Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Gość werbenka...
No tak evo, ale zostaje wtedy ta druga osoba... i zaczyna się prawdziwy koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak werbenko, ale umieranie w każdym wypadku dla tej drugiej osoby jest koszmarem. Umieranie jest jedyną sprawiedliwą rzeczą na tym świecie, wobec niej wszyscy są absolutnie równi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ale wiesz evo, codziennie słyszymy że ktoś zginął, zmarł, nieszczęść codziennie jest na tony, ale to zawsze jest gdzieś obok, wczuwamy się przez chwilę, współczujemy , owszem, ale zaraz wracamy do naszego życia i nie zastanawiamy się już nad tym, co z tymi co zostali... co przeżywają... A przez to kafe zetknęłam się z czymś takim...właściwie nie wiem po co tam zajrzałam, to wydawało mi się takie... nie możliwe wprost, zbyt okrutne żeby było prawdziwe, ale jednak... I czytam to ze łzami w oczach, ze ściśniętym gardłem... i nawet "współczuję" wydawałoby się tu być nie na miejscu... co my wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka, to nawet jest dobrze, że nie przeżywamy mocno z reguły nieszczęść innych, to jest dobry mechanizm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
oczywiście pozdrawiam ech... ! Nie brnijmy w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ech... - ja tak nie umiem. Nie mam tego mechanizmu wykształconego niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka, nie chodzi mi o to, że mam gdzieś, jakie tragedie przeżywają inni, absolutnie, tylko jednak nigdy nie jesteś w stanie wczuć się w 100 proc. w to co przeżywają inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki jest ten świat, ludzie chorują, cierpią, umierają i jakkolwiek byłoby to przykre i bolesne- jest to częścią naszego życia niestety, nie uciekniemy od tego, wcześniej czy później każdy z nas zacznie chorować itp. Ale dla mnie potworniejszy jeszcze jest ból jaki człowiek jest w stanie zadać drugiemu człowiekowi, to okrucieństwo człowieka jest dla mnie niepojęte. Z premedytacją, świadomie zadany ból niczym nie jest usprawiedliwiony, a jest go dookoła tak dużo I cierpią dzieci a to jest najpotworniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, no właśnie co innego choroby, bo to najczęściej jest od nikogo niezależne...ale co innego świadomie działanie żeby kogoś krzywdzić...nawet słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SP yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przyjemnego dnia życze.Jestem stale na cafe jak czas mi pozwala🌻 Jestem na temacie u Koliberka 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
czy ja wiem - czasem zastanawiam się czy nie powinnam się nazywać Empatia... Niestety jakaś jestem przewrażliwiona na tym punkcie...(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ojjoj, jaki wysyp wpisów!!! Pozdrawiamy nowych i starych bywalców :) I zdecydowanie zmieniamy temat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrbenka, jesteś wrażliwa ok, nie ma się co epatować ty to jest oczywiste, ale uciekać od tematu też bez sensu, choć nie da sie chyba do końca oswoić z tym tematem, zawsze będzie trudny, przykry itp Ale to jest, i jest dookoła nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka...--dlaczego biegasz na golasa.Przecież ktoś "usłużny" może Ci zrobic psikusa zaczerniając Cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc podporządkowując sie autorce tematu jestem za ::classic_cool: Idę obiad gotować.Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
Faraon - fajnie powiedziane :) ...a taka jestem nie obyta w tych rzeczach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
na dodatek przekręcam pseudonimy ;):):) Przepraszam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×