Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11...........O-E Virtualia............2............33...........6.08.11... .. .......UK Xenia33.......7 / przerwa....33............ 9.08.11...........Wrocław Tygrysek333.......5...........26............9.08.11...... ....Warmińsko-mazurskie natka89............2............22............10.08.11 ..........Starogard Ania29.............15...........29.............12.08.11.. ........Rzeszów Katii82..............3............29...........15.08.11.. .... ...Pomorskie Greczen...........15...........29...........15.08.11.... ......wielkopolska zawiedzona........6-koniec.....23........ok. 23.08.11. .....Podkarpacie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO AniaMyszula........8...........23...............??? .........Koszalin świeżynka.........4............30................??? .........warszawa Mloda Mama2010..4............26...............???...........UK BlackRosssa........8...........27................???.........Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ...........małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7...........28...........???.. ...........świętokrzyskie ewuś90..............1...........21...........???...............Żory **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? .........3........okolice Łodz vixwoman.............25........09.02.12.........???...... . .1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.......UK klara1984.............27............???.............???.. .......10.......lubelskie ada111..............23..............???.............???..........7.........zachodnie W tabelce miałam złą datę:) Ada pozwoliłam sobie przenieść Ciebie do tabelki mamuś:D Oby na szczęście:)) Anvers zrób korektę w razie czego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal mam zapalenie pęcherza, i wogole podbrzusze mnie całe boli :( jutro rano ide do gina i się dowiem co tam ze mną, mam teraz dni płodne i co??? i nic... następny cykl do tyłu... Wiecie co dziewczyny podziwiam te które wytrzymują tak długo takie napięcie, i nawet naturalne jest to ,że trzeba sobie co jakiś czas na jakiś czas zrobić przerwę, ja cały czas jestem od tamtego przykrego zdarzenia przybita.... i smutna... :( nie potrafię się cieszyć z jakichkolwiek małych rzeczy... nie mogę sobie z tym poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jestem tu nowa,przpraszam ze wskakuje od razu z pytaniem! :-) mieszkam za granica ale teraz jade do Polski na urlop i bardzo bym was prosila o rade...bedac w Polsce chcialabym kupic (bo taniej) cos co pomogloby mi w staraniach np. wiesiolek,castagnus,magnez itd. macie jakies inne pomysly???!!! uzywam testy owulacyjne (kupuje przez internet wondfo i one step) mierze temperature(zawsze dwufazowa),cykle mam regularene 31-32 dni, faza lutealna 15-16 dni... staramy sie od wrzesnia 2010 roku ale na poczatku nie zawsze trafialismy w owulacje, moj maz jest ok. wszystkie badania w porzadku,moje hormonalne tez ...mam 38 lat ale czuje sie mlodo ... staramy sie o pierwsze dziecko ...dopadl mnie straszny dolek i grzebie teraz w necie w poszukiwaniu czegos czego jeszcze nie wyprobowalam aby podciagnac troszke moja plodnosc... prosze o porady!paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej alialo:) Z chęcia bym Ci pomogła, ale ja nie biorę nic. mierze tempke tylko i używam monitora płodności... ale kiedyś była o tym mowa więc możesz poszukać na naszym forum Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu wyjeżdżam do niego. Zamieszkamy razem. Rozwód i kolejny slub kiedyś... Chyba, że coś nie wyjdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) malo piszecie cos ostatnio, ja mam dzis 31 dzien cyklu, przytulanka byly w tym miesiacu ale czekam na okres, z wyliczen powinien przyjsc okolo 3 sierpnia, byle nie 6 bo slubuje :P nastawiam sie ze przyjdzie ;) czytam was regularnie i trzymam kciuki za kolejne zaciazone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ci ewus'90 ! wlasnie odgrzebuje stare tematy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie pisalam... U mnie wielka tragedia ;((((( Maz lezy na intensywnej terapii - przez tydzien odsyłali nas z pogotowia, chociaz zwracał i mial bóle brzucha - mowili ze to grypa jelitowa. A to rozlal sie wyrostek, zapalenie otrzewnej i stan bardzo ciezki :((((( Mowia ze mozna tylko czekac :(((( juz 4 dni po zabiegu trzymaja go w spiaczce. Odwolalam, wczasy, nie spię, nie jem... jestem na wykonczeniu psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia... bądź dobrej myśli. Rozlany wyrostek, zapalenie