Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

cocacolagirl-ja mialam tak samo "cos" ze mnie wypadlo az sie przestraszylam i do tej pory borykam sie z bolem brzucha i plecow zabieg mialam 7 lipca dalej plamie.Jutro mam wizyte mam nadzieje ze bedzie ok. Trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola i sipp - trzymajcie sie jakos, przytulam was :) ada - gratulacje i uwazaj teraz na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znow w szpitalu i znow jutro bede miala zabieg...okazalo sie ze mam caly czass w sobie maartwy plod....co za konowaly i rzeznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znow w szpitalu i znow jutro bede miala zabieg...okazalo sie ze mam caly czass w sobie maartwy plod....co za konowaly i rzeznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola - to straszne co piszesz az mnie ciarki przeszly, ci lekarze to nie sa lekarze tylko jacys nienormalni idioci, oby twoje cierpienie zostalo szybko wynagrodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakis koszmar dziewczyny... cocacola, sipp - nie wiem, co Wam wogole moge napisac. Oby Wam jak najszybciej te cierpienia los wynagrodzil. ada - gratulacje i oby wszystko przebiegalo bez sensacji. ja jestem po kolejnych wizytach lekarskich - beznadzieja nie lekarze tutaj... Ja juz zwatpilam, ze kiedykolwiek... :-o Moze te moje zrezygnowanie nie jest takie zle. Po kazdym kolejnym rozczarowaniu utwierdzam sie w przekonaniu, ze na niewiele rzeczy w zyciu mam wplyw. Cale to szarpanie sie nie przynosi rezultatow, tylko nerwow szkoda a zycie i tak pisze samo scenariusz, jak tylko mu sie zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada Gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chociaż od Ciebie dobre wiesci :) Cocacola- no co za debile !!!!! szkoda słów... U mnie to stwierdzili, ze najlepiej bedzie jak sam "wyronię", dali mi globulki i 12 godzin sie meczylam. Tak bol jak przy porodzie, a potem sie zaczelo... wszystko wyleciało.. oni tylko posprzątali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ada gratulacje:)) Cocacolagirl miałam tak samo, ja roniłam cały pęcherzyk z łożyskiem i też przypominało to wątróbkę tylko około 6 centymetrową bo ja byłam w 10 tygodniu, a rozwój płodu wskazywał na 6 tydzień(licząc od dnia zapłodnienia) bo serduszko było, ale nie było tętna i miał około 3 cm:( co znaczyło, że pęcherzyk i organizm się rozwijał a dzieciątko niestety zatrzymało się w rozwoju. To był okropny ból, "na pocieszenie" położna powiedziała mi, że teraz już poczułam ból jak przy porodzie i będę lepiej przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ewa dokladnie odbicie lustrzane mojej ciazy tlko bez porodu pecherzyka...u mnie to jakby czesc usunelu czesc pozostala i dzis cos wylecialo no i jutro pewnie dokoncza dzielo...to jest koszmar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ewa dokladnie odbicie lustrzane mojej ciazy tlko bez porodu pecherzyka...u mnie to jakby czesc usunelu czesc pozostala i dzis cos wylecialo no i jutro pewnie dokoncza dzielo...to jest koszmar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)wpadam tylko na chwile sie pożegnać...cocacolcia strasznie mi przykro że coś takiego musiało Cie spotkać:(płakać sie chce:(ale musisz być silna:)aha:)żegnam sie ale nie na zawsze:)bede wpadać czasem:)żeby zmienic swoje miejsce w tabelce:)musze sobie troche odpuścić...bo inaczej zwariuje:(a czytaąc Was coraz bardziej sie nakręcam...tak nie może być....bo sie wkońcu wykończe...dlatego bede wpadać raz czasem:)trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl strasznie ci współczuje ja rok temu tez zaszlam w ciąze byłam bardzo szczesliwa ale nie na długo po dwóch tygodniach dostałam krwawienia poszłam do mojej ginekolog a ta nawet usg nie zrobiła zadnych tabletek nie wypisała!!! Powiedziała ze wszystko jest ok..... tydzien pózniej miałam zabieg łyżeczkowania :( tylko ja miałam wybór o którym sama decydowałam tabletki na dokonczenie poranienia lub oczyszczenie wybrałam to drugie po 5 godz... wyszłam do domu sama sie wypisałam nie mogłam tam byc nie mogłam pamietam ten dzień do dzis byłam w 13 tyg ciąży mój aniołek miałby juz 4 miesiące nie było dnia żebym o tym nie myslała .... trzymaj sie kochana wiem co przechodzisz wiem jak to boli i wiem jak to bolec bedzie tylko z czasem bedzie mniej bolało :( aha i przepraszam ze tak nagle ze swoja ciąża wyskączyłam ty tutaj pszesz o takich smutnych rzeczach a ja taki wpis ;( Trzymaj sie :) Przytulam wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl , sipp bardzo mi przykro. Współczuję i jeszcze takie problemy ci loekarze to faktycznie jakieś bezmózgowce tragedia jak sie czyta to aż ciarki przechodzą. Ada gratuluję :) życzę spokojnej ciąży :) jak możesz to napisz co brałaś itp. Ja odebrałam wyniki Mojego M czy może mi je ktoś zinterpretować?? 60% plemników wykazuje dośc żwawy ruch 30% plemników posiada prawidłową budowę 70% plemników posiada zmiany w obrębie: główki (płaskie, okrągłe,olbrzymie) witki (podwójne) wstawki (rozszerzone) erytrocyty świeże pojedyńcze w polu widzenia ilośc 6,2ml liczba plemników ok. 70mln w 1 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty Ada.... My tu wręcz potrzebujemy takich dobrych wiadomości, po tej masakrze, która się tu ostatnio dzieje.... :( Masz prawo cieszyc sie swoja ciaza, szczegolnie ze tez stracilas dziecko. Ja poronilam w 14 tyg, a widok tego malego czlowieczka zapamietam do konca zycia :( Ale jesli zobacze w koncu druga kreske to bede skakac pod sufit. Dziewczyny zaraz poprawiam tabele, bo pauzuję. 