Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

hejka:) I kolejny chłopiec w naszej małej rodzince:) Ja tak jak inne dziewczyny obstawiam ze będzie chłopiec:) CHŁOPIEC........ \....... DZIEWCZYNKA agabell81...........\.......Daria Poznań 321Mysza kasia_k26 Wiecie co dziewczeta nie wiem czemu ale ja mimo ze lekarz poiwedział ze bedzie prawdopodobnie chlopiec to jednak gdzies tam czuje ze to dziewczynka. Nie wiem dlaczego, takie dziwne uczucie. Teraz we wtorek mam kontrol u mojego gina a w czwartek kolejne usg połówkowe wiec wtedy jak mi powiedza poraz kolejny ze to chlopak to juz nie ma bata:D sniezka: ja brałam luteine gdzies do 18 tyg. teraz wyladowałam w szpitalu i z powrotem ja musze brac a juz jestem w 21 tyg jedynie teraz biore ta pod jezyk wczesniej brałam dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i niewylkuczone ze moze urodzic sie dziewczynka,nie rzadko zdarzaja sie takie omyłeczki heh;) tylko ze to chyba bardziej na odwrót jak ma byc dziewczynka bo siuraczka moze nie byc widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, nie wiem dlaczego mi w glowie siedzi jakas taka mysl ze jednak to dziewczynka. Ciesze sie bardzo z tego ze chlopczyk siedze i szukam imion dla niego i wogole ale czasami mam takie wlasnie mysli:) Dziewczyny jak wam rósł brzuszek to czułyście jakby był taki napięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witam po przerwie spowodowanej smiertelnym zejsciem kompa ;) Kasia smaruj czesto brzuszek to to uczucie zniknie... a przynajmniej powinno ;) ja tak mialam i smarowanie pomoglo. Im bardziej tluste tym lepiej, np oliwka. Ale jak tak sobie mysle to powiem ci, ze czasami przy kichaniu czy ziewaniu mam wrazenie, ze jest tak napiety, ze peknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Myszka na rade. Do tej pory smarowałam brzuszek raz dziennie ale chyba bede go nawilzac częściej:) Dziś zapowiada sie piekny dzień przynajmniej na śląsku wiec mysle że wyjdę choć na chwile na spacer:) Miłej niedzieli dziewczeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Co tak cicho siedzicie??Jak po weekendzie??U mnie rewelacja moj mąż zrobil mi niespodzianke i przyjechal z Niemiec;) ale niestety niedawno pojechal spowrotem;( Wiecie zauważylam ze strasznie spuchły mi kostki u nóg;( i jak chodze okropnie szybko sie mecze i mam wrazenie ze do kazdej z nog mam przywiazany ciezar,tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :) Ja tam korzystałam sobie z Pogody i potem gości miałam Dlatego się nie odzywałam... :P Bo jak Tak za często Będe siedzieć przy kompie to mi Tyłek jeszcze bardziej urośnie hihi modliszka a nie masz problemów z Cisnieniem ??? Do Juterka dziewczynki mykam Nyny bo dziś jestem padnięta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja do srody bede cicho bo mam gosci :) moi rodzice z siostra sa wiec nie chce ich zostawiac zwlaszcza, ze widze ich bardzo rzadko. Maluch daje sie juz mocno we znaki i pokopal juz swoja ciocie, babcie i dziadka ;) Zmykam spac wiec dobranoc i milusich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta:) Niedziela była u nas bardzo ładna ale troche pochmurna za to dzisiejszy dzien jest tak piekny że chętnie poszło by się na długi spacer ale wole nie przesadzac dalje sie boje ze mi sie szyjka skraca. jutro juz wizyta wiec wszystkiego sie dowiem i wypytam. Co do zmeczenia to ja jestem taka od poczatku ciazy. Nawet wczorajszy krótki spacer mnie zmeczył. Na razie nogi mi nie puchną ale pewnie blizej lata to bedzie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki. Co to taka cisza. Mam nadzieje ze to ta piekna pogoda sprawila ze wolicie przebywac na dworze niz przed kompem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie :) Wszystko co dobre szybko sie konczy :( tak tez bylo z odwiedzinami rodzicow. Teraz siedze i