Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

kochana musze poczekac jeszcze z tydz, nie chce znow sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że już nawet jedną brzuchatkę mamy na forum :) kurde dziewczynki jestem nie w temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala28
poczytałam , nie wiem kto co i do kogo.. ale zmęczona jestem ide spać , dzieci spią ,męzuś cały mój,a jak już załapię o czym mowa jutro to się chetnie dołącze, -po za tym coś komp mi szwankuje, dziś to juz zupełnie mu odwala, chyba mnie nie chce...he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kurcze raptem 3 dni mnie tu nie było i od wczoraj nie mogę Was dogonić..;) Znikłam, bo kupiliśmy sobie w końcu szafę do przedpokoju i meble do sypialni i chcemy skończyć montaż przed owulacją żeby wypróbować :D :D :D ....żartuję A tak na serio to mój mężulek ma imieniny w sobotę i w niedzielę mamy gości więc musimy to ogarnąć, a że oboje mamy 2 zmianę to tylko możemy pracować rano i w nocy.. Dodatkowo w pracy młyn więc na szczęście na razie nie myślimy tyle czy teraz się uda czy nie. W każdym bądz razie na wszelki wypadek zaczniemy wcześniej :D Chciałabym już testować, ale za to mnie czeka teraz najprzyjemniejsze :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewczynki moje pragnienie wiosny i wietrzenie przy pieknej pogodzie mieszkania bokiem mi wyszlo przewialam sobie szyjke i mnie boli na dodatek zatoki juz szaleja zaloze sie ze za 2 dni bede z goraczka w lozku lezec, no ale slonce sie pojawilo a mi odbilo ;p okres u mnie juz sie konczy jakis taki dziwny byl pierwsze 2 dni lalo sie jak z kranu i strasznie brzuch bolal do tego dziwne skrzepy a pozniej juz nic nie bolalo gdyby nie to ze podpaska dawala o sobie znac ( nieznosze ich ;p) to bym nie wiedziala o okresie ehh nie wiem co o tym myslec i chyba wole nie myslec ze to moglo byc cos innego niz okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to faklt staranka najprzyjemniejsze :) a ja w tym cyklu robię testy owulacyjne :) i juz 20 dc i dopiero blada kreska czyli owu dopiero bedzie wiec albo @ sie przesunie i cykl wydluzy albo mam za krótką faze lutealną sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
hej dziewczyny. Jestem dzisiaj zalamana:( caly dzien cos drapalo mnie w gardlo ( od 2 lat mam chrypke,ale dzisiaj straszna:) zaczelam sprawdzac moj guzek tarczycy a tam taki guzek na dwa palce i nawet go widac, gdy pokazalam go rodzinie to byli przerazenie, bo w ciagu 2 tyg tak sie powiekszyl, wczesniej musialam go szukac a dzisiaj zalamka, a usg mam dopiero we wtorek:( boje sie co bedzie dalej, 1000 mysli na sekunde..a jedno z nich to "bez wzgledu na wszystko chce dzidzusia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryciu :) a ty się leczysz na tarczyce juz? a dzidziusia mozesz miec bez problemu musisz byc tylko pod kontrola odpowiedniego lekarza :) co prawda przy problemach z tarczyca mozna miec problemy z zajsciem w ciaze ale jesli jest to leczone to kobietki normalnie zachodza i rodza dzieci tak ze leczenie i do dziela :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
hormony mam ok..ale mam guzek prawego plata tarczycy dla mnie na dzien dzisiajszy to guz a nie guzek wiekszy od jablka adama... okaze sie we wtorek co wydzie, ale boje sie tego ze tak sie powiekszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wiosna odbija ale w drugą stronę.... mam takie bóle głowy że aż mi niedobrze, razi mnie światło :? Jestem pewna.. będzie halny i deszcz bo ostatnimi czasy mam niskie ciśnienie i czuję każdą zmianę pogody. A mój mąż.. nie zależnie od dnia mojego cyklu (11)tylko zaptał... jesteś w ciąży ? :D :D :D Ah ci faceci, jak przyjdzie co do czego to się bardziej nakręcają niż my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacoolagirl
