Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość blondyneczka87
carnosa kurcze szkoda... ale w nast cyklu napewno sie uda :-) a co do toxo to mowia ze to od kotow a to dlatego ze koty lapia ptaki, a ptaki to przenosza podobno, ja mam kota ale on jest tylko w domu... slyszalam ze glownie choruje sie na to od surowego miesa, moja kolezanka zarazila sie jedzac tatara ktorego uwielbia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Ja robiłam progesteron na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Blondyneczka, ja nigdy nie jadłam tatara ani żadnego surowego mięsa. Nawet jak robię mielone, to raczej nie próbuję czy dobrze doprawione. No chyba, że zdarzyło mi się polizać palec czy słone a tego nie pamiętam... Ale tego mięsa nigdy do buzi nie biorę. Nie mam zielonego pojęcia skąd to się mogło przyplątać. Ciągle mam małą nadzieję, że jednak coś pomylili w tym laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra to ja juz nie mam pomyslu jak moglas sie zarazic, a jakby sie okazalo ze pomylka to ja bym ich tam chyba powybijala, za te wszystkie stresy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z arytkułu o toksoplazmozie: Źródłem zakażenia może być surowe lub niedogotowane mięso, np. wieprzowe. W czasie ciąży zrezygnuj z jedzenia tatara, metki, białej kiełbasy, krwistych befsztyków. Nie próbuj surowego mięsa na kotlety, gdy je przyprawiasz. Dokładnie smaż i gotuj mięso. Po głębokim zamrożeniu i gotowaniu przez 20 minut mięso jest już bezpieczne. Po przyrządzeniu surowego mięsa dokładnie wymyj blat kuchenny i noże, wyparz deski do krojenia. Nie krój innych produktów nożem, którym przed chwilą porcjowałaś surowe mięso. Nie jedz nieumytych owoców ani warzyw. Specjaliści zalecają wręcz, aby myć je w rękawiczkach. Nie pij też mleka prosto od krowy - to jedno z możliwych źródeł zakażenia toksoplazmozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony gdyby tak stosować się do wszystkich zaleceń pozostałoby tylko zamknięcie się w domu i wieczna głodówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaa1
Dziewczyny a co sadzicie o tym.. w 30 dc doszlo do stosunku. Od tamtej pory mialam silne bole jajnikow podbrzusza krzyza. 10 dni pozniej dostalam plamiec raz ciemno brazowych raz czerwonych i tak juz 2 dni co oczywiscie powiazalam z implantacja. No ale co mnie martwi.. Od paru dni mialam podwyzszona temperature ponad 37 pod pacha i ponad 37 w pochwie mierzone rano oczywiscie. Odkad zaczelam krwawic tempertatura pod pacha wynosi 36,8 a w pochwie 36,6. co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi ja mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu przyjdzie@ i bede mogła wejść w nowy cykl z clo:) to chyba podobnie do Ciebie co? Co do Toxo to mi w klinice zwracały uwagę zeby nie jesc surowych i niedosmazinych mięs, ryb, serów plesniowych, myć bardzo dokładnie owoce i warzywa a sałaty to lepiej nie jesc:) bo ma tyle zakamarków ze trudno ja domyc, ja zaczęłam kupować już umyte w takich woreczkach. Ogolnie trzeba uważać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Qserra mojej mamy znajoma się zarazila a wyszło to dopiero po 20 tyg ciąży. Okazało się że 3 tyg wcześniej była na grillu i zjadła trefne mięso. Najprawdopodobniej temperatura grilla nie dokonca wybila bakterie z mięsa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaa1
