Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Nie nie, ja chciałam powiedzieć, że nie mam poczucia winy. Jedynie się zastanawiam czy gdybym miała te leki rozrzedzające to mogłoby się udać, ale wiem że nic nie wymyślę na tak postawione pytanie. Przy okazji znacie jakiegoś dobrego ginekologa-endokrynologa w okolicach Katowic? nie wiem czy nie wolałabym takiego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Evi on zamiast skracac Ci 1 faze i pobudzac jajniki to tak sie przyglada, i w zasadzie nie wiadomo na co, jak bedzie owulka to Ci nie bedzie musial okresu wywolywac... No ale przynajmniej wiecie na czym stoicie i co trzeba robic dalej :-) najgorsza jest niewiedza ;-) i wspolczuje tego latania na usg :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Jeszcze Sie dowiedziałam że moja koleżanka jest w ciąży... ehhhh wszystkie maja dzieci albo SA w ciąży a ja tkwie w takim beznadziejnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja też znam ten ból jak wokoło wszystkie rodzą albo już mają :( sprawdzałam szyjkę jest dość wysoko twarda i zamknięta i strasznie odchylona do kości krzyżowej co to znaczy??? u mnie jak @ przychodziła to była nisko bardziej miękka i nie tak odchylona do tyłu. Trochę mnie brzuch pobolewa i czuje takie napięcie. Oby ta małpa nie przyszła. Ale się nakręcam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja mam tylozgiecie szyjki ale teraz jest naprawdę mocno wygięte do tyłu ze aż przeszkadza mi kość żeby ją dosięgnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczynki trochę się martwię, dostałam wyniki i TSH wynosi 3.8 lekarz powiedział że to niedoczynność i mam się zapisać do endo. Naczytałam się że odpowidni poziom hormonów jest bardzo ważny w 3 pierwszych mcach bo to pozwala na prawidłowy rozwój mózgu u płodu no a u mnie jest nieodpowiedni no i już mam w głowie całą czarną historię :(( Czy jest się na prawdę czym martwić aż tak strasznie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to naprawde super wyglada :-) jak nic, w ciazy jestes :-D pelna nadziei wydaje,mi sie ze nie masz sie czym martwic bo norma jest chyba do 4 ale lekarz pewnie troszke chce Ci ją zbic zeby wynik nie byl przy gornej granicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Aga zrób ten test bo umieram z ciekawości . . . Evi głową do góry ! W końcu się uda! Baletka tak mi strasznie przykro wiem ze żadne słowa n8c nie zmienia ale nie poddawaj się bo może to była ta sama płeć i jakaś wada a przy kolejnym będzie inna i nic juz złego sie nie stanie musisz myśleć pozytywnie wiem ze trudno ale musisz dać radę dla swojego przyszłego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angia, staram się. Od jakigoś czasu podejrzewam, że mam delikatne napady lękowe. Miałam je parę razy już kiedyś, w sensie trzęsie mną i jest mi niedobrze i mam wrażenie,że dzieje się ze mną coś złego, serce mi się nieprzyjemnie tłucze. Chyba, że to nadczynność... Temperatura jest normalna więc raczej nic złego w ciele się nie dzieje oprócz wiadomego, ale jestem niespokojna. Boję się tego, co się stanie... boje się, że będę wtedy sama... a mój M będzie w pracy. Uspokaja mnie pisanie do Was, ale to nie jest sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny może któraś z Was powie mi coś jeszcze, może się orientujecie. O matko jak się boję że dziecko urodzi się z niedorozwinięciem umysłowym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Baletka spokojnie masz prawo mieć takie napady to co ci się przytrafiło obciąża psychicznie anie masz kogoś kto byłby niedaleko i moglby zawsze z tobą pojechać może mama albo przyjaciół ka ? A może lepiej zaplanować tak jak Gabi bo w sumie 3 tyg. I nic się nie dzieje czy to nie za długo a dla ciebie