otrzewnej nie są wyrokiem. A śpiączka farmakologiczna pomoże jego organizmowi walczyć z zakażeniem. Na pewno wszystko będzie dobrze, tylko musisz pomóc mu rozmawiając z nim, niech wie, że walczycie oboje. Ja się dość długo nie odzywałam... byłam na kolonii. Ogolnie u mnie sytuacja raczej do dupy. Nie mieszkam z mężem, bo nie jestem tutaj w stanie wytrzymac wiecej niz to konieczne. Siedze u rodzicow. Widujemy sie rzadziej. Jego rodzice nazwali mnie kłamcą i manipulatorka. Jego matka namawia go do rozwodu. On - nie umie stanac w mojej obronie. Twierdzi, że mnie kocha ponad zycie, ale przy nich zachowuje sie jakby nic sie nie stalo. Nie wiem co mam robic... Tez go kocham... Wyprowadzamy sie do innego miasta do jego mieszkania, ale rodzice nie chca nas tam wpuscic. To wszystko jest jak jakias popieprzona telenowela, a ja juz przestaje miec siły walczyc z tym... Co byście zrobiły? Starania... nie aktualizuje tabelki na razie. Pozostawcie mnie ze znakami zapytania... nie chce rezygnowac, ale teraz to już bedzie tylko kwestia szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Same przykre wiadomości :(( Xenia przesyłam ci uściski gorące, trzymaj sie dzielnie kochana i wspieraj męża tak jak pisała BlackRossa mów do niego,opowiadaj o synku o każdym dniu spędzonym że czekasz na niego,że ma walczyć.Ehh wiem ze łatwo pisać mi ale 2 lata temu tez miałam podobna sytuacje (nie dotyczyło wyrostka )tylko że z wujkiem. BlackRossa jeśli oboje sie kochacie i zależy wam na sobie to uciekajcie z daleka od rodziców i wynajmijcie mieszkanie czy kupcie byle nikt sie do was nie wtrącał.Bo najgorsze są takie dobre rady wszystkich naokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo katii - mnie tez bylo ciezko, przestalam juz o tym myslec i zycie staje sie weselsze, a moze wtedy ciaza mnie zaskoczy, warto wyluzowac :) Kotomirka - polubilam cie, nie odchodz,twoja historia jest bardzo ciekawa, zostan z nami pechowa - no to 6 sierpnia razem sie bawimy hehe tyle ze ja u brata na weselu a tobie zycze duzo szczescia, zdrowka, milosci, pieniedzy i malego zawiniatka, oby twoja nowa droga zycia zostala uslana rozami :) i zeby pogoda dopisala :) xenia - przykro mi, mam nadzieje ze twoj maz wyzdrowieje, zycze duzo sily abyscie przetrwali te ciezkie dni Blackrossa - tesciowie to najwieksze cholery jakie sa, wiem cos o tym, dobrze ze moi mieszkaja 1500km odemnie uff, twoj maz moze obawia sie ze stajac w twojej obronie straci jakas wiez z rodzicami, musisz z nim porozmawiac i mu wytlumaczyc ze nie kazesz mu przeciez wybierac miedzy toba a nimi i najlepiej wyprowadzajcie sie jak najdalej od nich, moze wynajmijcie cos skoro tesciowie nie chca zebyscie zamieszkali w ich mieszkaniu, pewnie chca aby synus byl blisko nich,probuja go zatrzymac przy sobie aby ingerowac w wasze zycie, nie daj sie i walcz jak kochasz jesli uwazasz ze jest tego wart ewuś - nie kasuj naszych dat @ w srodowej tabeli, dobrze czasem spojrzec uaktualniam NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Maria.D83..........6...........27............28.07.11 .........Koszalin Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11..........O-E Virtualia............2...........33.............6.08.11... .. ....UK Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Tygrysek333.......5...........26.............9.08.11...... ...Warmińsko-mazurskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Ania29.............15...........29............12.08.11.. ......Rzeszów Katii82..............3...........29............15.08.11.. .... ..Pomorskie Greczen...........15...........29............15.08.11.... .....wielkopolska zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin świeżynka..........4...........30...........16.07.11 ..........warszawa Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? .........3..........okolice Łodz vixwoman.............25........09.02.12.........???...... . .1..........