Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

No, no Dziewczyny wróciłam z urlopu i widzę, że sporo się tu działo... najpierw gratulacje dla posiadaczek dwóch kreseczek i witam na forum nowe staraczki :) Oliwia podobnie jak reszta dziewczyn czekam na Twoje wyniki i mocno trzymam kciuki, żeby się udało :) Agnieszka widzę, że i Ty potrzymasz nas troszkę w niepewności :) Iczozord kolejny raz pokazujesz jak silną jesteś kobietą- tylko pozazdrościć i całym serduchem wierzę, że wszystko jakoś się u Ciebie unormuje. Blondyneczka jak zawsze aktywna i chętna do pomocy innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop bajeczny :) wróciłam naładowana słoneczkiem, objedzona pysznymi owockami i w pełni zrelaksowana :) dobrze, że do pracy idę dopiero w poniedziałek, to do tego czasu może wrócę na ziemię :) Dziś mam 15dc, ale jako takich oznak czegokolwiek brak... w 13 i 14dc bolało mnie lekko podbrzusze, tak jakby jajnik- podejrzewam, że może na owulkę. Wczoraj były przytulanki, bo przyznam się szczerze, że na urlopie od tego gorąca jakoś nie zawsze była ochotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu najwazniejsze ze wypoczeliscie i zregenerowaliscie siły :) a wiadomo ze jak są upały to nie zawsze sie chce baraszkowac w sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Oliwia trzymam mocno kciuki nie moge się doczekac jutra razem z Toba. Agnieszko za Ciebie tez trzymam z calych sil;) Ja odpoczywam bo mialam dyzur nocny i dopiero dzis wrocilam do domu od wczoraj od 12. A mam tak ogromna ochote na placki zuemniaczane ze smietana, ze zaraz ide smazyc;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj natka ale mi smaka narobiłaś tymi placuszkami :) uwielbiam! Blondyneczka a Ty gdzieś planujesz urlopik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chyba ma wrocic za 3 tyg, na moja owulacje tylko problem w tym ze nie do konca wiem kiedy jest... a on wraca w weekend i wyjezdza w weekend i musze zrobic tak by owulka byla na tyg... wiec milo by bylo gdyby ten cykl mial ze 30dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Cześć Dziewczyny Przepraszam Was za wczoraj, ale mam straszne doły.. Nie mogę się ogarnąć, jeszcze ta pogoda, masa pracy, brak przelewu od pracodawcy, niewiadoma z ciążą i kłótnia z Mężem o pranie... Fajnie, że Was się układa. Mam taką nadzieję, że mi wybaczycie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Marta za bardzo się przejmujesz ;) na tym forum nikt się na nikogo nie obraża i wszyscy się wspierają w szczególności jak mają gorsze dni..;) Oliwia idź juz na tą betę bo też jestem ciekawa...;) Dziewczyny czy wy przed @ tez macie tak mokro? Leje się ze mnie bialawy wodnisty śluz... Jestem 2 dni przed @... Nie pytam pod kątem ciąży bo wiem ze nic z tego tylko z ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka Kochana my tu sie nie siebie nie gniewamy, ewentulanie przywołujemy do porzadku :P jasne ze kazdy moze miec gorszy dzien szczegolnie my kobiety, a jeszcze dochodzi niewiadoma odnosnie ciazy i wiem doskonale ze najdrobniejszy szczegol jest w stanie wyprowadzic nas z równowagi... gowa do góry, wszystko sie wyjasni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisia ja czasami miewam wodniste śluzy ale nie jestem w stanie CI powiedziec ktorego dnia cyklu wystepuja bo na bank nie są co miesiac, raczej tak sporadycznie, wydaje mi sie ze nie masz sie czym przejmowac szczegolnie ze to bialy kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Dzięki, porządne z Was Dziewczyny! Męczę się już cały dzień. Prawie się nie ruszam z łóżka. Podbrzusze mnie boli bardzo, coś mnie zakuje, coś pociągnie... i mam wrażenie, że jestem podniecona tam na dole - takie dziwne uczucie... Lekki ścisk, powiększenie... Sama nie wiem, nie umiem go opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja dzisiaj nie zasne... brzuch troszke bolal ale to chyba dobrze ;) mam nadzieje ze jakos przetrwam kutrzejszy dzien ... 