Ale ja nigdy nie miałam plamien przy owulacji.. Ja jestem niemal pewna że jestem w ciąży. No proszę przed chwila mierzylam i 36.5..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dodatek krwawienie się nasililo ale dalej bez skrzepow.. Wykituje zaraz z nerwów ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Kara ja też nigdy nie miewalam plamen a był ten pierwszy raz i w ciąży nie byłam może faktycznie jesteś w ciąży myślę że już 13 dni po stosunku coś sie pokaże zatestuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Blondyneczka jestesmy z Toba kochana. Zreszta nikt tak dobrze jak my nie zna tego paskudnego uczucia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Madziu :-) ale nie jest ze mna tak najgorzej, szczerze powiedziawszy to nie wiem dlaczego ale spodziwalam sie takiego wyniku, a spokojniejsza jestem moze dlatego ze wiem ze moj m zostaje i nie przerwiemy staran :-) teraz to bym chciala zeby @ juz przyszla…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Śniło mi się, że plamiłam w ciąży, a potem miałam cały brzuch we krwi i jakiejś dziwnej tkance... :( Pobudka 3:21 :( Dzisiaj czeka mnie wyprawa(dosłownie) do ginekologa. Jadę sama na 12.30. Buziaki Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka,a TY już jesteś w dniu spodziewanej? Pytam bo ja jak robiłam pierwszy test ostatnio to też miałam negatywny - to było ok 3-4dni przed @. Może nie wszystko stracone, szczególnie jeśli ovu była np później. Jeśli nie ma @ to może może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka będziemy miały baaardzo podobnie :) dobrze że nie będę sama w tym terminie testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
blondyneczka w mojej ocenie test za wcześnie bo jeszcze przedwczoraj było plamienie.... nie łam się póki nie ma @ jest szansa :) karaa1 w mojej ocenie to raczej wygląda na miesiączkę, krew i spadek temperatury.... jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również nigdy nie maiłam plamień owulacyjnych. Dopadło mnie dopiero na starość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym z tego co pamiętam @ miałaś mieć jutro? ;). Zrobilas test o jeden dzień wcześniej niecierpliwcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki termin @ mam teoretycznie na piatek, owulka byla gdzies w dniach 14-15-16dc, a dzis jest 27 wiec wydaje mi sie ze test juz by cos pokazal Angia prawda jest ze plamienie bylo przedwczoraj, a w zasadzie byly to 3 nitki krwi... Nova wiem ze nie wytrzymalam do pt :-P ale ten test mnie tak kusil :-P Jak @ nie przyjdzie do pt to w sobote zatestuje bo to andrzejki i podejrzewam ze będe piła z żalu :-P Baletka powodzenia na wizycie i czekamy na wiesci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcedzidziusia
Witajcie, chciałam dołączyć do Waszego grona jeżeli można? Opiszę moją sytuację. Ostatnią @ miałam 01.11. potem przytulanko było 11,12,14- owulację miałam 14dc(tak domniemam po pobolewniu podbrzusza w tym dni) W 17 i 18 dc miałam dziwne bóle brzucha- takie ciągniecie, skurcze ale nie jak na @. Dziś mam 26 dc. Od rana pobolewa mnie brzuch, od 3 dni mdli mnie o różnych porach w ciągu dnia, jestem bardzo nerwowa i mam wstręt do alkoholu. @ powinnam dostać 29.11. czy myślicie że powyższe objawy mogą świadczyć o czymś dobrym??? Chciałabym zrobić test 28 myślicie że już powinien być wiarygodny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Witaj chcedzidziusia. Jeśli masz regularne cykle, to ja bym radziła zrobić test w dniu spodziewanej @, czyli 29go. To już niedługo i wtedy wynik zawsze jest pewniejszy niż testu zrobionego przed terminem @. Nie wiadomo też czy owu była tak jak mówisz, bo często objawy bywają mylne, a owu jest później. Ja sobie też wyliczyłam, że owu była w połowie cyklu, a po wieku ciąży wychodzi na to, że jednak była później. Jeśli starczy Ci cierpliwości, to poczekaj do dnia @, bo z tych objawów, które opisujesz trudno wywnioskować czy to mogą być oznaki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×