Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Dziewczyny z przeźroczystym śluzem. Nie panikujcie, bo mam podobnie dwa dni temu miałąm niby nie przezroczysty, wcvzoraj był przezroczysty, a dzisiaj biały. I tak na zmiane. Tez nie wiem o co kaman. Ale jak juz jest tu nas trzy to nie mamy sie czym przejmowac. Moze to normalne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia to ja mam identycznie, wczoraj rano jeszcze był biały a popołudniu juz przezroczyty a dzisiaj jest taki normalny ... kurcze moze to przez pogode hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Mnie doszedl okropny bol plecow, az mi troszke niedobrze nawet! Zparzylam sobie rumianku i zrobilam sobie przerwe w sprzataniu ;) Tak od rana jescze sprzatam heheh nic mi sie nie chce, najchetniej bym sie polozyla i lezala spala..... ahhh A zapach domestosa to mnie tak na wymioty rzuca, ze..... Pewwnie niedlugo poleci @ ahhh , modle sie by nie! Ale na zrobienie testu nie mam odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Blondyneczka, test zrobie dopiero w niedziele :) ze wzgledu ze nieraz mi @sie spoznia, chodz 2ostatnie miechy byla bardzo regularna, ja mysle ze znow nici z tego, nie masz kochana-ja nic nie czujeoprocz nadchodzacej @, wyc mi sie chce!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek ale jak ja pytam dziewczyn w ciązy jak sie czuly to wiekszosc mówi ze tak jak na @ :) mysl pozytywnie, ja 3mam za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Nie dziekuje.... ale kurcze, Uczucie na @ jest tak realistyczne , ze az mi sie wierzyc nie chce!!!!!! i tego sluziku mniej... :( Wiecie co dziewczyny, jak wszystkie kiedys zaciazymy to musimy sie spotkac, zrobic wielki zjazd :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis pobolewa brzuch jak na @.. Delikatnie, czasami ciut mocniej, nie ciągle. Chyba franczeska zbliza sie małymi kroczkami ...buu.... I znowu nici.. Jak moj mąz w tym miesiącu znowu wymieknie, to chyba pojde do sąsiada poprosic o pomoc .,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Widze,ze dziewczyny poprawiaja sobie humorki :) Ja za kazdym razem kiedy robie siku mam wrazenie,ze zaraz na papierze zobacze @.. Jest juz tak okolo 10dni,a wy jak dlugo macie bole jak na @? Tak blondyneczk87 przesadzam,zdaje sobie sprawe.. Jeszcze troche i zrobie kolejny test u gin jestem juz umowiona za jakis tydzien ide na bete jak nawet test pokaze jedna kreche.. Ale musicie mnie zrozumiec,to pierwszy cykl starań i wszystko sie zmienia.. Tym bardziej,ze dzidzia planowana to wszystkie obawy sa we mnie wyszukiwane kazdego dnia. Za duzo czytam chyba i potem schizuje.. Ale musze byc cierpliwa !! :):):):):):) Nie uda sie teraz to uda sie innym razem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia891q
Madziulka123345 najlepiej idź na bete to będzie wiarygodne czy zaszłaś w ciążę czy nie. Bo jeśli nie to lekarz da Ci tabletki nawywołanie @ jeśli nie będziesz miała go nadal. Ja też tak kiedyś miałam w kwietniu chyba, @ mi się spóźniał dwa tyg robiłam testy i negatywnie wychodziły, poszłam na bete też nie wyszło a jak poszłam do lekarza to dostałam luteine na wywołanie @. Beta będzie najlepsza i zawsze wyjdzie nawet jak mineło 3 dni od zapłodnienia. ale jak najbardziej życzę Ci żebys była w ciąży;)) Oby Tobie się udało w tym miesiącu;)<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka chodzi mi o to ze tak mocno sie nakrecilas i sie tak stresujesz że jesli jestes w ciazy to mozesz zaszkodzic sobie i malenstwu a jesli nie jestes to sama blokujesz @... ja tez mialam tak na poczatku staran, wiec wiem jak to jest.. oczywiscie zycze Ci zeby to byla zdrowa ciąza :) ### moniasonia ale w jakim sensie wymiękł ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
