Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

No to witaj w klubie bo ja mam ten sam problem ;/ nie chce wysmuklać gory a jak chudnę to oczywiście ręce robia mi się jak u anorektyczki a nogi zostają jak od kogoś innego ;/ Też mam duże i rozbudowane ;/ i bynajmniej nie z samymi mięśniami ale i z zapasem tłuszczu i teraz tylko pytanie jak spalić tłuszcz akurat z tej części a nie całej reszty ???? Znasz jakieś sposoby?Doradzał Ci ktoś na to cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wiem, nie mam jeszcze zadnego pomyslu. Ale cos musze wymyslic, bo nie moge ich tak zostawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja teraz tak sobie podczytuje rożne strony i wszędzie jest parcie na aeroby i , że niby po kilku miesiącach będzie efekt więc jak dla mnie porażka , że ryle trzeba czekać ALE CHYBA NA SERIO NIE MA WYJŚCIA BO JA JESTEM SZCZUPLUTKA GÓRA A DÓL JAKBY OD KOGOS INNEGO ;/ nawet moj chłop to widzi i to jest własnei najgorsze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem miałam spać ale zajrzałam:Da patrz doris niby podobne wymiary ale u mnie za to tłuszcz jest równomiernie rozlożony na całym ciele przez co ludzie twierdzą że ja tyle nie waże:-)i jestem troszke grubszej kości. Narazie widze jak maleje w brzuchu i ramionach,twarz.na dół narazie nie patrze za czesto. A na mięsnie aby wysmuklić najlepsze rozciąganie. Ja o tym pamiętam i dzień w dzień zaczełam streching łydek i ud.kiedyś dzieki temu szybko i nie wiedzieć kiedy miałam dwa cm mniej w łydce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany no to nieźle , no to powie Ci , że nigdy bym nie przypuszczała , że streching taki dobry na wysmuklenie ?Ja brzucha nie mam prawie wogole poza jedna stercząca fałdka w okolicach podbrzusza tak jakby tuz u nasady ale łydki i uda mam tak duże ze masakra ;/ w sumie nie sam tłuszcz ale po co mi taki udziska ?? Tak więc jakbyś coś o ty stretchingu i innych ćwiczonkach znalazła podeślij proszę a tymczasem buziorki bo teraz już na serio ewakuuje się w kierunku łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja streching uprawiam od kilku lat, bo bylam tancerka i tak mi weszlo w nałog ze 3-4 razy w tygodniu do parku na rozciaganko :D uwielbiam to, szczegolnie zakwasy po tym, bo cwiczyc nie moge, a to mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść Dziewczyny, ale sie rozpisałyście w nocy ;) ;* Ja wczoraj zjadłam tylko jabłko, troche szynki i ogórka heh... Tak tak miał byc kurczak ale jest dzis... Miałam wczoraj takiego doła ze nie miałam ichoty jesc... I dlatego równiez mnie nie było wieczorem. Na dodatek dostałam opiernicz o mojego męza po co sie odchudzam i ble ble ble ;/ dowiedziałam sie ze "przzeciez sobie dobrze wyglądam" heh... Ja nie zauwazyłam u siebie ze cos sie zmieniejszyło, moze tylko cycki ;/ i to mnie martwi... Dorris nie wiem jak wyglądasz ale jak piszesz ze ogólnie jestes "ciemna" (wiesz o co chodzi) ;P Oprócz oczu oczywiscie to będzie Ci pasowwał ten kolor :) Ja ogólnie tez jestem "ciemna" bo mam czarne włosy, brązowe oczy i ciemną karnacje+lubie sie opalac :) Zaraz wygibasy na podłodze :) I odstawiam kawe bo mam wrazanie ze później mój brzuch staje sie jak piłka... Mam nadzieje ze uda mi sie ją zastąpic herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski :D fajnie ze piszecie, przynajmniej temat nam nie umiera :D Moze policzmy ile nas jest? Taki skład ostateczny. Meldujcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-)NO I JA JESTEM:-)ide wypić szklanke wody na czczo i kawka z mlekiem mniam mnia:-) i trzeba sie troche poruszać. Warzenie jutro rano bu. Ale dziś sie obódziłam taka lekka ale sie wstrzymam. Doris te rozciąganie po ćwiczeniach jak mięsnie rozgrzane. Mi na łydki instruktorka poleciła wspięcia na palce. Ja wstaje np 30razy i po 10na jednej nodze. A potem wchodze na schody i rozciągam sciągając na stopniu stope w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też jestem wciąż:) Piję sobie właśnie kawkę a potem coś zjem;) Hmmm.... Co