Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Ja też ;)...miałam już sporo różnych rzeczy z Lavera, czy Logona, ale jakoś nic w pełni dobrego jeszcze nie trafiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka zrobiła sama, ale on jest na bazie smalcu więc go nie używam, gdyby był na bazie gliceryny to ok. Można zrobić samemu krem, to nie jest trudne, są specjalne sklepy gdzie możesz wszystko kupić podzielone już na porcje, a samemu sie tylko miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najbardziej to się męczę z włosami, szybko mi się przetłuszczają, ostatnio to nawet często zaczęłam szampon familijny używać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z włosami to się radykalnie rozprawiłam :) Miałam pół długie czarne włosy, ale po ciąży zaczęły mi potwornie wypadać, więc któregoś ranka obudziłam się poszłam do łazienki i maszynką zgoliłam na łyso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było dwa miesiące temu. Miesiąc temu poszłam do fryzjera i rozjaśniłam, teraz jestem blondynką, już mi nieco odrosły, teraz mam blond postawionego jeżyka, takiego troszke punckowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam się jak w scenie z filmu, najpierw nożyczkami scinałam kosmyk po kosmyku, a potem maszynką, niesamowite uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjoner nicków
Migotka zabombiłaś >Lepiej wróć do tej ksywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocą ! widzę stron przybywa , zaczerniło się , nawet werbenka czarna , Evo podziwiam co za odwaga !! ale napewno w króciutkich ślicznie wyglądasz, Ech tez mam problem z przetłuszczającymi się włosami ,jutro kupuję familijny i spróbuję , no to ide spać dobranoc wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjoner nicków
ja chce foki widzieć wasze mmmmmmmmmmmmmrauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjoner nicków
o boszeeeeeeeee FOTKI ale wyszló:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Roy wiesz ja nie pracuje i mogłam sobie pozwolić na takie radykalne posunięcie, dziwnie się czułam bez włosów, ale one szybko rosną, dziś już mam "normalnie" krótkie włosy. Kawa kawa kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roy, familijny to tak na prawdę średnio pomaga ;), chodzi mi bardziej o to, żeby nie być codziennie wlosów jakimiś ciężkimi szamponami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnie, byliśmy wczoraj o 9 wieczór na basenie i w saunie, wróciliśmy prawie przed północą, padliśmy ze zmęczenia wstaliśmy o 9, więc jesteśmy wyspani :) a ty, jaki nastrój dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie cudnie :) Nastrój nawet dobry, tylko tak ciągną mi się te egzaminy, bo mam rozliczenie roczne nie semestralne, a niektóre mogę sobie sama ustalać, więc wiesz jak to jest :D...no i jeszcze 2 mam, ale mam nadzieje, ze do końca lutego, to pchne ;). No i póki co nie mam za bardzo głowy, to czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×