Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość zdezorientowana8989
sama nie wiem już co myśleć :( powiedzcie co myślicie, z góry dziękuje za odpowiedzi i doceniam Waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Justynka super :-D a to oznacza ze wracasz to staran :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Justynka super tylko jak masz dopiero umowę na okres próbny to może wstrzymać się ze staraniami do czasu aż normalna umowę będziesz mieć co najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Justyneczka dasz radę, jak tylko dostaniesz normalna umowę możesz wrócić do starań:) Evi halo!:) co tam u Ciebie? Ja jutro mam ostatni dzien luteiny i idę na progesteron. A myślicie ze po samym wyniku progesteronu mozna stwierdzić ciaze czy to niemożliwe? Tydzien temu po mojej domniemanej owulacji stwierdzonej na usg i przytulankach boje sie ze jak przerwę luteine to moge zaszkodzić fasolkę jeśli moze moze jakimś cudem sie udało... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki ! Tak najpierw umowa na 3 miesiace.Po tym czasie zaczniemy staranka !:D Ale akurat przejde kuracje luteinowo-estrogenowa i moje cykle powinny jakos wrocic do normy :) Oby to byl dobry i spokojny czas...buziolki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana8989
czy ciąża jest możliwa w moim przypadku? przepraszam, że Was tak męczę, ale strasznie się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ja z dniem kiedy będę kończyła brać luteine to będę robiła test żeby właśnie nie zasxkodzić tym że przestane brać leki.... . Tym bardziej że jestem już po stracie .... no ja w sobotę koncze luteine i czekam na @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi ja tez po stracie, właśnie przez zbyt niski progesteron.. Moze zrobię tez bete przy okazji, bo na test to za wcześnie, ale czy beta cos pokaże 9 dni po przytulankach? ehh jakie to wszystko pokićkane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qserra, wiem co czujesz. Bo ja dzisiaj miałam dobry dzień tzn ze mnie mdlilo tylko czasem i Nie dla slanialam się z nóg. Normalnie jest tak że budzę się, biorę tabletkę, jestem głodna i jest mi niedobrE, ale przez min 30min nie mogę nic zjeść. Potem na lezaco jem śniadanie i przenoszę się zdychająca na kanapę. Czyham na lepsza chwilę i wtedy robię.co muszę, pod warunkiem że nie kręci mi się w głowie itp. a jak tylko czuje.spadek to znów leżę. I tego leżenia wwychodzi jakieś 80%dnia. A teraz czeka mnie przeprowadzka i od stycznia remont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro w południe wyjeżdżam odpocząć rano do pracy jeszcze jutro wypisuje się i weekend jak się ciesze ze wypoczyne niedługo będą płodne :-) mój kochany jest przeziebiony miejmy nadzieje ze wyzdrowieje do tego czasu. Po powrocie musze ogarnąć ta prolaktyne i zrobić jeszcze raz. Baletka mnie nawet twoje objawy nie straszne żeby mieć dzidzie wszystko wytrzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Agnieszka zatem wypoczywaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Carnosa, dziękuję :) Agnieszka, wypoczywaj ! Justyneczka :) Bardzo się cieszę tym zwrotem akcji u Ciebie, gratuluję Ci i trzymam kciuki zate 3 m-ce i Wasze starania :) Zdezorientowana, wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Dziewczyny ostatnio nic nie pisalam bo wydawalo mi sie ze ten cykl mozna spisac na straty ale juz wczoraj postanowilam ze dzis rano zrobie test. Juz w nocy o 3 chcialo mi sie siku ale jakos udalo mi sie wytrzymam do rana. Nasiusialam i myje zeby. Najpierw jedna kreska i to wszystko juz nawet pomyslalam ze znowu nic ale po chwili patrze i widze II. Myje zeby dalej bo wydawalo mi sie ze mam jakies przewidzenia ale znowu spojrzenie na test a tam II :)))) od razu obudzilam mojego M. On (po przeczytaniu instrukcji :) bo kompletnie nie wiem jak dzialaja testy ciazowe) stwierdzil ze jak nic bedzie dzidzia :))) Boze jak sie ciesze ale tez od razu zaczelam sie martwic o to moje hashimoto:/ poczekam do poniedzialku czy oby to nie zaden