Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ja tak na prawde to nic nie kupuję doiero pod koniec bo to wszystko może się zdarzyć, jedynie to mam kołyskę upatrzoną która trzeba zamówić jakieś 6-8 tyg wczesniej ale jest biała a producent daje w gratisie błękitne i różowe wstążki i ozdoby ja nawet nie myśle o kupowaniu, ale poogladać można kolejna wizyta za 2 tyg to zobaczymy czy sie potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas czeka jeszcze przeprowadzka. Od października będziemy mieszkać w innym mieście. I większość rzeczy mamy zamiar kupić dopiero wtedy. To będą ostatnie 2 miesiace. Myślę, że na 4 tyg przed warto już mieć najważniejsze rzeczy, bo zawsze dzieciaczek może sie pospieszyć:) Jeśli kupię coś teraz to pewnie jakieś małe rzeczy. Ja mniej więcej wiem, jaki wózek chcę mieć. Ale jeszcze chcę pochodzić po sklepach i popróbować, a tego nie zostawię na pewno na ostatnią chwilę, bo potem będzie mi pewnie ciężko. Już mam spory brzuchol, a to dopiero 23 tydzień:) Łóżeczko mamy dostać, kupię do niego nowy materac i pościel. Mebelków innych nie kupuję, bo na jakiś czas wprowadzamy się do teściów, a jak już będziemy do własnego domu się wprowadzać, to Malutka będzie miała już koło 2 lat i wtedy urządzimy jej cały pokoik:) Ale takie oglądanie rzeczy nawet w internecie, porównywanie, czytanie opinii zajmuje strasznie dużo czasu:) Ja nie mam pojęcia o materacykach, laktatorach itd więc dużo czytam w gazetach, internecie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzii22
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ....UK Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Tygrysek333.......5...........26.............9.08.11..... . ...Warmińsko-mazurskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Katii82..............3...........29............15.08.11.. .... ..Pomorskie Greczen...........15...........29............15.08.11.... .....wielkopolska zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie Kotomirka........?..............20........ok.24.08.11.... ......ok. Bydgoszczy Madzii22............7...........22...........26.08.11.. . ......Wielkopolska Ania29...........16.............29............3.09.11.... ..........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11..........O-E ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin świeżynka..........4...........30...........16.07.11 ..........warszawa Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.......04.12.11....dziewczynka ........5...........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska vixwoman.............25........09.02.12...dziewczynka??.. .. .1..........śląsk kozza..................27........12.02.12.........??? .........3..........okolice Łodz ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.........UK klara1984.............27............???.............???.. .......10........lubelskie ada111...... .........23............???.............???...........7...... ...zachodnie Maria.D83............27............???.............???... ........6.........Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam tabelkę. Niestety u mnie bez zmian.W tym cyklu mam monitoring ale wychodzi na to że ten cykl będzie bezowulacyjny bo moje pęcherzyki przez 3 dni urosły tylko 2 mm. Jutro mam następne usg więc wszystko się okaże. Po za tym biorę castagnus bo wyszła trochę zawyżona prolaktyna. A estradiol w 3 dc mam trochę za niski. 11 pg/ml przy normie 21-251. Co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie ktoś
jak sie mąz xeni czuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ....UK Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Katii82..............3...........29............15.08.11.. .... ..Pomorskie Greczen...........15...........29............15.08.11.... .....wielkopolska zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie Kotomirka........?..............20........ok.24.08.11.... ......ok. Bydgoszczy Madzii22............7...........22...........26.08.11.. . ......Wielkopolska Ania29...........16.............29............3.09.11.... ..........Rzeszów Tygrysek333.......6...........26.............04.04.11...... ...Warmińsko-mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11..........O-E ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin świeżynka..........4...........30...........16.07.11 ..........warszawa Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.......04.12.11....dziewczynka ........5...........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska vixwoman.............25........09.02.12...dziewczynka??.. .. .1..........