Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Beatrice 27
Baletka, kochana, jesli masz takie obawy to po prostu rozmawiaj o nich ze swoim ginekologiem,albo polozna..Oni sa od tego aby odpowiadac na wszystkie pytania. Mysle,ze gdybyncos bylo nie tak- poinformowanoby Cie o tym:-) takze spokojnie mamusiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doczytalam, że.wy już jesteście.w.8a mnie z pomiarów małego ciagle Na usg wychodzi 6 i parę dni. Jest serduszko i lekarz mówi że jest ok, ale jak.porównuje to Mały jest mały. Nudności dalej mnie męczą, nie pije tak dużo jak zalecają. Ale straaasznie się boję a wizyta dopiero za 3tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Baletko myślę że gdyby to nie było w normie to lekarz by ci powiedział. Nie nakręcaj się i porozmawiaj z lekarzem to cię uspokoi. Moze zadzwon do niego jezeli masz mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami83
Czesc dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Czytam Was często, pisze rzadko, ale jestem;-) Dziś mam 21 dc, cykle 31 dniowe.Tydzień temu były staranka, prawdopodobnie podczas owulacji.Wczoraj podczas stosunku zobaczyliśmy trochę krwi.Nigdy tak nie miałam, mam nadzieję, że to objaw ewentualnej implamentacji...Czy podczas stosunku można coś tam uszkodzić i stąd ta krew? Dzisiaj jest już czysto, cały zeszły tydzień pibolewalo mnie podbrzusze.Poradzcie coś kochane, bo jeszcze 7 dni oczekiwania przede mną.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małymi ja miałam już tak kilka razy ze krew po stosunku i nic z tego nie było czasem może to być otarcie. Dlatego ja juz się nie nakręcam. Ale oczywiście ze u ciebie może być inaczej wiec trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki agnieszka za wsparcie@-}-- Czas pokaże co to było, może faktycznie tylko otarcie.Ale jestem dobrej myśli:-)Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przepraszam, że ja dziś tylko o sobie..... Aleee jestem tak zdenerwowana wizytą, że co chwilę lecę do kibla i to na dwie strony :'( dziś przed oczami pojawiła mi się cała wizyta na której lekarz przekazał mi wiadomość o tym, że serduszko przestało bić. Normalnie się proyczałam.Tak bardzo boję się tego, co usłyszę :'( Aaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi kochana będzie wszystko w porządku. Pewnie usłyszysz mocne bicie :) o której masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi spokojnie tak się nakręciłaś że szok!! Dziewczyno po co ci ten stres? Będzie wszystko w porządku. Zobaczysz! Daj znać jak będziesz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
piątkowa wizyta w klinice za mną... gin zadowolony z wyników AMH, LH, FSH i Estradiolu, zrobił mi test PCT, na którego wynik muszę troszkę poczekać. Kolejne zalecenia to progesteron który mam zrobić 23dc i HCG zrobione 27 dc- choć nie sądzę że to drugie badanie będzie u mnie konieczne. Dodatkowo jeśli @ przyjdzie, to dostałam skierowanie do szpitala na zabieg HSG. Co tu dużo mówić- jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi koniecznie daj znać jak po wizycie i nie stresuj się tak bo to tylko Wam szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff Pełna nadziei ja się nie nakręciłam tylko przeszłam już jedną stratę i obawy zostają... Maluch ma 12mm, skończony 7 tydzień czyli tak, jak liczyłam :-) Serducho jest, jakoś masło wyraźnie ale to chyba wina sprzętu. Lekarz powiedział, że wzorowa ciąża :-) Chyba nie ściemnia co ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi nakręciłaś nakręciłaś bo do toalety latałaś jak szalona. No i teraz odpoczywaj bo tymi stresami dałaś dziś czadu dla siebie i dla maluszka. Świetnie że wszystko w porządku! Po co lekarz miałby kłamać? Jest idealnie więc trzeba się cieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi no pewnie,ze nie...przeciez sam sobie by wystawil opinie. Widzisz wszystko gra.Ciesze sie,rosnijcie zdrowo !!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Gabi spokojnie nie denerwuj się o to nic nie pomoże daj znać po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei, Ty masz swoje zdanie ale to chyba ja wiem z czego stres wynika ;-) A ostatnie moje pytanie było ironiczne, spkojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, jupi jupi jeeeeeeee! !! :) gratulacje i teraz się ciesz i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi rozumiem cie ja tez pewnie bym wariowala. Najwazniejsze ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Magda88 a co to jest ten zabieg ? Ale jeśli się go boisz to może powiedzieć o tym lekarzowi ? Wypych czy jest konieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogijogi
Witam. W sierpniu dostałam od ginki zielone światło na drugą ciążę (mam syna z cc). 3 miesiące sex bez zabezpieczenia i nic. W tym miesiącu zrobiłam testy owu i wyszedł mi pozytyw dopiero 23 dc ( cykle mam różne, ostatnie trzy miały 33,29 i 29 dni). Dodam że mam niedoczynność tarczycy i jestem po wycięciu torbieli jajnika i nie wiadomo czy lewy jajnik jest sprawny. Przytulanie było 21,23 i 24 dc. Jutro powinnam dostać @ jeśli cykl byłby 29 dniowy. Zwykle miewam plamienie przez 3 dni przed @, teraz tego nie ma. Albo wypadł dłuższy cykl albo jest szansa na fasolkę. Pozdrawiam i dam znać jak rozwija się sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
HSG to jest sprawdzenie droznosci jajowodow, z tego co mowil gin bede musiala polozyc sie na 3 dni do szpitala. Boje sie bo nie wiem czego sie spodziewac i to bylby moj pierwszy pobyt w szpitalu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Magda88 spokojnie szpital to taki hotel weź książki tablet co tam lubisz i dasz radę. Wierzę w ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogijogi trzymam kciuki :-) dawaj znać! Magda, szpital nie jest straszny a zabiegi są w znieczuleniu i nic nie boli, spokojnie. Ja pamiętam jak sama w lipcu miałam zabieg po poronieniu i strasznie się bałam ale teraz już wiem, że jeśli personel jest dobry i pomocny to nie ma się czego bać. Tak jak angia napisała, weź coś co Cię relaksuje, muzykę na słuchawki i niczego się nie bój, nie zrobią Ci krzywdy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Gabi! Wiedziałam ze wszystko bedzie ok! Dziewczyny mam pytanie, na ile dni/ godzin przed okresem spada wam temperatura? Bo jak jest fasolka to nie spada a jak ma przyjść @ to spada. Zaobserwowalyscue to u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×