1 albo 2 miesiace. Nie bede sie na urlopie meczyc z zastrzykami i domyslami, w razie czego co moge jesc i jakie leki brac (a wiadomo ze o biegunke tam nietrudno :) ) Mysle, ze dzidzius zaczeka juz tyle - skoro od stycznia sie nie pojawił :) MOj m wlasnie ma wstretna grype jelitową. Jest ledwo zywy. Za tydzien mial powtorzyc badanie nasienia. Ale nie wiem, czy to ma sens. 5 dni gorączki, lezy jak flak po tych wymiotach... Pewnie te zolnierzyki to tez zgliszcza :) Jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............25.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11...........O-E Virtualia............2............33...........6.08.11... .. .......UK Xenia33.......7 / przerwa....33............ 9.08.11...........Wrocław Tygrysek333.......5...........26............9.08.11...... ....Warmińsko-mazurskie natka89............2............22............10.08.11 ..........Starogard Ania29.............15...........29.............12.08.11.. ........Rzeszów Katii82..............3............29...........15.08.11.. .... ...Pomorskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodnie Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ...........małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? .........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . .1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.......UK klara1984.............27............???.............???.. .......10.......lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............26.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11...........O-E Virtualia............2............33...........6.08.11... .. .......UK Xenia33.......7 / przerwa....33............ 9.08.11...........Wrocław Tygrysek333.......5...........26............9.08.11...... ....Warmińsko-mazurskie natka89............2............22............10.08.11 ..........Starogard Ania29.............15...........29.............12.08.11.. ........Rzeszów Katii82..............3............29...........15.08.11.. .... ...Pomorskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodnie Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ...........małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? .........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . .1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.......UK klara1984.............27............???.............???.. .......10.......lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek nic nie brałam ja to mam tak ze w lato jestem mega płoda chociaż mój mąz wiedział juz dawno ze jestem w ciązy a ja smiałam ze oszalał w koncu sie załozylismy o dobre winko i kolacje no a ja zeby wygrac kazałam mu kupic test i złapalam zonka wyszedł pozytywny dalej jestem w szoku na czwartek mam wizyte zeby potwierdzic ciąze . ale wiesz zmienilam diete praktycznie same warzywa jadłam wiadomo ta pora roku t tylko warzywa heh ... ALE DAŁAM SOBIE NA LUZ JUZ NIE WIERZYŁAM ZE SIE UDA!!! A TU NALE TAKA NIESPODZIANKA TYLKO SIE OBAWIAM TROCHE BO ROK TEMU STRACILAM DZIECKO W 13 TYG. I powiem ci ze 24dniu miałam plamienia bardzo mnie to zdziwiło a teraz w dniu @ tez były ale juz inne zmieszane ze sluzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - jedyne co moze niepokoic to te erytrocyty. Liczba dobra i pojemnosci tez - moj mial tylko 16mln i 2ml - i się leczy.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwinki czerwone swieze, czyli krew - a z tego co wiem, to krwi nie powinno byc w nasieniu. Pokaz to lekarzowi - bo to moze byc jakies zapalenie, albo coś od jąder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek się wybieram do lekarza to mu pokaże dzięki za pomoc :) a Ty kiedy lecisz na wakacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście juz za 3 tyg, nie moge sie doczekac bo juz swiruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaTa
Witam! na tescie ciązowym wyszła mi blada kreska a nawet cień ale widac go nawet bez patrzenia pod swiatło. po 2 dniach powtórzyłam test i juz nie było na nim zadnego cienia. Okres dostałam o tydzień za wczesnie, czy to moze byc ciąza? czy ktos tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea , jesli powtórzyłaś i nic nie bylo, to chyba w ciazy nie jesteś... chociaz testy bardzo czesto się mylą... Ale okres tydzień wczesniej to wina hormonów... Miałaś stres moze albo zmieniłaś klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, Coca Tak mi przykro, to jest po prostu nieludzkie, nie pisałam przez ostatnie dni bo musiałam z tym wszytskim ochłonąć, sipp jestem z Wami, pewnie nawet nie macie ochoty z własną rodziną gadać... ja po tamtym najchętniej schowałabym się gdzieś w szafie do następnego cyklu, nie byłam dostaępna dla nikogo, oprócz męża.. Tak bardzo wam współczuję,że musicie przez takie piekło przehodzić... brak mi słów... przytulam was... ada gratuluje!! i dziękuje ze ratujesz sytuacje :) ja właściwie juz po @ nie wiem co to było ale było bardzo skromne @... Najgorsze jest czekanie, a poźniej strach czy oby się udało i czy zdołam utrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×