Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

toż nie było, byłam kupić, jestem uzależniona, czas sie do tego przyznać :) Fanfi taka mortadela kojarzy mi sie troche z dziecinstwem, babcia czasem robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie różnie z ciastami, mało które tak naprawdę lubię ;), ale tort dobry to i owszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie ma zadnego problemu z gotowaniem.Mrożonki wszelakiej "maści".Obiad praktycznie w ciągu godziny zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wielki problem dla mnie .nie potrafie upiec ciast,tortów i wszelakiej różności co żoneczka robiła.Z sklepu za słodkie i takie niedomowe.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja nie preferuje mrożonek, mam czas żeby normalnie gotować, zresztą lubie gotować i najlepiej jak mogę robić coś nowego, szukam po necie i pichce. Ale jak pójde do pracy może i mrożonki będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokerek? ;) jeszcze masz szansę się nauczyć :)...ja za młodu przed ślubem ;), zawsze pomagałam mamie, wydawało mi się, ze co to za sztuka, że wiem, jak to się robi...a figa, właśnie dopiero teraz zaczyna mi wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie domowe ze sklepu sa to fakt, ale pieczenie nie takie trudne jest tylko pracochłonne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kaseeeeeeeee Ale ostrożnie gramy, wchodzimy maks po 20 zł, gramy oczywiście dla zabawy a nie dla kasy Ale jak 10 osób wejdzie po 20, niektórzy się dokupią to kupka się uzbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć odpowiedni sprzęt a nie piec elektryczny "przedpotopowy." Nie znam się na nim.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dużo fajnych przepisów znalazłam :) ja uważam, że o ile gotować mozna dobrze prawie od razu odkąd się zaczęło, to z pieczeniem jest inaczej, rzadko kto od razu dobrze piecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam!!!!!! Miłosne uniesienie, czyli farfalle z sosem jogurtowym, awokado i wędzonym łososiem - to dziś będzie na obiad u mnie! Moja mama tak rewelacyjnie piecze, ja umiem tylko rafaelo zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekła zawsze z wieczora bo "mocniejszy" prąd mówiła.Faktycznie z rana ciasto upadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evoludku juz by mi to nie przeszło ten łosoś.Nie cierpię śledzi i to co ma posmak:D Evoludku teraz zauważyłem zdrobnienie mojej ksywki czyli byłaś tam gdzie jestem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka słów o sobie: Szczęśliwa mama Iwanka-- skąd te imię wytrzasnęłaś?Przecież to czeskie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosyjskie Fanfi, mój mąż jest pochodzenia rosyjskiego i syn ma na Imię Jan/Iwan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×