Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

chcialoby sie. Mnie jednak zaczyna lapac jakies zdradzieckie przeziebienie (po tym jak u nas z dnia na dzien spadlo z +25 na +7 :-( ), wiec marnie to wrozy na starania i kolejny cykl w plecy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana czemu marnie to wróży, teraz właśnie twój M musi Cię pożądnie wygrzać:):) a dopiero będzie efekt:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vixwoman dobrze mowi. Najlepsze na przeziebienie i oziebienie lozko. Pamietaj trzeba wszystko "wylezec". A im brzydsza pogoda, tym dluzej sie zostaje w lozeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie grzeje teraz tylko pies (a konkretnie: suka), bo maz na targach w Duessledorfie :-( A wroci pewnie w srodku choroby i po owu :-( U nas zawsze przeboje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te chlopy... oni zawsze wiedza kiedy wyjechac... Nie martw sie, jak czytam, to z takim wsparciem, to nie ma innej opcj jak tylko kończyć sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se czasem myśle, że to jestem samowystarczalna, ale jednak sa takie tematy w których mój M jest niezastąiony:) ja tez siedze sama i czekam na niego, a moje dni płodne się kończa oj kończą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira wielkie gratulacje. Mam nadzieje że ten miesiąc będzie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira,gratulacje :) Aczkolwiek,przyczepie się bo draxni mnie gadka typu,każda zajdzie w ciązy,bo na każdą przyjdzie pora.Sorry ira,ale skąd ty to możesz wiedziec.Wrożka niestety nie jesteś,a po drugi e gadasz tak bo zaszlas w ta uragnioną ciąże... A co do mnie dostałam wczoraj okres,wykreslcie mnie z listy. Juz dawno prosilam gdyz nie ma sensu przy rzadkim seksie udawac i robic sobie nadzieje,ze matka zostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChceByćMamą przykro, że tak myślisz:( ale każdy ma prawo miec chwilę załamania:) wiadomo nikt tego nie wie ile jeszcze z nas zaciąży, ale lepiej tak optymistycznie myśleć... nie poddawaj się nawet przy bardzo rzadkim seksie jest szansa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira GRATULACJE:)))))) Pisz prosze co brałaś ze wspomagaczy oczywiście, czy stosowałas testy owulacyjne skoro tak dokładnie wiesz kiedy miałaś owulacje. Ale fajnie, tak sie ciesze może teraz sypną nam sie mamuśki znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
do chce byc mama ....masz dola potwierdzam... jak tak dalej bedziesz myslec to napewno nigdy nie zajdziesz,, ja w sobie mialam troszke nadzieji, wmawialam sobie ze napewno nic z tego a Tu taka mila niespodzianka.... BEDE ZA WSZYSTKIE TRZYMAC KCIUKI::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
TAK ROBILAM TESTY PIERWSZY RAZ SKUSILAM SIE BO mialam juz dosc i zaczelam od 10dc i w tym dniu musiala byc bo nastepne dni to byly juz jasniejsze kreski.... Ale to moze sie wszystko zmienic bo @ mam na czwartek nigdy nic nie wiadomo co bedzie.....oby bylo dobrze zeby juz tak zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira, ja też teraz korzystalam z tych testow. Na poczatku byla jhasna kreska, pozniej ciemna. Dla sprawdzenia zrobilam jeszcze po owul i wyszla jasniejsza. Licze wiec na to, ze sie udało :) A Tobie bardzo sedrecznie gratuluje i trzymam kciuki :) A jednak dobrze wyczulam piszac Gratulacje w poście, kiedy do Was dolaczylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Ira1 - TY SZCZĘŚCIARO!!! Moje gratulacje :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamykasz SZCZĘŚLIWĄ 10-tkę, albo... otwierasz 20-tkę!!! Jak to cudownie, że kolejna z nas zobaczyła II kreseczki. Życzę Tobie, aby wszystko było dobrze, bys mogła wyłacznie cieszyc sie urokami ciąży, macieżyństwa... Czekamy na dane do 3 tabelki :) ChcęByćMama - mysl sobie co chcesz, ale ja wiem, że Ty również zobaczysz w końcu II kreseczki, a do tego wcale częsty sex nie jest konieczny, wystarczy JEDEN RAZ!!! Głowa do góry koleżanko i nie wyklreślaj sie z tabeli i zacznij myślec optymistycznie, a zajdziesz szybciej, niz myslisz. Trzymam za Ciebie kciuki, przede wszystkim za to, abys uwierzyła, że zajdziesz w ciążę - zyczę Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
BlackRossa witamy, uaktualniam tabelę :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO BlackRossa..........6...........27............19.05.11... ......Rzeszów Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22............5.05.11...........st-g czerwonag.........1............27............5.05.11. .........warszawa 192837465.........12..........26...........30.04.11. . . ......śląsk madzia..............1............21...........27.04.11 ..........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . ......UK Cherry22...........2............24..........6/7.0411 ..........wielkopolska monia_aa......3/przerwa.....23...........21.03.11..... . ...OK/KALISZA zuza22............rok...........23...........14.03.11. . .......Częstochowa frycia.1987........1............24................???.. ...........słupsk ANUSIA86...........1............25................???.. ...........zielona góra Milenkaaaaa........2............22...............???... ..........szczecin Fistacja............25...........??? ...............???..............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk katja27...............???............???............???.. ........rok.......? Ira1..................... ............ ...........???..........6..........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