JA uczucie jak na @mam od dobrego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to czyzbym tylko ja nie miala zadnych objawow:-(? O plamieniu i bolu jajnikow juz zdarzylam zapomniec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka... wymiękł na zasadzie, ze mamy działac np 3 dni pod rząd, dwa dni ok, dochodzi a juz na trzeci działamy i działamy i dojsc nie moze. A nóz widelec jest to akurat ten 3 dzien gdzie by sie przydało. No i tym sposobem nie moge zajsc, bo powinnismy minimum ze 4 dni podziałac, a my działamy tylko dwa. Ja owulki mam ładne objawy owulko, poowulkowe -wsio oki. Ale jak mam zajsc jak plemników w tej odpowiedniej chwili nie ma, bo zdążą juz sobie pozdychac jak np zaczynamy działania 3 dni przed owulką. Ja tez nie jestem w stanie wymierzyc dokładnie owulki. Teraz akurat czułam i widziałąm ze była w niedziele, ale co z tego jak kochalismy sie tylko ok 9 godzin przed. C hciałąm wieczorem zrobic poprawke to moj sie wina napił i nie mogl dojsc. Ja tu mam problem, a raczej moj mąż. Tak sie zaczynam zastanawiac czy on moze tego specjalnie nie robi. Mowi ze chce drugie bejbe, ale tez bez przekonania wiekszego to mowi. Cóz z tego ze ja owulki mam , jak artyleria nie pełna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.. a ja c***owato to czuje sie od wczoraj, tzn wczoraj tylko przez chwile, dzis wiecej -czyli tydzien po owulce. Ale u mnie i tak spalone gary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia no tak to jest z tymi facetami:) a po alkoholu to chyba wiekszosc ma problemy z dojsciem, ja akurat na mojego nie moge narzekac bo staje na wysokosci zadania :D a po sylwestrze kochalismy sie codziennie przez 8 dni, tak nas naszlo, a mój M przyzwyczaił organizm do czestego sexu i nie ma problemu z dosciem... moze Wy powinniscie sie Kochac czesciej i nie robic długich przerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej dziewczyny, ja tez nadal czekam na @ , testy negatywne ( prócz tego jednego co wam pokazywałam), mam zaparcia i cóż nadal czekam... , okropne to czekanie i ta nadzieja, która może runąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, plemniki w płodnym śluzie (każdy śluz jest tak naprawdę płodny, chodzi tylko, że jeden bardziej a drugi mniej, najbardziej płodny jest przejrzysty i rozciągliwy jak kurze białko) mogą przeżyć nawet do 7 dni więc wcale nie trzeba celować w owulację w 100%. Tak naprawdę, jeśli na teście wyjdzie Wam owulacja i zaczniecie współżycie, t może być już za późno. Plemniki potrzebują kilku godzin na dotarcie do komórki jajowej a ta jest zdolna do zapłodnienia tylko 12 gdzin. Także największe szanse na zaciążenie daje współżycie przed owulacją w obecności wyscepłodnego śluzu. Badając szyjkę macicy delikatnie na nią naciskając czuć, czy w środku jest otwór czy nie - na tej podstawie określa się, czy jest twarta czy zamknięta. Badając szyjkę codziennie przez miesiąc, w tym w trakcie owulacji na pewno zauważyłybyście różnice i da się to spokojnie wyczuć. Co do śluzu to też mże być różnie. Płodny śluz jest wskaźnikiem obecności estrogenów w organiźmie. W większośc**przypadków świadczy on o przewadze estrogenów nad progesteronem. Dlatego, gdy przed okresem spada nam poziom progesteronu, to na 1-2 dni przed jest on na tyle niski, że spada poniżej pziomu strogenów. Może Wam wtedy wyjść na teście owulacja, jednak jajeczka może oczywiście nie być. Z drugiej strony to, że miałyście śluz płodny wcześniej nie znaczy, że owulacja była. Znaczy to tylko o rosnącym poziomie estrogenów, który przygotowuje do owulacji. Jeśli ckolwiek poszło źle (stres, mało snu, alkohol ipt) rganizm może dojść do nwiosku, że kobieta nie jest w dobrym momencie na ciążę i zablokuje owulacje a śluz zaniknie i pojawi się znów w bardziej odpowiednim momencie. Jeszcze co do śluzu - estrogenu - odpowiedzialne za śluz rozciągliwy i bardzo płodny