dają te ćwiczenia strechingowe i jak się je robi? Czytałam o tym kiedyś ale jakoś mi wyleciało;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na you tube poszukaj albo w googlach.ja mam tam pare ulubionych ale nie wiem jak to opisać:Pjak łydki rozciągam napisałam. A potraficie ze skłonu prostego bez zgięcia kolan dotknąć palcami podłogi? A najlepiej całe dłonie na podłoge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,ja sie zabieram do ćwiczeń.nawet te 15 min codziennie lepsze jak nic.głównie skupiam sie na posladkach i brzuchu i troche nogi i pompki damskie ale to tak 15 tylko robie. Później zejde do piwnicy zobaczyć w jakim stanie jest mój rower. Ps.doris te przysiady sobie zrobie jak opisałaś:-)miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale jestem wściekła . opisałam się dziewczyny jak głupia świnka i wszystko mi zeżarło !!!!!!! Normalnie taki cudny elaborat heheh .Z resztą jeśli któraś z Was mnie czyta regularnie to wie , że krótkie notki to nie moja specjalność.No więc tak po krótce tylko nadmienię bo niestety muszę lecieć , że waga mi znów zleciała :)Tym razem na 56, 70 ale to pewnie nie kilogramy a woda która nabrałam podczas okresu :) Co do śniadanka to zaliczyłam jajecznice z 4 jaj na masełku więc dietetyczne to to nie było ale za to pyszne jak nie wiem .Skusiłam się bo dzisiaj w pracy będę do 21.30 bez grama przerwy więc nawet jeść będę podczas lekcji z uczniami ;/ Mimo to postaram się tutaj choćby wskoczyć , żeby zobaczyć co napisałyście :) Co do karnacji to oceniam ją na ciemną , bo nawet bez opalania mam typ karnacji Włoszki a opaleniznę z tegorocznej Turcji praktycznie do teraz mam , tzn troszkę spełzłam wiadomo ale blada to na pewno nie jestem :) Dobra lece , napisałabym więcej gdyby ten choler*y kopmp nie zeżarł mi moich wypocin a tak no to trudno :(:(: Tak wiec miłego dzionka i do zobaczenia oby wieczorkiem bo ja pewni tak po między 22 a 23 będę):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale jestem wsciekła . opisałam się dziewczyny jak głupia świnka i wszystko mi zeżarlo !!!!!!! Normalnie taki cuudny elaboat heheh .Z resztą jesli któraś z Was mnie czyta regularnie to wie , że krótkie notki to nie moja specjalność.No więc tak po krótce tylko nadmienie bo neistety muszę leciec , że waga mi znów zleciała :)Tym razem na 56, 70 ale to pewnie nie kilogramy a woda która nabrałam podczas okresu :) Co do śniadanka to zaliczyłam jajecznice z 4 jaj na masełku więc dietetyczne to to nie było ale za to pyszne jak nie wiem .Skusiłam się bo dzisiaj w pracy będę do 21.30 bez grama przerwy więc nawet jeść będę podczas lekcji z uczniami ;/ Mimo to postaram się tutaj choćby wskoczyć , żeby zobaczyć co napisałyście :) Co do karnacji to oceniam ją na ciemną , bo nawet bez opalania mam typ karnacji Włoszki a opaleniznę z tegorocznej Turcji praktycznie do teraz mam , tzn troszkę spełzłam wiadomo ale blada to na pewno nie jestem :) Dobra lece , napisałabym więcej gdyby ten choler*y kopmp nie zeżarł mi moich wypocin a tak no to trudno :(:(: Tak wiec miłego dzionka i do zobaczenia oby wieczorkiem bo ja pewni tak po między 22 a 23 będę):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriss dlatego jak sie dużo pisze to lepiej skopiować tak na wszelki;) ja własnie zjadłam troche serka wiejskiego z ogórkami i paryką czerwona i trochę cebulki róznież pychotka:) Zleciała woda nie woda:) nie ważne ale za to jak to motywuje:D już coraz wiekszy wysyp tematów jest a co to będzię na samą wiosne:) dziewczyny się zaczną poraz tam kolejny odchudzać w panice,że już słonce wychodzi:) a my już będziemy u progu celu bądź bliziutko;p Wczoraj tu na kafe czytałam o jakiejś super diecie ,że się chudnie 5 kg. trawa 5 dni je się na sniadanie serek topiony, potem jabłko potem jajko z pomidorem(jakos tak) a na kolacje lampka wina... a w weekend można jeść do 1000 kalorii. i potem od nowa 5 dni. nie dla mnie takie diety.... przecież to morderstwo jest i efekt jojo na bank gwarantowany. ja tam wole sie powoli