Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gabi to mam nadzieje,ze i szyja wroci szybko do zdrowia.:) Jak tak Was czytam i kolejne tygodnie Waszych ciaz to mam wrazenie,ze czas dosc szybko leci...mysle,ze jak pojde do pracy to jeszcze szybciej beda uciekaly dni i tygodnie...i w koncu i ja bede w ciazy ! A przynajmniej zaczne sie o nia starac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Gabi Gje - i jak tam po wizycie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Dziewczyny nie wytrzymam z tym co mnie dziś spotkało. Cała historię wam opowiem. Robiłam badania w sobotę i chciałam je skonsultować z lekarzem prowadzącym a do niego brak terminów na dziś to w poniedziałek poszłam wiec do innego który powiedział ze wszystko dobrze. I olalam sprawę do dziś bo w wiadomościach od lekarza było cytuje "proszę o pilny kontakt złe wyniki badań lub umówieni e wizyty" myślałam ze zawalu dostanę . . .dzwonie na infolinię a oni mi mówią żebym czekała na wiadomość. . . Pojechałam zatem do placówki i akurat się termin zwolnił wiec mnie przyjął. Oczywiście nie pamiętał po przypomnieniu jego wiadomości powiedział ze spokojnie i zadzwonił do internisty a ten mu powiedział ze wyniki ok . . . Ale się wkurzył am nie mógł tego zrobić zanim mi napisał coś takiego . . . A ja dziecko ciągnęłam i balam sie co on przed gabinetem robi iczy pani z recepcji go na pewno pilnuje choc slyszac jego dyskusje z pania sie uspokoilam :) koszmar i jeszcze jak mu powiedziałam ze ten z poniedziałku kazał tak zrobić to on to proszę zrobić i teraz dopiero się u przypomniało ze na usg powinien mnie wysłać . . . Po tym jak ten z poniedziałku juz to zrobił. Zastanawiam się czy go nie zmienić bo w ciazy to nawet raz mnie nie badał . . . Nie wiem co robić . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angia zgubiłam się który to który :-) ale ważne że wyniki dobre. A jeśli masz jakiekolwiek ALE do lekarza to go zmień, jak można nie badać ginekologiczne??? :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Pełna nadziei trochę zazdroszczę, to chyba najpiękniejszy dźwięk na świecie:) Ja dzis już jestem bez luteiny i czekam na @. Byłam wczoraj na progesteronie i wynik 23 ng na cos tam, nie wiem czy to dobrze czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Trochę zagmatwane wiem, ten w poniedziałek ok tylko mnie pytał czy mi badanie zrobić a to chyba nie ja powinnam decydować . . . A mój to cała reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia23
Dziewczyny, ile od stosunku można być teoretycznie pewnym wyniku testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ja juz po mały też kon że luteine :-) już nie mogę Sie doczekać @ i dalszych działań bo zazdroszcze dziewczynką tych fasolek :-) W styczniu jestem umówiona na wybieranie sukienki ślubnej :-) w czerwcu planujemy skromne przyjęcie dla rodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Nasze@ idą łeb w łeb;) Evi to musisz dobrze temat sukienki przemyśleć bo kto wie czy już brzuszka nie bedzie widać! Tego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kuzynce Sie sniłam jak do ołtarza z brzuszkiem szłam :-) mi by to nie przeszkadzało tym bardziej że to nie wesele :-) sukienkę chce prostą a jak będzie brzuszek to go jeszcze wyeksponuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