śląsk kozza..................27........12.02.12.........??? .........3..........okolice Łodz ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.........UK klara1984.............27............???.............???.. .......10........lubelskie ada111...... .........23............???.............???...........7...... ...zachodnie Maria.D83............27............???.............???... ........6.........Koszalin Uaktualniam niestety przylazła małpa jedna:( Ale nie poddaje się jeszcze tylko miesiąc mamy bo później już M wyjeżdża :( Bardzo mi przykro z powodu aż tylu poronień, to jest nie sprawiedliwe że ktoś kto bardzo chcę mieć dzidziusia to nie ma :( Dziewczyny jestem z Wami naprawdę bardzo mi jest przykro:* Xeniu jak się trzymasz?? jak mąż?? modlę się o Twojego męża wiem że to nie wiele ale zawsze przynajmniej tak mogę pomóc :) Podczytuje Was regularnie ale w sumie to nie mam za bardzo o czym pisać nic się nie dzieje mój M tak jak już wspomniałam za miesiąc jedzie i zostanę sama :( 18 idę do nowego lekarza który po rozmowie telefonicznej wydał mi się bardzo konkretny więc może on coś pomoże:) Mam nowy cykl i nową nadzieję:) Zobaczymy co z tego wyjdzie :) vixwoman, olcik777, klara1984, bardzo się cieszę że u Was wszystko dobrze i oby tak dalej :) życzę wszystkim przyszłym mamusią bardzo nudnej i spokojnej ciąży :) Co do kotomirki to moim zdaniem coś tu jest nie tak nie przestaje się tak z dnia na dzień kochać. W sumie Twoje życie ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć. Jak dla mnie to jakaś bajka. Może ktoś chce zwrócić na siebie uwagę. Nie wiem to moje zdanie ale i tak dużo szczęścia i przemyślanych decyzji Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie dzis 63dc @ nadal brak, za tydz wizyta u gina mongrana - strasznie mi przykro, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziekuje Wam za wszystkie dobre słowa, Jest nam naprawde ciężko. Coz moge powiedziec... Po zapaleniu otrzewnej, przyszlo cos, czego sie wszyscy bali a mianowicie sepsa :( dzisiaj juz 3 tydzien, jak go nie wybudzają. Powtarzam mu zeby walczył... Lekarz powiedział, ze jest minimalna poprawa, krazenie sie poprawilo, ale nadal nie oddycha samodzielnie, nerki nie pracują... dostal tez zapalenia płuc od tego lezenia... Gdyby od razu zoperowali ten wyrostek :(( Dlatego przestrzegam Was... nie do konca wierzcie lekarzom, jesli bagatelizują sprawe. NAS 5 lekarzy odesłało z grypą jelitową do domu :(((((( Sama juz biore prochy uspokajające.. no i sie modle i rozmawiam z nim... Trzymcie się Kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia oby wszystko dobrze się skończyło!! jesli jest choc cień poprawy to nadzieja rośnie , tylko trzeba czasu.. oby wszystko dobrze się skończyło:):) a TY Anvers czemu nie masz @:):):) tyle czasu to już chyba ni eprzypadek:)a test robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Tak jak część z was staramy się z mężem o małego szkraba :) Trzymam za was mocno kciuki żeby wam się udało, a tym które już są w ciąży życzę bezproblemowych ciąży no i szybkich porodów :) Xenia33 głowa do góry i trzymaj się mocno, trzeba wierzyć, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Tak jak część z was staramy się z mężem o małego szkraba :) Trzymam za was mocno kciuki żeby wam się udało, a tym które już są w ciąży życzę bezproblemowych ciąży no i szybkich porodów :) Xenia33 głowa do góry i trzymaj się mocno, trzeba wierzyć, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenius kochana musisz wierzyc ze bedzie wszystkp dobrze.trzymam za twego M mocno kciuki i modle sie goraco o jego zdrowie.wiem ze ci ogromnie ciezko ale musisz byc silna dla niego,dla was.przepraszam za bledy-pisze zkomorki.jestesmy nad morzem na wczasach. i czesto brak zasiegu dlatego nie pisze czesto jutro moje urodziny.myslalm po tym jak nie mialam juz @przez 5dni ze bede miala prezent...a tymczasem dostalam@jakis 2 godz.temu :( .. nawet rano kupilam test...plakac mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka @ nadal brak i jaka jest przyczyna tego to sie okaze na wizycie, najdluzszy cykl jaki kiedys mialam to 69, testu nie robilam bo nie czuje zadnych objawow wskazujacych na ciaze, brak okresu to prawdopodobnie wina PCOS xenia - wspolczuje ci, mam nadzieje ze to wszystko przez co teraz przechodzisz bardzo szybko sie odwroci i spotka cie teraz coraz wiecej szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Katii82..............3...........29............15.08.11.. .... ..Pomorskie Greczen...........15...........29............15.08.11.... .....wielkopolska zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie Kotomirka...........?..........20.........ok.24.08.11.... .....ok. Bydgoszczy Madzii22............7...........22...........26.08.11.. . ......Wielkopolska Ania29..............16..........29.............3.09.11.... ......Rzeszów Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie gosia 34.............7...........34............ 