Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Dzięki za doping, przyda się ;) Moja mama urodziła mnie w wieku 37 lat w tamtych czasach, to było późno, mało która kobieta rodziła później, a teraz to zaczyna być normą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mi mój gin powiedział, że po 35 roku zaleca się już badania prenatalne robić, bo z wiekiem wzrasta ryzyko zespoły downa i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to się rzeczywiście zmieniło, wiele moich kol około 30 nie ma jeszcze dzieci, teraz kariery sie robi a nie dzieci rodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, ale wiesz ja zauważam też, że to się powoli zmienia, że dziewczyny świadomie już ok. 23, 24 lat decydują się na dziecko, tak jak było kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym momencie nie żałuję, że nie urodziłam powiedzmy w wieku 25, 26 lat, bo to nie był dla mnie kompletnie ten czas...natomiast żałuję trochę tego, że po ślubie prawie 2 lata jeszcze się zabezpieczyliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
dokładnie! ale późniejsze macierzyństwo ma wiele zalet, to znaczy- inaczej się do niego podchodzi. Przede wszystkim jest przemyślane i to wyczekiwanie... przynajmniej w moim wypadku było to coś naprawdę szczególnego!!! Test mam do dziś w "swoich skarbach"... Jak tylko się potwierdzilo zaraz zakupilam mądry podręcznik dla rodziców i z rozczuleniem przeżywałam każdy dzień mojej ciąży... To bylo niesamowite...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wiesz jeśli tak jest to dobrze, wiem po sobie, naprawde w wieku 20 paru lat ma się więcej siły, ochoty itp. poza tym im wcześniej ma sie dziecko teoretycznie tym dłużej można uczestniczyć w jego życiu potem w życiu wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze nie tak dawno sama myśl o ciąży przerażała, no a teraz dopiero zaczynam sobie siebie wyobrażać w ciąży...Werbenka jesteś sentymentalna tak jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werbenko, z drugiej strony masz racje, ja też wcześniej nie byłam gotowa na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
przyznaję się do tego, ech... życie ma wtedy inny wymiar, dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ciąży to jeszcze bardziej te emocje się odczuwa, a jak zacznie kopać, łzy lecą z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
evo - po tych naszych wpisach mogą nagle się poprawić statystyki urodzeń,:) - nie sądzisz...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
:):):) to do dzieła!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
jesteście okropne!! włosy wyschły mi w turbanie, siedzę z jednym pomalowanym okiem...:):):) Miałam już dawno wyjść... dobrze że szef mnie nie może wyrzucić z roboty... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ech... - ale za to radość będzie tym większa !!! Muszę was pożegnać. Ale do tematu chętnie wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chciałabym to jedno oko zobaczyć;) Najważniejsze, żeby zdjąć wszystkie wałki z głowy przed wyjściem D, ja tak kiedyś poszłam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak jak myślicie przemiłe Panie🌻Nie szalałem na cafe ponieważ zajmuję się od 2 miesiecy...chorą żona.Cały dzień tyram wszystko wykonuję(jest częściowo sparaliżowana)Więc w wolnych minichwilach wpadam na cafe.Jedynie teraz mi noc pozostaje,mnie wystarcza 5 godzin snu.Do miłego😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Pierdzielu bardzo mi przykro z powodu twojej żony, życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia! A czy rehabilitacja może odwrócić ten paraliż? Jest jakaś szansa, że bedzie w pełni sprawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×