rycze bo zobacze ich dopiero za 5 miesiecy... taka cene placi sie za mieszkanie za granica :( ale ciesze sie, ze wogule byli i mogli poczuc naszego synka :) dziewczyny odzywajcie sie bo wyglada ten topik jak wymarle miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza nie martw się jeszcze bardzo zatętni życiem to nasze Miasto :P a podejrzewam że zenitu sięgnie jak wszystkie będziemy bardzo blisko terminu porodu :D:D:D jeszcze Tydzień i zobaczymy kto dobrze obstawiał u Modliszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie odzywam ale inni milcza:D Dziewczyny wczoraj bylam na wizycie kontrolnej i z szyjka wszystko ok, musze prowadzic bardzo oszczędny tryb zycia. Maluszek jest juz taki duzy. Wogole ejstem w szoku bo ma 600g:D a pozatym kolejne usg pokazuje ze jednak wiek maluszka jest taki sam jak ostatniej OM. Mam wypis ze szpitala i tam bylo idealnie i teraz tez a nawet brzuszek est na 23 i cos tam. Wiec jestem troche zdziwiona jak tamtej lekarce na polowkowym wyszlo ze az o 2 tyg jest za maly:/ utro jade powtorzyc to badanie ale cale szczescie u inengo lekarza. Acha mam jeszcze jedna nowine:) Lekarz powiedzial ze bedzie dziewczynka:D Wiec jestesmy teraz w kropce i pewnie bedziemy do konca ciazy hihi chyba ze jutro na 3d bedzie bardzo wyraznie ukazane co tam skrywa:D Myszka ja swoich rodzicow i siostry juz nie widziałam 3 m-c mimo ze meiszkamy nie az tak daleko raptem 300km. ale na szczescie rodzice i tesciu przyjezdzaja w nastepny czartek a siostra ma mnie odwiedzic z Gabrysia na poczatku kwietnia. Wiec troche odzyje, bo tesknie za nimi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Kasia nie wylamuj sie z tej chlopskiej passy ;) ale zgwostka faktycznie ciekawa :) mam nadzieje, ze na 3d pokarze ci kim jest naprawde :) tak sobie pomyslalam co by bylo gdyby tak sie u nas stalo ;) bo rodzice juz przywiezli ciuszki dla wnuka :D Daria nie wiem czy bedziemy w stanie wtedy siedziec tak cicho :) wiec pewnie masz racje :) ale szkoda, ze nie wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria nie tydzien tylko 4 dni;);););) Aaa...i wracajac do tych moich napuchniętych nóg to okazuje sie ze mam tylko lewą kostke spuchnietą-dziwne bo w sumie mnie nie boli tylko nie raz nie moge jej calkowicie wyprostowac heheh wiec niewiem co z nia nie tak;( Myszka tak tesknisz za rodzina,a ja mam "swojej" dość!!!Babcia mojego męża tak zaczyna ingerować w moje sprawy ze naprawde najchetniej wogole by mną dyrygowała,a ja tak nie wytrzymam nerwowo i skonczy sie to jakąś kłótnią hehehe!! Kasia a nie mówiłam ze moze byc dziewczynka hehehehe;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! No Kasia to teraz masz ciekawie ;) Moi znajomi mieli odwrotną sytuację do końca 8 m-ca mysleli, że mają dziewczynkę, a tu chłopaczek sie urodził ;) taki to wstydniś był ;) co do wagi dziecka moj synuś miał w 24 tyg 640 g ;) a termin z wizyty na wizyte jest przesuwany na wczesniej i wczesniej ;) teraz juz na 1 lipca :) zobaczymy... Żadnych obrzęków i opuchlizn nie mam, ale i tak wystarczy złe samopoczucie, żeby dobierać sobie do głowy, że na pewno coś nie tak z dzieckiem...a tu jeszcze ponad 3 miesiące do końca co to będzie... hehe :) A rodziców widuję w weekendy. Mieszkamy 100 km od siebie, ale mój Piotrek tak nie znosi życia w bloku w mieście, że gdy tylko przychodzi piątek ciągnie do rodziców, żeby podłubać przy aucie, żeby coś pomóc w polu (teściowie mają plantację porzeczek) itd itp. A ja w takiej sytuacji jestem skazana na teściową i jej gadanie, że nie powinnam kupować ładnych ubranek bo dziecko i tak wszystko cyt. "zarzyga i zasra " ;) ehh chętnie bym nigdzie nie jeździła, ale i tak niedługo się to zmieni bo juz Piotrek mówi, że przecież z małym tak nie będziemy jeździć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dzis wielki dzien