Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość Greczen
Cześć :)\ ira1 - myślę, że witaminki jak najbardziej, ale tylko te, które zaleci Twój lekarz. Sama postawiłabym na zdrowe odżywianie (owoce, warywa)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka ja mierze temp juz od trzech cykli i troszke juz sie naczytałam o mierzeniu jak chcesz to zobacz sobie te strony moze znajdziesz odpowiedz na twoje pytanie. http://www.agnieszka.com.pl/antykoncepcja_metoda_termiczna.htm http://dzieci.civ.pl/metoda-termiczna http://www.duszpasterstworodzin.rzeszow.opoka.org.pl/page/n_p_r/n_p_rodz.htm ira witaminki mozesz juz sobie łykać dla kobiet w ciąży i tak jak napisała greczen zdrowe jedzonko a co do kwasu foliowego to ja w pierwszej ciąży go nie brałam bo mi lekarka nie kazała .moj synek ( ktory ma juz prawie 6,5 lat) jest zdrowy i jakos to ze nie bralam kwasu foliowego zle na niego nie wplynelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka: moim zdaniem masz calkowicie normalna temperature. Po owu powinna wzrosnac o minimum 2 kreski, czyli w Twoim przypadku do minimum 36,4. Przed @ tempka znowu spada a w ciazy pozostaje wysoka (nie pamietam tylko ile miesiecy) lub nawet wzrasta. Ergo: sama temepratura w sobie nic nie oznacza, wazne jest, jak sie zmienia. Mierzyc trzeba oczywiscie zawsze rano, przed wstaniem z lozka, o tej samej porze. Ira - w sumie nie musisz zazywac niczego. Najwazniejsze to zdrowo sie odzywiac :-D A jesli juz cos to kobietom w ciazy moga wyjsc na zdrowie: magnez, zelazo i jod. Jak ognia trzeba sie wystrzegac witaminy A (a jest ona o zgrozo w wielu zestawach witamin dla ciezarnych :-( ). Folik tylko do konca 3 miesiaca! Ostatnio jest moda na branie go przez cala ciaze, sek jednak w tym, ze moze on powodowac komplikacje w dalszej ciazy, wiec jednak go lepiej po 3. trymestrze odstawic. Mam nadzieje, ze jakos pomoglam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
mongrana pomoglas i to bardzo rozne sa opinie o dodatkowych witaminach, zostane przy dobrej zywnosci no chyba ze gin cos zapisze... A o wit. A nie mialam pojecia...Za to teraz juz wiem... Spokojnej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Poczułam się wywołana do tablicy. Kilka stron temu pisałyscie że cieżarówki sie nie odzywają.. Nie piszę tutaj ale uwierzcie czytam i trzymam mocno kciukasy za każdą z Was :) i oczywiście gratuluję nowym mamusiom :) Czemu nie piszę.. nie wiem, może dlatego ze nieukrywajmy coraz bardziej przeżywacie comiesięczne porażki i nie chce was denerować.. Pewnie wiekszość z Was ucieszy się kiedy napisze że jestem już w 13 tygodniu i jak na razie dobrze się czuję, dalej pracuje teraz nawet mam nockę, że czekam na usg genetyczne 1 czerwca i znowu zobaczę jak maluch wywija nóżkami :D... ale pewnie niektóre poczują ukłucie w sercu że one jeszcze nie i chyba dlatego wolę Wam tego oszczędzić.. Ale oczywiście jesli tylko będziecie chciały mogę pisać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! z mezem wczoraj sie pogodzilismy, wiec jednak cykl nie poszedl sie pasc, poprzytulalismy sie, udalo mi sie wytlumaczyc mozgowi, ze nie musze isc pod prysznic, wiec poszlam spac:) mlodsza kotka stwierdzila, ze sie stesknila za mna i cala noc spala we mnie wtulona wiec sredniawo sie wyspalam, ale taka byla przymilna, ze nie mialam serca jej odepchnac. dzisiaj ide zrobic pazurki, a we czwartek do fryziera, tez stwierdzilam, ze nalezy sie troche porozpieszczac:) od dzisiaj zaczynam tez brtac luteine, juz sie boje, po tym co mi znajome naopowiadaly i czegos ie naczytalam o jej dzialaniu:( mam nadzieje, ze nie bede miala az takich jazd. no a jak bede miala to, ze jakos wszyscy ze mna wytrzymaja. sluz dzisiaj juz taki ladny nie jest, wiec wczoraj chyba owulka byla. zreszta wczoraj mnie jajnik pobolewal i dzisiaj rano troche. wiec moze sie wstrzyelilismy:) niby owu powinnam miec 16 dc a dzisiaj mam 15, no ale w sumi eto nic nie wiadomo. nietoperek-- owszem uczucie lekkiej zazdrosci jest, ale mimo wszystko milo poczytac o jednej z nas ktorej sie udalo i wszystko przebiega dobrze. wiec odzywaj sie:) ira-- co do witamin, to sa rozne szkoly, jedne mowia, ze nalezy suplementowac inne, ze sztuczne wiotaminy szkodza bardzioej niz pomagaja, wiec zapytaj gina co on na to. ajlin-- zaczniesz brac clo i bedziesz miala normalne cykle. nie wiem jak po odstawieniu clo