Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Dziewczyny z przeźroczystym śluzem. Nie panikujcie, bo mam podobnie dwa dni temu miałąm niby nie przezroczysty, wcvzoraj był przezroczysty, a dzisiaj biały. I tak na zmiane. Tez nie wiem o co kaman. Ale jak juz jest tu nas trzy to nie mamy sie czym przejmowac. Moze to normalne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia to ja mam identycznie, wczoraj rano jeszcze był biały a popołudniu juz przezroczyty a dzisiaj jest taki normalny ... kurcze moze to przez pogode hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Mnie doszedl okropny bol plecow, az mi troszke niedobrze nawet! Zparzylam sobie rumianku i zrobilam sobie przerwe w sprzataniu ;) Tak od rana jescze sprzatam heheh nic mi sie nie chce, najchetniej bym sie polozyla i lezala spala..... ahhh A zapach domestosa to mnie tak na wymioty rzuca, ze..... Pewwnie niedlugo poleci @ ahhh , modle sie by nie! Ale na zrobienie testu nie mam odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Blondyneczka, test zrobie dopiero w niedziele :) ze wzgledu ze nieraz mi @sie spoznia, chodz 2ostatnie miechy byla bardzo regularna, ja mysle ze znow nici z tego, nie masz kochana-ja nic nie czujeoprocz nadchodzacej @, wyc mi sie chce!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek ale jak ja pytam dziewczyn w ciązy jak sie czuly to wiekszosc mówi ze tak jak na @ :) mysl pozytywnie, ja 3mam za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Nie dziekuje.... ale kurcze, Uczucie na @ jest tak realistyczne , ze az mi sie wierzyc nie chce!!!!!! i tego sluziku mniej... :( Wiecie co dziewczyny, jak wszystkie kiedys zaciazymy to musimy sie spotkac, zrobic wielki zjazd :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis pobolewa brzuch jak na @.. Delikatnie, czasami ciut mocniej, nie ciągle. Chyba franczeska zbliza sie małymi kroczkami ...buu.... I znowu nici.. Jak moj mąz w tym miesiącu znowu wymieknie, to chyba pojde do sąsiada poprosic o pomoc .,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Widze,ze dziewczyny poprawiaja sobie humorki :) Ja za kazdym razem kiedy robie siku mam wrazenie,ze zaraz na papierze zobacze @.. Jest juz tak okolo 10dni,a wy jak dlugo macie bole jak na @? Tak blondyneczk87 przesadzam,zdaje sobie sprawe.. Jeszcze troche i zrobie kolejny test u gin jestem juz umowiona za jakis tydzien ide na bete jak nawet test pokaze jedna kreche.. Ale musicie mnie zrozumiec,to pierwszy cykl starań i wszystko sie zmienia.. Tym bardziej,ze dzidzia planowana to wszystkie obawy sa we mnie wyszukiwane kazdego dnia. Za duzo czytam chyba i potem schizuje.. Ale musze byc cierpliwa !! :):):):):):) Nie uda sie teraz to uda sie innym razem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia891q
Madziulka123345 najlepiej idź na bete to będzie wiarygodne czy zaszłaś w ciążę czy nie. Bo jeśli nie to lekarz da Ci tabletki nawywołanie @ jeśli nie będziesz miała go nadal. Ja też tak kiedyś miałam w kwietniu chyba, @ mi się spóźniał dwa tyg robiłam testy i negatywnie wychodziły, poszłam na bete też nie wyszło a jak poszłam do lekarza to dostałam luteine na wywołanie @. Beta będzie najlepsza i zawsze wyjdzie nawet jak mineło 3 dni od zapłodnienia. ale jak najbardziej życzę Ci żebys była w ciąży;)) Oby Tobie się udało w tym miesiącu;)<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka chodzi mi o to ze tak mocno sie nakrecilas i sie tak stresujesz że jesli jestes w ciazy to mozesz zaszkodzic sobie i malenstwu a jesli nie jestes to sama blokujesz @... ja tez mialam tak na poczatku staran, wiec wiem jak to jest.. oczywiscie zycze Ci zeby to byla zdrowa ciąza :) ### moniasonia ale w jakim sensie wymiękł ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