odchudzać, po swojemu bo wiem co dla mnie najlepsze... i potem cieszyć się z efektów dłużej:) w szoku jestem bo już 8 dzień dzielnie trwam na diecie:) jestem z siebie dumna:) jak tak dalej pójdzie to do końca lutego pewnie osiagne swój cel:)no ale czas pokaże:) Jakoś ja wole się stopniowo odchudzać...z efektem na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem caly czas ;) temat w ulubionych i od razu jak wlacze komputer wchodze :D Ja mialam dzisiaj miec dzien na wodzie, ale jakos slabno sie czuje. Chybabierze mnie jakas grypa, musze zaraz wsadzic dupe w auto i jechac do apteki. Wiem, ze lepiej jak bym szla na pieszo, ale nie chce mi sie robic makijarzu, ani wpychac sie w dzinsy :D Zaczelam dzien od 2 kromek ciemnego chwelbka z serem feta, to moj nalog :D Sniadanko o 12:00 wszamane, czyli o 15 nastepny posilek :D Ja zawsze chudme od gory, juz trochwe widac w ramionach, ale biust mi zawsze zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MissDancer ooo o serze feta mi przypomniałaś-dzięki:D pierdołkaaa... hmm na biust... może jakies ćwieczenia ujędrniające? jaja mam piersi normalne, ani duże ani małe ... nawet jak mi spadną wcale się tym nie przejmuje;p od czegoś są staniki push up:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na biust robię pompki;) i różne takie ćwiczenia na ręce bo są dobre też na biust np. wymachy rąk do tylu są dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi cyckami to myślę , że w dużej mierze zależny od genetyki :P Jak masz małe to już takie będziesz miała i na stówę nie urosną Ci jak Dodzie o dwa lub trzy rozmiary hehe bo przecież ona ma naturalne hehhehe Natomiast jedno jest pewne , że czwiczenia na klatke , napewno ujędrniają i podnoszą biust i wtedy jest on optycznie większy a nie taki plaskaty przylepiony do klaty ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja na tym z koli to za bardzo się nie zn am po prostu robię ćwiczenia z hantelkami wszelkiego kalibru i do tego ćwiczenia na klatkę , ale bez przesady bo nie chce się dohodować motylków:P No a teraz po stacerze zasysam drugą kawkę z mleczkime ;/ pierwsz po sniadanku druuga teraz ;/;/ masakra chyba powinnam zacząc nie od straty kg tylko leczenia mózgu hehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdołka a T tak pytasz o biust , to Ty masz jakiś duży czy wprost przeciwnie leci Ci strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :D ja schudłam juz jakis czas temu kilka kilogramów i zeszło mi bardzo z brzucha, ale brzucha nie mialam dużego i troche z piersi i rece mam takie jakies chudsze. A dół nic :( :-/. Znacie moze jakies ćwiczenia na zmniejszenie nóg i pośladków? Nie chcialabym wyrobić mieśni, tylko zeby były mniej masywne :D. Pozdrawiam kobietki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co do mojego biustu to powiem wam szczerze ze kiedy tak tyłam i tyłam byłam z siebie zadowolona pod jednym względem ze mi biust sie powiększał. zawsze myslałam ze mam mały ale ostanio spostrzegłam ze sie cos powiekszył i teraz jak sie zaczełam odchudzac to sie boje ze go strace bo mi mama powiedziałą że nejszybciej leci sie z biustu. A na dodatek mój mąż... Miał kiedys dizewczyne nie... I ona sie odchudzała i odchudzała i z jej cycków nie zostało prawie nic... I byy takie obwisłe... i sie boje ze mnie tez to czeka a wiadomo facetą sie to nie podoba... I teraz nie wiem co mam zrobic ;P Bo juz czuje jakies luzy w staniku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwicz na biust:) Możesz sobie jakiś balsam ujędrniający dorzucić;P To jeszcze będziesz dla męża ładnie pachnieć;) A facet jak kocha Ciebie to i Twój biust będzie kochał jakiby nie był:) Mój kocha:) Kurcze jakoś wcale mi sie dziś jeść nie chce... Tylko tak mi dziwnie sie w żołądku przewraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze za cwczenia z malymi hantelkami :) tak czytalam ;p o 15:00 zjadlam serek Dania truskawkowy ( mniam ) :D Teraz czekam do 18, a w tym czasie rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×