Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Ashaka
Oliwia... I jak beta? Mozna juz uczcic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Dziekuj***ardzo, milo mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
teraz tak patrzę na tę kreseczkę i jest bladziutka.. Widoczna, ale blada. Może to wynika z wczesnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - na pewno. W Twoim dniu cyklu bhcg może wyjść nawet poniżej 100 także kreska może być bardzo jasna. Ważne, że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Gratuluje !!! Oliwia czekamy z niecierpliwoscia:) iczozord my wszystkie razem mamy tylko jedno pragnienie:) dziekujemy ze pomyslisz i o nas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ja nie moge jakos zmienic tego avatara... kilkam zmien a to mi caly czas zapisuje na kompie, nie wiem co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Marta blada to blada ale jest.. Powtorz moze za 2 dni powinna byc mocniejsza... Ja blada mialam tylko raz ale niestety poronilam... Wiec jak jest kreska to jest ciaza... Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Ja wam zazdroszcze ze mozecie pojsc na bete czy nawet do gina kiedy chcecie... Tutaj w tej chol... Anglii ani gina ani bety nie mozna sie niczego doprosic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Nie, tu nie ma prywatnych gabinetow tak jak w polsce, mozliwe ze sa w londynie ale ja jestem 5 godzin od londynu i wizyta koszt 100 funtow chyba cos kolo tego, no to 500 zl na nasze.. To przeciez za jedna wizyte plus dojazd to jest tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Mi pozostaje tylko test a potem mi tu wysla polozna ok 8 tygodnia i to tyle a usg ok 12/ 14 tydz, tragedia,oni tu ciazy nie uznaja dopuki nie ma 3 miesiaca... Fajnie macie kobitki... Trzymam za was kciuki.... Mowcie co u was... Caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
właśnie zrobię jeszcze jeden test w poniedziałek. Tak się zastanawiam kiedy mogłam mieć owu.. Nie mam pojęcia. 26 dc dziś, w 21dc krew na bieliźnie (pewnie ta implantacja). Wg aplikacji na telefonie miałam w 17 dniu, ale nie wiem czy to prawda. W ogóle mierzyłam temp w 19dc (36.6) i w 25 dc (36.7), ale nie ma co się sugerować, bo robiłam to pierwszy raz. Cyc nie boli w ogóle, tzn. czasem coś zakłuje, ale nic szczególnego. Mam duży biust i nie wiem czy się powiększył... Jestem opalona i żył nie widzę. Jakoś mi się nie chce w to wierzyć jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
OLIWIA! Kiedy będziesz mieć wyniki? Napisz tylko od razu, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wyniki okolo 17 beda :) ale pojade po 17 z moim m zebysmy razem byli :) jak wroce do domu odrazu wam napiszr co i jak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka - dziwne. po prostu kliknęłam "wgraj nowy avatar", wybrałam zdjęcie z komputera i dałam otwórz. i sam się wgrał i wyśrodkował. Raz co prawda pokazał się komunikat, że nie wgrał się prawidłowo ale za drugim razem już było OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka spróbuj na innej przeglądarce. Ja działałam na Firefoxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Moj jajnik dzisiaj daje mi popalic... Mialyscie tak przy implantacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Moj jajnik daje mi dzis popalic... Mialyscie taki objaw implantacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Sorry ze 2 razy to samo ale wygladalo mi na to ze pierwszym razem nie wyslalo wogole :-) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no troszke po 17 :) kolo 19-20 :P bede w domu tez zalezy od wyniku:p ale mnie brzuch dzisiaj pobolewa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Nowa Oliwia... Trzymam kciuki x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ja mam opere... moze w wolnej chwili zainstaluje inna przegladarke, a jak nie to poczekam az moj M wroci bo on ma firefoxa na sowim laptopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Marta gratulacjeeeeee;)))!!! Oliwia czekam ze zniecierpliwieniem. Marta ja tez mam rozpulchniona pochwe. Dobrze sie czuje nawet piersi dzis mniej bola, brzuszek czasem sie odezwie. Jezeli bedzie tak dalej to czuje sie jakbym w ciazy nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Marta super!!! Ledwo do nas dolaczylas i juz takie wieści ;) gratuluję;) Oliwia pisz jak tylko będziesz wiedzieć bo juz tu wszystkie nogami przebieramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Kika, a jak u Ciebie? Robiłyśmy test w tym samym dniu chyba (2 dni temu). Próbowałaś jeszcze potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Kochane 11 czerwca na 16 mam pierwsza wizyte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a ja sie juz z M poklucilam echh dziewczyny zle sie zapowiada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×