Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Gość ja nie pracuje i dobrze miii
siedzę w domu ale mnie to męcz :-) no to w czym problem?Zajmij się pracą zawodową ,a nie narzekaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pracuje i dobrze miii
nie bądź małą dzidzią--Nie generalizuję,tylko piszę,że wiekszość kobieta nie zarabia sporych pieniędzy. I nie uważam,że kobiety to słaba płeć na rynku pracy. Są takie,które zajmują odpowiedzialne stanowiska i zarabiają duzo.I takie kobiety rzadko kiedy spędzają czas w necie w cxasie pracy. Niestety,aby do czegoś dojśc trzeba coś z siebie dać w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę w domu ale mnie to męcz
problem jest w 2 letnim szkrabie, który nie dostał żłobka ... jest kochanym ale za duzo to przy nim nie da się zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pracuje i dobrze miii
siedzę w domu ale mnie to męcz aniby jaki problem ;-) Jesteś taka obrotna,lubisz pracować zawowowo,więc na pewno pracując zarobisz sporą kasę,wiec bedzie Was stać na opąłcenie kompetentnej niani do dzieci.Wtedy i wilk będzie syty i owca cała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pracuje i dobrze miii
Taka niania,jest o niebo lepsza niż żłobek,a na pewno taką nianię znalazłabyś jeżeli masz pieniądze i miałabyś ich więcej gdy zaczełabyś spełniać się zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie, teściowie odjechali to przyszła mama, poszła mama przyszedł sasiad, krótkie zakupy, teraz gotuję gulasz po wegiersku i klikam, małzonek odpoczywa (ciął drzewka ) , potem zapowiedziała się siostra i syn z przyszłą żoną i dalej niewiadomo co ale zawsze coś się dzieje , dzwoniły bratanki chcą na ferie zimowe przyjechać ! będzie wesoło , a teraz mam zaproszenie do koleżanki na makowiec i likier na 18 , tak wyglądają moje dni , nudzić nie mam się kiedy zawsze drzwi otwarte ja też jestem otwarta dla ludzi , dziewczyny jest to mój i małżonka świadomy wybór , i bardzo to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę w domu ale mnie to męcz
ja nie pracuje i dobrze miii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę w domu ale mnie to męcz
coś mi obcięło.... chciałam napisać, że niania nie wyszłaby zbyt korzystnie finansowo w moim przypadku.... bo zajmując się dzieckiem tez trochę pracuję... ... poza tym mam uraz do niań, bo sama w dzieciństwie siedziałam z nianią i nie uważam, że to jest dobre rozwiązanie -dziecko powinno mieć kontakt z rówieśnikami a nie przyzwyczajać się do kolejnej dorosłej- w dodatku obcej osoby jak do mamy - takie mam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w domu - czy w najbliższym otoczeniu ,masz jakiś sąsiadow , plac zabaw gdzie można spotkać inne mamy z dzieciaczkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę w domu ale mnie to męcz
siedzę w domu ale mnie to męcz> mam plac zabaw, park, mam znajomych - jeździmy na narty chodzimy na basem, spotykamy się na piwo, ale mnie nie o takie kontakty chodzi... ...chciałbym czuć że coś zrobiłam w ciągu dnia, a nie że tylko walczę, żeby coś zrobić a efektów brak, bo dziecko niestety przeszkadza.... nie lubię gadek na placu zabaw - o niczym - z resztą powiem szczerze, że zawsze mnie drażnił typ babek przesiadujących na placach zabaw.... ja jestem "zadaniowcem" - jak idę na plac zabaw z dzieckiem to się z nim bawię, a jak się pobawi to idę domu.... ...powiem szczerze, że podziwiam osoby, które potrafią tak "leniwie" żyć i być zadowolone z tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi i inne mamuśki lub znajome gdzie razem robicie wypady na zakupy , spotykacie się, razem coś robicie załatwiacie chodzi mi o grupę bab , takie pospolite ruszenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę w domu ale mnie to męcz
nie raczej nie ma czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
roy, widzę że ten wczorajszy likier znów ci nie daje wstać...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
witaj, ECH - jest prześlicznie !!! gorzej że coś wczoraj usłyszalam że temp. może jeszcze spaść do -20 st. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
zakuwasz :) czy masz chwilę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
jak na razie jest huśtawka, u mnie za oknem zresztą wiosennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ECH - dlaczego filozofia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
...to studiujesz chyba...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
a, coś pokręciłam, ale też ciekawie :) A pofilozofować zawsze można... , nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
to prawda. Teraz mamy szczególny wysyp filozofów... na każdy jednym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh :-) widze, ze dalej niektore z Was sie upieraja, ze siedzenie w domu, i zycie za czyjes pieniadze jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
przyznam ci się że ja do zapalonych internautek nie należę. na kafe weszłam całkiem niedawno. prześledziłam trochę tematów i wierz mi - jestem przerażona tym co się tu wyprawia... Dla socjologa - temat rzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×