Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

no, ale sie wcaole nie przyznalas - i musialysmy Cie namnierzyc na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczyny! Chciałabym spróbować się do Was dołączyć, próbowałam na innych forach, ale tam dziewczyny już tak związane ze sobą i tak się znają, że nie ma szans wkręcić się w ich rozmowę :( Więc :) tak jak wy chcę się starać :) teoretycznie drugi cykl starań, chociaż tak naprawdę akurat w tym cyklu , jak miałam mieć owulację musiałam wyjechać, więc marne szanse, chyba, że plemniki mojego męża są wyjątkowo żywotne i 3 dni przetrwały :) Ale czytałam ostatnio na którymś forum, że dziewczyna kochała się z mężem 2 dni po okresie jedyny raz w cyklu i zaszła w ciążę... więc wszystko jest możliwe :) Zresztą okaże się wkrótce, bo jutro-pojutrze powinnam dostać @. Ale jak mówię, w tym cyklu się nie nastawiam, ale mimo wszystko wliczam ten cykl do starań, a więc kończy się drugi a pewnie zacznie trzeci :) Mam ledwo co skończone 30 lat i to będzie pierwsze dziecko... więc może być trudno :( ale długo czekałam na mojego księcia z bajki i długo nie mogłam znaleźć swojego miejsca na świecie, stąd późna decyzja... Srednio cykle trwają u mnie 25-26 dni, są raczej regularne. I jestem z Wawy... Przyjmiecie mnie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no podczytywałam was tu czasem, ale rzeczywiście nie pisałam:) Ale teraz będę się starać udzielać częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fałszywe testy ciążowe w aptekach Drukuj Poleć znajomemu Urząd Rejestracji Leków nakazał wycofać z polskich aptek i marketów wszystkie serie popularnego testu ciążowego Quick Vue. To podróbka o niesprawdzonym działaniu. Tak wynika z ustaleń głównego inspektora farmaceutycznego oraz Urzędu Rejestracji Leków. Poinformowało o tym w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Na trop podróbek urzędnicy wpadli przypadkiem, kilka miesięcy temu, ale czekali na stanowiska firm. Dwie z serii testów były błędnie oznakowane i poproszono wymienionego na etykiecie producenta, firmę Core Technology Co, o wyjaśnienia. Ta stwierdziła, że testów o takiej nazwie nie produkuje. Nic wspólnego nie miała z nimi też firma Wellkang Tech Co podawana na opakowaniu jako dystrybutor na Europę. Okazało się, że za wprowadzenie na rynek podróbki firmy Core Technology prawdopodobnie jest odpowiedzialna firma Quidel Polska. W dokumentacji prezentowała się jako dystrybutor tego testu. Sprawa jest poważna. W internecie można znaleźć wiele opiniii kobiet, którym test Quick Vue dał wynik negatywny, choć były w ciąży. Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej świerzynka, mysle ze nie bedzie problemu, bądź, pisz. Na początke mozesz podac dane do tabelki. U mnie dzis rano przyszla @, wiec nowy cykl starań zaczynam, spodziewany termin kolejnej 04.05.2011. Wymeczylam sie psychicznie okrpnie w tym cyklu. @ nie chciala przyjsc, psychika wariowala. Nawet cie ciesze ze wiem juz na czym stoje, a nie tak ciągle czekac i miec nadzieje, ze moze jednak ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, swiezynka, my tu "kastowe" poki co nie jestesmy ;-) Jak widzisz, wybaczamy nawet zdradzajacym nas na innych forach bruchatkom :-p :-D U mnie wszystko wskazuje na przedwczena @, juz nawet podpaske zalozylam, zeby mnie nie wzielo z zaskoczenia :-o Szlag mnie zaraz trafi! ja sie jestem w stanie pogodzic, ze z tego cyklu nici (bylo do przewidzenia) ale nie chce przedwczesnej @, nie chce, nie chce, nie moge :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Witaj nowa staraczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
słuchajcie, a słyszałam o tych wiesiołkach i castagnusach, co o tym myślicie? Dobrze kojarzę, że wiesiołek przyjmuje się w tabletkach, na poprawę sluzu i tak samo castagnus? a widziałam też coś co się nazywa femi fertil czy coś takiego, zestaw ziół wspomagających płodność, czy myślicie, że coś takiego może działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
no i jeszcze jedno pytanko, czy mój mężczyzna też powinien/mógłby zacząć coś brać na tzw wzmocnienie? :) hi hi, zasypuję was pytaniami od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiezynka witaj, ja jestem tym przykladem, ze można się kochać tylko raz - 2 dni po okresie i zajsc w ciąże. Teraz niestety męczę się juz 3 miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Wiesz dziewczyny różnie biorą.Jedne polecają castagnusa i go przyjmują.Ja biore tylko kwas foliowy 1 raz dziennie dla męża póki co nie daje nic.Myślałam tez o oleju z wiesiolka na poprawe śluzu bo wydaje mi sie ze mam go w cyklu bardzo mało. Pamiętaj ze olej z wiesiołka bierze sie tylko do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