zobaczymy która prognoza jest wlasciwa:) Od wczoraj chodze taka w stresie ze szok, boje sie tej wizyty sni mi sie po nocach echh. Jak jechałam dwa tyg temu to wogole tego nei czuje a teraz niepokoj jakis mam. Ja nie mam napuchnietych nog ale tak jak pisalam pewnie im blizej cieplych dni to sie zacznie. Podobno dobrze robi aby chodzic boso po domu wtedy stopy odpoczywaja. Co do ciuszkow to ja napewno w takiej sytuacji nie bede nic kupowac. Jesli bedzie dziewczynka to bede miec po siostrze a jak chlopak to pewnie nie bede musiala duzo kupowac i gdzies pod koniec kupie. Nie wiem ak wy ale jak dla mnie to dla chlopcow nie ma fajnych ciuszkow. Dla dziewczynki to sa tak sliczne ze czlowiek sie nie umie oprzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka wszystko zalezy od tego jaka jest ta rodzina. A wiadomo, ze z nia to czasami tylko na zdieciu i to jeszcze tak z boku zeby sie odciac mozna bylo ;) Dotek nie zazdroszcze takiej tesciowej a gadanie takie dziala na nerwy lepiej niz czerwona plachta na byka ;) z takim tokiem myslenia to po co sie myc skoro sie ubrudze ;) Kasia jestem ciekawa co zobaczysz. Bedzie zabawnie jak sie okarze, ze to jednak dziewczynka a za to u Modliszki bedzie chlopak :) co do opuchnietych nog to jeszcze nic mnie takiego nie dopadlo ale tez mysle tak jak Kasia, ze zacznie sie razem z cieplymi dniami :( wtedy to tylko wanna z letnia woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :-) Kasia no Ciekawa jestem :D A tak Dziewczyny ja za To mam zapalenie oskrzeli poszłam do lekarza z bólem gardła :P więc czeka mnie leżenie plackiem w łóżku a ja tak nie znosze lezeć :P ale ogółem dobrze się czuje kaszel tez mnie nie męczy ani gorączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria biedactwo wspolczuje lezenia bo sama tego nie lubie. Ale dobrze, ze "wykryli" zapalenie oskrzeli. Tylko czy w ciazy mozna brac na to jakies leki ? Kasia pewnie wrocisz pozno do domu po wizycie i bedziesz zmeczona ale jutro koniecznie napisz jak tam twoje usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza można w ciazy niektóre antybiotyki ja własnie jestem na antybiotyku biorę duomox 1g , flore bakteryjną lacidofil, syrop prawoślazowy i dostałam maść żebym sobie okolice pochwy smarowała żeby przez wyjałowieniem antybiotykiem drożdzycy nie dostała tzn. grzyby Kasia Tylko nie zapominaj o Nas :P bo my Tu bardzo Ciekawe jesteśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja dopiero skonczyłam brać duomox bo mialam zapalenie oskrzeli,osłonowo mialam Linex forte i wsio,i zaczely mi sie intymne problemy od tego antybiotyku;( !!! Masakra...;( Aaa...chcialam was poinformowac ze usg w poniedzialek odwołane!!!Moj maz nie moze zjechac bo jego szef ma jakies widzimisie;(;( Jestem taka wściekła!!! Kasia czekamy na wieści;):):):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki chyba bierze mnie jakies przeziebienie :/ Katar leje sie strumieniem, musze sie kurowac... mam nadzieje ze uda sie to zbic zanim sie rozwinie w cos grozniejszego... ale może unikne jazdy do tesciowej na weekend :D i obedzie sie bez wymadrzania sie jakie ubranka sa potrzebne a jakie nie :D zawsze trzeba widziec plusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny. Wiec tak z dzidziusiem jest wszystko ok, rozwija sie prawidlowo, wszystkie narzady w porzadku:) No i potwierdzona w 100% płeć dzidziusia. bedzie chlopak. mamy zdjecie wiec nic nie da sie ukryc ze to syn:D Ale widze dziewczeta ze zaczyna sie okres przeziebieniowy:( Cale szczescie ze ja siedze w domku i nie wychodze na dwor bo pewnie tez by mnie zlapalo. Ja mialam robiony posiew i wyszly mi wyniki nie za bardzo mam jakies bakterie i jakiegos grzyba i w zwiazku z tym mam przepisany antybiotyk wiec mysle ze jak trzeba brac to niesety nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka