Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiezycwlwie!!!!

Jacy są mężczyźni spod znaku Bliźniąt?

Polecane posty

Gość kot13
Bogieman- tylko dlaczego tak kłamią?;-) Liliano- znam naprawdę wiele osób spod tego znaku- i nie jest to tylko moja opinia...często żerują na silnych osobach.Ogólnie niby wrażliwi , artystyczne dusze ale bardzo często ludzie małego ducha. Oczywiście zdarzają się chlubne wyjątki. Ważny jest też ascendent czyli ustawienie księżyca w znaku. dobrej nocy wszystkim astrologom kafeteryjnym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mojego doswiadczenia i kobie
tak wogole to troche glupio tak analizowac chcarakter danego czlowieka tylko na podstawie tego,pod jakim znakiem sie urodzil.Trzeba by bylo sprawdzic ascendent,descendent,Ksiezyc,Mars i reszte planet plus Medium Coeli,a potem jak "dogaduja sie" planety z Twojego horoskopu i Blizniaka,o ktorego pytasz;)...Warto tez zanalizowac danego osobnika pod wzgledem numerologicznym i sprawdzic,czy i tutaj jestescie kompatybilni,czy nie...to tak nawiasem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
wokół mnie jest sporo bliźniąt stąd znam dobrze ten znak zodiaku i są to zarówno mężczyźni jak i kobiety i powiem tak każdy z nich jest inny ale mają pewne cechy takie same - bliźniacze - właśnie gadulstwo ;) - oraz te dwie natury moja przyjaciółka jest z pod tego znaku - facetom zawsze się wydawała "niewzruszoną zołzą po której wszystko spływa jak po kaczce" wiem ze w domu nie jeden raz w poduchę płakała rano z uśmiechem jak by nigdy nic - no więc to jest ta jak niektórzy uważają "dwulicowość" ? i są romantyczni i długo szukają wyjątkowej osoby na resztę życia dlatego jak ktoś z boku popatrzy to wydaje się że zmienia kobiety jak rękawiczki - a to tylko poszukiwania czegoś co jedyne i wyjątkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z twojego doświadczenia, Ja się urodziłem 15 czerwca i zapewniam Cię, że jestem spokojniejszy od Twojego kolegi i również cierpliwy oraz bardzo wyluzowany, jak to określiłaś, ale wewnątrz mnie drzemie dużo pozytywnej oraz szalonej energii, więc nie sugerujcie się tym spokojem ;-) Skłonności do fochów jednak mamy :P Myślę, że "normalny" bliźniak, to jednak nie taka rzadkość, bo jestem już drugim takim okazem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mojego doswiadczenia i kobie
kot-ja tez zauwazylam,ze sporo osob spod tego znaku klamie,ale znam tez pewna Wage-dziewczyne,Barana-faceta,Skorpionice i Skorpiona,ktorych drugim imieniem bylo klamstwo i to nie tylko moja opinia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot, Ja jestem z tych "normalnych", którzy nie kłamią i nie mają nikogo na boku. Jak powiedziała lilianna: "są romantyczni i długo szukają wyjątkowej osoby na resztę życia" - true !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
w moim odczuciu bliźnięta ( faceci podkreślam) kłamią częściej niż osoby spod innej gwiazdy- nie wiem, może wynika o z jakiejś niemocy wewnętrznej albo z próby złapania stu stok za ogon? przemyślę to jeszcze bo to nawet ciekawe:-) z zasady uważam na ten znak - niepewny i śliski taki jakiś. Miło będzie jednak choć raz się pomylic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
srok* :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
bliźniaka nie wystarczy zachwycić urodą, trzeba mieć jeszcze coś do powiedzenia, poczucie humoru i chęć do życia - tzw osoby bez polotu preferujące wyłącznie TV - odpadają - bliźniak lubi ruch - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
mnie jeszcze ani jeden nie okłamał :) nie będę podważać tego - jeśli w Twoim towarzystwie tak się stało to na pewno tak było - nie wnikam jednak czy faktycznie kłamstwo czy - nie udana próba dyplomacji ;) tzn. jak wcześniej mówiłam bliźniak nie lubi konfliktów i nie lubi stawiać spraw na ostrzu noża i przy nieudolnej dyplomacji może coś faktycznie na kłamstwo wyglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonmonmonmmmmmmm
No to ja jestem spod znaku Blizniat i moj chlopak tez. Opisy sie zgadzaja oprocz jednej rzeczy- nie jestesmy wredni ale przekorni, uparci i pamietajacy wszelkie urazy. Moj zwiazek z moim chlopakiem jest trudny. Oboje jestesmy bardzo uparci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mojego doswiadczenia i kobie