bedzie sie organizm zachowywal, bo ja na razie 4 cykl na clo jestem. ale w kazdym badz razie na prwno w trakcie brania wszystko sie pieknie unormowalo. pechowa-- przykro mi, ze sie nie udalo, ale nie mozemy sie zalamywac, trzeba widziec swiatelko w tunelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:) widzę, że kolejne mamusie do testowania się szykują:) wydaje mi się, ze nietoperek ma troszkę racji:(takie małe ukłucie jest, ze innym sie udaje a mi nie, ale tez dobrze że piszą z nami te mamusie które już czekają na maluszka, bo to znak że jednak się udaje:):)tylko trzeba troszkę cierpliwości:)której mi brakuje oczywiście:):) życzę wam miłego dnia i do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) jest tu ktoś?? Nietoperku bardzo się cieszę że wszystko u Ciebie dobrze :) Odzywaj się do Nas częściej bo jestem ciekawa co tam u Ciebie :) co do mnie to ja nie zazdroszczę tylko cieszę się razem z Tobą i innymi mamusiami które czekają na dzidziulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kozza to czekamy na pozytywne wiadomości! Powodzenia w testowaniu, mocno trzymam kciuki. Ktoś się chyba wczoraj pytał o wysiłek fizyczny i wpływ na owu - ja myślę, że jak jest on umiarkowany i regularny to nie ma wpływu (przy odpowiedniej diecie dostosowanej do wysiłku), ze swojego przykładu wiem jednak, że może on zaburzyć cykl. 3 lata temu, kiedy bardzo staraliśmy się o nasze pierwsze dziecko, ciągłe porażki tak mnie dobijały, że wpadłam w nałóg intensywnego ćwiczenia na siłowni - to był szybki spacer po bieżni przez godzinę, rowerek itd, i to niestety rozlegulowało mi cykle całkowicie i jeszcze trudniej było planować ciążę, ale na to wpadłam dopiero po kilku miesiącach gdzie nie miałam @ i poszłam do gina... U mnie nic ciekawego, 12dc i kreseczka słaba to się pokazuje to znika na teście, i taka zabawa z tym. Ktoś się kiedyś też pytał jak z macierzyńskim - ja jestem z natury pracoholikiem i myślałam, że do pracy wrócę zaraz, ale wykorzystałam całe 10 miesięcy urlopu... A to głównie dlatego, że żłobki tu w UK są cholernie drogie - 900 funtów za miesiąc!!! a przy mojej pensji niewiele ponad 1000 się po prostu nie opłacało (na macierzyńskim płacą 500 miesięcznie). No i z tego też względu teraz poszukałam pracy popołudniowej, coby mąż zajął się małym wieczorami i koszt żłobka odpadł, wczoraj byłam pierwszy dzień. Praca jak to praca, co prawda nie w zawodzie, ale bezstresowa i pieniążki podobne będą, tylko tatus sobie malo radzi... Wzoraj był wykończony, że dziś do pracy nie chciał iść! I powiem Wam, że wcale mi się nie nudziło przez te 10 miesięcy, przy dziecku jest dużo pracy, a do tego dom, mąż, dlatego ja uważam, że warto było. Na karierę jeszcze przyjdzie czas, jak dzieci odchowam, a realizacja i brak dzieci potem by się na nas odbiło. Siostra mojego męża nie ma dzieci, co prawda chcieli, ale kariera itd, i jakoś nie wyszło, bo było za poźno już i nie mogli zajść, teraz naprawdę ma niezłe jazdy psychiczne i jest taka nieszczęśliwa (choć mają dużo pieniędzy i życie ułożone), ale nie mają z kim tego dzielić... Mój synek był wczoraj w żłobku pierwszy raz i jestem z niego taaaka dumna! Ale wam opisałam, bo rzadko się odzywam, ale czytam nałogowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja też się wzięłam za siebie. Wczoraj byłam na siłowni :) chce schudnąć przed weselem żeby ładnie wyglądać w sukni :) Do tej pory się nie odchudzałam i nie ćwiczyłam intensywnie żeby nie zaszkodzić dziecku... ale na razie i tak się nie uda przez najbliższe 2 miesiące więc mogę trochę o się poprawić. nietoperek333 ukłucie zazdrości trwa tylko chwilę, a zawsze rodzi się nadzieja, że jak jej się udało to i mi :) 🌼 dla Ciebie i maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) :) Kozza czekamy na wiesci juz 12:20!! :D... :D mam nadzieje ze Ty bedziesz tą szczesliwą kolejną mamusia... jesli jednak sie nie udało to nie ma co sie załamywac... :) :) My z M wyluzowalismy... przytulamy sie kiedy mamy ochote... nie chce aby nasza przyjemnosc przerodziła sie w przymus bo to nie o to w tym chodzi.. :) Mysle ze takie nastawienie bardziej nam pomoze niz wieczne spiecie i udawanie ze wcale nie mysle o tym... :) Ja tez zabrałam sie za lekkie odchudzanie... nad morze jedziemy za niedlugo trzeba jakos wygladac :) Co do witamin to wydaje mi sie ze lepiej skonsultowac sie z lekarzem.. bo nie kazda moze brac to samo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