cześć dziewczynki, napisałam dzisiaj ranoo 5.30 tekst,ale nie wpisałam nicka i potem zniknął tekst;/ a śpieszyłam się do pracy i jestem dop.teraz;)) dluugo się Was czyta i tak się trochę przestraszyłam wczytując w te groźne śluzy i te infekcje...jejku jaką ciężką drogę muszą przejść te żołnierzyki aż czlowiek wątpi że to może się w ogole udać;/ ja od kilku dni czuje,że mam huśtawkę nastroju i łatwo wybucham, i jest ból podbrzusza,a dziś takie dziwne uczucie w brzuchu jakby mnie coś łaskotało (nawet nie wiem jak to opisać),ale tylko to...a do 15 już tylko 6 dni czy to będzie okresowanie,czy może już zafasolkowanie ;))) no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze aby to bylo zafaslkowanie :) trzymam kciuki :* a ja dzien wolny cieszylam sie bo dawno nie mialam chwili dla siebie ale juz mi sie nudzi :P czekam az moj m wroci z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacoolagirl
samotnosc jest fajna ,ale na krótko, ja też lubie spedzać wolne chwile z moim M zwłaszcza kiedy on też ma wolne;)))) ide się wykąpać i może jeszcze później zerknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocoa,wróc jeszcze :P Mąz ogląda t,a ja przyszlam na kafe :) Prkatycznie mogłabym jutro zrobhicbo będzie 13 dni po stosunku,ale chyba pczekam jeszcze jeden dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aczkolwiek moge poczekać,plus jeszcze dwa dni bo @ mam niby mieć 13 marca. :) Ide sobie hernatki zrobić.Zaraz wrqcam do Was.Choć tu chyba pustki :P) Kala,witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ktoras pisala, ze oglasza tydzien 2 kresek a poki co same bole brzucha i okresy:( Moj M powiedzial mi dzis ze po kazdym seksie zastanawia sie czy tym razem sie uda. Dopiero rok po slubie zdecydowalismy sie na starania i ciagle pyta mnie dlaczego od razu sie nie staralismy, na co czekalismy... Ja zaczynam sie wyluzowywac ale cos ostatnio moj slubny zaczyna bzikowac na punkcie dzidzi:( Na swoja miesieczna chrzesnice patrzy takim wzrokiem, ze az m srece peka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu juz wszystkie na testowanie czekacie a ja dopiero na owu :) tak ze najprzyjemniejsze jeszcze przede mna :P chociaz w sumie kochamy sie czesto :P nie tylko w plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak ja sie teraz PARSZYWIE czuje :-( Mam takie bole, ze sfiksowac mozna, leze tylko z opuszczonymi portkami i gladze sie po brzuchu zimna reka. Wszystko ciagnie, boli, opuchniete. Mdli. Boje sie, ze ze mna jest cos nie tak i czy ja jutro nie wyladuje na pogotowiu :-( Albo nawet jeszcze dzisiaj w nocy :-( Dobrze, ze moj m wrocil z delegacji, bo bym sie bala sama nocowac (wczoraj to wzielam nawet psa do lozka, choc normalnie jej nie wiolno ale mi i tak, niewdziecznica jedna, nawiala na wersalke :-o ) frycia - wierze, ze wszystko bedzie dobrze. Moja babcia miala usuwana tarczyce jeszcze w latach 60tych, przy prymitywnej medycynie i teraz jest zdrowa jak ryba a skonczy w tym roku 84 lata - w konskim zdrowiu. Dzisiaj sa nieporownywalnie lepsze mozliwosci medyczne, wiec i z Toba sobie poradza. Tyle osob ma problemy z traczyca w dzisiejszych czasach, ze to dla medykow zadna nowosc. To zrozumiale, ze jestes przerazona ale jestem dobrej mysli, ze juz znajda na Ciebie sposob uwzgledniajacy