Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Baletka
Dziewczyny pamiętacie mówiłam Wam ze mam dr na medicover. Dzisiaj miałam przyjść na konkretną godzinę i się okazało ze ona nie.jest w systemie a położna nie moze mnie umowic. I muszę czekać jak idiotka kiedy mnie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Baletka, to przegięli trochę. Człowiek czasem pół dnia spędzi w przychodni jak nie dłużej. Współczuję. Ja mam wizytę jutro o 17stej i wlaśnie dostałam potwierdzenie smsem, więc mam nadzieję, że nic się nie przesunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka kurcze to w kulki sobie polecieli... współczuje ze musisz tak czekac... dowiedz sie co zrobic zeby uniknac takiej sytuacji w przyszlosci bo to bez sensu tak czekac i to jeszcze w Twoim stanie... 3maj sie Kochana i czekamy na wiesci :) chcedzidziusia terminowo mamy prawie identycznie:) ja mam termin dzien wczesniej :) a testowac zawsze mozesz , z tym ze wiadomo ze bardziej wiarygodne są po terminie... z objawow to ciezko cokolwiek powiedziec bo kazdna z nas miala ciazowe objawy po owulce a mimo to przychodzila @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczynki, widziałam i słyszałam serduszko:) Mały jest mały, ale wszystko jest ok i serduszko bije 149razy :) Jeszcze to do mnie nie dotarło Ale łezka mi się w oku juz kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Baletka serdeczne gratulacje!!! :) Serce bije wzorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcędzidziusia ja bym zaczekala z testem do dnia@ . Wiem że wystawiają swojabcierpliwosc na niesamowitą próbę ale wtedy test jest najbardziej wiarygodny. Ja zrobiłam 3-4dni przed@ i wyszedł negatyw a po kilku dniach dotknęło mnie przy kawie li test wyszedł blady robiony w ciągu dnia:) trzymam kciuki kochana i życzę malej fasolki z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Baletka, super! Ja jestem cała w stresie przed jutrzejszą wizytą i tymi wynikami toxo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcedzidziusia
Dziękuje dziewczyny. Chyba poczekam do soboty. Chociaż moje nadzieje zaczynają blednąć. Coraz bardziej boli mnie podbrzusze. Chyba jednak @ się zbliża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Chcedzidziusia, mnie podbrzusze bolało przed terminem @ i po, a nie dostałam, więc jeszcze nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka gratulacje:-) Twoj maz pewnie zaluje ze nie mogl byc z Toba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Super baletka zazdroszczę ja mam usg za tydzień w czwartek i ciągle czytam czy w 7 tyg i 2 dniu będzie je widać głupia jestem bo w 7 tyg widziałam w pierwszej ciąży ale za dużo rzeczy się na czytałam i panikuje. Chciałem chce dzidziusia to może być i ciąża i @ mnie też bolały jak na @ a nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
baletka gratuluje i strasznie zazdroszczę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova88
Baletko świetna wiadomość :) oby takich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcedzidziusia jeszcze nic straconego :) mnie też pobolewa tu i ówdzie a termin @ przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dzięki dziewczyny:) wg usg to jestem dopiero na początku 6tygodnia + dosłownie dzień czy dwa. Angia, to u Ciebie pewnie będzie już wszystko ładnie widać:) Qserra, pewnie wszystko będzie dobrze kochana :) daj znać jak po wizycie. Jak żyjesz w ogole? Ja zamowilam te opaski na rękę ale do rodziny nie jadę.. nie dam rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Baletka kochana cudnie z tym serduszkiem :) ja czekam do soboty.. a póki co ewakuowałam się dziś z pracy o 13.00 masakra, złapał mnie jakiś paskudnie okropny ból w szyi. Nie mogę się ruszyć i wyję z tego bólu :( auto zostało w pracy, mąż nie może jutro mieć wolnego więc nawet nie mam jak do lekarza dojechać. Nie biorę leków przeciw bólowych no masakra po prostu ;( uwierzcie mi, że pierwszy raz popłakałam się z bólu jak nie mogłam przesunąć głowy wyżej na jaśka.. :( jutro też nie idę do pracy bo głowa by mi odpadła chyba, tak boli... no, napisałam bo po drodze do kibelka spotkałam laptopa i postanowiłam się odezwać ;) całuję Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana8989
czy implantacja może wystąpić 20 dni po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Baletka a ty który jesteś dokładnie tydzień z dniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana8989
proszę, niech ktoś odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Wydaje mi się ze może ale owulacja wtedy mogłaby być później niż w dniu stosunku i plemniki mogły poczekać parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova88
Zdezorientowana o takich cudach to ja jeszcze nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Angia z tego ciężko tak.naprawdę określić. Wg dzisiejszego usg z rozmiarem małego to 6tydzień i ok 1może 2dzień. A wg moich danych 6tydzień i 4lub 5dzień. Więc możliwe ze mały rośnie powolutku albo maszyna usg, która jest mniej dokładna nie.podała dobrze w zeszłym tygodniu. Nie wiem :) Ale lekarz mówi że.jest ok a ja i tak jestem w szoku, ze serduszko już jest:) Zdezorientowana wszystko jest możliwe a już szczególnie.implantacja:) wyczuwam, że boisz się, ze.to może być to?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Zdezorientowana w teorii nie od 6 do 14 dni ale organizm kobiety to nie teoria nigdy n8c nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Dzięki dziewczyny :* Smutno mi trochę, wiadomo, ale trudno :( Okresu dziś nie dostałam jeszcze, mógłby przyjść jak najszybciej, bo znów chcę próbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Baletka - oczywiście serdeczne gratulacje dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Baletka 2 dni to żadna różnica tak mi mówił lekarz podczas usg w pierwszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana8989
dodam jeszcze, że stosunek miał miejsce podczas 2 dnia okresu, a cykl mam 28 dniowy, wiem, że uznacie mnie za kogoś nie zbyt normalnego, ale tyle się naczytałam, że w te dni też można być płodnym, bo owulacja się może przesunąć, to już sama nic nie wiem :( jeżeli stosunek miał miejsce 20 dni temu to test ciążowy będzie wiarygodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Powinien byc wiarygodny,zrob bete jesli masz watpliwosc. Laski moje wyniki wszystkie sa dobre.Niedlugo mam zaczac przyjmowac luteine i estrofem.W poniedzialek ide do pracy.Na 6...juz dawno nie wstawalam tak wczesnie...a trzeba wstac jeszcze wczesniej...kolo 4.30...masakra.jakos sie przyzwyczaje.No i 3 zmiany...nie bedzie latwo ale co zrobic,dobrze,ze w koncu zaczne zarabiac.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Baletka, mi te opaski raz pomagają bardziej, raz mniej, ale siły ogólnie nie mam i na rodzinne spędy też nie jeżdżę, bo ani apetytu nie mam ani nastroju. Czasem zwymiotuję, to mi lepiej, ale nie zawsze mogę. Męczy mnie wszystko, nawet branie prysznica. Mam wrażenie, że z dnia na dzień czuję się coraz gorzej. Ten wynik toxo mnie dodatkowo podłamał i boję się jutrzejszego wyniku. Jutro mam też wizytę u gin, może ona mi coś poradzi na to złe samopoczucie. Niby pozostałe badania wyszły w miarę w normie, ale ja się czuję jakbym miała jakąś anemię czy coś podobnego. A u Ciebie jak? Też jesteś taka osłabiona? Ja śpię w dzień i w nocy a i tak jestem niewyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×