JA uczucie jak na @mam od dobrego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to czyzbym tylko ja nie miala zadnych objawow:-(? O plamieniu i bolu jajnikow juz zdarzylam zapomniec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka... wymiękł na zasadzie, ze mamy działac np 3 dni pod rząd, dwa dni ok, dochodzi a juz na trzeci działamy i działamy i dojsc nie moze. A nóz widelec jest to akurat ten 3 dzien gdzie by sie przydało. No i tym sposobem nie moge zajsc, bo powinnismy minimum ze 4 dni podziałac, a my działamy tylko dwa. Ja owulki mam ładne objawy owulko, poowulkowe -wsio oki. Ale jak mam zajsc jak plemników w tej odpowiedniej chwili nie ma, bo zdążą juz sobie pozdychac jak np zaczynamy działania 3 dni przed owulką. Ja tez nie jestem w stanie wymierzyc dokładnie owulki. Teraz akurat czułam i widziałąm ze była w niedziele, ale co z tego jak kochalismy sie tylko ok 9 godzin przed. C hciałąm wieczorem zrobic poprawke to moj sie wina napił i nie mogl dojsc. Ja tu mam problem, a raczej moj mąż. Tak sie zaczynam zastanawiac czy on moze tego specjalnie nie robi. Mowi ze chce drugie bejbe, ale tez bez przekonania wiekszego to mowi. Cóz z tego ze ja owulki mam , jak artyleria nie pełna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.. a ja c***owato to czuje sie od wczoraj, tzn wczoraj tylko przez chwile, dzis wiecej -czyli tydzien po owulce. Ale u mnie i tak spalone gary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia no tak to jest z tymi facetami:) a po alkoholu to chyba wiekszosc ma problemy z dojsciem, ja akurat na mojego nie moge narzekac bo staje na wysokosci zadania :D a po sylwestrze kochalismy sie codziennie przez 8 dni, tak nas naszlo, a mój M przyzwyczaił organizm do czestego sexu i nie ma problemu z dosciem... moze Wy powinniscie sie Kochac czesciej i nie robic długich przerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej dziewczyny, ja tez nadal czekam na @ , testy negatywne ( prócz tego jednego co wam pokazywałam), mam zaparcia i cóż nadal czekam... , okropne to czekanie i ta nadzieja, która może runąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, plemniki w płodnym śluzie (każdy śluz jest tak naprawdę płodny, chodzi tylko, że jeden bardziej a drugi mniej, najbardziej płodny jest przejrzysty i rozciągliwy jak kurze białko) mogą przeżyć nawet do 7 dni więc wcale nie trzeba celować w owulację w 100%. Tak naprawdę, jeśli na teście wyjdzie Wam owulacja i zaczniecie współżycie, t może być już za późno. Plemniki potrzebują kilku godzin na dotarcie do komórki jajowej a ta jest zdolna do zapłodnienia tylko 12 gdzin. Także największe szanse na zaciążenie daje współżycie przed owulacją w obecności wyscepłodnego śluzu. Badając szyjkę macicy delikatnie na nią naciskając czuć, czy w środku jest otwór czy nie - na tej podstawie określa się, czy jest twarta czy zamknięta. Badając szyjkę codziennie przez miesiąc, w tym w trakcie owulacji na pewno zauważyłybyście różnice i da się to spokojnie wyczuć. Co do śluzu to też mże być różnie. Płodny śluz jest wskaźnikiem obecności estrogenów w organiźmie. W większośc**przypadków świadczy on o przewadze estrogenów nad progesteronem. Dlatego, gdy przed okresem spada nam poziom progesteronu, to na 1-2 dni przed jest on na tyle niski, że spada poniżej pziomu strogenów. Może Wam wtedy wyjść na teście owulacja, jednak jajeczka może oczywiście nie być. Z drugiej strony to, że miałyście śluz płodny wcześniej nie znaczy, że owulacja była. Znaczy to tylko o rosnącym poziomie estrogenów, który przygotowuje do owulacji. Jeśli ckolwiek poszło źle (stres, mało snu, alkohol ipt) rganizm może dojść do nwiosku, że kobieta nie jest w dobrym momencie na ciążę i zablokuje owulacje a śluz zaniknie i pojawi się znów w bardziej odpowiednim momencie. Jeszcze co do śluzu - estrogenu - odpowiedzialne za śluz rozciągliwy i bardzo płodny