Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

No nie gadaj w Krakowie też jest dużo :) Dobre pytanie, czy korzysta...powiem Ci, że różnie, ale staram się :). Na festiwale filmowe obowiązkowo, wyhaczam promocje z teatrów :D, a co do reszty to różnie różniście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest dużo, ale jednak kraków jest prowincjonalny i zaściankowy, wiele wystaw, które są w wawie w krakowie nie mogłoby się odbyć, nawet we Wrocławiu z tym jest lepiej, tam akurat studiowałam. Wielu polskich i zagranicznych skandalistów w Krakowie sie po prostu nie wystawia, libera kozyra i inni, to tylko delikatne przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterczały I, taaak sony bravia pożyczyło sobie ten utwór, ale jose gonzales w ogóle ma świetne utwory, ten jest taki sztandarowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, ciekawe rzeczy piszesz...a mi się zawsze wydawało, że właśnie że tak powiem pod względem sztuk wizualnych, to jednak więcej jest w Krakowie imprez, tzn. chodzi mi głównie o malarstwo...no ale Ty jesteś ekspertką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorowski z Turnauem teraz sporo robi, Piwnica pod Baranami jest jeszcze oczywiście, ale tam ogólnie nie za dobrze sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech mi też sie tak wydawało, dopóty dopóki nie zaczęłam pracować w krakowie, mieliśmy kilka fajnych projektów a nie dało sie ich przepchnąć. Owszem malarstwa tu dużo, Kraków ma świetne zbiory, ale wspólcześni krakowscy artyści są bardzo akademiccy, jakoś cięzko im wyjść poza ramy bycia krakusem i mieszkania w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz zobaczymy, po pierszej ekspozycji tego muzeum, miejsce jest świetne, mieszkałam kiedyś w okolicy tej starej fabryki Schindlera, spacerowaliśmy tam, cała ta dzielnica ma niesamowiety klimat, a muzeum nastrój ten dodatkowo wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektorem jest Anna Maria Potocka, więc to akurat dobrze, ale wiesz ech, pierwsza wystawa planowana jest dopiero na wiosnę, więc zobaczymy, ja się już nie mogę doczekać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, ja też chyba przyjadę na tę wystawę :). mam przyjaciółkę ze studiów w Krakowie :)...teraz miałam do niej jechać w grudniu na festiwal teatralny Boska Komedia, ale program nie okazał mi się ciekawy i nie pojechałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko spodziewam się sporego wydarzenia, oby się nie rozczarować, sam budynek muzeum zachęca, mało w polsce jest muzeów nowoczesnych, zaprojektowanych z myślą o muzeum właśnie, wiele budynków jest zaadaptowanych pod tą rolę i ma średnie warunki wystawiennicze, tu ma być inaczej. Projektowali włosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam przyjaciółkę ze studiów w Warszawie akurat :) między innymi też dlatego chciałaby do Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba też w tym roku odwiedzę gród kraka tylko w innej sprawie.Do podpisania umowy z kancelarią prawną d.s.medycznych o.............odszkodowanie.Juz jest na dobrej drodze wokanda sie zaczeła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 %.evoludku.Ta firma tylko takie sprawy wygrywa.Powiedzieli wcześniej,ze jak nie da rady wygrać to powiadomią mnie o tym. 25 % dla nich z pól miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaron nawet gdyby chcieli 50 % to warto walczyć o swoje, nawet trzeba, a w takich sprawach to zwłaszcza choć wyobrażam sobie że są bardzo trudne do wygrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zgadzam sie z Tobą.Po wyegzekowaniu tej kasy przeznacze ok.160 tysięcy na ośrodek rechabilitacyjny w ciągu pól roku.Jest taki prywatny k/ Warszawy.Gwarantuje psychiczną i fizyczną odnowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×