Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Baletka
Hej gotka, miło Cię widzieć :) A ile Ci jeszcze zostało do terminu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
baletaka 3 grudnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
gotka troche za wcześnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
angia jestem 6 dni przed @ niektórym już wskazywało wiec postanowilam spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Baletka, jakoś się trzymam.. jest dużo lepiej ale dalej boli :( jestem już na zwolnieniu - ALLELUJA!!!!! Najgorzej jest w nocy jak spie dlugo w jednej pozycji i nagle musze sie przekrecic to muszę rękami głowę przekręcać bo nie mam siły żeby ją podnieść :| jutro mam iwytę i USG i strasznie się denerwuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
nadzieja umiera ostatnia teraz to juz poczekam do 6 grudnia , nie bede panikowac, ale naprawde zle sie czuje ostatnimi dniami, wczoraj tak mi sie w głowie kręciło ze aż sie musialam położyc a dzis mam straszna zgage choc nigdy nie mialam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Iczozord- jaaaaaaaaaa na babeczki sie pisze:-) nie przepuszcze takiej okazjii:-) pozniej Ci podesle adres na maila:-) Ps. Wczoraj mimo ze nie bylo mdlosci ,mialam strasznie paskudny dzien...Chodzilam rozdrazniona, czepialam sie wszystkiego a pod koniec dnia opierdzielilam meza ( w sumie nie wiem o co), poryczalam sie i zasnelam z okropnym bolem glowy...czyzby hormony dawaly o sobie znac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baletka, aga , iczozord- u mnie @ sie rozkreca i to juz jest pewne, wiec nowy cykl przedemna, i czekam na ta babeczke wypelniona duza iloscia fluidow ciazowych :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, wysłałas wiadomość w tym samym czasie co ja ;). Najważniejsze ,że organizm juz się określił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny, ja @ dostałam 04.11, cykle mam 28 dniowe, 14 dnia cyklu miałam owulacje potwierdzoną silnym bólem jajnika.... współżyłam 11 i 12na13 dnia cyklu czyli przed owulacją ale może się udało. Około 3 dni po owulacji częste wizyty w toalecie aż do tej chwili...6 i 7 dzień po owulacji silne skurcze kłucia i ciągnięcia w podbrzuszu potem spokój tylko jakby skurcze pachwin i ból przy dole pleców i lekki ból piersi, a od wczoraj ból piersi się nasilił do tego stopnia że budził mnie w nocy dziś nawet ich dotknąć nie mogę. @ powinnam dostać 2 grudnia więc jeszcze kilka dni i wszytką będzie jasne, jak się nie pojawi to 3 grudnia test .Co myślicie o tych moich objawach dziewczyny? Trzymam kciuki za wszystkie testujące w najbliższym czasie i życzę samych 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że cały czas mam wrażenie że mam ciągle jakby ćmiące skurcze pachwin promieniujące na plecy aż do kolan dziwne to uczucie no i ten ból piersi jak pisałam wyżej ,ale żadnych na chwile obecną bóli czy kłuć ciągnięć podbrzusza jak sprzed kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Gościu z tego co się okazywało to objawy mogą być mylne :) najważniejszym dowodem są 2 kreski na teście :) w takim razie byle do wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
właśnie Nova :) pochwal się kiedy znowu testujesz :) ja też zaraz zacznę nowy cykl już się nie mogę doczekać :)))) do jutra mam luteinę :) co ciekawe nic mnie nie boli jak na @ i powiem wam że albo inofolic sprawił że nie odczuwam tak bólu .... jaja będą jak @ nie dostane.... kiedyś czekałam 12 dni po luteinie to był rekord....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi to strasznie dlugo czekalas na @... ja tez nie mam boli takich jak kiedys odkad bralam castagnus nie musze podczas @ lykac tabletek przeciwbolowych podczas @ bo jest tylko delikatny bol... :-)... a z tym lekiem Twoim to ja tez sie wstrzymam bo przy clo ja czulam jak jajniki pracowaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
no blondyneczka nie kupuj bo to drogie a ja wam zrelacjonuje ewentualnie co jak po tym leku jest.... czekam na 1 cykl z lekami i się wtedy zobaczy czy warto .... albo czy chociaż jest jakaś poprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
najśmieszniejsze było to że fatalnie się czułam już 10 dnia i 12 miałam jechać do gina zobaczyć czy wszystko jest ok a tutaj niespodzianka wstaje rano 12 i jest @ :) to było moje pierwsze wywołanie luteiną wcześniej długo nie miałam @ więc pewnie się to jakoś zbierało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaa1
Dziewczyny czy jeśli przez tydzień miałam brązowe plamienia a wczoraj dostałam masakrycznie silnych boli podbrzusza i krzyża plus lala się ze mnie krew i to krwawienie utrzymuje się do dziś to znaczy ze poronilam? Nie dostałam się wczoraj do ginekologa idę dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie @ powinna nastąpić max. 18 dni po więc w moim przypadku najrozsądniej byłoby zrobić test we wtorek, żeby rozwiać wątpliwości lub mieć się o co martwić ;). Dam znać jeśli jednak wygra ciekawość :). A póki co mój organizm postawił na przewrotność więc dla odmiany teraz nie mam żadnych objawów nadchodzącej miesiączki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ale Sie zawiesiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka gratuluję pracy :) qserra - bardzo się cieszę, że z toxo w końcu historia kończy się dobrze :) <3 Beatrice oczywiście będę pamiętała o Twojej przyjaciółce!!! Justyneczko a pisałam kilka stron temu, że złapał mnie okropny ból w szyi, aż wyłam z bólu :| ale już wraca do normy... jestem na zwolnieniu i dużo śpię :D jak moje dziecko śpi to i ja :D ale mdłości mam niemiłosierne :| gościu - wg mnie objawy zapowiadają się bardzo obiecująco :D trzymam kciuki aby się potwierdziło!! pełna nadziei- chyba miałaś dziś wizytę? JAK TAM?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaa nie brzmi to dobrze ale mam nadzieję, że może to jednak nie to <3 daj znać po wizycie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi tak mialam wizyte. Dziekuje ze pamietalas :) Widzialam na usg zarodek i slyszalam serduszko ;) Nie spodziewalam sie ze juz bedzie slychac bo to 6 tydzien i 5 dzien :) Termin porodu na 19.07.2015r. Mam zalozona karte ciazy i skierowanie na mase badan z krwi. Kolejna wizyta po swietach. Ahh jaki to byl piekny dzwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Wspaniale :-) mam nadzieję, że jutro będę cieszyła się tak jak Ty dzisiaj :-) wizytę mam o 19.15a jutro mam pierwszy dzień 8 tygodnia więc serduszko też powinnam usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi to na pewno będziesz już słyszała. Zaluje ze tak krotko slyszalam ale to juz cos :) Taki malutki robaczek i serduszko tak szybciutko bije. Niesamowite :) Nie wiem co prawda ile uderzen na minute bo chyba tego na tej wizycie nie mierzył. Już nie mogę się doczekać kolejnej :) Aha i robaczek mierzy 0.79cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×