OLCIK777 a ty brałaś jakieś zestawy witamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Xenia, tio jesteś już drugą taką osobą ;) Bo tamta dziewczyna, któej wypowiedź czytałam to jakoś niedawno w ciążę zaszła :) Czyli to możliwe... :) chociaż ja akurat i tak się czuję jak przed okresem, więc podejrzewam, że w moim przypadku ten cud się nie wydarzył... cholercia, nie miał kiedy mi ten wyjazd wypaść... Moje dane do tabelki: nick: świeżynka cykl starań: 2 data spodziewanej @: 7-8.04 wiek: 30 miasto: warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
no właśnie ja też mam niewiele śluzu... Więc chyba od następnego cyklu zdecyduję się na wiesiołka... kwas foliowy też łykam.... może na razie ja też nie będę męża męczyć, i tak boję się, że się zestresuje a wtedy ciężko zajść w ciążę, podobno jakaś blokada w organizmie się robi i jak się ludzie starają to ciężej idzie, a jak odpuszczą to od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
a, no i dziękuję za miłe przyjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
cocacolagirl ja też myślałam zawsze ze przegroda jest tylko nosowa ale noedawno sie dowiedziałam ze mam w macicy przegrode. Na podstawie usg nie mozna dokładnie powiedziec czy ta przegroda jest w całości czy częściowa i jak gruba tego też nie wiadomo. Wiec wad macicy jest duzo są macice dwurożne,kobiety mają równiez przegrode w pochwie a czasami także dwie szyjki macicy. Mówie ci MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska świeżynka.............2.............30...........7/8.04.11.........warszawa Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź anvers..........4/przerwa........26............3/6.04.11. .........Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . ............słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. ...........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26..............???.............???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita nowa swiezynka :) olcik777 dostaniesz klapsiocha w d... ze nie powiedzialas nam o ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
o tak, olcik, ja to bym się na lewo i prawo chwaliła ciążą, a ty koleżankom z forum nie powiedziałaś? ;) niedobra ty Słuchajcie, a castagnus też tylko do owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia no to rzeczywiście występują różnorodne zachwiania w organizmie, kurcze Kobieta to jednak istota narażona na wiele problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj świezynka ja walcze z sennoscia jak lwica ale chyba polegne jak tylko znajde sie w domku i bede po obiadku. takl mnie lamie, ze ledwo na oczy widze. a jestem po kawie, ale zostalo mi 50 min w pracy wiec moze mnie nie znajda chrapiacej na biurku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Anusia, dziwne, że wcześniej tego żaden lekarz nie wykrył... ale faktycznie, pierwszy raz o czymś takim słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
a ja jeszcze dwie i pół godziny w pracy... a nudzi mi się potwornie, bo dzisiaj mi się nic a nic robić nie chce.... :( i czas płynie taaaaaak powooooooli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
No właśnie.Ehh zobaczymy jak to bedzie.Póki co nie udaje nam sie ale to tylko 3 cykl bo jeden odpuscilismy sobie. Mąż nie widzi problemu ehh ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przegrodzie tez nie slyszalam. slyszalam, ze jest bardzo duzo wad budowy macicy i ze niektore wykluczaja maciezynstwo. Anusia-- trzymam kciuki, coby udalos ie zaskoczyc bez zadnych zabiegow hirurgicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj idzie jutro na badanie nasienia, nie wiecie ile powinno byc dni wstrzemiezliwosci przed badaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
mój właśnie widzi i już marudzi, że to pewnie jego wina, że nie będziemy mieć dzieci itd... Bo ja właściwie tabletki odstawiłam już w zeszłym roku, ale nie staraliśmy się w takim sensie, że przeważnie w okolicach owulacji coś nam wypadało i nie było przytulania... i w ogóle my z mężęm to raczej nie tak, że codziennie w łóżku lądujemy, często mamy nawet tygodniowe przerwy, bo wiecie jak jest z pracą, zmeczeniem, poza tym chwilowo niestety mieszkamy z jego bratem (ale już za jakieś dwa tyg się wyprowadza) stąd jeszcze mniejsza częstotliwość... Tak wiec takiego próbowania naprawdę, w czasie owulacji to raczej nie było, więc nie liczę tego jako cykle starania.... ale mąż wie, kiedy odstawiłam tabletki i jako nieznawca tematu cyklu i owulacji boi się, że coś z nim albo z nami nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Nawet łezka mi poleciała u ginekologa ehhh miękka ze mnie baba// Ale gin powiedział ze prowadził juz takie ciąże wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×