Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Paula852
Hej dziewczyny:-) Podczytywalam Wasz watęk i w końcu postanowiłam napisać:-) Też jestem na etapie staran o malca,już 1.5 roku. Chociaż powiem Wam że w tym cyklu jest jakoś inaczej, jestem 2 tygodnie po owulacji, kilka dni temu czułam wyraźne klucie i cichniecie, ból podbrzusza, od trzech dni mam biały wodnisty sluz, no i od wczoraj mam podwyzszona temperature do 37. Ale próbuje się nie nakręcać... Czekam do 27 do terminu okresu, ale po cichu mam jednak nadzieję że to ciąża:-) No i ja tez się zaręczam, na święta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Paula to już nie długo :-) daj znać jaj tam testowanie 27 :-) dziewczyny naradzie Sie wyciszam bo narazie zabiega na jestem.... biorę luteine jutro monitoring ogólnie to czekam aż rozpocznie nowy cykl :-) wam kochane też życzę upragnionych 2 kreseczek abyście przyszły święta spędzały już z dzieciaczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to święta będą dla nas szczególne . Ja zaczęłam brać dziś bromek pierwsza dawkę zobaczymy jak będę się czuła po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Dziewczynki, ostatnio przycichlam, bo wyjechałam ale już jestem i zostaje:) u mnie starania starania i starania:) Kochane życzę Wam wszystkiego tego co już zostało napisane na forum!:) zeby dzieciaczki zdrowo rosły u przyszłych mamusiek, a dla staraczek jak najszybciej fasolek! No i oczywiście góry prezentów i iście rodzinnej atmosfery w święta! Trzymajcie sie cieplutko! Paula wiesz czego Ci życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Hej dziewczyny :) rownież chciałabym Wam Życzyć piękny swiat i spełnienia Wszystkich Marzeń :)) Ps ide niedługo do tego strasznego gina-boje sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Dziękuję i Wam też również życzę tego samego czego życzę sobie:-* temperatura nie spada nadal 37, sluz też, mam też uczucie "mokrości" w pochwie oby to było to:-) nie wiem czy wytrzymam jutro chyba zrobię pierwszy test k zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc trafiłam do bardzo wyrozumialej, kompetentnej lekarki. Przede wszystkim powiedziała mi parę słów na koniec w taki sposób, ze bardzo podniosła mnie na duchu. Potwierdziła poprzednia diagnozę. Ale badając mnie na fotelu powiedziała, że mam grzybka i to dość zaawansowanego i trzeba to leczyć .. co dziwne moja w środę tylko powiedziała, że jej się to nie podoba imam brać kwas mlekowy. Zleciła mi wszystkie badania autoimmubokogiczne, które zamierzałam zrobić samą, nawet więcej. Dodała, że Endo lekcewaza trochę takie sprawy co badac i ona się nie zna ale zleci mi wszystko,Morfologie z CRP, żeby zobaczyć czy nie ma innego stanu zapalnego/ zakażenia etc. Powiedziała że histopatologie na tym etapie nie daje zadnych informacji i jeśli mogę i chce samoistnie to mogę w.domu. powiedziała mi też czego się mogę spodziewać w tym poronieniu, a gdyby coś odbiegalo od opisu to do szpitala. No i dzisiaj byłam na badaniach. Powiem wam ze chciałabym do niej wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crunczips nie bój się, ja tak się bałam, że ciśnienie miałam 146/72 i teraz za karę muszę codziennie mierzyć po 3 razy i sprawdzać czy nie mam powyżej 140 ;P zaraz po wizycie jak się uspokoiłam spadło na 130 ;) w domu było już książkowo heheh ;) będzie ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Odebralam wyniki sobotniej bety i progesteronu:-) beta 958.60, a progesteron 24.34- nie wiem czy nie jest za niski. Crunczips daj znac czy na usg cos bylo widac, bo nie wiem czy 27 ciagnac meza ze soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Dziękuję Gabi :) No wiec jestem po, usg miał robic dopochwowo ale zrobił tradycyjne - no i jest pęcherzyk - widziałam - powiedział ze zarodka jeszcze nie bedzie widac (no nie wiem nie wiem) bo jest za wczesnie (według usg 5tydz 4dzien) ale pogratulował i stwierdził ze mam juz piękny prezent na święta , nie wiem mam mieszane uczucia (wizyta trwała 5minut razem z usg..) co sądzicie dziewczyny?? Madzia 27go powinno byc widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia_
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo, nie mialam czasu jak wchodzic co chwila cos... ;/ my jestesmy juz w 35 tygodniu ciąży, Amelka szaleje w brzuchu, Gratuluje tym co dołączyły do brzuchatek i wiem że tym co sie nie udalo pamiętajcie jeszcze nic straconego nowy rok nowe postanowienia i nowe cudy wyjdą ; * życzę Wam Wesołych Świąt w gronie najbliższych i Szęśliwego Nowego Roku ; ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu takie normy znalazłam 1-28 ng/ml - po owulacji 9-47 ng/ml - do 12. tygodnia ciąży 17-146 ng/ml - 12.-28. tydzień ciąży 55-200 ng/ml - powyżej 28. tygodnia ciąży nie masz sie czym przejmowac:) a beta piękna:) Oliwia zdrowo rosnij :) fikołki małej to pewnie nie samowite uczucie:) Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Dziewczynki ja również życzę wam wszystkim wszystkiego o czym marzycie i to powinno wystarczyć ;) a przede wszystkim zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziewczyny pojechałam dzisiaj mega zrezygnowana na ten monitoring no i gin patrzy i zadowolony mówi że en do z 7 wskoczyło na 8 i jest pęcherzyk 12 mm i mam być na kolejnym monitoringu w piątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Nie wytrzymałam, zrobiłam test dzisiaj, jedna krecha:-( myślicie że za wcześnie zrobiłam:-(? podlamałam się znowu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi super wiesci :-D znaczy ze masz pozno owulki , to dzialaj tam dziewczyno :-D Paula pewnie ze za wczesnie a na dodatek test w ciagu dnia robilas a nie z porannego moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Blondyneczka wiem, ale już tak mnie nosiło. Poczekam do tego 27,nie mam wyjścia:-* Na razie powinnam się skupic na moim wielkim dniu, kiecka już gotowa, wszystko zapięte na ostatni guzik tylko moi rodzice niczego nie świadomi:-) i mój facet stresa ma niesamowitego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też jutro mamy wielki dzień, mówimy rodzinkom o ciąży. Aż się boję jak zareagują... mam stracha, że zaczną się burzyć, że to za szybko po tamtym, że to nieodpowiedzialne itd :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Gabi pamiętaj że stres u Ciebie nie wskazany!:-* Na pewno wszyscy będą się niesamowicie cieszyć, dostaną taaaaki prezent na Święta, najlepszy:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula znam to uczucie :-) lepiej zrobic test mimo ze za,wczesnie niz chocic i ciagle myslec o testowaniu :-) a co do zareczyn to gratuluje, napisz pozniej jak bylo i pokaz pierscionek :-D Gabi nie stresuj sie, bedziecie wszyscy jutro plakac ze szczescia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilijne buziaki dla Was kochane :-) Oby pierścionki nie były za duże :-D POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi super wiadomość! Działaj działaj!:) powodzenia! Mówiłam ze te plamienia mogą zwiastować owulki, tak jak u mnie;) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×