Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gościu jesteś tak blisko terminu miesiączki to zrób test i może już coś się wyjaśni...jeśli dopiero następuje zagnieżdżanie to może wyjść negatyw ale wtedy też nie będzie miesiączki...powtórzysz test a wtedy już myśle,że by pokazał pozytyw gdyby to była ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabletek i suplementów to nie podzielę się swoją wiedzą bo jej nie mam na ten temat:)jedyne tabletki,które gościły w moim menu to anty :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu mysle ze mozesz spróbować zrobic test bo wyglada to obiecujaco i tak jak napisała Justyna zrob. Kupikam mojemu to co iczozord polecila AndroVit :-) u mnie dzis 20dc i wiecie co znowu jajnik glownie lewy sie odzywa i czasem brzuch pobolewa ale slabiej niz ten przed @. Nie robie sobie nadzieji bo juz tak mialam a nie bylam w ciazy :-( mysle ze zrobie sobie test w 24dc bo przyjda owulacyjne i beda gratis ciążowe.:-) fakt moze byc za szybko ale co tam moze jednak cos pokaza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko trzymam kciuki...nigdy nic nie wiadomo :) powiedzcie mi w ktorym miejscu powinno mnie bolec jesli to jajnik ?? Bo ja nic nie wiem...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pod brzuchem jak ci się kończy kolec biodrowy czyli ta część miednicy wypukla co czujesz jak opierasz ręce na biodra od przodu w zależności od str jajnik jest od strony przysrodkowej czyli srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na czym polega ten monitoring ??kojarze ze czesto do gina sie chodzi...ale moja przyjmuje 2 razy w tygodniu i na zapisy...conajmniej miesiac wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Justyneczka wykonuje się codziennie usg i sprawdza pęcherzyki na jajnikach. A skąd jesteś? Mój lekarz przyjmuje codziennie, bez zapisów, bez kolejek i na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gorzowa.Sa u mnie inni lekarze przyjmujacy codziennie ale ci ma nfz nie maja usg....taka historia,Iczozord a jak sie czujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh szkoda. mój lekarz ZAWSZE robi i usg, z automatu, to taki standard u niego choć wiem, że nie w każdym gabinecie tak jest... Ja czuję się nienajlepiej :) Mam ślinotok i taki niesmak... nie są to jeszcze mdłości ale taki wstęp :P Piersi nabrzmiałe jak armaty :P Nigdy nie miałam takiego biustu! I do tego czuję, jakbym ciągle miała delikatne rewolucje jelitowe. Nie mam żadnych nieprzyjemności ale takie uczucie ciągłe. Także generalnie fizycznie tak sobie ale cieszy mnie to bo to znaczy, że dzidziusie rosną zdrowo. Aha czuję też regularnie rozpieranie w podbrzuszu. Za nieco ponad tydzień ide na usg. ZObaczymy :) Wrzucę fotę z bejbikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,wszystkiego dobrego !!! Szybkie 9 miesiecy...juz mniej nawet i bobaski beda z Wami.:)jakies przeczucia co do płci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Iczozord fajnie jakby parka była :) Ja właśnie wróciłam od lekarza i jestem wniebowzięta. Lekarz potwierdził moje przypuszczenia.... Będzie z nami Nelka :) no tak się cieszę bo już w domu mam dwuletniego szatana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord fajnie jakby była parka;) taki komplecik choć najważniejsze by zdrowe. Ja jestem wniebowzięta bo właśnie wróciłam od gina który potwierdził moje przypuszczenia... Będzie z nami Nelka :) No tak się cieszę że dziewuszka bo mam w domu dwuletniego szatana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Też się cieszę Waszym szczęściem :-)...A przy okazji tak mi przykro że nam się nie udaje :'(najpierw poronienie, teraz nadzieja była i prysla... To jest okropne, bo wczoraj koleżanka pochwaliła się ciąża A ja się wkurzyłam :-\ nie chcę taka być.. aleeee u mnie zaraz czas na przyjemności będzie więc tym poprawiam sobie humor ;-) Udanego weekendu dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe do dzieła :) Strzelajcie jak z armatki ;) U mnie jeszcze się ten cykl nie skończył (34 dc)...wiec do następnej owulki dalekooooo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphira94
