Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pinkyyy-27kg

20kg i więcej do zrzucenia! Zaczynamy odchudzanie ;)

Polecane posty

Gość spec lady
ja mam 24. idz najpierw do lekarza pierwszego kontaktu i niech ci zleci badanie na poziom thc. wtedy bedziesz wiedziala czy masz niedoczynnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przeczytałam że powinnam przy nadczynności jeść dużo białka . I ograniczyć tłuszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spec Lady: THC? Bo to mi się z czym innym kojarzy...a tego nie zażywam ;p A co do tego okropnego tłuszczyku to ja cała jestem obtłuszczona ;/ Ostatnio pojechałam na zakupy i takiego doła dostałam, ze to co mi sie podoba na mnie nie pasuje...normalnie czułam się jak szynka obwiązana sznurkiem ;/ Przysięgłam sobie, ze nigdy wiecej nie kupie sobie ubrań w rozmiarze 44/46.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinkyyy-27kg ja mam to samo z ciuchami ;( Nic sobie niekupię jeżeli wystaja mi fałdki tłuszczu chcę tego się wreszcie pozbyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
przepraszam TSH :D THC to marihuana :D jod jest na recepte ale sa takie tabletki z wodorostow za 18 zl i one pokrywaja dziennie zapotrzebowanie na jod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już część ubrań spakowałam i zamierzam się ich pozbyć bo już mi nie beda potrzebne w tym rozmiarze. A Ty Dolly jak chcesz zacząć zmiany? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 koniec ze słodkim i smażonym jedzeniem . A i mam zamiar wyrzucić taka okropna sukienkę w której wyglądam ja baleron.!!! Przepraszam za słownictwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie czy koledzy których znacie od podstawówki wyśmiewają was za waszą tuszę ??? Dobra nie zdziwiłambym się jeżeli byli by to nieznajomi . ale nie spodziewałam bym się tego po kolegach którym daałm ściągac na sprawdzianach i których lubiłam . !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach...żegnajcie słodycze!! Dobra dziewuchy niech kazda napisze co chce zrobić zeby zrzucic te kilogramy.Trzymajmy się swoich planów i żadnego podjadania! ;) Ja zaczynam od: -koniec ze słodyczami zamiast nich owoce -koniec ze smażonym zamiast tego gotowany(lub grillowany) drób -ZERO TŁUSTEGO jedzenia -pieczywo pełnoziarniste,ciemne bądź lekkie (np. WASA) -1,5l wody + AquaSlim dziennie -ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolly z tym to miałam odwieczny problem bo od dziecka jestem "przy kości"... przestałam sie tym przejmowac. Ale oczy mi otworzyl jeden moj kolega z podworka ktory najbardziej mnie wyzywal ;p Bo po paru latach to własnie on mna sie zainteresowal mimo tego ze ja wcale szczupla nie bylam ;) jestesmy razem od 2 lat... ja waze 87kg a on...60kg. I jemu to teraz w ogole nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
wg mnie aquaslim to pieniadze wyrzucone w bloto - stosowalam i nie poetwierdzam skutecznosci. juz lepiej zamiast tego badziewia kupic czysta l-karnityne. przy najmniej przy cwiczeniach pomoze szybciej spalic tluszcz...a i jesc sie po niej jakos nie chce. ja zamierzam jesc zgodnie z grupa krwi, cwiczyc ABT w polaczeniu z l-karnityna. slodycze - zle oczywiscie. ale uwazam jak wiekszosc spec. od diet ,ze 2 kostki raz w tygodniu nie zaszkodza.... najwazniejsze to ,zeby nie myslec non stop o tym co zjadlam, czego nie i co jutro zjem. duzo spacerow, zamiast cukru slodzik, zielona herbata zamiast czarnej. do tego stosuje balsam wuszczuplajay ktory spala i ujedrnia tluszcz na posladkach ,udach i brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
do tego kontrola kcal i weglowodanow. mi zostaje jedynie peczywo ryzowe...kazde inne mi nie sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spec lady..co do AquaSlim ja mam inne zdanie. Piłam wode z tym i mi to pomagało.Nie miałam takiej ochoty na słodyczę i w ogóle miałam mniejszy apetyt. No każdy organizm reaguje inaczej...;) ja jednak będę to stosować ;) A jakiej firmy używasz tych kremów? Eveline jest dobry wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
wlasnie evelin uzywam. fat burner aqua chamuje glod ale nie odchudza ,nie przyspiesza odchudzania. tez zawiera l-karnityne ale w mniejszej porcji i wychodzi drozej wiec ja wole stosowac tabletki o wiekszej zawartosci l-karnityny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinkyyy-27kg gratuluje:P A ja sie tym już nie przejmuje, tylko mi ich żal że są tacy chamscy bo ja mogę schudną ale oni juz nie znajda we mnie przyjaciółki . No dobra dziewczynki zaczeło się :P Do roboty :P A krmy jakich uzywacie ??? może coś polecicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy firmy Eveline z serii SlimExtreme. Na prawdę warto bo są tanie i skuteczne...tylko,że musisz się smarować dwa razy dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l-karnityna ile ona kosztuje ??? spec lady zażywałaś ja ?? A to pokarmy które przyspieszają metabolizm i spalanie tłuszczów : czerwona i zielona herbata, pestki z dyni, biała fasola, suszone śliwki, grejfruty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
ja kupilam 120 kapsulek zelowych za chyba 40 zl ja uzywam kremow w czerwonej szacie...fat burner. jest zel i balsam. oba skuteczne...rozgrzewaja :) i do tego serum na biust. fakt sa tanie i skuteczne :) ja jem duzo brokulow. uwielbiam je. jak chce sie "oczyscic" to pije senes :D albo jem blonnik xenea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
o boze ja i ja :D wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
trzymam za was i za siebie. jeszcze musze mojego faceta odchudzic ale cholernie ciezka sprawa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
ja mam podwojnie utrudnione zadanie - nie mieszkamy razem, on sluzy 350km ode mnie! wiec nie moge go przypilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tym bardziej współczuję... Idę trochę poćwiczyć ;) Później wpadnę na forum ;) Buziaki dziewuchy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze topic sie rozkreca :D Spec lady, jejku masz przepiekne nogi!! az sie napatrzec nie moge :D Sliczna jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×