Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

czesc kobietki no ja wczoraj zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny,ale i tak dupa bo test zrobiłam 10 min przed wyjsciem do pracy,więc same wiecie:(ale się wkurzyłam,a taki miałam ładny śluz przez całą noc,a rano gdy wrócilismy do domu już sluzu nie było,więc jedna wielka dupa z tego będzie,ale jestem zła!!!a po drugie bierze mnie przeziębienie,masakra jakaś ,kolejny cykl zmarnowany!:(brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde własnie byłam w toalecie ,i mam jeszcze ten piękny płodny śluz,a może jednak!!! a już myslałam ze po ,bo rano była totalna susza,kurde oby sie udało;) a co u was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania29-2011
no to ambrosia zycze owocnych starań ,a ja dopiero jestem przed owulacja 7 dc i temp.36,7 takze ja mam jeszcze chyba kilka dni do starań według obliczen owulacje bede miec za 5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka!!! już by sie mogło nam teraz udać co nie? no nic mi teraz nie zostało,jak czekać do @.tylko co tu zrobić zeby nie myśleć;) w sumie w poniedziałek wyjeżdzam do rodziny na kilka dni ,to moze nie będe tak obsesyjnie o tym myśleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania29-2011
tylko nie zapomnij o nas i pisz o swoich obserwacjach fajnie by było przeczytac ze kolejnej z nas sie udalo,no oczywiscie sama tez bym chciała napisac ze i mi sie udalo ale ja to jeszcze mam troche czasu do tego.trzymam kciuki za ciebie i badz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie by było napisać wspaniała wiadomosc:) czego sobie i wszystkim staraczkom zyczę,zobaczymy,co ma byc to będzie:) już długo nikt tu nie napisał ze ma 2 kreseczk:0trzeba to zmienic;)jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosia trzymam kciuki żeby staranka były owocne:) Ty jesteś już po owulce a u mnie nic na razie nie wskazuje na płodne:( sucho u mnie a jak już jest sluz to biały i lepki. Dziś temp 36.5 od 5 dni mam taką, mąż wrócił z delegacji myślałam że w weekend mi wypadnie owulacja to się poprzytulamy i może sie uda a tu chyba nic z tego. Zobaczymy jak będzie jutro i w niedziele. mogłaby już któraś zafasolkować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) dzis zaczal sie pierwszy dzien mojego zwolnienia ale bede odpoczywac:) i bede miala wiecej czasu zeby tu zagladac i czekac na super wiesci od was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
wiecie co, niepokoi mnie mój okres... A właściwie brudzenie.. lekkie brudzenie. Nie bolał mnie brzuch, nie miałam krwawień tylko brudzenie, wogóle nie odczułam tego miesiączkowania :O Nie wiem co się dzieje i dlaczego tak się porobiło, pójdę do lekarza, może mi wyjaśni :o w poniedziałek rano się zarejestruję. Przez chwilkę myslałam, ze to może ciąża jednak, no ale wtedy przecież robiłam ten test i nie wyszedł, więc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
powtórzyłabym test... ale strasznie się boję tego rozczarowania.. :( Za każdym razem gdy robię test jest to dla mnie stres , nadzieja, oczekiwanie. I to wszystko za 3 minuty się rozwiewa. Teraz się dowiedziałam, że moja siostra jest w ciąży. Drugiej, bo pół roku temu urodziła córkę, a teraz pewnie będzie syn :D i Za każdym razem po pierwszej próbie udaje im się zaskoczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka2666 no nie tylko ty masz u mnie cierpliowsc juz sie skonczyla niby nadzieja jaks tam jest ale bedziemy musieli sie poddac raczje inseminacji a ja czekam na @ brzuh juz mnie boli we wtorek przyjdzie jak zawsze tez sisotr moaj jest w ciazy w poniedzlek bedzie zaczynam 4 miesac i jest mlodsza odemnie o 4 lata jej sie udalo za 3 podejsciem a ja walcze 2lata ponad i le mozna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