hej dziewczyny..tak wiem wiem jest 12.41 robiłam test rano przed pracą, niestety jedn kreska, ale wogóle test jakiś dziwny rozmyty różowy..więc jeśli jutro nie dostanę albo w czwartek, to powtórka będzie..trochę się zmartwiłam..ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
co do oznak, temp. ciągle podwyższona jak na mnie, piersi- aż mąż zauważył, że są wielkie ( jak na moje 75b ;) ), apeptyt- matko jem wszystko, najlepiej kabanosy, i ten moj humor- wkurwienie nie ma końca ;) ale to może bys również przez nadchodzącą @ oby nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, kilka dni nie pisalam, bo przyjechala do mnie kolezanka. Kozza trzymam kciuki, aby nie pojawila sie @. Wieam jak czekalam w zaszlym miesiacu i ... niestety u mnie nic. Ale na szczescie wielkimi krokami zbliza sie kolejna szansa... :) No i jak zwykle male schody sie pojawiaja, bo akurat w czasach najlepszych staran jedziemy z mezem na komunie. No i jak tu cos sie przytulac jak sie w gosciach bedzie :) A moze akurat, wlasnie jak tak nie obliczone i żywiolowe nieco, to cos z tego wyniknie... Zajadam wiesiołek (na wszelka okoliczność efektu placebo ;) ) i coz probuje nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
Czesc dziewczyny Ja dzis ujrzalam na usg pecherzyk ma 5,5mm za dwa tygodnie kolejna wizyta i bedziemy juz sluchac bijacego serduszka.. A tak czuje sie swietnie tylko sutki mnie bola... Mam jesc kwas foliowy i pic tylko wode zadnych herbat owocowych itp. [link=http://www.suwaczki.com/ ][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/oar8gzu37ik6c jer.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie Ira :) Oby bąbelek spokojnie rósł. Ja już łykam kwas foliowy i vit. B. Oczywiscie w mniejszych dawkach, bo wiem, ze dobrze sie wysycic :) Z reszta gin tak powiedzial. No i najwazniejsze... :) Wreszcie rzucilam moje popalania. Nie bylo jakiegos nalogu, ale czasem z nudow przy kawie popalalo sie. Teraz sezon truskawkowy wiec zamieniam z powodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira-- super, ze fasolka rozwija sie:) ja herbat owocowych w ogole nie pije bo psuja zeby. black rosa-- ja tez rzucialam popalanie- w sumie to sama nie wiem z jakiego powodu, po prostu odstawilam i nawet mnie nie ciagnie. a tez popalalam przy kawusi rano:) kozza-- testuj testuj, moze bedziesz kolejna szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira1 to super, że fasolka się rozwija :) ja się uczyłam tyle a i tak nic nie pamiętam :( mam dzisiaj egzamin i nie widzę tego dobrze :( eh... zawsze jest poprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin :) pamietaj ze jesli wiesz, ze malo wiesz, to znaczy ze duzo wiesz ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktoś aktualizował tabelkę to moje aktualne dane cykl starań 13 nastepna @ 19.06 mam nadzieje ze ta 13 w końcu przyniesie mi szczęście,teraz to mi brak słów normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy BlackRossa..........6...........27............19.05.11... ......Rzeszów Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22.............5.05.11..........st-g czerwonag.........1............27.............5.05.11. ........warszawa 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . .....śląsk madzia..............1............21............27.04.11 .........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . .....UK Cherry22...........2............24...........6/7.0411 ..........wielkopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk Ira1....................??? ...........???...........???............6........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Aniu29, zdążyłam Nas przekleić do tabelki oczekujących ;) Ja się spodziewałam dzisiaj rannego zalania, bo wczoraj wieczorem kuło mnie z prawej strony brzucha i ogarnęła mnie senność. Więc stwierdziłam, że to na @, ale się myliłam. To jeszcze nie dziś, ale na dniach. Jestem dzisiaj po pierwszym dniu w pracy. Czas mi szybko minął i obyło się bez większych problemów. szukałam pracy ponad 6 miesięcy i jak podpisałam tą umowę (która nie była moja wymarzoną) to rozdzwonił się telefon, że chcą mnie od jutra gdzie indziej i to w dwa miejsca o wiele lepsze niż to gdzie teraz pracuje :( Przede wszystkim umowa o prace, a nie zlecenie jak teraz. Ale