Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

witam Evo , zatem stawiam kawę , u nas zaczęły się ferie zimowe i wczoraj zadzwoniła do mnie bratanica mojego męża 6 lat i chce przyjechać do mnie na parę dni z braciszkiem 4 latka , bardzo się cieszę ale mam problem bo one pierwszy raz w zyciu tak długo będą poza domem chciałabym in uchylić nieba , ale jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. Roy a mieszkasz w mieście czy poza nim? Bo jak w mieście to dzieci uwielbiają parki wodne, baseny dla dzieci, jak są ferie to domy kultury na pewno przygotowały wiele atrakcji dla dzieci, można się zorientować co gdzie się dzieje, kino najlepiej animacje w 3D, place zabaw, możesz je zabrać na lody, ciastka czy coś innego dzieci to uwielbiają. Fajnie jak mogłyby codziennie coś innego robić (jak sie da oczywiście) Jakaś wycieczka za miasto (lub miejsce gdzie mieszkacie) też bedzie atrakcyjna. Może w pobliżu macie coś co warto odwiedzić. Dobrze też konsultować z nimi co zamierzacie robić, poczują, że sie z nimi liczycie. W domu rysujcie, malujcie farbami, oglądajcie bajki, bawcie sie. Masz ogród, wiec pewnie będą się bawiły w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz naprawde sprawdź tez oferte domów kultury, czesto w ferie odbywają się tam spektakle dla dzieci lub inne fajne rzeczy, te spektakle są naprawde fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź co się dzieje w ośrodkach sportu, tam dzieci będą mogły pograć w halową piłkę nożną, koszykówkę, tenis stołowy lub coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
Witam serdecznie drogie Panie !!! Evo, jak ciocia roy, przygotuje dzieciaczkom tyyyle atrakcji to będzie zmuszona domeldować je do siebie na stałe... :):):) Nie będą chciały wyjechać za nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
to ja dorzucę dobre ciasteczka kokosowe - nie domowe, ale pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,jestem , witam Werbenko , mieszkam w miejscowości ( już nie wieś jeszcze nie miasteczko ) w GOK faktycznie są zajęcia dla dzieci, postaram się ,byle by nie płakały , ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roy, a czemu mają płakać? nie będą, może pierwszy dzień będzie dla nich trudny troszkę ale potem będzie super. Zagaduj ich, rozmawiajcie jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
roy, przecież masz w końcu wprawę, tak ? :)) Dasz radę ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
oj, nie wiem czy popiszemy dzisiaj, wczytuje mi niemiłosiernie długo i zresetowało mi już dwa razy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widuje sie z tymi dzieciaczkami 2-3 razy w roku ,jakież było moje zdziwienie że chcą do mnie przyjechać ! i to na parę dni ,mi osobiście jest miło , szwagierka też jest zaskoczona (mama dzieci) mam wprawę ale skończyłam ją dawno , inne czasy , przyszłość to wnuki , ręce mi się trzęsą z wrażenia , w czwartek wieczór już będą ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, werbenko a co u ciebie? Co zamierzacie dziś robić drogie Panie? Obawiam się, że ja będę sprzątać gruntownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
mój synio trochę się podziębił chyba, więc zostawiłam go dzisiaj w domu. Wymoczyłam mu nogi w gorącej wodzie z solą i wsadziłam z powrotem do wyrka z jakimś tam komiksem. Więc ja zrobię tylko zakupy i też zostaję w domu. Boi się dłużej przebywać sam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko śmiga póki co. Jak przeziębiony te lepiej niech poleży w domu teraz te bakterie, wirusy są takie zjadliwe okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zarejestrowałam się do gin żeby wziąć od niego skierowanie na cyt. zarejestrowali mnie na 20 kwietnia HAAAAAAAAAAAAAAAA! Na kwiecień żeby dostać skierowanie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
tak pomyślałam sobie że nasz kogutek się nic nie odzywa ostatnio... SP musi mieć chyba teraz poważniejszy problem ze swoją żoną :( . Podziwiam faceta, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
no widzisz evo, a tak trzeszczą o tej profilaktyce, zachęcają... chociaż ja znam lepszy przypadek - za zabieg okulistyczny/zaćma/ 8 mieś.czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o nim myślałam ostatnio :( Naprawdę podziwiam go, różnie to bywa w obliczu choroby, gdy trzeba się kimś długotrwale opiekować, czasem przychodzi załamanie, ma się wszystkiego dość a tu trzeba być na posterunku. I skąd brać siłę? Miejmy tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrzeeeee, choć wiem, że brzmi to banalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
Chciałam go się spytać, skoro mówi że neurolodzy rozkładają ręce i nie wiedzą co jest, czy próbowali jakichś niekonwencjonalnych metod, ale cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grube, brzydkie, prymitywne
garkotluki!!!!! Takie zacofane matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnim czasy często słyszy się o chorobach na które lekarze rozkładaja ręce ,to jest przykre , a ta nasza służba zdrowia - ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Szkoda, że człowiek musi chorować, cierpieć, moglibyśmy po prostu w pewnym momencie umierać i tyle, żyłoby się łatwiej, przyjemniej a przecież i bez chorób nie jest łatwo, o szystko trzeba walczyć, wszystko trzeba zdobywać nieraz z wielkim trudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×