macierzynstwo i wszystko skonczy sie happy endem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza u nas tez ja najpierw bardzo chcialam i ucieszylam sie jak nie wiem jak moj P powiedzial mi ze on juz tez chce dziecko :) ale podchodzil do tego na luzie przez pierwszy miesiac drugi juz sie bardziej iteresowal a teraz jak mu oznajmilam ze jak do maja sie nie uda to przerwa to powiedzial ze nie ma mowy zeby sie nie udalo i ze on chce i bedzie mial dziecko przed slubem :) wariat moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza wiem co czujesz my zdecydowalismy sie na starania w czerwu/lipcu ale powiem ci ze tez mi serce peka jak przychodzi i pyta sie a moze jednak jest dzidza ehh jak tak dalej bedzie do tego podchodzil to nie wiem co zrobie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacoolagirl
jestem, jestem, to bła szybka kąpiel bo nie mam siły i mykam też zaraz spać...generalnie zaczęło mnie na poważnie boleć podbrzusze i jeszcze zobaczyłam więcej żyłek na piersiach teraz,ale ot też na okres może być... mój M też ogląda tv i w sumie dzięki niemu i ja , dziewczyny ja codziennie jestem taka zmeczona...pewnie idzie wiosna ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialam sie co jest ze hasla ode mnie nie prosi system...a ja jakis dziwolągowaty nick wpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka wiec ci nasi panowie sa bardziej wrazliwi niz nam sie wydaje. Moj ma takie halo, ze czasami glasze i caluje mnie po brzuchu i mowi spij dobrze Majeczko. Wymyslil sobie ze bedziemy miec corcie z sada buzia ciemnymi oczkami i czarnymi loczkami jak mamusia... Ach te chlopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mongrana moze weź M i jedźcie z nim na pogotowie to może od ręki by zrobili Ci usg.. Frycia,a moze warto zgłosić się gdzieś prywatnie i zrobią Ci szybciej to usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba dzieki temu jeszcze bardziej ich kochamy :) uwielbiam jak moj P przytula sie do mojego brzusia i gada chociaz jednoczesnie mi przykro że nie mogę mu dać dzidziusia, ale mam nadzieję że nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka,noi prawidłowo że kochacie się nie tylko w płdone dni.A nóż widelec :D się uda :D zuza,znam ten ból.Mój mąż tez odrazu po slubie chciał się zacząc,ale jakos tak czasu nam brakło.A teraz mija w tym miesiacu pół roku,gada mi że on nie chce już czekac.Ja równiez chciałabym już być w ciąży,aleee teraz coś wam zdradze ja jestemz tych panikujących :P Chce,ale się boje,więc troche mi na reke że rzadko się kochamy,choć ostatnio np było 3 dni pod rząd :D Ogolnie uwielbiam kochać się z męzem,ale np tu poraz koljny się przyznam,że jak kochaismy się 25 do pelna,26 rownież ale nie dopelna bo spanikowałam hahaha :/ mongrama,współczuje bóli i złego sampoczuciq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza niech Ci zaczarruje brzuch,ale powiedz, że od samego przytulania brzusia i mówienia nie zmajstrujecie Jej ;))przepraszam taki głupi humor mnie dopadł hiiih;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obok swego domu,mam dom-sąsiadow i mają po stronie naszej sypialni łazienke-kuchnie i własnie słysze jak dziecko kąpie. A i jeszcze coś,teraz odkąd się "staramy" to wszędzie widze albo ciężarne,albo mamy z mutkimi paromiesięcznymi dzieciami,mam na mysli głownie 3-4 miesieczne,starsze też widuje. :) Jakoś często gęsto rzucają mi sę w oczy :P Oczywiście,nie uznaje tego za znaku,żeby nie było ze jstem wariatką haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×