Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO Pechowa..............1..............22..........2.03.11. . ........śląsk zolta...................0.............25...........2.03. 1 1.........Gdańśk 192837465............10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... .....SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. ........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32..........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984..............6.............27..........11.03.11 . ..........lubelskie ChceByćMamą.....początki.......27...........13.03.11.. . ........UK zuza22................rok...........23..........14.03.11. ...........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ...........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11............śląsk tygrysek333......1........25...........19.03.11.... . ......warmińsko-mazurskie Greczen..................8...........28...........19.03.1 1 ..........wielkopolska pani_biedronkowa......3............24..........20.03.11.. .. .......gdańsk Rudka.....................3.............33.........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka..................3.............27...........21.0 31 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa........23..........21.03.11.. . ......O K/KALISZA Katie84..................5.............27..........25/26. 03 .11.......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11............Ko szalin nietoperek333.........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała anvers...................3.............26............???. ................Antwerpen frycia.1987.............1............24.............???.. . .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29.............???.. . .............wielkopolska kiki007..................4............29.............??? ................Londyn Beata127................2...........22.............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5...............28.............? ? ?... ..............zachpom Nikea82..............28.............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień.........21.............??? ... .............Żory olcik7777..............5..............26.............???. ................Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, wlasnie, tygrysek - bierzcie sie do roboty "na pozegnanie przed odjazdem" a moze bedziesz miala mila niespodzianke dla niego po powrocie :-D kreyyzolka - wyslalam zaproszenie. Jesli ktoras z Was by mnie jeszcze szukala, to znajdziecie mnie wsrod znajomych tych staraczek, ktore podaly tu swoje profile - wkliknijcie "wspolnych znajomych" i od razu Wasm sie pokaze :-D Kreyyzolka - to nasza psiuta jest 10 razy wieksza od Waszej. Na domieszke to krzyzowka rasy pierwotnej, wiec na nia dzialaja metody pierwotne - karmimy ja tylko surowym miesem (ale nie wieprzowym, bo wieprzowiny surowej psy nie powinny jesc, co najwyzej gotowana), zabieramy na wszystkie eskapady - jej nigdy nie jest zimno, nigdy nie bywa zmeczona i ponad wszystko kocha dzikie akcje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no moj malusi ;p tez nigdy nie jest zmeczony ale wystarczy troche zimna o sie telepie az zeby mu chodza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO a teraz się przyznajcie, ile pączków już wciągnęłyście??? :D Ja dwa i mnie mdli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nasza niestety to maniakalny mysliwy i z puchatego kolegi by nic nie zostalo :-o Ile razy my ja probowalismy oswajac ze wszystkimi zwierzetami... NIC. Wszystko co od niej mniejsze chce zjesc (z wyjatkiem dzieci i innych psow, dzieci bardzo lubi, innych ludzi i psy rowniez) a wszystko co od niej wieksze (od kozy poczynajac a na koniu skonczywszy) by... wypasala (czyt. terroryzowala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja też jeszcze ani jednego :) ale chrusty jadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaaaa - nie prowokuj mnie z tymi chrustami :-p Ja bez paczka przezyje ale te faworasy za mna chodza... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no moi to szaleja po calym mieszkani przewracajac je do gory nogami nie to ze kot skoczny to ten maly od niego sie skakac nauczyl i skacza wszedzie gdzie sie da smiejemy sie z M ze psiak przejmuje cechy kocie a kot na odwrot ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka prosze tylko nie wspominaj o chrustach ja tu probuje przezyc dzisiejszy dzien bez pokus na paczki nie mam ochoty ale te chrusty ehh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wesolo macie :-D Nasza w domu jest spokojna ale za to na dworzu - psi demon ;-) (a kot tesciow ma kilka wlosow w ogonie mniej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie sie dowiedziałam ze moj M wyjeżdża na delegacje akurat wtedy, kiedy będę testować, wiec będę miała tydzień, żeby może wymyślić dla niego niespodziankę, jeśli ....ehhhh wyjdą 2 kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Kochane 30min roboty a ile przyjemności później :P Pycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyzolka Wy od razu będziecie wiedzieć, bo nie wytrzymam, a on sie dowie jak wróci.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Hihi to dobrze szczerze to o tym moim tescie tez tylko wy wiecie swojemu nie mowie dopoki sie nie upewnie bo on bardziej bedzie przezywal jak @ przyjdzie niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie Was czyta ale czas to pozera ze hej a roboty huk :-o Ja sie wiec odmeldowuje i zajrze po zmroku (o ile sie nie skusze wczsniej ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja juz posprzątałam pranko zrobiłam z córką sie pobawiłam obiad zrobiłam a od czasu do czasu zagladam do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc staraczki :) Ależ się rozpisałyscie,tak na szybciora nadrobiłam.nrazie z Wami popisze,ale potem znikne na chwile bo pójde po pączki. Jeszcze 10 dni i się okaże,bo narazie do tamtego razu mamy posuche :/ Witam nowe starczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co przeczytałam na kafeterii, ze jakaś laska chciała kupić dodatni test ciążowy - za 200zł :) Ciekawe czy chciała faceta złapać, czy chłopaka postraszyć, ale to kłamstwo to naprawdę ma krótkie nogi... Musiałaby sobie poduszkę wkładać :) Albo po ślubie oświadczyć, ze to był tylko myk... Ehhh laski to mają pomysły.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×