bo antybiotyk wybija wszystkie bakterie z organizmu nawet te dobre , a w pochwie zabija te co dbają o prawidłową jej florę czyli bakterie kwasu mlekowego , dlatego po antybiotyku jesteśmy narażone na grzybicę pochwy ja dostaje maśc do smarowania krocza ona jest ogółem przeciw grzybicza ale ja dostałam tak wrazie czego i dzisiaj gadałam męzowi zeby mi kupił LaciBios Femina to są bakterie flory ( bo tej żołądkowej flory to biorę razem z antybiotykiem )bakteryjnej pochwy wiec ie trzeba się pytac gina czy można lub można tez kupić Feminella Vagi C jak najbardziej wskazane jest używanie w cazy i okresie karmienia piersią :) Ja jak dowiedziałam że od antybiotyku mozna mieć grzyba stwierdziłam że Ja Mu sie nie dam :P:P:P Kasia tak myślałam że coś się lekarzowi pomyliło z Tą dziewczynką pewnie jajka wziął za cipke :D A i Ty tez kup sobie to co pisałam ! Dotek to chyba przez Tą pogodę cholerną Modliszka nie martw się moze jeszcze szef meża zmieni zdanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria jak kupowałam lekarstwa to pani w aptece pytala czy chce ochronne ale jak jej poiwedzialam ze jestem w ciazy to powiedziala ze lepiej nie. Wiec sama nie wiem wydaje mi sie ze wie co mowi. Co do usg to fakt wtedy nie bylo nic widac wiec pomyłka mogla nastapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotek tak trzymaj z pozytywnym nastawieniem :) jak mozna wymigac sie od wizyty u tesciowej to trzeba korzystac ;) Czyli jednak zostala pierwsza wersja u Kasi :) no i super teraz przynajmniej masz pewnosci, ze ciuszki beda pasowac ;) aaa i dla chlopcow tez jest duzo fajnych ciuszkow i tez mozna go stroic (byle z umiarem co by narcyzem nie zostal ;) ) Modliszka daj namiary na tego szefa to go tu znajde i udusze, ze badziecie musieli tak dlugo czekac a my razem z wami... i powiedzcie mi, ze niewolnictwa nie ma :( Dziewczyny nie dajcie sie tym chorobskom i wracajcie szybciutko do zdrowia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ty nie słuchaj baby w aptece !!!! ja też jestem w ciazy i mam osłonowe modliszka też dostała od lekarza a prawda taka że ja nie wierze babą w aptece ( i mąz ma mi kupić te co podałam bo ja nie zamierzam ryzykować wystąpienia grzyba lub jesli jednak wystąpi wole go szybko zneutralizować) , a te co podałam wcześniej osłonowe wpisz sobie ich nazwe w google i tam nawet producent pisze że mozna stosowac w ciazy i podczas karmienia piersią przecież osłonowe to nie żaden lek Tylko flora bakteryjna dzięki której organizm prawidłowo funkcjonuje, a sadze ze nie pozbedziesz się grzyba bez osłony na antybiotyku bo jak pisałam antybiotyk zabija i dobre i złe bakterie lepiej zadzwoń do lekarza a nie słuchaj Pani w aptece ale osłonowe napewno można w ciaży ( to nie jest szczep bakteri wirusowych żeby w ciazy mogły powodować jakieś zagrożenie!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria mam na dzieje ze ja zadnego grzyba nie mam,juz mi lepiej ale kilka dni temu mialam nieciekawie-mega swedzenie,bol i uczucie ściągania warg sromowych;( podmywam sie lactacydem dla kobiet w ciazy.W tygodniu pojde do gina i niech mnie tam wybada konkretnie;) A co do usg w 3d to bedzie na nastepny poniedzialek 28 marca co prawda jeszcze sie nie zarejestrowałam ale napewno bedzie miejsce:) bo wczesniej nie da rady,przez to zemoj mąż siedzi zagranica nie mozna nic zaplanowac...;(;(;( nawet nie wiecie jakie to ciężkie dla mnie byc sama w tak waznym okresie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) dzieki za rade odnosnie tych oslonowych:) Dziewczyny mam pytanie czy macie czasami takie uczucie takie jakby was cos kluło w pochwie? Ja mam tak od wczoraj nie wiem co o tym myslec:/ W czwartek rodzice i tesciu przyjezdzaja juz nie moge sie doczekac:) Stesknilam sie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×