7.09.11..........O-E NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ....UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin świeżynka..........4...........30...........16.07.11 ..........warszawa Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.......04.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska vixwoman.............25........09.02.12...dziewczynka??..1........śląsk kozza..................27........12.02.12.........??? .........3.........okolice Łodzi ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.........UK klara1984.............27............???.............???.. .......10........lubelskie ada111...... .........23............???.............???...........7...... ...zachodnie Maria.D83............27............???.............???... ........6.........Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja czekam na @, ktora mam nadzieje nadejdzie najdalej za tydzien, chcielismy ten miesiac odpuscic ze staraniem, wiec nie przytulalismy sie w teoretyczne dni plodne, no ale 3 dni po przytyulaniu :nie okolo owulacyjjnym" mialam mocno zabarwiony sluz, tak jak przed poprzednia ciaza. szczerze mowiac to jestem przerazona, ze popierdzielilo sie mojemu organizmowi i teoretyczne dni plodne nimi nie byly a byly te dni co sie przytulalismy... w piatek ide zrobic badania na te przeciwciala. od 2 tygodni laze do dentysty coby wymienic 3 plomby ktore jeszcze w podstawowce mialam zalozone. na szczescie sa to tylko 3 zeby, ale wszystkie trzeba borowac, na szczescie zadne nie podchodzi pod kanalowe:) xenia-- ja z tych niewierzacych, wiec tylko mysle o Tobie i Twoim mezyu przesylajac jaknajwiecej pozytywnej energii, ale poprosilam meza by sie w jego intencji pomodlil. popatrzyl na mnie lekko zdziwiony, ale wieczorna modlitwe cala poswiecil za zdrowie Twojego meza. mongrana-- a jak u Ciebie nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xenia
strasznie mi smutno że Was to wszystko spotkało :(:( :(:( Wierzę z całego serca ze mąz sie wybudzi, że wasze życie wróci do normy... trzymaj sie xenia jestes superbabka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
Xeniu ja również wierzę, że będzie dobrze..musi być! Dzis mam wizytę u gin. to według obliczeń 15 tydzień..w nocy jakoś tak mocno mnie ciągnęło w boku, nie wiem czy wszystko ok. z bobaskiem, ale nawet obudziłam męża, i powiedziałm , że jak nie przejdzie to pojedziemy na pogotowie. Na szczęście przeszło. Dziś mój M idzie ze mną na badanie, zobaczyć naszą kruszynkę..może będę się mniej stresować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
już po wizycie, wszystko super, maluch rośnie,niestety jeszcze nie widać czy chłopiec czy dziewczynka..ale grunt, że zdrowe. Mój M po prostu nie mógł się napatrzeć, a nasz maluch nózkami przebierał..:) cudny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czemu olcik tak się uparłas na to ze nie da rady tak wczesnie ustalić jaka płeć dziecka??? ja chodze do lekarki dla której to norma przy badaniach genetycznych ustalenie płci na przełomie 2 trymestru , a obok przyjmuje lekarz, który okresla płeć już po 1 trymestrze, i jak narazie nie pomylił sie ani razu. rozmawiałam z niejedna dziewczyną która tak jak ja w 13 tyg się dowiedziała i to był pewniak, poza tym ja sama mam zdjęcie na którym dokładnie widać co to będzie zależy od sprzetu i lekarza, a takie gadanie ze za wczesnie że nie da rady...jest nudne, bo non stop to piszesz, my się cieszymy że może dowiemy się co pod sercem nosimy a Ty tylko o jednym nie dam rady i nie da rady chyba jestes ginekologiem z wieloletnim doświadczeniem że takie tezy 100% stawiasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vix, bo lepiej jak się ktoś nie nastawia, nuż będzie miał niespodzianke i pozna płeć. Jak się ktoś nastawi, że na danej wizycie mu powiedzą, to rozczarowanie jest. Ja zwyczajnie podchodze z umiarem do wielu rzeczy, zeby nie wpadac w jakas ekscytacje. Mojej koleżance jedna pani doktor tez w 16 tyg wróżyła pewniaka dziewczynkę. Potem dziewczyna była u innej lekarki i ta już taka pewna nie była. dopiero grubo po 20 tyg potwierdziła jej płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym? czy ja napsiałam, że nie da rady? Napisałam, ze wczesnie jeszcze na płeć. No chyba mogę miec