Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

evoludek1-- tylko może potrwać od 0.5 r do 2 lat.Lecz sprawę wygrają.Jest ta firma w necie i mam z nimi stały kontakt.Od paru lat na rynku i nie przegrali ani jednej sprawy.Od pół miliona do 4,5 miliona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow nieźle, warto czekać, tym bardziej jak ma siee udać !!!!!!! Do potem Fanfaron, powodzenia w rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech też się cieszę uwielbiam przesiadywać w wannie, normalnie nie mam na to czasu, ale dzisiejszy dzień przeznaczam na małe przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromną zwracam na to uwagę, ja w ogóle przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu, starannie wszystko dobieram. Jakiś czas temu odkryłam fajne kosmetyki, zamierzam się w nie wyposażyć: http://fridgebyyde.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ciało jest odzwierciedleniem duszy ale wieku też :) :) :) :) Więc kremy powinny być dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podobnie jak ja, ja od jakiegoś czasu bawię sie w kosmetyki ekologiczne, no mam nadzieje, że są ekologiczne ;). Marka Lepo tez mi odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykucykucyku
Witam Was serdecznie Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą sklepu Tutti Frutti Style . Znajdziecie tutaj odzież damską, biżuterię, kosmetyki, obuwie, ubrania i zabawki dziecięce, a to wszystko w konkurencyjnych cenach ! Możesz sobie sprawić przyjemność już za 4,90zł Towar jest nowy, dobrej jakości , w konkurencyjnych cenach, mamy bardzo tanie i szybkie wysyłki !!! Oferta sklepu znajduje się tutaj, obejrzyj koniecznie wszystkie strony ! Na pewno znajdziesz coś dla siebie: KLIK: http://tuttifruttistyle.ibutik.pl/ Nie masz konta na ibutiku ? Nic nie szkodzi! Złóż zamówienie przez e-mail, napisz nam swój adres i co zamawiasz!!! Oto e-mail do zamówień: tuttifruttistyle@o2.pl ZAPRASZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, no te fridge są drogie, ale ponoć świetne, nie to, że działają cuda, ale jest to marka, która potwierdziła swoją klasę Ale o tych lepo poczytam tez nie znoszę tych drogeryjnych kremów O niebo lepsze są te apteczne Lierac, La Roche-Posay itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam bawić się w robienie kosmetyków sama, albo jakiś maseczek naturalnych, ale brak mi cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak chce kupic krem, najpierw wybieram jakiś z oferty sklepów, potem czytam o nim w necie, info, opinie itp i jak jest bardzo drogi to zbieram sobie miesiąc lub dwa i kupuje. Czasem bywa i tak, że w cholerę zapłacę a okazuje się, że nie warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałam kiedyś sama robić, mam nawet książkę z przepisami :) :) Kremu może nie zrobię ale zrobie sobie olejek do ciała na bazie olejku z avokado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×