Blacck rosa testoj jutro z rana trzymym kciuki.... Dzieki dziewczyny mam nadzieje ze po mnie bede sie sypac nastepne brzuchatki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Greczen :) To zaszczyt znaleźć się w TABELI i powoli awansowac :) Ira z testem to ja sie juz wole wstrzymac do "po @" :) Dobrej nocy Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa witam nową staraczkę i trzymam kciuki co byś szybciutko awansowała to najniższej tabelki :) Ira gratuluję i koniecznie zmień lekarza :) życzę bardzo nudnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które robią testy owu, jak kreska jest jaśniejsza od testowej to test jest negatywny tak? u mnie ani razu nie była równie ciemna, a od wczoraj już całkiem zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
ajlin - ja tam tych testów nie robię, swego czasu miałam bardzo wyraźne objawy OWU (bół w podbrzuszu, ból sutków, śluz), a test pokazał max. II krechy z tym że testowa zawsze była jasniejsza, a lekarz potwierdził owu. Czasem tak jest, ze dla niektórych dziewczyn testy te są za mało czułe... nie ma sie czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! ja przeziebilam pecherz i stad moje ostatnie zamotanie. a dzisiaj to pol nocy spedzilam w lazience bo pecherz stwieerdzil, ze nie bedzie trzymal moczu, wiec biegalam co 2 minuty do kibelka na siusniecie:( wzielam furagin i mam nadzieje, ze pomoze, zawsze pomagal wiec jestem dobrej mysli. chce byc mama-- kazda z nas zazdrosci tej ktora jest w 3 tabelce. kazda z nas by chciala byc na ich miejscu. ale takie podejscie, ze Ty sie poddajesz bo innym sie juz udalo nie jest za dobre. wez meza za wszarz i mu nawciskaj ile wlezie. powiedz, ze zegar biologiczny oszalal i masz takie pragnienie dziecka, ze jak sie nie opamieta to znajdziesz podobnego dfo niego i sie z nim puscisz. skoro tak Ci zalezy na ciazy to wytlumacz mezowi prosto i dosadnie a uwierz mi, ze zrozumie. black -- witaj w naszym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello! Ira! OGROMNE GRATULACJE! Och jak się cieszę, że coś ruszyło, teraz to się posypie do 20 :) I jak zazdroszczę! Ale moja kolej w czerwcu, więc cierpliwie czekam. Wczoraj miałam trochę załatwiania, a wy się tak rozpisałyście na kilka stron, nie nadążyłam czytać, super wieści. BlackRossa witaj! Życzę tych 2 kreseczek! A ja od rana mam kilka pytań do Was. 1. Moje okresy po porodzie są jakieś dłuższe, zawsze były 3-4 dni, a teraz 6 dni. Dziś 7dc i myślę, że wkońcu koniec z tym okresem, czy któraś z was też tak miała po porodzie? 2. Zastanawiam się, czy jest jakaś pozycja ułatwiająca zajście, ja mam tyłozgięcie, co prawda gin. powiedział, że to w niczym nie przeszkadza, ale pomyślałam, że Was zapytam. 3. No i wkońcu kiedy się najlepiej kochać (ja mam ograniczone możliwości, możemy tylko co drugi dzień, więc muszę to jakoś zaplanować;) A do IRA (jeśli można zapytać oczywiście): 1. Czy mieliście jakąś szczególną pozycję? 2. Czy trzymałaś nogi do góry po stosunku? 3. Jaka była częstotliwość zbliżeń? Przepraszam, jeśli pytania są zbyt osobiste, ale tak bardzo chcę jakieś podpowiedzi. Mój mąż łyka tabletki, choć 2 dnia zaczął coś mruczeć pod nosem, że są za duże itd., a mnie łyz poleciały i zaczęłam mu mówić, że ja się tak staraam, a od niego tylko tego wymagam no i już nic nie mówi tylko łyka grzecznie. Na razie wstrzemięźliwość, bo i tak jestem przeziębiona, poczekam na dni płodne, a nóż to coś pomoże, wkońcu jak pierwszym razem zaszłam, to wytarczył jeden raz po tygodniowej przerwie :) Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam, Jakie tu dobre wieści :) Gratulacje Ira :) Życzę pięknego różowego Bobaska (albo dwóch) :) Black witam w naszym gronie ;) Co do tabelki - to znowu mamy tam jakieś kobiety-widma, które w ogóle u nas nie są aktywne. Anvers moze znow trzeba zrobić wiosenne porządki? :) W 3 tabelce - katja tylko pochwaliła się ze jest w ciązy i nie podała nawet swoich danych, nie zaglada tu - wiec tak naprawde to dalej 10 miejsce w tabelce jest wolne :D, bo Katja jest tylko z nazwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej mam zla wiadomosc nie wiem co robic bylam u ogolnego lekarza i wykazalo ze mam duzo kamienii moze dlatego test wyszedl pozytywny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira .. jakie kamienie? nerkowe? A zresztą co kamienie mają do gonatropiny kosmówkowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
widzialam na wlasne oczy kamienie nerkowe chyba sama nie wiem o 11 mam termin do gina nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×