Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość agnieszka5g
Dziewczyny Evi Paula i Blondyneczka to mu dalej działamy ja jestem juz po @ i biorę bromek na prolaktyne i powiem wam ze nawet dobrze się czuje myślałam że będę miała skutki uboczne jak piszą inne babki w necie. A tu mile zaskoczenie. :) Paula ja noszę na prawej ręce ma palcu obok małego. Tak mi się wydaje bo jak będzie obrączka to razem z nią :) Jak wstawić foto na forum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka zazdroszcze ci że już masz nowy cykl :-) ja nosze swój pierścionek na l lewej ręce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Magda gratulacje:-* cieszymy się Twoim szczęściem:-* Aga no ja właśnie też na serdecznym u prawej ręki, a moja kuzynka i powiedziała że się powinno na środkowym, oj będę nosić jak mi wygodnie:-) zdjęcie możesz wstawic na pokazywarka.pl i tutaj wkleić link do zdjęcia:-) nie musisz się logowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aga jest śliczny :-) ja już nawet nie dawno odbierałam obrączki ehhh nie mogę Sie doczekać stycznia - wybieranie sukni ślubnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Dziękuje dziewczyny :* Jestem juz po wizycie - wszystko w porządku i w koncu słyszeliśmy serduszko!!! :) Rany co za ulga, doktor mowil ze najgorsza w takim wypadku jest gorączka tego sie obawiał i dlatego kazał przyjechać bo musiał sprawdzić czy ciaza nie obumarła :( mowil, ze dla niego najważniejsze jest jak serduszko bije a bije idealnie a maluszek ma 4.5mm :) mam duzo pic zeby sie nieodwodnic i możemy do niego dzwonic o każdej porze Tak sie cieszę :) Agnieszka piękny pierścionek :) Madzia tak sie cieszę, ze u Ciebie tez wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Aga narzeczony sie postaral :-) piekny :-) ja zareczynowy nosze na lewej a obrazczke na prawej ale przed slubem to zareczynowy nosilam na prawej... Madziu gratuluje :-) Paula szkoda ze i,do Ciebie zawitala @... no to Dziewczyny zaczynamy odnowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ja też byłam z niego dumna ze taki wybrał nie kupował takiego standardowego bo taki kiedyś już dostałam na urodziny od niego ten jest inny i szczególny jestem taka szczęśliwa teraz tylko plany ślubne ale dzidzia dalej w planach :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny pierścionek:) u mnie zaczęły się plamienia. Na razie brzuch mnie nie boli. Tylko mam uczucie jakbym miala zapalenie pęcherza. Smutno mi się zrobiło, ale na razie nic się.nie dzieje. Za niedługo startuje z Wami. X x x A dziewczyny pytanie o luteine w 2fazie cyklu - czy pomaga zajść w ciaze?moja koleżanka 2lata się starała i po zmianie lekarza on kazał jej brać od owulki i udało się.w 1cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Dzisiaj rano dostalam okres, bylo troszke brazowo-czerwonej wydzieliny na wkladce, wzielam podpaske i do tej pory czysta, nigdy tak nie mialam, zawsze pierwszego dnia @ mnie strasznie zalewalo. Nie wiem czemu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Marti nie miałaś typowej miesiączki tylko plamienia, myśle ze możliwa jest ciaza zrób betę i po stresie;) Evi to trochę szkoda ze zaczęłaś luteine bo pecherzyki mogłyby urosnąć i pęknąć a tak luteina mogła to zablokować. Na Twoim miejscu udalabym sie do innego giną na konsultacje. Moja mi dawała luteine wtedy gdy była pewna ze owulka była. No nic @ nie ma wszystko moze sie zdarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja tak miewałam, ze zaczynalo sie brudzenie a później nawet dobe czysto a potem normalny okres, ale takie sytuacje zdarzały sie bardzo rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Aga dzięki:-* No podpaska nadal czysta, nie bolał mnie ani brzuch, ani piersi tak jak zawsze ale chyba już stracilam nadzieję w tym cyklu, niech ta @ szybko przychodzi i zaczynam od nowa:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki. U mnie już lekkie kropkowanie gdy idę do toalety.. to jest takie trudne wiedzieć, ze zobaczę swoje 6mm maleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Baletka jesteśmy wszystkie z Tobą:-*:-* U mnie właśnie jednak @ się rozkręciła:-( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka mój gin o tym wie to wyglądało tak jakby przez luteine w yszlo jajo.... zobaczymy co będzie w wtorek narazie nie będę Sie denerwować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety to takie plamienie i na razie nic konkretnego. Paula powiem Ci tak, tyle objawów ile myśmy tu miały, tyle różnych dziwnych zdarzeń i sytuacji łączy nas.wszystkie w... oczekiwaniu na pozytywny test lub wysoka bete x2 :) niestety jak chcemy ciąży to nasz organizm często odpowiada na to objawami, ale nie zawsze ciąża jest. Mimo.to.warto próbować. Nic się nie martw kochana, nowy cykl to nowe możliwości. Jeszcze jestem ciężarówka, za chwilę będę staraczka.. takie to życie. Dzięki.temu.jednak wiem, ze Nasze maleństwo będzie wyczekane i wymodlone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka1234
ja dziś (2 dni po terminie miesiączki) miałam zrobić test ale zmierzyłam temperaturę, 37.06 czyli spadła więc chyba czekam już tylko na okres:( test zostawię na przyszły miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Dziewczyny u mnie @ się rozkręciła, brzuch boli okropnie, nigdy tak nie miałam. Nigdy brzuch przed okresem nie bolał mnie na tyle abym musiała brać jakieś tabletki przeciwbolowe:-( a dzisiaj już od 4 nie mogłam spać, tak się zwijałam z bólu, mój P o 5 jeździł ponad 30 km do najbliższej apteki całodobowej po jakieś tabletki dla mnie, bo w domu nie mieliśmy nic praktycznie od takich rzeczy, bo nigdy nie potrzebowałam. Cierpię dziś okropnie i nawet nie ruszam się z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczyny, do tych które przeżyły ciąże obumarłą - jak się u was zaczynało? Ja mam od wczoraj plamienie i jest coraz ciemniejsze próbowałam wymacać szyjkę i nic... skurczy praktycznie żadnych. Ile to może trwać? Jak u was to wyglądało przy samoistym poronieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Baletka niestety ja miałam zabieg wiec nie wiem jak jest.... trzymaj Sie kochana wiem że ci ciężko :-( wczoraj Sie dowiedziałam że kuzynką poroniła też ma Sie sama oczyścić w domu ehhh jakie to wszystko jest niesprawiedliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Baletko u mnie plamienie trwało jakieś trzy dni a potem duzo skrzepów i ciemno czerwona wydzielina, potem takie jakieś kawałki jakby obumarła tkanka i to trwało jakieś 3-4 dni i wtedy bolało, nie widziałam fasolki... W toalecie byłam co pół godziny. I siedziałam długo bo to mi przynosiło ulgę nie wiem czemu. Potem przyszła bardzo intensywna i długa @.. Przepraszam za te opisy ale ładnie nie da sie czegoś takiego opisać... Baletko trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Chyba znowu wisi:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×