sen i do lekarza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Astram moje gratulacje jeśliczne jest 2 kreska to jest dzidzia! !! Kurde nie wiem co się dzieje ale znowu dostałam migreny to już 3 w tym miesiącu ja się wykończenia. Nie wiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Atram gratulacje!!!!!!! jednak się udało :) :) :) Nitka jak będziesz w ciąży to po luteinie nie dostaniesz @ a myślę że na początku ciąży nic się nie stanie tylko szybko wtedy do gina żeby określił plan działania :) Podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami po infolicu z przypomnieniem że mam pco :); -nie mogę jeść, -gotowanie to wyczyn ekstremalny, -o 20 zasypiam.... od poniedziałku mam 3 badania glukozy odstęp 2-3 dniowy no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
zapomniałam że nic mnie nie boli.... nie czuje jajników ani nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Atram świetna wiadomość! Gratulacje!!!!! Za resztę staraczek trzymam kciuki. Podczytuję was i wciąż czekam na kolejne wspaniałe wieści ale jakoś brakuje mi sił udzielać się tak aktywnie jak wcześniej. I właśnie zdałam sobie sprawę że jutro mam gina!!! Baletka idziemy łeb w łeb. Ciekawe czy u mnie będzie już widać serduszko. Jestem w tym samym tygodniu i mniej więcej dniu jak ty :) chodź od @ minęło więcej. Widocznie ciąża jest młodsza. Na mdłości znajoma powiedziała mi żebym kupiła imbir kandyzowany. Podobno pomaga. Muszę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Czesc dziewczyny...Dawno mnie tu nie bylo, ale staram sie regularnie zagladac i czytac... Po pierwsze- atram- gratuluje dwoch kreseczek:-) Justyneczka- ciesze sie, ze udalo Ci sie z praca:-) bo to oznacza ,ze niebawem wracasz do staran... Dziewczyny, jesli chodzi o mdlosci, to doskonale rozumiem Wasz bol..sama miewam je dosc czesto..Bywaja dni, ze jestem wylaczona z zycia, ale bywaja dni takie jak dzis,ze budze sie rano i wiem ze ten dzien bedzie piekny:-) Ogolnie caly czas jestem zmeczona i senna..nie wiem z jakiego powodu, ale spanie na brzuszku juz teraz przestaje byc dla mnie wygodne...a ja przeciez tak lbie spac na brzuszku.. Wczoraj weszlam w 9 tydzien ciazy.W srode 3 grudnia wybieram sie na kolejna wizyte do lekarza i mam nadzieje, ze tym razem zobacze i uslysze serduszka moich blizniaczkow...Ostatnio bylam w takim szoku, zenie pamietam nic z wizyty oprocz wiadomosci ze zostane podwojna mama..Zreszta pan doktor tez bardzo szybko wylaczyl monitor maszyny usg..W ogole to teraz tak na spokojnie mysle, ze gdyby nie pierwsza wizyta na prywatnie u innego gina to ten na nfz nie powiedzialby mi ktory to tydzien, czy z macica i endometrium wszystko wporzadku...Nie uzyskalam tez wiadomosci o tym ile mierza moje fasolki...Jesli na tej wizycie lekarz sie nie poprawi to biore karte ciazy i spadam do innego- tego do ktorego chcialam dostac sie od samego poczatku. Takze tyle u mnie - w telegraficznym skrocie... Mam do Was jeszcze jedna prosbe....prosze o to wszystkich ludzi z mojego otoczenia..Otoz mam przyjaciolke...jest moja rowiesniczka...Piekna, mloda, fantastyczna kobeta...Od 3 lat walczy z chloniakiem Hodkina.Dwa tygodnie temu miala drugi przeszczep szpiku.Wszyscy wierzylismy ze to juz ostatni etap w jej leczeniu i szansa na zdrowe, dugie,piekne zycie...Niestety....Od poniedzialku Jej stan bardzo sie pogorszyl...Zapalenie pluc, nerki przestaja pracowac, watroba i serduszko rowniez oslabione, stracila z niewiadomych przyczyn wzrok..Jest na OIOMie...Lekarze podjeli decyzje o wprowadzeniu jej w stan spiaczki farmakologicznej i..w zasadzie mowia otwarcie ,ze dni sa juz policzone, ale...LICZA NA CUD! My tez wbrew wszystkiemu liczymy na cud...Chcialabym Was prosic abyscie pomodlily sie po cichutku o ten cud dla Niej... Jest mi strasznie bliska i tak bardzo bym chciala zeby ta historia miala szczesliwe zakonczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
