są małopomysłowi i małoromantyczi.. np kartke z zyczeniami na nowy rok mozna było wsunac bez nzaczka a zatem koszta zerowe na listy do skrzynki..a ten nic i zyczen wcale nie złozył..takie traktowanie nie pasuje kobiecie ciełej romantycznej. Na co jej taki oschły facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
kobiety spod strzelca mają inne walory - nie obrażając Twojej Mamy ale faceci uganiają się za nimi :-) dlatego tata nie miał głowy do romansów może ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
tak :) i potrafiła odparować "z grubej rury" ale się nie dąsała przez pół dnia ani dłużej - nie była małostkowa a to jak ktoś pisał że nie dotrzymują słowa - to jest tak oni chcą być dobrzy dla wszystkich więc jednemu drugiemu trzeciemu obiecają (bo konfliktów nie lubią) a później zwyczajnie czas nie pozwala się ze wszystkiego wywiązać - nie jest to na pewno złośliwość ale raczej to że wszystko na raz chcą a tak się nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
kot 13 nie rozumiem co znaczy inne walory nie obrażając mojej mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moja mama jest strzelcem i było super między nimi" PANI STRZELEC i PAN BLIŹNIĘTA To najsilniejsza para w Zodiaku! Razem są w stanie zawojować cały świat. Silne seksualne przyciąganie będzie szło w parze z przyjacielskim porozumieniem. Nigdy nie będą się ze sobą nudzić. Ciekawy świata Pan Bliźnięta zawsze znajdzie temat do rozmów z Panią Strzelec. Pani Strzelec będzie starała się grać w tym związku pierwsze skrzypce, na co partner na pewno się zgodzi. Pani Strzelec imponować będzie partnerowi głęboką wiedzą i erudycją. W łóżku ta para również nigdy się nie będzie nudzić. Problemy mogą pojawić się wtedy, kiedy swoje potrzeby erotyczne zaczną zaspokajać poza związkiem. Aby związek przetrwał długie lata, oboje muszą się zaprzyjaźnić i dobrze poznać. Wtedy będą w stanie wybaczyć sobie nawet największe błędy i zgodnie wychowają udane dzieci. :) "chęć wolności jak mu ją ograniczysz - masz przerąbane - będzie wychodził coraz częściej i na coraz dłużej" Potrzebuje wolności, to prawda, ale nieprawdą jest to: "będzie wychodził coraz częściej i na coraz dłużej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Po prostu mówiąc bez ogródek kobieta strzelec jest bardzo dobra w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
są bardzo pomysłowi i bardzo romantyczni. OCZYWIŚCIE DOPÓKI SIĘ NIE ZNUDZĄ:-) a nudzą się baaardzo szybko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
a jak wrócisz do domu i ona za każdym razem zacznie ci suszyć głowę? zacznie Ci ograniczać tą wolność to co zrobisz? to się poświęcisz i zrezygnujesz z niej? czy nie zrezygnujesz i będziesz co dziennie wysłuchiwał awantur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
najgorsze jest jednak zakłamanieich..Ale strzelec rzeczywiście może sobie poradzić z bliźniakiem jakośtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
pomysłowi i bardzo romantyczni popieram pomysłów im nigdy nie brakuje :) a romantyzm ojcu pozostał do końca a co do "bycia dobrym w łóżku" to nie wiem czemu by to miała być obraza - nic mi do tego i nigdy się tym nie interesowałam bo to moi rodzice :) ale wiem że mój ojciec był pierwszy i ostatni więc cokolwiek było dobre między nimi sami to wypracowali z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że te słowa też są trafne: PANI KOZIOROŻEC i PAN BLIŹNIĘTA "To para, która nigdy się nawzajem do końca nie pozna. Pani Koziorożec długo odrzucać będzie zaloty partnera, ale również zachęcać go do dalszych prób. Pan Bliźnięta szybko zniechęci się, kiedy zrozumie, że do serca Koziorożca nie wiedzie łatwa droga. Pani Koziorożec nie znajdzie w partnerze spod Bliźniąt stałego i odpowiedzialnego mężczyzny, który zabezpieczy przyszłość jej i dzieciom. Pan Bliźnięta będzie rozczarowany małomówną i nieco wstydliwą partnerką. Obojgu trudno też będzie znaleźć porozumienie w łóżku. Aby związek ten miał szanse na powodzenie, Pani Koziorożec powinna stać się bardziej wesoła i nie przywiązywać aż takiej wagi do obietnic i obowiązków. Pan Bliźnięta natomiast powinien być mniej lekkomyślny i nie zapominać o domowych zobowiązaniach." Właściwie to wszystkie słowa trafne w 100 % !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