przede mną 12 cykl starań :( idzie dostać joba.. mam doła dziś. staram się o tym nie myśleć, nie rozmawiać, nie martwić się niepotrzebnie. Tylko dziwi mnie, czemu innym tak szybko się udaje, a mnie nie..? zblokowałam się czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosinenka widzisz tak czasami jest i nic na to nie poradzisz wiem ze łatwo mi mowic bo juz mam dzidziusia w brzuszku ale nie mozesz sie poddawac i musisz wierzyc ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
Cześć dziewczyny, dawno Was nie odwiedzałam bo mam full pracy :( u nas źle ... nie dość, że muszę czekac na laparoskopię to na dodatek mąż ma bardzo kiepskie wyniki nasienia - pochlastać się można!!! 88% "żołnierzy" patologicznych, 5% w ruchu szybkim i 50% nieruchomych. Biednemu zawsze wiatr w oczy... nie mogę słuchać rad, tych które już mają dzieci lub są w ciąży - odzieliłabym się od nich grubą ścianą. Mam mega doła ... odechciało mi się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania29-2011
witajcie dziewczyny!!!jak tam u was?u mnie tak cos czuje ze kolejny cykl bedzie bez owocny choc mam dopiero 10 dc temp.to strasznie mi skacze raz mam niska raz wysoka ,i kompletny brak jakiego kolwiek sluzu ,totalna susza:(dobijajaca sytuacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
hej :* Nie wiem co u mnie się dzieje. kilka dni temu miałam brudzenie, a dziś dostałam bardzo obfitej miesiączki... nie wiem czy owulację liczyć od brudzenia czy dzisiejszego dnia..? jakby nie patrzeć, to miałam miesiąc między jedną miesiączką a drugą - licząc tą dzisiejsza :O czyli bardzo długi cykl, tak długiego jeszcze nie miałam.. nie wiem co o tym myślec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co slychac? strasznnie tu cicho u was, :) ambrosiu co sie tak malo udzielasz?? hmm? co słychac? mi sie zaczał 9 tydzien moje malenstwo sie juz coraz bardziej rozwija,pozdrowienia dla wszystkich staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nunusia
Hej, przejrzałam ten temat od deski do deski - również staram się o dziecko i uważam, że autorka tematu powinna w tej chwili honorowo usunąć się w cień lub jak ma potrzebę wypowiadać się w temacie kobiet oczekujących dzieci. Zastanawia mnie czy te kobiety, które tutaj pytają o Twoje samopoczucie są naprawde takimi filantropkami i epatuje z nich taka radość na wieść o ciąży - nie sądzę. Tym bardziej, że piszą jak płaczą po kątach kiedy dowiadują się, że ktoś w rodzinie jest w ciąży. Kiedy dowiedziałaś się o dziecku, napisałaś, że nie będziesz pisać o tym jaka jesteś happy itd ... a tu ciągle jakieś newsy i opis szaleństw jak to gotowałaś zupę grzybową o 22 - szok! Jestem zniesmaczona. Może zanim coś napiszesz przeczytaj jakie te kobiety mają problemy, jak marzą o dziecku, że stają na rzęsach żeby im się udało... Fajnie, że Tobie się udało ale chyba nie ma w Tobie za grosz empatii skoro ciągle przemycasz info o swojej ciąży ... tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak pisalam ze nie bede pisac ale jak mowisz ze przeczytalas ten topic od deski to zauwaz ze dziewczyny same pisaly zebym pisala co u mnie slychac bo sa ciekawe i zebym "przesyłała im ciazowe fluidki" wiec spadaj ode mnie! jakby tak nie pisaly to bym sie nic nie udzielała i nie pisala, napisze raz na jakis czas tylko co u mnie a jak bylam staraczka jak inne to pisalam caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia nie przejmuj sie takimi tam....!! ja np bardzo chcę zebys z nami pisała,i nie przeszkadza mi to ze jestes w ciązy,wrecz przeciwnie to dodaje nadzieji;) a to ze płaczemy po kątach gdy ktos ze znajomych zachodzi w ciąze ,tak to prawda ,ale gdy znay kogos osobiscie to bardziej to przezywamy,przynajmnij ja ,a kolezanka poznana na kafe,no cóz to jest całkiem co innego!! takie jest moje zdanie1!! a u mnie po staremu ,jestem teraz na urlopie u rodziców:):):) staram sie nie myslec,czy sie udało czy nie ,.chociaz mysle ze raczej nie,ale cóz mi pozostało jak czekać pozdrawiam wszystkie kobietki:):) a ty nunusia pisz tutaj ile tylko masz ochotę,mam nadzieję ze reszta dziewczyn sie ze mna zgadza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