oraz za miękkość i rzpulchnienie szyjki oraz progesteron odpowiedzialny za dokładnie odwrotne rzeczy są OBYDWA niezbędne do podtrzymania ciąży. Jeśli któraś z Was w ciąży jest to na początku może występować zarówno objaw estrogenwy jak i progesternowy szyjki i śluzu. Może być tak jak przed okresem albo i nie. Każda z nas jest inna i każda z naszych ciąż też taka bęzie :) Potwierdzeniem owulacji jest skok temperatury o przynajmniej 0,2 stopnia w porównaniu do poprzednich niższych temperatur i tylko na tej podstawie możecie być pewne, że owulacja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 jestem z Wami i trzymam za was kciuki:) niewiedzaca...pojawiasz się tu czasem? Jak twoje testowanie?? Ja mam dziś wizyte u gin, zobaczymy co mi podpowie odnośnie monitorowania owulacji;) dzisiaj rano zrobiłam badania krwi, wyniki jutro. Toksoplazmoza igg, igm, marker jajnika ca-125 no i oczywiście prolaktyna. Drogie te badania, ale warto bo przeciez to dla dobra przyszłego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka007
Ja dzisiaj jade po odbior wszystkich badan łacznie z HIV.. Brzuch mnie lekko boli jak na @, którego narazie nie widać... Oprócz zabójczej sennosci i bólu głowy nie mam innych objawów ciązy, wiec to chyba jednak tylko urojenia.. Zastanawiam się, że jeżeli juz będę w przychodni to może zrobie beta dla świętego spokoju, żeby już przestać przeżywać.. :) Jedyne co mnie powstrzymuje to strach przed igłą :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Kasia891q Dziekuje,ja to wszystko wiem ;) I tez miałaś obfity biały,gesty sluz?? Zylki na piersiach? Bole glowy? Od jakiegos czasu mam tez tak,ze boli mnie brzuch,a popij***adz wezme malego kesa i zaraz przestaje.. Kiedys tez czytalam o tym na jakims forum,ale bardziej myslala bym,ze to sprawa jelit. Do gin czekam na wizyte,a beta troche musi poczekac. Jestem uziemiona spadlo u mnie tyle sniegu,ze nie wyjade z podwortka ^^ Zrobie wszystkie badania,mozna powiedziec,ze stoje po nie w kolejce.. Pytam o wszystko zwiazane z wczesna ciaza i o przypadki kobiet,bo po to chyba powstal ten watek :) Dziękuje za wsparcie. ** 3 mam za Was kciuki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1993mhm
Umnie byl zaczerwieniony sluz a dzis patrze ma mojego synusia ktory ma3mies:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Pammy zobaczysz,ze wszystko bedzie dobrze :) Badz dobrej myśli ;* Gosiek_xxx , blondyneczka87 aby ten bol jak na @ przyniosl nam duuuuze szczescie ! :) No i zebysmy o @ zapomieli na najblizsze 9miesiecy ;* Pierwszy posilek jadlam zawsze okolo 10.30 ,a teraz o 7 sie budze razem z narzeczonym na tosty :D Raz bym zjadla wszystko co mam,a raz nie mam ochoty na najpysniejsze potrawy. A burrrrczy w brzuchu.. :D Ale caly czas mysle,ze to za szybko na takie objawy.. Wszystko sie okaze w przyszlym tygodniu,bo ide na badania prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1993mhm
Umnie byl zaczerwieniony sluz a dzis patrze ma mojego synusia ktory ma3mies:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
zuzanka1993 :):) Gratuluje ! :) A jak dlugo mialas ten sluz? U mnie tez pokazal sie zabarwiony krwia,ale dwa tygodnie temu i tylko na dwa dni. Byl gesty,rzadki? Jaki? Moze podzielisz sie z nami swoimi objawami we wczesnej ciazy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Cześć dziewczyny, Mi ginekolog w 23 dc. powiedział że macica jest powiększona jak na 6-7 tc. a dzisiaj odebrałam betę i jest 0 :( Niby spodziewałam się że tak będzie, ale.. jakaś iskierka gdzieś się tliła. Podejrzewam że jest powiększona przed zbliżającą się @. Dzisiaj mam ostateczne usg aby wykluczyć mięśniaki. Powiedzcie mi tylko czy beta robiona w 23 dc. to nie za wcześnie ? owu prawdopodobnie miałam 6-7.01 (paski owu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×