liliano- nie każdy lubi rozprawiać na tematy intymne własnych rodziców dlatego staram się delikatnie przedstawić swoje zdanie nie urażając Ciebie - fajnie, że Twoim rodzicom się udało jednak z moich obserwacji wsród bliźniąt( mężczyzn- kobiety są ogólnie super) jest bardzo wilele zwykłych szuj co wbiją nóż w plecy najlepszemu przyjacielowi i nawet nie mrugną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
bliźniak jest dla pań z charakterem, z kolei myślę że pani skorpion też by sobie poradziła kosztem bliźniaka - podcięła by mu skrzydła bo bliźniaka wbrew pozorom bardzo łatwo skrzywdzić - sztuka w tym żeby poznając bliźniaka poznać jego dwie natury a to duża różnica dwulicowość a dwie natury więc szukajcie drugiej natury a nie drugiej twarzy a może znajdziecie ;) jedna natura- swobodny szalony druga natura - kontemplujący samotnik normalnie inne znaki mialy by problem żeby w jednej osobie byl i marzyciel i "szaleniec" ;) stąd horoskopy piszą o 2 naturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
kot 13 zmoich obserwacji wsród bliźniąt( mężczyzn- kobiety są ogólnie super) jest bardzo wilele zwykłych szuj co wbiją nóż w plecy najlepszemu przyjacielowi i nawet nie mrugną. z Twoich obserwacji? ale tylko obserwacji czy przyjaźniłaś się z tymi bliźniakami? chodzi mi o to czy tylko z boku obserwowałaś czy z perspektywy bliskiej znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jedna natura- swobodny szalony druga natura - kontemplujący samotnik" Bingo ! Pomimo, że samotnik, to jednak szukający szczęścia u boku tej jedynej. Nikt nie lubi samotności nawet Bliźnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mojego doswiadczenia i kobie
ty,i mezczyzni spod tego znaku sa tacy,jak to opisal Boogieman,zwlaszcza w tym akapicie: Często denerwują partnera swoją huśtawką nastrojów, zmiennością, popadaniem w różne stany emocjonalne i ze skrajności w skrajność. Ludzie spod tego znaku są nieobliczalni, ciężko ich rozszyfrować i przewidzieć jak się zachowają w danej sytuacji. Bliźnięta są dosyć mściwe, lepiej nie wyrządzać im krzywd, gdyż długo chowają w sobie urazy i rzadko o nich zapominają." Mam w rodzinie i wsrod znajomych kilka blizniakow i blizniaczek i mimo tego,ze sa wesole,lubia dobra zabawe,lubia sie smiac i maja dobre poczucie humoru,sa oddanymi przyjaciolmi,sa wierne i lojalne,czesto sa po prostu wkuurwiajace;) zwlaszcza te fochy bez powodu i zmiany nastroju,i takze to,ze caly czas chca byc w srodku akcji czy tam zainteresowania i czesto odstawiaja swoisty show,zeby tylko swiatlo wszystkich reflektorow padalo na nich.Potrafia posuwac sie do chamskich ruchow,tak jak kradniecie z premedytacja czyichs pomyslow lub przypisywanie czyichs zaslug sobie:O Ja jestem bardzo spokojna i cierpliwa,potrafie duuuuzo zniesc i ciezko mnie wkurzyc,wiec jak taka jedna z drugim zaczynali podskakiwac i zaczepiac,bo im sie akurat na fochowanie zebralo i mala klotnie,coby zbyt nudno nie bylo,nie robilo to na mnie wrazenia (jestem Owca,ale bardziej pasuja do mnie Ryby-moze dlatego,ze urodzilam sie na poczatku znaku). "Normalny" BLizniak to rzadkosc,ale i tacy sie zdarzaja.Mam kolege,ktory urodzil sie 16 czerwca i niby powinien byc 100% Blizniakiem,a jest spokojny,cierpliwy,nie fochuje i ogolnie to bardzo wyluzowany koles bez sklonnosci do typowego,blizniaczego podskakiwania i nieustajacej checi bycia pepkiem swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×