Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Ja ze śląska - z Gliwic, obecnie mieszkam w Zabrzu. U nas dziś pięknie!!! A jutro ma być jeszcze lepiej :) Niestety siedzę do 19 na szkoleniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jedna kawke juz pilam ;) pewnie to ze zmęczenia bo malo dzis spalam albo migrena sie rozkręca. Dzis u mnie 11dc i jesli mi się uda i nie padne ze zmęczenia to zaczynamy starania w tym cyklu :))) dzis zawoze mame do gina mamy tego samego nawet przeszlo mi przez mysl ze moze tez przy okazji pojde na kontrole ale mysle ze poczekam do następnej @ i wtedy pójdę. Milego dnia życzę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam castagnus. Obecenie biore magnez z wit b6 i kwas foliowy.kiedys bralam wiesiolek. Muszę zakupić go sobie i brac od nastepnego cyklu moze mi sie poprawi śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja jem duzo owocow i warzyw wode pije nicgazowanego zdrowe posilku ...:) ale mnie sciska w brzuchu ze masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Hej dziewczyny :) Powiedzcie mi jesli ostatnia @ mialam 23 stycznia to w którym dzis jestem tygodniu? 8 tygodni i 1 dzien? czyli zaczelam 9 tydzien tak? Ja tak licze tak liczy gin a inni sie ze mna spieraja ze dopiero 8 tydzien zaczelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie są kalkulatory ciąży, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456gu
Z kalkulatora wynika ze zaczęłas 9 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa gratulacje :) witaj w gronie Szczęśliwych :) Oliwia ja też walczę z choróbskiem już od poniedziałku... niby jest lepiej, ale czekam na weekend żeby wygrzać się w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a mi chorobsko przeszlo :) kaszel przeszedp glowa tez nie boli ale cholerny brzuch mnie boli ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Czyli dobrze mówie ze zaczęlam 9 tydzien :) Wysyłam wam dziewczyny duzo pozytywnych fluidów :* :) Choć sama jestem zmeczona i chyba jakiegos doła łape. Non stop mam mdłości, jeśc moge tylko to na co mam akurat ochote. Ostatnio tylko ogórki kiszone :D Brzuszek mi sie powoli zarysowuje, tak jak by mnie wzdęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
Dziewczyny nic prawie nie jem a od 3 dni mam takie wzdęcia ze klekajcie narody..boje się iść do pracy ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
zdzisia mam to samo. wyczytalam ze to przez slabe miesnie brzucha nas wypycha wiec zaczelam je wzmacniac ;-) pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam pytanko zaczelam badac sobie szyjke i teraz pytanie czy przy tyłozgięciu jestesmy wstanie ja wyczuć? Czy szukac pod innym kątem? a i czy u was czasem jest tak wysoko ze nie dosiegacie do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456gu
Skakanka ja też zaczęłam biegać żeby w końcu sezon zacząc na ruch jakiś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka oczywiscie ze są momenty kiedy ledwo dostajemy do szyjki a są kobiety które nie są w stanie jej dosiegnąc... u mnie @ na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka mysle ze mozesz wyczuc choc bedzie to trudniejsze. Osobiście badalam szyjkę wiele lat. Przy cyklach niestaraniowych i w ogóle przed slubem, gdy nie współżyłam z mężem badanie było bardzo proste i jasne. Jak zaczęłam współzyć to masakra - u mnie nasienie zmienia szyjkę diametralnie. Nawet jak jest daleko po owulacji szyjka staje się płodna - tzn miękka i otwarta. Miesza mi to zupełnie odczyty szczegolnie teraz przy staraniach o dziecko więc po prostu dałam sobie spokój. Szyjka mi się potrafiła zmienić 3 razy w ciągu dnia :/ przy okazji łatwo nabawić się infekcji jakiejś, dlatego warto badań ją podczas kąpieli lub pod prysznicem - wtedy nasze ręce są najczystsze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to slyszalam ze po owulacji to juz nie powinno sie badac... bo wtedy jestesmy bardziej narazone na infekcje a jak sie zaciązy to moze byc problem... ja tez nie badam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no ja tam nigdy nie badalam bi nie umialam odczytywac tej szyjki wiec sie w to nie bawilam :) czekamy jeszcze tydzien :) i zobaczymy czy ten cykl sie udal :) a wczoraj takue skurcze mialam ze wstac nie moglam z lozka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dawno mnie tu nie bylo i teraz nadrabiam zaległości w czytaniu:) moniasonia83-wiem,że musi byc Ci teraz ciezko, sama miałam wycinaną zmianę w śliniance w listopadzie ubieglego roku i jak czekalam na wynik histopatologii to myslałam,ze zwariuje. Ale teraz wiem,że czasem nie warto az tak się zamartwiac, bo strach ma wielkie oczy. Co do guzków tarczycy spokojnie, bo może się okazac ,że po tabletkach guzek się wchlonie i nie będzie po nim sladu . I tego Ci zyczę :) U mnie najbardziej pozytywna wiadomośc to ta,ze w końcu znalazlam naprawde fajną lekarkę- fachowca:) Po zbadaniu mnie wykluczyła jajniki policystyczne, potwierdziła owulacje a na plamienia zamiast luteiny dostałam duphaston 2 x dziennie i wiecie co? Jak po luteinie miałam plamienia i krwawienia zaraz po owulacji przez 10 dni do okresu to teraz nic:) Czyli strzał w dziesiątkę z tym duphastonem:) zero plamien, miałam tylko idealnie bialy sluz. Wczoraj troche się zabarwil na jasny brąz, ale plamień nie ma ( jedna kropka na wkładce). Dzis odstawiłam duphaston i podbrzusze tylko rwie mnie jak na okres, a termin mam na srode dopiero, to mam nadzieję,że cykl mi sie nie rozreguluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.U mnie 39dc i @ dalej nie widac. Musze was nadrobic bo dawno mnie tutaj nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka no prawdopodobnie bedzie pierwszy cykl staran po 3 miesiecznej przerwie... ale tak mi daje w kosc ta @... chloe u Ciebie widze taka sama sytuacja jak u mnie z duphastonem, ja tez tak bralam i to byl ostatni cykl brania, a @ Ci sie nie rozreguluje wrecz przeciwnie, zazwyczaj 3-4dni po ostawieniu przychodzi @, o ile nie będzie ciazy ;) wiec o rozregulowanie wogole sie nie przejmuj, on Ci nawet ureguluje na 28-29dni, jak w zegarku miesiąc w miesiąc... ja po duphastonie tez w pierwszym cyklu odrazu zauwazylam róznice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołłł :) Co tam u Was dziołszki :) Siedzicie cicho, czyżby coś się święciło?:) A mże wszystkie jesteście płodne akurat i nie macie czasu na wchdzenie na forum?:P Hehe :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord u mnie dopiero 4dc, a własnie jak wygląda sytuacja uWas? a cisza bo pogoda jest przepiekna a pozatym weekend:) ja niestety nie mam jeszcze mojego męzulka przy sobie wiec sie troszke nudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456gu
U mnie 9dc za chwile owulacja w 12dc. Rano rozgrzewka 3 km a zaraz skalpel chodakowskiej ;) miłego dnia dziewczyny ;) i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×