Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość mi mala z pracy
Tak tak, duzo tutaj juz takich 'moich' domniemanych zdjec krazylo:D ekscytujcie sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to koniec mojej pracy, jutro mam dzień bardziej wyjazdowy, więc nie będę tu aż tak często zaglądać. ku uciesze niekórych i ich poczuciu sprawiedliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoldcsx
Tak tak, duzo tutaj juz takich 'moich' domniemanych zdjec krazylo ekscytujcie sie dalej tak, tak, na tym w sukience kwiatki kucajacej na plazy bylas "kruszynka":D taka zamozona glodem az zal cie bylo :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
Ewa;) pomaranczko - pozdrowienia od kruszynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange is the new black
zalamka :o a chodzi mi o to, ze te osoby, co krytykuja niedojrzalosc i glupote ewy i innych STALYCH NICKOW, bo costam, costam, swoimi wpisami nie daja nic a nic przykladu dojrzalosci i madrosci! po co one siebie samych tak ponizaja tutaj. co za desperacja? jeszcze najlepiej ta baba, co sie szczyci, ze jest od ewki STARSZA wiec/i madrzejsza??? no ale wiadomo, pomaranczowo-anonimowo i nikt sie nie dowie, kto tak drze pysk i robi z wlasnych ust korali wiadro pomyj ... tylko juz sie nie powtarzajcie, ze czarne, stale nicki tez sa anonimowe, bo chyba kazdy z odrobina dzialajacych komorek mozgowych domysli sie tej 'subtelnej' roznicy. aaaa. no i oczywiscie etatowe poczucie nizszosc przed osoba mieszkajaca zagranica, wiec: ATAK i KRYTYKA. bo z zadnych innych powodow taki komentarz nie mialby racji nastapic, ale to sie rozumie samo przez sie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie zdaje, ze te wszystkie krytykujace osoby to .... jedna osoba pod roznymi nickami. Bo jesli to sa rozne osoby, to rzeczywiscie zalamka - tyle chamstwa sie zrodzilo? Strach sie bac, strach sie odezwac. Jakies czepianie sie wygladu, rodziny itp - toz to tak infantyle chamstwo, ze ... szkoda gadac. A watek ma wyraznie okreslony temat i chcesz pisac na temat, to pisz, nie chcesz to nie pisz. Czytac tez nikt nie musi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange is the new black
ewa, jesli moge sie wtracic na moment odnosnie dyni... zdecydowanie zrob zupe, bo do ratatuji moze byc nie bardzo. dynia jest inna z natury niz cukinie, baklazany, jest gabczasta i slodkawa. ale na zupe krem, z tymiankiem itd. super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange is the new black
no zbys wiedziala, ze strach sie odezwac, strach cos napisac, strach sie ubrac w etatowy czarny garnitur ;) bo nie da sie normalnie rozmawiac z normalnymi osobami, bez czychajacych zza wegla gnojkow (czesto w dojrzalym wieku) ktorzy sie szczyca swoja rynsztokowa umiejetnoscia wytykania innym prawdziwych lub nieprawdziwych spraw z ich zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vingman
A watek ma wyraznie okreslony temat i chcesz pisac na temat, to pisz, nie chcesz to nie pisz. Czytac tez nikt nie musi, prawda? A ty oczywiście nazywasz się Ewa 33 i to do ciebie zostało skierowane pytanie " co masz dziś na obiad? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange is the new black
watek jest na temat obiadow i nawet srednio rozwinieta intelektualnie osoba moze sie domyslic, ze (poniewaz jest to forum dyskusyjne, a nie blog monologiczny), pisza sobie luzno na temat rozne osoby. to tak ku wyjasnieniu dla osoby powyzej, co sie chce pospiac niezwykla lotnoscia i wnikliwoscia. po co popadac w skrejnosci? to nigdy nie ejst produktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange is the new black
i.e. osoby na V ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz ewuni
klakierki przyszly z pomoca na ratunek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie klakierki tylko
ona sama,bo inaczej ten marny topik stałby w miejscu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange is the new black
ewie nie potrzeba pomocy i ratunku, bo ewa nie jest w klopocie. w klopocie jest natomiast poziom coniektorych desperatek co sie tu zlatuja machac sfrustrowanym jezorem i to je probujemy przywolac do rzeczywistosci, by sobie ulzyly w jakis bardziej przyjemny i produktywny sposob, niz czytajac to, co jes w ogole nie interesuje. zasmradzajac przy tym powietrze osobom, ktore chca sobie pogaworzyc o tematowych obiadkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefhehbrfnlqkls
orange is the new black :-) zaraziłaś się stylem pisania od małej mi z pracy,czy po prostu jesteś nią ? Posty bez znaków pl,do tego wyraz ,który powinien być napisany z dużej litery ,małą literę posiada. Na dłuższy komentarz nie ma czasu,bo za bardzo jestem sfrustrowana swoim bezproduktywnym i nieprzyjemnym zyciem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange is the new black
zajmij sie czyms bardziej ambitnym niz wrozeniem z fusow. nie jestem mala mi, nawet nie mieszkam w tym samym kraju co ona, ale za spostrzegawczosc masz piatke: obie piszemy bez polskich znakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyjcie na tvn style, ciekawy temat jest widzę, ze wątek sie rozwija, chociaż zupełnie nie w tym kierunku, w którym ktoś go założył no, ale nie wnikam pośmieję się i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj u mnie byl pieczony kurczak - bo dawno nie bylo, mlode ziemniaki - bo lubie i surowka z rzodkiewki, ogorka i szczypiorku - bo zdrowe. Deseru nie bylo, bo idziemy dzisiaj do kina i po kinie na kawe z zaleglym deserem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa pytania: czy zupę dyniową można zrobić z dyni zamrożonej? jakiś prosty przepis na powyższą? dziękuję from the mountain :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie żeś polazła
? w góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa jak robisz ratatuje
i z czym ją jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroję różne warzywa (brokuł, ziemniaki, fasolka, cebula itd) na duże kawałki i piekę w głebokiej brytfance jemy z niczym - czyli samą ratatuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa jak robisz ratatuje
ok dziękuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa jak robisz ratatuje
a jeszcze jedno pytanie, czy te warzywa nie spalą się i nie będą suche? czy przykrywasz je czymś lub polewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię dynię
Ewa,zawsze w sezonie mrożę dynię (obraną i pokrojoną albo częściej rozgotowaną i zmiksowaną).Gotuję 2 wersje.Jedna na słodko -dynia,mleko,cukier,cukier waniliowy-ugotować,zmiksować ,w zupie ugotować lane kluski .Druga -na wywarze warzywno-drobiowym lub z kostki.Dodaję wówczas marchewkę dla koloru,miksuję i podaję z grzankami, groszkiem ptysiowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, druga wersja jest ok, mleka nie trawię :) a co do ratatui - niczym nie przykrywam, mieszam z przyprawami, na górę też przyprawy, odrobiną wody to zalewam i oliwą z wierzchu nic się nie pali, na górę daję ziemniaki, ona są najbardziej wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
do zupy dyniowej polecam dodać czosnku, czerwonej cebuli, papryczek jalapeno. dobra jest na ostro, z odrobiną chili i przypraw korzennych. no i zmiksować na koniec, żeby wyszedł gęsty krem- do tego grzanki, np czosnkowe, albo bagietka podpieczona. no i nigdy w zyciu na mięsie, najlepsza na warzywach i odrobinie masła/oliwy. pyszna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×