No i super! Ja w ogóle nie rozumiem dziewczyn, które chowają brzuch jak idą do ślubu.. Panna młoda z brzuchem wyglada cudownie:) ja tak zawsze chciałam i jeszcze miec taka zwiewna sukienkę jak Zosią z Pana Tadeusza:) cóż wyszło inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mi Sie podobała koronkowa sukienka liszowskiej jak była w ciąży .... moim zdaniem wyglądała pięknie a sukienka była obcisła i pięknie wyglądała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha w ciąży była na jakiejś imprezie w pięknej różowej sukni... wyglądała bosko! Taka luźna, do ziemi... Jak znajdę link to wrzucę wam tutaj. Przed porodem będziemy na weselu i mam zamiar tak wyglądać :-D do ślubu taka biała- MARZENIE! Ale ja już po ślubie więc dupa :-P *** długo szukać nie musiałam :) oto mój ideał kobiecego ciążowego piękna (już nie chodzi o buzię ale właśnie o brzuszek i suknię :)) http://www.celebryci.com.pl/index.php/newsy/1211-olsniewajaca-socha-w-ciazy-foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny czy wy też wstajecie w nocy do toalety? Budzę się w nocy i czasem chcę zasnąć i spać do rana,ale za jakiś czas znów się budzę no i muszę iść do toalety bo nie moge wytrzymać. Ja już nie wiem czy to normalne. Co prawda w dzień dużo piję może to przez to. Wkurzające. Nie moge nocy przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Gabi ona jest piękna :-) Pełna nadziei ja tak miałam i było to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Gabi, ślicznie wygladała, na allegro jest mnóstwo takich fajnych ciążowych sukienek. Oj jak bym chciała już takich szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna :-) będę szukała takiej w przyszłym roku :-) Pełna nadziei, teraz to NIC! Zobaczysz jak maluch urośnie ;-) będziesz wstawać po 3 razy.....na godzinę ;-) mąż mi wyliczył w ciąży z córką że wstałam 4 razy co ok 7 minut :-D to było pod sam koniec ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Heh Gabi no to mnie pocieszyłaś :) Przeniosę się na przedpokój będę miała bliżej do toalety ;) A co do sukienki to piękna chociaż nie mój kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Pełna nadziei, u mnie wstawanie w nocy na siku to zawsze była norma, więc nawet nie odczuję różnicy, bo potrafię wstać kilka razy czy to w ciąży czy nie:-) Przynajmniej to mi nie będzie dokuczać, bo reszta objawów to jakaś masakra jak na razie hehe. Gabi, a my podobnie idziemy, bo ja w czwartek zaczęłam 8 tydzień, a Ty chyba wczoraj pisałaś o 8 tyg. o ile dobrze pamiętam? Od wczoraj jestem na zwolnieniu. Najgorsze, że zaczyna się taka okropna pogoda, że ani na dłuższy spacer wyjść ani na jakiś shopping. Tak zimno, że się odechciewa. Wczoraj się załamałam, bo kurtkę zimową mam taką akurat, a jak trochę przytyję, to już nie dopnę. Trzeba kupić jakieś oversizowe ciuszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja wypoczywam na mazurach ale tu ładnie oczywiście mroznie ale fajnie chyba wypocże w końcu Miłego dnia kochanie! Blondyneczka to kolejny cykl przed nami ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, dziewczyny... jak ja się boję... z nerwów toaleta stała się moją najlepszą przyjaciółką :'( chodzi oczywiście o wizytę i USG które już dziś wieczorem... masakra jakaś :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor niby też nie mój tej sukienki ale jakoś w tym wydaniu jest śliczna :-D Qserra tak ja właśnie 8 tydzień zaczęłam Ty, ja, Beatrice i pełna nadziei idziemy bardzo równo, jakiś różnica największa to ok tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gabi, mnie tez sukienka bardzo sie podoba, chociaz kolor jakby nie moj:-) Ja w srode wchodze w 10 tydzien...nawet nie wiem kiedy to zlecialo...Wczoraj zauwazylam, ze brzuszek mi troszke urosl..generalnie sadzilam ze zacznie rosnac duzo pozniej, ale moze sprawcami sa moje blizniaczki:-) Milej soboty Wam zycze, a za Ciebie Gabi trzymam kciuki:-) nie denerwuj sie tak, bo to zlewplywa na Twoje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei gratulacje. Ja się załamalam i zastanawiam się czy wszystko ok bo do giną chodzę co.środę i tydzień temu zarodek miał 0,28 a po tygodniu 0,38.. czy to nie jest za malo mimo że już jest serduszko? Tak się boję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×