zerwać nie mogę wcześniej aż odpracuje 18-godzinne szkolenie. NA studiach wszystko zaliczyłam jak na razie. Z mężem mi się układa i stwierdzam, że bez starań o dzidziusia jest mi lepiej. Ale mam świadomość, że nie mogę przestać, bo za parę latek może być za późno. Nie wiem, czy już to pisałam, ale mam mieć w sierpniu operacje. Mój gin jeszcze o tym nie wie i nie wiem, jak mu to powiedzieć... :( NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie Ania29..............13...........29...........19.06.11... .......rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy BlackRossa..........6...........27............19.05.11... ......Rzeszów Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22.............5.05.11..........st-g czerwonag.........1............27.............5.05.11. ........warszawa 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . .....śląsk madzia..............1............21............27.04.11 .........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . .....UK Cherry22...........2............24...........6/7.0411 ..........wielkopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk Ira1....................??? ...........???...........???............6........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też aktualizuje NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy BlackRossa..........7...........27............14.06.11... ......Rzeszów Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22.............5.05.11..........st-g czerwonag.........1............27.............5.05.11. ........warszawa 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . .....śląsk madzia..............1............21............27.04.11 .........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . .....UK Cherry22...........2............24...........6/7.0411 ..........wielkopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk Ira1....................??? ...........???...........???............6........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie Ania29..............13...........29...........19.06.11... .......rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy BlackRossa..........6...........27............19.05.11... ......Rzeszów Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22.............5.05.11..........st-g czerwonag.........1............27.............5.05.11. ........warszawa 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . .....śląsk madzia..............1............21............27.04.11 .........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . .....UK Cherry22...........2............24...........6/7.0411 ..........wielkopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk Ira1....................??? ...........???...........???............6........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie BlackRossa..........7...........27............14.06.11... ......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... .......rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22.............5.05.11..........st-g czerwonag.........1............27.............5.05.11. ........warszawa 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . .....śląsk madzia..............1............21............27.04.11 .........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . .....UK Cherry22...........2............24...........6/7.0411 ..........wielkopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk Ira1....................??? ...........???...........???............6........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezla aktualizacja tabelek heh ja sie dziwnie czuje dzis mialam zgage lekka, sluz plodny wczoraj zanikl a dzis mam uczucie jakbym miala ciagle mokro,temp wzrosla tylko o 1 kreske, albo znowu bede miala problemy z owulacja albo moj termometr jest jakis popsuty i chyba powoli lapie dola ale jakos sie trzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja właśnie siedzę przed gabinetem giną z wynikami mojego m i czekam na wizytę. Zaraz się dowiem czy pecherzyk pękł - dziś 15 dc, czy jeszcze rośnie. Testy jak nigdy mi wariowaly w tym mcu wiec nie wiem co z owulacja. Boje się co powie na te wyniki. Zapytam tez o inseminacje. Trochę się boje ze powie ze przy tych wynikach nie będzie szans na naturalne poczecie. Trzymcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×