35dc mam nadzieje ze bedzie pozytywny bo jak bedzie negatyw to chyba niewyrobie:/ ale dzidiaj znowu czulam sie jak na @... caly dzien ziewam:pp i czuje zmeczona i cycki bola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda witaj po urlopie moze cos z tego odpoczynku będzie :-) Oliwia jestem pewna ze u ciebie cos tam sie dzieje czekamy na jutro na wyniki :-) u ciebie jutro sie wyjasni a my musimy czekac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Dzięki Blondyneczka ;) Marta, jeśli zbliża ci się @ to nic dziwnego że możesz być rozdrażnienie, podniecienie tez mi często przed @ towarzyszy. Chociaż słyszałam że w ciąży się zdarza mocne parcie na seks. Napijcie się winka, oglądnijcie akiś film, nic nie sprzataj i wyluzuj.będzie co ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Nie tyle co mam ochote na seks, ale czuje jakbym przezyla baaaardzo dobry seks ;) jestem jakas powiekszona tam... To moj 26 dc (mam 31 dniowe). Zobaczymy co to wyjdzie z tego :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta u mnie dzis 26dc przy cyklach 29/30 robilam test rano oczywiście negatywny :-( nie mam chyba juz nadziei. Odstawiam dzis duphaston i zobaczymy czy @ przyjdze :/ Oliwia jak minęła noc przespalas cos? ja zawsze mam ochotke w dni płodne i w czasie @ hihi tak jakoś dziwnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
spalam jak zapita haha tak mi sie spac chcialo ;p dopiero co wstalam ubieram sie zaraz jem sniadanko i lece na bete ^^ trzymajcie kciuki dziewczyny¡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Ja mam ochote w dni plodne i w czasie @, tak jak napisalas :))) od wczoraj mam malo miejsca w pochwie, tzn jestem jakby opuchnieta. Czytalam, ze moze byc to spowodowane solidnym ukrwieniem macicy szykujacej sie na Niunie ;) Tak sobie mysle, ze jak przyjdzie @ to moje cialo powinno dostac Oscara za takie zrobienie mnie w konia i granie na emocjach... Oliwia czekamy!!!!!! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Dziewczyny!!!!! Zrobilam test przed impreza i.... 2 kreski!!!!! Nie wierze :)))))) o moj Boze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto gratuluję ale fajnie :-) ktory dc masz? Oliwia smacznego czekamy na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
26 dc dzis :) myslicie, by isc na bete w poniedzialek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki! OLIWIA - czekam ze zniecierpliwieniem na Twoje wyniki!!! Myślę, że powiodło Ci się :))) MARTA!!!!!!!!! Bosko!!!!!!! Fantastycznie - serdecznie gratuluję!!! Co do bety to osobiście nie radzę iść, bo po co - test pozytywny więc ciąża jest :) Zapisz się do lekarza ale też nie jutro, tylko za 1-2 tyg abyś mogła już zobaczyć serduszko :) Dbaj o siebie! :))))) ZDZISIA - przed okresem może się zdarzyć śluz wodnisty a nawet taki płodny. AGNIESZKA - brak nadziei to to, przez co każda z nas przechodziła nie raz :( Ale będzie lepiej! Masz nas! :) Dziewczyny jadę z mężem w sb do Częstochowy w wiadomej intencji. Zanoszę Wasze wszystkie pragnienia razem z moimi. Uda się nam, zobaczycie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test - sprawdzam czy dobrze wgrałam sobie awatar :P Taką oto wypasiona opcję daje nam nowa Kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
tak zrobię :) Dzięki Dziewczyny za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny ja juz po :) ale dziwnie sie czuje:/ Marta gratuluje Tobie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Gratulacje Marta !!!!! Witam was serdecznie jestem tu nowa i przeczytalam juz chyba wszystko... My sie staramy od ok 3 lat... Aktualnie jestem 7 dni po ovu w 22 dc...przed wczoraj zaczal mnie brzuch bolec jak na @ a dzisiaj prawy jajnik i do tego cysie wczoraj ,ktore normalnie mnie nie bola nigdy przed @... Oczywiscie znowu sobie nadzieje robie, niestety moja temp nie jest wspaniala, w 12 dc mialam robione hsg ktore powinno troche pomoc ale kto wie...trzymam kciuki za was i siebie mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashska pewnie ze cie przyjmiemy witaj :-) Oliwia to o której wynik? czytałam na necie ze 26 dc moze byc za wcześnie zeby wyszedl test pozytywnie wiec muszę czekac do dnia @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×