Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gjebe moja siostra tez choruje na tarczyce a ma juz dwoch synkow a nie leczyla jej jakos spacjalnie.W pierwszej ciazy myslelismy ze okres zatrzymala wlasnie ona a okazalo sie ze ciaza :)wiec nie obwniaj sie,jesli nic nie wskazuje ze to przez tarczyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Dziewczyny dziekuję za miłe słowa :) Tyle tu się dzieję, że nie mam kiedy Wam wszystkim odpisać, ale korzystając z chwili czasu wrzucam link to termometru owulacyjnego na allegro który ja sama mam i jestem b. zadowolona (jest on polecany do NPR, ma wszystkie atesty itp). http://allegro.pl/niezawodny-termometr-owulacyjny-dokladnosc-0-01c-i4618073819.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka - głowa do góry! Lepiej, żebyś teraz była zdrowa niż w ciąży się martwiła, że nieuregulowane hormony źle wpłyną na dzidziusia :) Czekanie jest mordęga - wiem to! x x x Co do testów to ogólnie nei polecam robic za wcześnie ale ile razy sobie obiecałam, że nie będę robic, tyle łamałam to postanowienie :P Także polecam kupic testy paskowe za 1 zł na allegro (czułość 10) i przynajmniej nie tracić kupy kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka jakie masz objawy?? Życie na kredyt hmmm cos o tym wiem:) ja całe szczęście mam do pracy spacerkiem 15 min, więc chodze pieszo. Zdaje się ze to jest nagroda za moja marna pensje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka wlasnie bol piersi ustal,poniedzialkowy test nic nie wykryl,dzis 32 dc...rano w sluzie byly slady delikatne krwi ale to tyle...kupilam test jutro robie gdyby dalej bylo czysto...co do twojej wyplaty to dobrze ze w dojazdy nie musisz inwestowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
agnieszko o ile doczekam do jutra...ale nie wiem chyba i tak nici z tego...śluz zrobił się znowu taki kawa z mlekiem...;/ Jaki powinien być w ewentualnej ciąży? hm...jak tak sama myśle to w sumie każdy skoro można nawet krwawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jedna ciąża za mną ale to było już dawno...no i każda pewnie jest inna...ale nic a nic nie czuje bym była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczka ja w 1 ciąży w terminie miesiączki miałam taki śluz ciemny bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
No to jest jakas nadzieja...teraz mam pytanie...dziewczyny,badacie sie same w srodku ?ja nigdy tego nie robilam,do dzisiaj...i wyczulam jakas kuleczke...wiecie cos ??...zmartwilam sie...gina mam 27.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Justyneczka chodzi ci o szyjkę macicy? Ja też czasem mam kulkę nie wiem co to ale nic chyba złego bo na drugi dzień już nie czuje tego. Wiec myślę że nie masz czym się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Kurcze i znowu mam metlik w glowie. Rano mialam plamienie, ktore myslalam ze zmieni sie w @ ale narazie ni widu ni slychu, poza tym strasznie mnie wypryszczylo na twarzy:-( nigdy nie mialam problemu z cera przed @, ehh jak ta zmiana klimatu wplywa na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Magda i Justyneczka jak sytuacja u was? Powiedzcie mi kochane bo trochę się martwię bylam wczoraj u stomatologa i dostalam znieczulenie czy ono moze wpłynąć jakoś na zagnieżdżanie zarodka? Ide za tydzien również i obawiam się ze również bedzie potrzebne znieczulenie ale boje sie ze to może niekorzystnie wpłynąć w tym wypadku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak ale to juz drugi test...nie ma sladu drugiej kreski...trudno...aczkolwiek coraz gorzej przyjmuje niepowodzenia...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety ten cykl w plecy:-( nie wiem co narozrabialam ale jest strasznie bolesny, a do tego pryszcze:-( Aga mnie dentystka pyta o ciaze przed zrobieniem zdjecia, a przy znieczuleniu nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheilla
Ja mając cykle 28 dniowe, dzień przed spodziewana miesiączka,na bieliźnie znalazłam krople krwi wielkości 5 zl. Myślałam że to okres, ale cd.nie nastąpił i teraz jestem w 7 tygodniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka nie wiem czy jest sens..pewnie kolejny długi i bezowocny cykl...ostatni trwał 34 dni i chyba to będzie u mnie norma...dziś 33 dc...nie łudze się ,że to ciąża...test by pokazał już...a jak u Ciebie?? magda88 jedziemy na tym samym wózku jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 7 dc koncze brac tabletki CLO. Szczerze powiedziawszy kiepsko sie po nich czuje. Otumaniona, lekkie zawroty głowy i ból głowy:/ Ale jeszcze 1 tabletki o 22.15:D w przyszła srode ide do ginka i zobaczymy:) NAgnieszka 5kg nie słyszałam o takim suplemencie diety, jakie sa opinie no i cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lfka ja ostatnio jak je lykalam i pilam piwko to wtedy sie zle poczulam, a tak to nie narzekam:-) od niedzieli znowu zaczynam je lykac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
w aptece można kupić te termometry ale nie ma nigdy pewności czy to akurat będzie ten. Są różne, ceny też są różne i raczej w aptece taniej się nie znajdzie. Polecam ten na allegro :) Co do wspomagaczy dla panów to słyszałam o androvicie :) dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem,ponieważ okres powinnam dostać dopiero jutro a od ok 4 dni (generalnie trzech dób) mam różowe plamienie widoczne przy podcieraniu. Mierzylam regularnie temperaturę ktora po owulacji oczywiście była podwyższona lecz jednego dnia duzo spadła (z temp.powyzej 37 do 36.5), rozbolała mnie wtedy bardzo głowa i w nocy zauważyłam pierwszy raz różowa plamkę na papierze toaletowym. Pozniej temperatura wróciła do poziomu sprzed spadku. Bardzo sie boje,ze mogę miec jakieś problemy hormonalne albo jeszcze inna brzydka dolegliwość... Dodam tylko,ze ok 6 dni temu robiłam test i był negatywny, piersi pobolewają ale tylko po bokach a ja wariuje juz bo biegam dosłownie co piec minut do łazienki bo boje sie,ze zaleje mnie i wszystko wokoło ;) tak wiec moje pytanie: czy to możliwe zeby było to plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×