Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ja dzis mam tez 52dc ale podejrzewam owulacje chyba ze sie myle i to @ przybywa powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
przykro mi jest, ale wiem ze w koncu musi przyjsc taki czas, ze i ja zobacze 2 kreski, a jak nie zobacze to tez jest inne wyscie, adopcja. Mam dopiero 24 lata wiec troche czasu jeszcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tu zajrzałam tylko na chwilkę żeby nadrobić i uciekam molestować męża :) bo owulacja już nie długo :) może żołnierzyki akurat dadzą radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frycia wazne by nie tracic nadziei dobra dziewuszki ja ide sie polozyc bo usypiam dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tygrysku :D frycia masz jeszcze czas a na adopcję się nie spiesz, masz duzo możliwości na swoje, głowa do góry :D wszystko będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane. Przebyłam długo droge wypowiedzi:) Dziś dowiedziałam się, że teściowa była u wróżki i powiedziała jej, że zostaniemy rodzicami za 1,5 roku :) Ale jakoś nie jestem przekonana do tych wróżek. Jedna taka też mi mówiła, że zaraz będę w ciąży i od tego czasu minęło chyba z pół roku:/ A i witam nowe staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, zawsze to jakieś pozytywne wieści, nie zaszkodzi uwierzyć, ja wciąż bez @, ale wyraźnie nadciąga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam do was na chwilę...bo się przejelam bo znow pojawiły się plamienia, kurcze wygląda to torche jakby sie okres mial rozbuja...no ale jak to jak ja jestem w 15dc;/ frycia musisz być silna i mieć nadal wiarę, ja wierzę,że w końcu każda z nas zostanie szczęśliwą mamą bo to nie może być aż takie niesprawiedliwe życie Zuza mnie wróżbita niejaki pan jarosław powiedział,że bede miała ciążę ,albo za 4 miesiące albo za 4 tygodnie hihi,może chodziło mu o 4 lata lol ...tzn. tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie nie myślenia i wyluzowania się. Podrzucił ktoś złotą radę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza złoty środek to nie myśleć i wyluzować :D nie ma takiego srodka ja przez te lata cały czas myslałam dzień w dzień z większa lub mniejszą częstotliwością . Wiadomo latem wyjazdy itd to jakoś leciało, ale jak zobaczysz babkę w ciąży albo z wózkiem to wszystko wraca a najgorzej jak jest wysyp w rodzinie albo u znajomych trzeba się uzbroić mocno na takie sytuację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już na szczęście minął ale co chrzestnymi z M się już nabyliśmy to masakra bo ja mam dwóch i M tyle samo jakby na pocieszenie nas brali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w sumie mamy trzech,a i proponowali 4 ale znalazla sie wieksza ochotniczka hihiih cale szczescie...moze cos w tym jest ze jak nie maja swoich to niech potroszcza sie o cudze lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak nie mają wydatków a tu niestety kasa potrzebna (mówie o sobie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, to widzę, że chyba wszędzie tak jest. U nas też wysyp i ciągłe pytania. A najgorsze, że nie pracuję tak tylko dorywczo u koleżanki i tak siedzę w domu i myślę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny ze 2 h mi zeszlo zeby was przeczytac jakie tempo ojojoj:P ale dalam rade Witam nowe dziewczyny. A tym co sie n ie udalo to usmiechu napewno nastepnym razem sie uda;] Mi powoli konczy sie @ i w 15 dniu cyklu ide do gina po stosunku po 4 godzinach i on zobaczy jak sie tam zolniezyki mojego M sprawuja:P Kiedy zrobimy tebelke dzień porodu i takie tam i pogadamy o porannych mdlosciach i pieluchach ehhhh..... a sie nakrecam jak ta ppierdola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniamyszula jateż nie moge sie doczekac tej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalyscie kiedys o tym ze mozecie miec blizniaczki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mojej mamy mama miala 2 pary blizniakow moja mama tez miala 1 ale chlopca i dziewczynke su[er to moze mi sie uda;] bardzo prawdopodobne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... tak sie mowi "nie nakrecac sie" bo to utrudnia zajscie... To czemu wpadaja te, ktore sa max. opetane mysla, zeby NIE zajsc??? Nakrecenie to nakrecenie - czy w jedna czy w druga a najwyrazniej rata zachodzenia ta sama :-p Przydaloby sie zrobic jakies badania na ten temat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u nas nie bylo takich przypadkow ale roznie moze byc. ale ciezko mi powiedziec jak bym zareagowala na taka wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie morgana masz recje to taki sam stres jeszcze gorszy jesli chodzi i sex gdy niechce sie ciąży! ja uciekam dobranoc dziewczyny tylko ie piszcie za duzo bo znowu 2 h bede czytala:D dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam do łóżeczka:) Do jutra i słodkich snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×