Boogieman-wg mnie "normalny" Blizniak,czyli nie taki typowy z opisow,to osobnik,ktory nie jest impulsywny,rzadko albo wogole wybucha naglym gniewem albo niekontrolowana radoscia (jedno i drugie czesto bez powodu),wlasnie NIE FOCHUJE;),nie obraza sie o byle co,nie ma "dwoch twarzy",nie jest uparty,nie obgaduje wszystkiego i wszystkich,nie robi przedstawienia,jak np.nie przeforsuje swojego pomyslu wsrod znajomych albo w pracy,nie klamie,nie stara sie caly czas byc w srodku wydarzen czy tak ogolnie nie uwaza sie za pepek swiata itd...itp...:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mojego doswiadczenia i kobie
lilianna i Boogieman-a jak robi sie monotonnie,to Blizniaki same szumu narobia i zaraz robi sie ponownie ciekawie i interesujaco (tzn.wg nich:P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z twojego doświadczenia, chciałbym zauważyć, że ja piszę tylko o swoich cechach, które zaobserwowałem przez ponad 30 lat. Nie znam innych Bliźniaków, więc nie mam zamiaru wszystkich pakować do jednego wora ;-) Zatem zaznaczam: "wg mnie "normalny" Blizniak,czyli nie taki typowy z opisow,to osobnik,ktory nie jest impulsywny,rzadko albo wogole wybucha naglym gniewem albo niekontrolowana radoscia (jedno i drugie czesto bez powodu)." Nie jestem impulsywny i nie wybucham nagłym gniewem. Jestem zdecydowanie opanowanym człowiekiem, więc pudło. Strzela fochy i obraża się, gdy ma ku temu powód. Dla każdego "byle co" znaczy co innego, dla Ciebie może to być tylko "byle co", a dla mnie "coś więcej". Ma "dwie twarze", bo niby dlaczego miałby ich nie mieć? Jest uparty tak samo, jak np. Koziorożec, bo dlaczego miałby niby taki nie być? Nie obgaduje i nigdy tego nie robił. Unika przedstawień i wszelkich jupiterów. Trzyma się z dala od sławy, jest, jak to trafnie określiła lilianna - kontemplującym samotnikiem. Za to lubi być oryginalny i kroczyć własną drogą, nie powielać i nie naśladować innych. Nie kłamie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Boogieman-wg mnie "normalny" Blizniak..." To według Ciebie. Tyle definicji Bliźniaka ile ludzi na globie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfhyeg
Jestem bliźniakiem , i jestem fałszywy . Ale nie łączyłbym tych dwóch faktów.Żeby wierzyć w znaki zodiaku , trzeba też wierzyć że ziemia jest środkiem wszechświata i wszystkie gwiazdy łącznie ze słońcem krążą w okuł niej. Tak sądzili dawni astrologowie . Ale to niestety bzdura i żadnych znaków zodiaku nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kot13 :)
ascendent to nie jest posadowienie ksiezyca w domu horoskopu; gwoli scislosci wyznaczenie asc pozwala okreslic polozenie ksiezyca, slonca i planet w domach astralnych, ale samo slowo asc nie odnosi w zaden sposob do posadowienia ksiezyca przeciez! Mysle, ze racje maja wszyscy tutaj wypowiadajacy sie... istnieje na pewno jaks ogolny rys, jakies cechy, ktore sa charakterystyczne dla wszystkich blizniatkow. Ale poznanie godziny i miejsca urodzenia pozwala nam wlasnie na obliczenie horoskopu natalnego. Dzieki aspektom miedzy planetami itd. powstaje nam indywiudalny horoskop na moment urodzenia i wtedy dopiero mozemy mowic o konkretnym blizniaku. Inny nieco bedzie blizniak z asc w pannie, niz z asc w wadze czy wadze itd. inny bedzie blizniak z ksiezycem w koziorozcu- bardziej moze zaznaczac sie tzw 2 natura , anizeli z ksiezycem w strzelcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Znam kilku mężczyzn spod tego znaku( jednego bardzo, bardzo dobrze) i są super..Poza tym nie wierzę w horoskopy i w to ,że dzień urodzin ma wpływ na charakter człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
dzięki za podpowiedz w kwestii ascendentu- chodziło mi oczywiście o położenie Księżyca ,z tego co wiem , to kształtuje dodatkowe cechy znaku zodiaku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Przypomnę opis znakku z pierwszej strony bo jest przezabawny moim zdaniem:-) Urodzony kłamca i blagier. Żyję w świecie swojej wyobraźni, mieszając fantazję z rzeczywistością. Oszukuje bez przerwy, nawet podając godzinę przypadkowemu przechodniowi. Zdolny jest do najgłupszego błazeństwa i to po nic. Zawsze spóźniony, przystrojony dziwacznie, ugania się za wszystkimi kobietami . W zależności od sytuacji jest filozofem z Sorbony lub szefem parowozowni w Kutnie. Gdyby ktoś zadał sobie trud zliczenia podawanych przez niego lat studiów, okazałoby się, że suma jest czterokrotnie większa od przeciętnej długości życia ludzkiego. Pozbawiony instynktu samozachowawczego, żeby się popisać, chętnie skoczy bez spadochronu. Plotkuje. Jak papuga powtarza chaotyczne informacje. Prostuje sobie zęby w 65 roku życia twierdząc, że właśnie zostaje spikerem amerykańskiej