Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiezycwlwie!!!!

Jacy są mężczyźni spod znaku Bliźniąt?

Polecane posty

Gość gość
14:40 prawda! czasem nawet prowadzą dwa życia lub do tego są zdoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś jak wagi skorpiony wodniki i ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i czytam i się nie mogę nadziwić : -) Mam 3 koleżanki bliźnięta - Jedną znam od 11 lat - dobra, wrażliwa, kochająca swoją rodzinę nad życie, nie zauważyłam żadnych dwóch twarzy przez tyle lat. Druga koleżanka to samo - pomocna, uczynna - zdradził ją mąż i zostawił dla kochanki, 2 lata walczyła o małżeństwo, wspaniały człowiek. Mój były facet - Bliźnięta. Wrażliwy, pomocny, uczynny, empatyczny. Byliśmy ze soba 2 lata, rozdzieliła nas odległość i różnica charakterów. Fakt, ma dwie natury, ale nie dwie twarze! Z jednej strony wesoły, lekkoduch, żartowniś, którego mało co rusza, drugą naturę pokazuje nielicznym, w domowym zaciszu - wrażliwość, łzy, ciężkie chwilę przeżywa w środku. Walczy o związek do ostatnich dni. Czasem ma swoje humorki i fochy, ale na szczęście szybko wraca jego dobry brat "bliźniak" i znów jest wesoły i kochany ;-) Mój lokator - Bliźnięta - mega pozytywny koleś, ma swoje dziwactwa, ale jest dobrym i uczciwym człowiekiem. Radzę nie wrzucać wszystkich Bliźniaków do jednego wora. Ja ten znak bardzo lubię i dobrze się z nimi dogaduję - może dlatego , że sama jestem zodiakalnym Lwem z ascedentem w Wadze :) Są to trudni ludzie, ale z dobrym sercem, nie krzywdzą innych! Za to wszystkie cechy bliźniacze ktore tu wypisują ludzie typu fałsz, kłamstwo, dwulicowość mogę przypisać Rybom, których nie znoszę i jest to jedyny znak, z którym chyba się nie dogadam. Ryby-Lew jak Ogień-Woda, może dlatego jest taki finał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw przychyla ci nieba a potem Zgnoja cie emocjonalnie.uciekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×