też nie jest to dobrze bo czekasz jak na wyrok może zadzwoń do lekarza i zapytaj czy nie przyśpieszyć. A na przyszłość może jakieś badania genetyczne warto zrobić. Gdybyś była w warszawie ja bym cię zawiozla gdybyś potrzebowała ale okolice Katowic to daleko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Pełna nadzieji ja niestety nie wiem ale raczej gin by ci powiedział spokojnie nie panikuj na razie ty jesteś w takim ciazowym wieku jak ja zaraz usg i wykluczy się wady. Ja tez miałam ostatnio paranoję odnośnie witamin bo brałam jak lekarz kazał i popijalam czasem tran a oba mają Wit a i tez się zestresowalam ze przedawkowalam i na pewno dziecku zaszkodzi . Teraz czekam do tego usg . Wszystkim będziesz się teraz martwić s po porodzie będzie jeszcze gorzej wiem z doświadczenia nie panikuj zadzwoń do lekarza i wypytaj jak masz wątpliwości ale nie czytaj w necie bo sie nakrecasz tylko a to szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
angia oj masz rację już się naczytałam, że może to prowadzić do niedorozwoju umysłowego, no a tego nikt nie sprawdzi, dopiero jak dziecko będzie się rozwijało to się okaże :( Lekarz powiedział mi że mam zacząć brać jak najszybciej euthyrox 25mg i żebym się nie martwiła, że raczej ten wynik nie powinien wpłynąć negatywnie. Ale z drugiej strony co miał mi powiedzieć... ehh :( zawsze coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Pełna Nadzieji nie panikuj. U mnie w pierwszej ciąży nikt nie badał TSH i musiałam mieć bardzo wysokie bo walczyłam z nadciśnieniem, ekstremalna suchościa skory(z jej powodu byłam całą ciążę na zwolnieniu) i super zatrzymaniem wody w organizmie UUrodziłam 2 tyg przed terminem zdrowego chłopa. Teraz jestem w drugiej ciazy i w 6tc lekarz zlecił badanie TSH widząc moje predyspozycje do tycia i przebieg wcześniej ciąży (z mojego opisu). Z krwi wyszło w 6tc ze mam 7,8tsh. Dostałam szybko od gina Euthyrox i zapisalam sie do endo. Wizyty u endo mam co miesiąc i średnio co dwa zwiększa mi dawkę Euthyrox bo z racji na coraz starsza ciążę poziom hormonów wzrasta. Z malutka jest wszystko w porządku. A mi TSH spadło chyba do 1,2 na wczorajszej wizycie. Nie obawiaj się. Najważniejsze to poprostu ze wiesz o tym i będziesz z lekarzem działa w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sprawdziłam ze spadło do 1,05tsh. A nadmienię ze mój 2.5latek nad wyraz dobrze się rozwija a przecież z racji niewiedzy nie leczyłam niedoczynnosci tarczycy będąc z nim w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Caroline podniosłaś mnie troche na duchu. Do endo zapisze sie dopiero w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Nadziejko ja miałam wysokie tsh w 1 ciąży i uwierz, moje dziecko rozwija się wzorowo :-) przygotuj się tylko na to, że zapewne masz niedoczynność. W ciąży tsh dodatkowo samo bardzo często spada. Wiem to od lekarzy oraz z doświadczenia bo sama tak miałam i teraz też nagle spadek tsh odkąd w ciąży jestem. Musisz się tym zająć koniecznie po ciąży. I nie martw się, biorąc leki na tarczyce, można karmić piersią ;-) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam. Nadal brak @ ale chyba idzie bo temp spadła i jakoś cynku mniej bolą. No zobaczymy czy przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziękuję Gabi :* Spłakałaam się strasznie. Czemu zawsze jakiś problem się stworzy. Myślę że wcześniej już coś się działo z moją tarczycą. Gabi też masz niedoczynność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei mam niedoczynność, mam hashimoto, cukrzycę ciążowa, nadwagę i cudowne zdrowe dziecko które mieści się w siatkach centylowych, prawidłowo rozwija, ma świetną pamięć ;-) spokojnie więc, nie płacz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×