TV. W miłości zachowuje się wodewilowo. A to wypada z bukietem róż z szuwarów, a to ląduje balonem na dachu domu ukochanej. Po czym znika na dziewięć lat. Jako mąż mocno zestresowany. Wymiguje się od obowiązków. Żon może mieć kilka, i na dodatek kilka kochanek. Wszystkie zaniedbuje na korzyść kursu gotowania na parze. Jest tchórzliwym dyletantem, uciekającym od rzeczywistości. Wiecznym chłopczykiem z procą, który na starość opowiada w parku kłamliwe historyjki zdumionym emerytom. Ponieważ bigamia jest nielegalna żeni się niechętnie i na krótko. Zmienny kłamczuch, obmyśla sobie coraz to nowe rozrywki. W domu bywa rzadko i niezbyt długo. Obowiązki i rachunki go nudzą. Bardzo prędko stwierdza, że żona to nie różowy, wesoły balonik, co go zaskakuje, jak również wysokość domowych płatności. Zajmuje się wszystkim, tylko nie rodziną. Dzieci lubi, ale chętnie z nich rezygnuje, nie mając cierpliwości do niczego. Jako partner seksualny niezwykle perwersyjny i zmienny, do czasu kiedy się znudzi. Od tego momentu domowa sypialnia służy wyłącznie do wysypiania się przed nadchodzącym wesołym dniem, jak najdalej od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w horoskopy
Ale mężczyźni spod znaku Bliźniąt są straszni, to najbardziej zakamuflowane skurrwysyństwo jakie istnieje, możesz być z takim latami i już on się postara abyś była ślepa i naiwna , abyś nigdy się nie zorientowała jaką on ma prawdziwą twarz, będziesz okłamywana zawsze i wszędzie nawet w najdrobniejszych sprawach, każde słowo będzie oszustwem, dosłownie każde słowo. A jego druga prawdziwa twarz i jego prawdziwe ukryte przed tobą życie, jest twoim najgorszym koszmarem i wręcz niemożliwe do wyobrażenia. To horror i oszustwo, to fałsz i iluzja, to manipulacja i wykorzystywanie w białych rękawiczkach, jesteś jak marionetka w rękach psychopaty i nawet o tym nie wiesz, podskakujesz tak jak on manipuluje sznurkami do których jesteś uwiązana, to horror, a potem już wiesz że lepsza byłaby każda śmierć niż on BLIŹNIAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację.....
ale dlaczego tak drastycznie?;-) no tak- jeszcze jedno- nigdy nie wdawaj się w dyskusje z bliźniakiem - jest wygadany i nawet g...wno owinie w złotko a Ty pomyślisz że to czekoladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację.....
bardzo zazdroszczą innym sukcesów sami bedąc nieudacznikami( chyba że pracują tam, gdzie gadka i manipulacja są w cenie- tv, prasa- tam czują się jak ryby w wodzie). Zawsze chcą kasy i nigdy jej nie mają. a o swe niepowodzenia obwiną wszystkich, tylko nie siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezycwlwie!!!!
:D:O Z tego, co piszecie wyłania się obraz chyba najgorszego znaku z całego zodiaku !!! Makabra :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
ale to najlepszy znak w bajerowaniu kobiet-nie wiem czy w kontekscie całości dobrze czy też żle:-) co użyjesz autorko to Twoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
zosiu bo oni są bardzo fajni tak naprawdę:-) Miłe towarzystwo:-) Ja tam ich lubię tyle że planów nie wiąże:-)Bo znam kilkanaście osób które żyją z bliźniakami (mężczyznami)na stałe i naprawdę są tym faktem załamane:-)a i mnei się zdarzyło połknąc parę razy haczyk przyznaję bo to przeuroczy bajeranci:-)Na szczęście mam już te klimaty za sobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna145aa
do nie wierze w horoskopy ja to ujmę w ten sposób - nie każdy dla każdego jest stworzony ale też nie uogólniała bym że KAŻDY BLIŹNIAK jest super albo beznadziejny Horoskop nie jest wyrocznią ja osobiście powiem tak - przez wiele lat trafiałam przypadkiem na facetów skorpionów - widocznie jakieś przyciąganie działało jak to mówią - skorpion dziurki nie zrobi a krew wyssie ;) mogę powiedzieć że większość poznanych przeze mnie skorpionów mi nie odpowiada stąd mogę wysnuć wniosek że to beznadziejni faceci??? raczej nie - nie są oni dla mnie stworzeni - chociaż na studiach poznałam jedną skorpionkę- fajna dziewczyna polubiłam ją więc tak - każdy znak ma swoich zwolenników i przeciwników i nie każdy każdemu odpowiada i nie można uogólniać że każdy bliźniak czy inny znak zodiaku jest taki sam - mają może jakieś cechy wspólne ale tych cech jest sporo więc zależy od człowieka i myślę że przy wyborze partnera nie kierowała bym się horoskopem tylko tym co kto sobą reprezentuje a ja osobiście zwracam jak kto się odnosi nie tyle do mnie ale do osób trzecich, zwierząt i rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×