Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

sipp mi lekarz mowil ze to progesteron za duzo spada i pojawia sie plamienie 1-2 dni przed okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
cześć dziewczynki:) ja już po porannej kawusi zabieram się zaraz do pracy, :( Xenia33- przykro mi ale nie wolno się załamywać, pamiętaj nowy cykl nowe nadzieje na fasolke:) ja wczoraj wypszytulałam się z moim P, robiłam wieczorem jeszcze jeden test owulacyjny i wychodziły niby dwie kreski ale ta druga taka bladawa wiec nie wiem ? mam to raczej czytać jako negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- u mnie prolaktyna w stresie szaleje, a co za tym idzie maleje mi progesteron. no zobaczymy co to bedzie dalej, na razie nie zamierzam sie schizowac tygrysek-- moj poszedl do sklepu zielarskiego i zapytal o ziola o. klimuszki na plodnosc, ten mu powiedzial ze to jest mieszanka jakas i trzeba 3 razy dziennie przed posilkiem strzelic sobie szklaneczke. a ze to znajomy moich rodzicow to by go nie sciemnial. podobno zwieksza wielokrotnie. moj bedzie teraz w czwartek robil spermiogram i pozniej za jakies 3 miesiace bo tyle trwa pelny cykll odnowy plemniczkow, przez 3 miechy popijemy oboje te ziolka i bedzie wiadomo czy cos daja czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia test owu jest pozytywny jak linia testowa jest przynajmniej tak samo intensywna jak kontrolna. Ja robiłam testy owu w jednym cyklu tylko ale przez dwa tygodnie, i druga linia była zawsze każdego dnia. Także olałam je i więcej nie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte27 dzieki:P kurcze już sama nie wiem ale od kuilku dni mam kłucia w jajnikach więc moze jednak mam jajeczkowanie dobrze by było:)wczoraj tez sie wkurzyłam na ten test:P tak bardzo chciałam dwie jednego kolorku a tu DUPA:P oby plemniki mojego P były silne i przetrwały do owulacji jesli miała by byc podczas jego 2 dniowej nieobecnosci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia - nikt nie doszedł przyczyny. Dowiedziałam się tylko, że w pierwszych dwóch razach widocznie zarodki były za słabe i tak się dzieje u wielu kobiet, które zazwyczaj nie wiedzą że nawet są w ciąży. Przy Natalii powiedzieli mi że prawdopodobnie była to wada serduszka... ale tak naprawdę nie wiadomo do końca. Wyniki hist.pat.prawidłowe. MłodaMamo10 - zatestuje gdzieś za tydzień dopiero jak @ nie przyjdzie, bo nie chcę się znowu rozczarować... poza tym - jak testuję od razu zawsze coś jest nie tak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotte - ja miałam podobnie z testami, tez zawsze dwie linie tylko jedna blada.... Dlatego testów Owu też nie robię juz w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie mojemu zaleci zielarz to powiem wam jak juz bede w domku. powiedzialam juz, zeby spisal dokladnie to co kupi dla siebie i dal mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli myslicie dziewczyny ze to jakieś wady testów? czy jak ? hehe:) ale już kupiłam je to dotestuje do konca jeszcze 3 mi zostały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - ja kupowalam testy owulacyjne na Allegro i sa do dupy... Najlepsze dla mie są testy LH-TEST ktore kupuje się w aptece. Naprawde ładnie dzisałają i zawsze mi ok 36godz przed owulacją pokazują 2 ładne i grube krechy. Nigdy wczesniej - ake trzeba robić ok godz 18 i tylko taz dziennie. Mam ich dzialanie potwierdzone przez gina, wiec im ufam. Dla mnie sa the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za bledy, ale jesli chcesz wypróbować, to polecam te testy. Nigdy nie mam wątpliwości, jak je odczytać, bo ta 2 krecha jest nawet mocniejsza od pierwszej. Kosztują ok 22zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wazna jest godzina. mocz musi byc rozcienczony, zeby nie bylo przeklamań - czyli tak 117.00 - 18.00 najlepsze godziny go zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że to nie tyle wady fabryczne testów, co po prostu dosyć niedopracowany wynalazek. Bardzo wielu osobom nie wychodzi. Ja w pośpiechu pobiegłam na monitoring owu, bo pomyślałam, że skoro testy nie pokazują, to pewnie jej nie mam. Na szczęście okazało się, że w moim przypadku testy takie działają bardzo średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to widzicie - może to zależy od organizmu - ale ja ostatnio to nawet na siebie sie wkurzyłam - poszłam do gina wydalam 150zł i powiedział mi to samo co testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, to trzeba wypróbować czy działają, jak działają, to można używać, jak nie działają, to tak niestety jest też dość często. Mnie wizyta u gina uspokoiła z kolei, bo testy pokazywały coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki :) kupie sobie je a na razie wykorzystam te z rossmanna:P Gosia nie robie sobie jakiś wielkich nadzieji zwłaszcza że w tym miesiącu brałam antybiotyk bo byłam chora, ale wiadomo ze bym chciała bardzo ale przeciez nie poddam się po pierwszym cyklu a nóż moze sie uda kto wie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczynki! Barberka, gratuluję jednej mocnej fasolki :) może i ta druga na razie tak nieśmiało, ale się rozkręci? w każdym razie ważne, że jedna jest! A propos testów owu- ja też polecam LH test, do kupienia w aptece. Mi on pokazuje zawsze baaardzo jasno, kiedy jest owulacja. kiedy nie ma to jedna gruba krecha, później stopniowo pojawia się malutka cieniutka druga, ale w instrukcji jest napisane, że tylko taka sama lub mocniejsza druga krecha oznacza owulację. A jak już jestem przed to właśnie pojawia się wyraźna, gruba druga krecha tak, że nie można się pomylić :) jak pisałam wcześniej, nie wiem, czy można takim testom na 100% ufać, ale wydaje się, że akurat te LH są w miarę wiarygodne... u mnie na razie myślenie o ciąży zeszło na drugi plan w obliczu problemów kredytowych... chyba będziemy z mężem rozdzielność majątkową robić, żeby dostać kredyt... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek w aptece tego nie ma, to jest w sklepach zielarskich, mysmy tez szukali w aptece, ale nas odeslali do zielarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Barbera gratulacje:) Madzia mi jak sie zaczerniłaś?bo ja nie wiem jak to zrobić// Ja juz po @ wiec powoli bedziemy zaczynac działać z mężulkiem... Pozdrawiam was kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia Forum - strona główna Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto na samej górze masz MOJE KONTO jak wyżej ci wkleiłam i tam wejdz wpisz swój nick i hasło i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wyliczylam, ze dzisiaj mam 12 dzien po owulacji maz zakupil ziola: Ziele Krwawnika 50g szyszka chmielu 50g ziele przywrotnika50g ziele ruty 50g kwiat lawendy 50g Ziele nostrzyka 50g owoc róży mielony 50 g tatarak kłącze 50g koszyczek nagietka 50g powyższe należy dobrze wymieszac i parzyc 3 razy dziennie pić przed jedzeniem. za 2 takie zestawy zapłacił 65 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×