Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Ja np ze 2-3 dni przed @ mam takie brązowe plamieniaalbo taki śluz różowawo- czerwony a później się rozkręca. Ale w Twoim przypadku to ciężko wyczuć o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia widzisz lekarze niby zalecaja branie hormonów a to jest takie świństwo, że masakra. Mama mi powtarzała, że będę miała później problemy ale przecież się nie słuchało bo po co, mama jest starej daty a teraz wszystko idzie do przodu i poszło aż za daleko:/ Wszystkie znajome które naklejają te paskudztwa doradzam żeby sobie odpuściły ale olewaja to:( Obiecałam sobie, że jeśli nam się uda to nigdy już nie wezmę tego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka wiesz z tego co się dowiadywałam to endometrium się złuszcza i takie są bóle w podbrzuszu, ja też tak mam i takie uczucie jak by mnie tam coś smyrało albo się przemieszczało:)Podobno to normalne a ja w tedy mam shiza, że to nasza foasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaa ja czytałam że jak zarodek się zagnieżdża to też boli brzuszek :) dobra ja uciekam dziewczynki później do Was zajrzę tylko nie rozpisujcie się za dużo bo później ciężko nadrobić :) Ada życzę miłego odpoczywania :) Ty to dopiero będziesz miała do nadrobienia jak wrócisz :) może już jakieś dobre wieści będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co do brazowych plamien to ja nie wiem moja sis w perszych tyg ciazy tez brazowe oplawy miala i lekarz powiedzial ze to nic groznego ale jak zaczna byc rozowe lub czerwonawe to do szpitala ma sie zglosic dostala duphaston czy jak to sie tam pisze by profilaktycznie brac do 3 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam regularne a 2 miesiące moje hormony szaleją. Też brałam tabletki anty. Ale jak byłam na wizycie to lekarz stwierdził że dobrze że brałam bo miałabym więcej torbieli. Więc chyba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak tez sie miesiaczka nie pojawi do pniedziałku to testuje jakos wymkne sie na troche na kompa to dam wam znac co i jak bo termin @ mam na 6 ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak Ty to wytrzymujesz... ja bym chyba paznokcie zaczęła obgryzać ... żeby nie zrobić dzisiaj testu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki. Ja bym chciała żeby wreszcie się pojawiła. I staramy się nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada... przez Ciebie tez będę miała podwyższony puls na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza a Ty masz jeszcze dzisiaj płodne dni?, skoro w tabelce okres masz na 14.03?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wariatki :D:D jeden dzien mnie nie bylo i mam do przeczytania 11 stron :D:D no nizel:P was to nawet na 5 minut nie mozna z oczu puscic:P hmm co ja tam widze, piszecie o plamieniach, ja znam 4 rodzaje 1srodcykliczne( przejawiaja sie w dlugich cyklach przy udanym jaeczkowaniu i oznaczaja dni plodne ) okoloowulacyjne ( jak pecherzyk graffa peka ) brazowe plamienia.. zanizony ktorys z hormonow nie pamietam niestety, infekcja rozowe plamienia po dniach terminu miesiaczku badz troszeczke przed nie - zagniezdzenie zarodka ( ale nie koniecznie ).. a ciekawostka nie musza byc rozowe, moga byc tez np bezowe a i jeszcze jedno.. krew w ciazy nie wazne w jakich ilosciach moze byc oznaka ( nie musi ) procesu wydalania zarodka, dlatego kazde takie plamienie czy krwawienie po pozytywnym tescie powinnysmy zglaszac lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja lece bo nawet sie jeszcze nie spakowalam a duzego tego mam:) KOCHANE MOJE RZUCAM NA WAS CZAR I JAK WRÓCĘ TO WIDZE CHOCIAŻ CZĘŚCIOWO ZAPEŁNIONĄ DRUGĄ TABELKĘ :) JA PAULINA RZUCAM NA WAS CZAR ZACIĄŻENIA :) TRZYMAJCIE SIE 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No według kalkulatorka wyszło, że owu powinnam mieć w pon 28.02, więc mam końcówke płodnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia ja tam nie wierze w kalendarzyki ale Ci powiem ze z ciekawosci sprawdzilam termin owu z tym co mam zapisane w notatniku i ci powiem ze normalnie w tym kalendarzu owu przypada na 12dc, a ja wlasnie w tym dniu mialam takie owulacyjne bole, duzo sluzu no i serduchowanie bylo :D nastepnego dnia juz mialam zageszczony sluz, wiec wszystko by sie zgadzalo :D i trafilam odrazu na chlopczyka :D:D:D ehh gdyby sie jeszcze udalo zaplodnic moja komorke, no ale o tym dowiem sie juz nie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że to tylko takie poglądowe jest, bo najważniejsza jest obserwacja swojego ciała... Ale tak jak mówisz, mnie tez ostatnio sie sprawdziło i do tego jeszcze test potwierdził, a ja miałam "gluty" :) jak to nazwała wczoraj cocacolagirl i bóle owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mogla by byc juz niedziela ehh przez to wszystko zaprzestalam moje odchudzanie i cwiczenia ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec teraz najgorsze dwa tygodnie przede mną, nienawidzę tego czekania i dostaje świra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO 192837465...........10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... ......SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin Kinga1988..........2lata............23..........9.03.11. ........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32.........10.03.11. ........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ..........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. .........Bielsko-Biała anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk Fistacja...............1..............25...........??? .................Skarżysk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ................Londyn Beata127...............2...........22..............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ............zielona góra syll......................5.............28.............?? ?... ..............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Madzii22...............3..............22..............??? ................Konin Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk wklejam tutaj zeby jej nie szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no te czekanie jest najgorsze.. ja mam chyba teraz najgorszy okres.. 2-3dni przed @.. naszczescie @ mnie nie oszuka.. jak bedzie miala przyjsc to mi to najpierw temperatura powie ( ona mnie nigdy nie klamie ) poki co mam 10dzien fazy lutealnej i temperatura niezla 36,8.. za 2 dni powinna spadnac, mam jednak nadzieje ze mi tego nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też nie lubię tego czekania. mógły by ktoś wynaleźć testy kóre wskazują ciąże zaraz po zapłodnieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×