Jasne, zgadzamy się :) mi tez nie przeszkadza, a wręcz cieszą mnie wieści od Nunusi :) Ja też może w poniedz.idę do lekarza mojego i zażądam skierowania na badania :D no i oczywiście przytulanki do kochanego mojego ;) jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia nie przejmuj się, dla mnie właśnie byłoby bez sensu gdybyś się nie udzielała bo ja jak kiedyś zajdę to też chce mieć z wami kontakt a nie uciekać:). Bez sensu ale widzę co niektórzy nie potrafią cieszyć sie nawet troszke szczęściem innych. Osoba która to napisała moim zdaniem jest straszną egoistką. I pozwól że na temat tego czy nunusia ma tu pisać czy nie będziemy się wypowiadać my i sama nunusia. ambrosia trzymam kciuki kiedy sie spodziewasz @? lolittta bardzo mi przykro z powodu tak kiepskich wyników nasienia Twojego m. Można to jakos leczyć?? u mnie dziś 25 dc i dopiero od dwóch dni kuje mnie lewy jajnik i mam śluz płodny, mam nadzieję że owulacja będzie jutro albo w piątek to jeszcze będzie szansa żeby coś zadziałać bo jak na raziemąż w delegacji i będzie dopiero w piątek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja @ sie spodziewam 12 marca;) boląmnie troche cycochy ,ale to pewnie na @ jak zawsze:) lolitak pamiętaj że tylko 1 ZOŁNIERZ JEST POTRZEBNY:) MĄZ POBIERZE WITAMINKII BĘDZIE DOBRZE,zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki za ciepłe słowa, nie wydaje mi sie ze pisze tu nie wiadomo co zeby wam w jakis sposob dokuczyc, tez interesuje mnie co u was i kiedy zaciazycie:). tak bardzo bede sie cieszyc jak od ktorejs z was uslysze nowinki ze pokazały sie dwie kreski :) niby to kafe to tylko swiat wirtualny ale w jakis sposob do Was sie przyzwyczaiłam i nie chce stad uciekac :) kiedys nasz topic bedzie topiciem nie dla staraczek tylko dla kobietek z brzuszkami :) duuuuze sciskacze dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny nie wiem co sie dzieje we wtorek dostalam okres wczoraj juz bylo mnie a dzis juz nie mam okresu zero zasze mam 4 dni jak to mozliwe ze tak krótki okres trwal??? boje sie ze cos sie dzieje nie dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
The Oleska - a może to nic złego, tylko wręcz przeciwnie! Niektóre kobiety na początku ciąży tak mają, że po prostu mają takie krótkie niby miesiączki. Trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolittta321 no nie sadze zeby to byla ciaza ale jest mozlwe zeby okres trwal 2 dni? we wtorejk byl dosc obfity wczoraj juz nie az tak a dzis ani jednej kropelki nic niema ide do gina po 10 jestem juz umówiona boje sie troche ze cos jest nie tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
W sumie wszystko jest możliwe ;) Nie nastawiaj się negatywnie! Ja dziś się umówiłam do innej lekarki, może ta cholerna laparo mnie ominie! Tak sobie myslę, że mamy XXI wiek i przecież muszą być jakieś hormony na wywołanie owu! I te wyniki mojego m... porażka też mu kazałm wcinać salfazin, magnez, wit. B6 i folik - jeszcze chce mu kupić L-Karnitynę, ale w aptece jest tyle rodzajów, że nie wiem jaka będzie the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolittta321 a jak tam z wynikami twojego m? bo moj bierze l-karynine ta najmocniejsza ,cynk ,selen magnez witm b12 i kwas foliowy pod koniec kwietnia powtarza 2 spermigram i zobaczymy czy ruchliosc sie poprawila bo jes tylko 4% a norma powyzej 25%ja mozesz podejslij wyniki twojego ma ja ci wysle mojego oi mozesz jako tako porównac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×