pełna nadziei miło Cię widzieć :) dawaj znać co tam ciekawego się dzieje i mam nadzieje że uda Ci się jutro usłyszeć bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atram super wiesci od rana:-) Evi to ja sie wstrzymam z braniem inofolicu. Zapytam jutro gina w klinice co o tym leku sadzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Atram super gratuluje :) czekam na kolejne wieści od starczek a właśnie jak twoje plamienia blondyneczka;)? pełna nadzieji i baletka to ja jestem w takim samym ciążowym wieku jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atram gratulacje! :):) I wszystkim mamom życzę zdrówka oraz energii :). Nie wytrzymałam zrobiłam test z rana, ale wynik wyszedł negatywny. Pozostaje mi czekać na @, może się troszkę spóźnić jeśli owulacje miałam po plamieniu a nie w trakcie, więc poczekam cierpliwie :). Jeśli nie przyjdzie po kilku dniach powtórzę test. Jak mówi motto " Nowy cykl nowe możliwości" :), choć jak podejrzewam u mnie będzie on dopiero w styczniu bo w grudniu w dniach przypadających na ovu nie będzie czasu na przytulanki. Wykorzystam jednak ten czas na naukę mierzenia temp. i odczytywania wykresu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
magda podobno teraz wszyscy wypisują infolic ale z tego co czytałam to we Włoszech jest on produkowany głównie z myślą dla kobiet z pco.... moim zdaniem jest to bardzo drogi lek bo kuracja msc wyjdzie około 170 pln plus luteina to mamy ok 200 pln plus gin to już nie wspomnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angia u mnie bylo czysto do dzisiaj rano, bo odrobine brązu bylo, teraz znow biało, ale podejrzewam ze idzie okres bo jutro ma termin:) na dodatek jak przez ostatnie 3 dni znikly wszystkie bóle to dzisiaj boli tak kłójąco co chwile aczykolwiek to jeszcze nie jest bol okresowy ale podjrzewam ze to tylko kwestia kilku godzin:) oj niech juz przyjdzie bo chce zaczac cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
Cześć dziewczyneczki, mnie tez długo nie było tylko praca i praca :(...... no właśnie a propo, może wy mi doradzicie co mam zrobić, nie chce jeszcze nic mowic w pracy o ciąży boto jeszcze za wcześnie koniec 5-go tygodnia, do gina ide za 2 tyg, rodzina tez nie wie, a ja mam w pracy miedzy innymi takie obowiązki jak robienie lekow recepturowych z silnie dzialajacymi substancjami:( i jak powiedzieć kolezanka " nie od dzisiaj nie robie lekow" ? kurcze i tak musiałam w tamtym tyg zrobić kilka leków, ale gin mi powiedział ze do 4-go tyg mam się nie przejmować, bo to jeszcze nie zagraza maluszkowi. Kurcze naprawdę mam trochę problem i nie wiem sama co zrobić:( Beatrice po cichutku trzymam kciuki za Twoja przyjaciółkę:) pozdrawiam wszystkie przyszle mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atram :) G-R-A-T-U-L-U-J-Ę !!! :) Z hashi nie się nie martw. Jeśli masz tsh w normie staraczek tj. max 1,5, to wszystko pięknie. Ważne abyś szybko zwiększyła dawkę hormonu i zaczęła brać jod (nam z hashi nie jest potrzebny wręcz nie działa dobrze bo blokuje wychwyt hormonu, ale dzidzi jest potrzebny). We wszystkich opracowaniach podają, że hashi się uspokaja w trakcie ciąży, a głównie przeszkadza w samym zajściu. Jeśli masz dobrze ustawione tsh to looozik :) Bardziej zwracaj uwagę na to, aby nie jeść zbyt wiele glutenu, bo drażni organizm i powoduje produkcję przeciwciał (zawiera związek b. zbliżony strukturą do tarczycy, więc gdy się go wprowadza do organizmu czyt. zje:>, wówczas przeciwciała rozpoznają go jako tarczycę i atakują tego glutka i powodują reakcję autoimmunologiczną ). Rozpisałam się trochę, ale tylko dlatego, że jak sama zapytałam mojego endo na wizycie co mogę zrobić etd to mnie zbył(powiedział, że tabletki i koniec), jak sie okazało podobnie jak wielu innych lekarzy swoje pacjentki z tego co potem czytałam w necie. Pogrzebałam w necie - poznajdowałam różne artykuły, kupiłam książkę lekarki, która prowadziła badania na ten temat i się okazało, że jednak można coś zrobić. Ja jestem na diecie bezglutenowej (czasem robię małe odstępstwo) i mimo wysokiego tsh w ciążę udało się zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×