iczord, gratulacje! :)ja tam wolałabym dwie dziewczynki,bo są ze sobą później bardziej związane,ale każdy ma własny pogląd :) ja sie strasznie czuje, słabo mi i kuje mnie raz w podbrzuszu a raz w jajniku lewym...myślałam,Że dostałam okresu,bo poleciało mi troche krwii,ale od dzisiaj rano (7.00) jest stop znowu. jakoś nie mam wiary za grosz w ten "okres",że to okres...więcej jednak brązowego niż krwii i nigdy sie tak nie czułam naprawde. :( potraficie mi coś na to odpowiedzieć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie robilas testu to sprobuj...moze cos jest na rzeczy. Laski ja glupieje...wiem ze sie nakrecam...okresu ciagle brak...jutro 35 dc...moje cykle sa baaardzo rozne,.,,dwa testy wyszly negatywne...gdzies czytalam ze przy braku @ i nieregularnych cyklach test najlepiej robic w ostatnim dniu tego najdluzszego,,,u mnie 42 dni...masakra jakas,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Jaaaa, jaaaa zagladam:) Czytam Was caly czas, ale od paru dni swietuje swoje urodziny:) Powiem Wam,ze chyba wyluzowalam troche z tym staraniem sie...Koniec koncow nie zadzwonilam umowif sie na monitoring, nie robie testow ovu, nie mierze temperatury, po prostu kochamy sie z mezem tak czesto jak mamy ochote, bez zadnej presjii czasu ,dnia,godziny.Nie wiem jak mi sie to udalo, ale w tym miesiacu udalo mi sie jakos wyluzowac.I jestem z tego powodu bardzo zadowolona:) nie mam zadnych oczekiwan co do tego miesiaca choc nie ukrywam ze ucieszylabym sie gdyby jakos te przytulasy zaowocowaly:) We wtorek jade do bioenergoterapeuty.Z ciekawosci...a co...:) Zdam Wam relacje jak wroce.A poki co posylam Wam buziole i zycze takiego dobrego samopoczucia i podejscia do sprawy jakie mnie towarzyszy od kilku dni:) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka, ja też zaglądam - regularnie, tylko rzadko się udzielam ;-) Myślę, że nic innego Ci nie pozostało jak tylko uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice daj koniecznie znać jak wizyta u bioenergoterapety. Znajoma znajomych była też niedawno i była zachwycona. Co do cyklu, to ja też staram się luzować,ale już nie raz to sobie obiecywałam...Tym razem będzie inaczej, jestem dobrej myśli :-) Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka jak sytuacja u ciebie? Ja mam dzis 23dc wiec coraz blizej @ ogólnie cos mnie tam raz pobolewa raz nie ale to żaden objaw jeszcze z jakieś 5 dni i wszystko będzie wiadomo :-) Beatrice zazdroszczę ci ze potrafisz wyluzować i nie myśleć o tym :-) i niech ta passa u ciebie trwa i trwa tego szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja do srody czekam na wizyte u lekarza. Od jutra zaczynam kurs jezykowy wiec bede zabiegana i mam nadzieje ze bede myslala o czym s innym:) Justynka jak tam u Ciebie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie 36 dc i wciąż nic...zero krwawienia lekki ból piersi wrócił...ale to tyle...może przed @...na ciążę się nie łudzę...może troche... Beatrice daj znać co tam u tego biolekarza;) i koniecznie napisz przepis na odstresowanie się;) Małami który dc u Ciebie? Agnieszka działałaś w tym cyklu??Trzymam kciuki by @ nie przyszła... Ifka jaki język??Ja też lubię języki obce...wystartowałam nawet na filologię...ale to był falstart:P i jak z cyklem u Ciebie??? miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze dzialalam 11,13,15,17 dc a sluz pojawił się juz w 11dc wiec tersz czekam niecierpliwie. Dzis powinny przyjsc testy owulacyjne a z nimi ciążowe jak myslicie testować jutro? Bedzie 24dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie...poczekaj...moze byc za wczesnie...czwartek,piatek bylby pewniejszy...ja czekam raczej do piatku...chybaze wczesniej dostane @ to sytuacja sie wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
ja dizś mam 10 dc ... zacieram rączki :D kocham się kochać wiedząc, że coś może z tego wyjść. Może to niefajne ale wtedy zerpię ztego jeszcze większa przyjemność ;) Justysiu ja zaglądam ale w weekendy w ogole czasu nie mam bo w 100% poświęcam się dzecku i mężowi, ale czytam jak znajdę chwilę <3 udanego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×