takie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, ze napisałam to tutaj może drugi raz. Nie wiem o co Ci chodzi Vix? Jakbys nie zauważyła jestem raczej neutralnym bywalcem kafeterii? Nie narzucam nikomu swojego zdania, nie krytykuję innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozwól się cieszyć tym stanem który w brew pozorom trwa tak krótko, ja nie nastawiam się na płeć, nawet jak w 40 tyg mi lekarka potwierdzi to samo, pomyłki na usg to sporadyczna rzadkość, ale skoro sa to oznacza, że jednak sie zdarzają , chciałam wiedzieć co będzi ebo wiem na co się szykować, ale to nie znaczy, że skoro mam miec dziewczynkę to bede stos sukienek kupowała i różowe meble, ja kupuje neutralnie, ale fajnie jest np planowac imię dla niej czy oglądac jak mogł abym ją ubrac na chrzciny czy roczek, z moim synkiem było tak samo, tak samo planowałam i tak samo się cieszyłam jak teraz wejdz na forum dla tych mam które rodzą w lutym, ja tam piszę i tak się składa, że jestesmy prawie na tym samym etapie kwestia 2-3 tyg różnicy i już kilka z nas zna płeć ja się nie denerwuje tylko mówie, mam prawo tak samo ja Ty mieć swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vix, ale ja tez planuje imię skoro lekarz powiedział mi płeć. I też się cieszę tym wszystkim. I tez jak większosc kobiet chciałam tę płec znać. Kozza napisała, ze niestety nie było widać płci, wiec jej napisałam, ze wcześnie jeszcze raczej jako takie wzmocnienie, że większość kobiet jeszcze w 15 tyg,. nie wie, w sensie, ze nie am się czym przejmować. Wskoczyłaś na mnie (a pierwszy raz mi sie to zdarza na forum, mimo ze pisze na kilka topikach) więc tłumaczę swój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienia
Witam!!! ja również rozpoczęłam starania i pojawił się prpblem, mam nadzieję że ktoś mi będzie umiał pomóc, doradzić...Staram się o ciąże przy PCOS, trzy ostatnie cykle były normalne po Duphastonie. Ostatnia miesiaczka była 27. 06. i w tym cyklu miałam robione (w 8dc) HSG, od 16 dc dalej zaczęłam przyjmować Duphaston, a 18dc pojawiło się krwawienie dość obfite, które wyglądało jak miesiączka i trwało 7 dni. Po odstawieniu Duphastonu w 25dc miesiączka nie wystąpiła do dziś. Dodam, że w 28 dc miałam stosunek bez zabezpieczenia a test robiony dzisiaj ( tj. 15 dni po stosunku) był negatywny. Co się dzieje? Nie mogę skonsultować się z lekarzem, bo jest na dłuższym urlopie. Badania hormonów do tej pory były w normie. Czy to Duphaston namieszał? Zrobiłam też w międzyczasie po raz kolejny badanie hormonów i wyniki to: FSH 6,71, LH 13,35, ESTRADIOL 52,56 - co mam o tym myśleć??? jeszcze dwa tygodnie nie będzie mojego lekarza a ja powoli wariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam u was u mnie ciąza zaczeła sie tragicznie najpierw plamienia potem krwaweienie ale naszczescie skączyło sie wszystko dobrze z maluszkiem jest wszystko oki i wczoraj usłyszałam bicie serduszka taka jestem szczesliwamam dalej brac duphaston ale teraz tylko raz dzienie juz nie plamie ani nie krwawie ciągle tylko bym spała nie zasze mam czes heh zaczeły juz sie wymioty jak ja tego nie lubie ale coż przezyje bardzo was pozdrawiem ps. sorki za błedy ale pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Katii82..............3...........29............15.08.11.. .... ..Pomorskie Greczen...........15...........29............15.08.11.... .....wielkopolska zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie Kotomirka...........?..........20.........ok.24.08.11.... .....ok. Bydgoszczy Madzii22............7...........22...........26.08.11.. . ......Wielkopolska Ania29..............16..........29.............3.09.11... . ......Rzeszów Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie gosia 34.............7...........34............ 7.09.11..........O-E NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ....UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin świeżynka..........4...........30...........16.07.11 ..........warszawa Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.......04.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska vixwoman.............25........09.02.12...dziewczynka??.. 1........śląsk kozza..................27........12.02.12.........??? .........3.........okolice Łodzi ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.........UK klara1984.............27............???.............???.. .......10........lubelskie ada111...... .........23............21.03.11......???....9...... ...zachodnie Maria.D83............27............???.............???... ........6.........Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×