oraz za miękkość i rzpulchnienie szyjki oraz progesteron odpowiedzialny za dokładnie odwrotne rzeczy są OBYDWA niezbędne do podtrzymania ciąży. Jeśli któraś z Was w ciąży jest to na początku może występować zarówno objaw estrogenwy jak i progesternowy szyjki i śluzu. Może być tak jak przed okresem albo i nie. Każda z nas jest inna i każda z naszych ciąż też taka bęzie :) Potwierdzeniem owulacji jest skok temperatury o przynajmniej 0,2 stopnia w porównaniu do poprzednich niższych temperatur i tylko na tej podstawie możecie być pewne, że owulacja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 jestem z Wami i trzymam za was kciuki:) niewiedzaca...pojawiasz się tu czasem? Jak twoje testowanie?? Ja mam dziś wizyte u gin, zobaczymy co mi podpowie odnośnie monitorowania owulacji;) dzisiaj rano zrobiłam badania krwi, wyniki jutro. Toksoplazmoza igg, igm, marker jajnika ca-125 no i oczywiście prolaktyna. Drogie te badania, ale warto bo przeciez to dla dobra przyszłego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka007
Ja dzisiaj jade po odbior wszystkich badan łacznie z HIV.. Brzuch mnie lekko boli jak na @, którego narazie nie widać... Oprócz zabójczej sennosci i bólu głowy nie mam innych objawów ciązy, wiec to chyba jednak tylko urojenia.. Zastanawiam się, że jeżeli juz będę w przychodni to może zrobie beta dla świętego spokoju, żeby już przestać przeżywać.. :) Jedyne co mnie powstrzymuje to strach przed igłą :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Kasia891q Dziekuje,ja to wszystko wiem ;) I tez miałaś obfity biały,gesty sluz?? Zylki na piersiach? Bole glowy? Od jakiegos czasu mam tez tak,ze boli mnie brzuch,a popij***adz wezme malego kesa i zaraz przestaje.. Kiedys tez czytalam o tym na jakims forum,ale bardziej myslala bym,ze to sprawa jelit. Do gin czekam na wizyte,a beta troche musi poczekac. Jestem uziemiona spadlo u mnie tyle sniegu,ze nie wyjade z podwortka ^^ Zrobie wszystkie badania,mozna powiedziec,ze stoje po nie w kolejce.. Pytam o wszystko zwiazane z wczesna ciaza i o przypadki kobiet,bo po to chyba powstal ten watek :) Dziękuje za wsparcie. ** 3 mam za Was kciuki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1993mhm
Umnie byl zaczerwieniony sluz a dzis patrze ma mojego synusia ktory ma3mies:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Pammy zobaczysz,ze wszystko bedzie dobrze :) Badz dobrej myśli ;* Gosiek_xxx , blondyneczka87 aby ten bol jak na @ przyniosl nam duuuuze szczescie ! :) No i zebysmy o @ zapomieli na najblizsze 9miesiecy ;* Pierwszy posilek jadlam zawsze okolo 10.30 ,a teraz o 7 sie budze razem z narzeczonym na tosty :D Raz bym zjadla wszystko co mam,a raz nie mam ochoty na najpysniejsze potrawy. A burrrrczy w brzuchu.. :D Ale caly czas mysle,ze to za szybko na takie objawy.. Wszystko sie okaze w przyszlym tygodniu,bo ide na badania prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1993mhm
Umnie byl zaczerwieniony sluz a dzis patrze ma mojego synusia ktory ma3mies:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
zuzanka1993 :):) Gratuluje ! :) A jak dlugo mialas ten sluz? U mnie tez pokazal sie zabarwiony krwia,ale dwa tygodnie temu i tylko na dwa dni. Byl gesty,rzadki? Jaki? Moze podzielisz sie z nami swoimi objawami we wczesnej ciazy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Cześć dziewczyny, Mi ginekolog w 23 dc. powiedział że macica jest powiększona jak na 6-7 tc. a dzisiaj odebrałam betę i jest 0 :( Niby spodziewałam się że tak będzie, ale.. jakaś iskierka gdzieś się tliła. Podejrzewam że jest powiększona przed zbliżającą się @. Dzisiaj mam ostateczne usg aby wykluczyć mięśniaki. Powiedzcie mi tylko czy beta robiona w 23 dc. to nie za wcześnie ? owu prawdopodobnie miałam 6-7.01 (paski owu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×