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.........UK klara1984.............27............???.............???.. .......10........lubelskie ada111...... .........23............???.............???...........7.........zachodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam. Kocham i uważam, że warto. Trzymajcie kciuki za przeprowadzkę. To bedzie ok. 7 godzin jazdy od teściów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczynki! ja czytam was od czasu do czasu, odpuściłam troszkę, chociaż nadal się staramy, ale szczerze mówiąc aktywne uczestniczenie w tym forum troszkę za bardzo mnie nakręcało i już zaczynałam mieć obsesję... ja już od dawna powinnam być w górnej tabelce, okres przyszedł nie 16.7 a całe 2 dni wcześniej, co dziwne i niepokojące, bo to znaczyło, że miałam cykl 24 dni :( a więc przylazł 14 lipca, następny ok. 9 sierpnia. W tym cyklu próbujemy z pre-seed... Xenia, przykro mi, trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze... Kotomirka, a co to za newsy tutaj? hi hi, pisałam ci kiedyś, że powinnaś skupić się troszkę na sobie i na tym, czego chcesz od życia, ale żeby aż nowego męża???? tak sobie myślę, w oparciu o Twój przykład, że te nasze dzieci to jednak wiedzą kiedy przyjść na świat... może to lepiej, że teraz, jak zostawiasz męża, to nie macie jeszcze razem dziecka... może po prostu nie było to wam pisane... ale napisz coś więcej, bom ciekawa :) jesteś pewna swojej decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka nie odchodzi tylko jak narazie nie ma sie z kim starać. Wyjeżdżam z nie mężem na tydzień. Zdecydujemy wtedy czy zamieszkamy razem, ale chyba tak. Już wszystko załatwone. Nie mam za bardzo czasu pisać. Jestem zakochana po uszy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Maria.D83..........6...........27............28.07.11 .........Koszalin Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11..........O-E Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ....UK Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Tygrysek333.......5...........26.............9.08.11..... . ...Warmińsko-mazurskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Ania29.............15...........29............12.08.11.. ......Rzeszów Katii82..............3...........29............15.08.11.. .... ..Pomorskie Greczen...........15...........29............15.08.11.... .....wielkopolska zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie Kotomirka........?..............20........ok.24.08.11..........ok. Bydgoszczy NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin świeżynka..........4...........30...........16.07.11 ..........warszawa Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? .........3..........okolice Łodz vixwoman.............25........09.02.12.........???...... . .1..........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.........UK klara1984.............27............???.............???.. .......10........lubelskie ada111...... .........23............???.............???...........7...... ...zachodnie Dopisałam się, bo może akurat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka a ja Ci zycze wszystkiego dobrego i oby się udało a jesli nie chcesz się już starac to ....szybkiej wpadki z Twoją miłością:):) czasem tak bywa ze nam się zycie nie układa, mimo tego że jesteśmy małżeństwem czy para, długo czy krótko kazdy ma prawo do szczęścia ja przed slubem miałam przyjaciela który szalał za mną jak opetany był na kiwiecie palcem zakochany po uszy a ja nawet nie mogłam się przełamć żeby go pocałowac a nie mówiac o innych zeczach a widywałam się z nim z litości..wtedy poznałam mojego m zakochana poinformowałam mojego przyjaciela że nic z tego nie bedzie nigdy, moja mama wtedy mi powiedziała chyba najmądrzejsza rzecz jaką usłyszałam z trojga zakochanych lepiej żeby to jedno było nieszczęśliwe niz cała trójka i tak ja jestem szczesliwa mezatka a mój adorator ma teraz zoneczkę i 2 maluszków a wiec i jemu sie chyba ułozyło Kotomirka obyś była szcześliwa tak jak ja jestem czyli bardziej się nie da tego zycze Tobie i Twojemu nowemu partnerowi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie?? Bo nie mogę znależć tego wątku na forum a pamiętam,że któraś z Was o tym pisała, ze jej partner/mąż bierze kwas foliowy na lepsze nasienie?? Czy to jest prawda? Czy po porostu źle pamiętam.... Byłam dziś u gina, wypisał mi recepte na furagin gdyby się pogorszyło, ale wydaje mi się,że wyleczę ten pęcherz uroseptem, żurawiną i wit C, duzo piję. Już jest niebo a ziemia, mogę zrobić siusiu bez bólu :) Podwyższył mi kwas foliowy mam brać po 2 tabletki dziennie. zapomniałam się zapytać i głupio mi było o ten folik dla mężczyzn na nasienie bo do końca nie wiedziałam czy dobrze pamiętałam co czytałam.. Xenia, pomodlę się dzisiaj za zdrowie Twojego męża,za Was. Musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie zaskoczyłaś. spodziewałam się bardziej ataku na moją osobę. A tu szok :) dzięki dziewczyny, że jesteście. :) Bo ja jestem z tym sama. Moja rodzina jak tylko wspomniałam, że się nie układa między mną a M to mnie myslałam, że na stosie spalą. Dlatego w przyszłym tygodniu będę uciekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc wiecej? poznałam go 2 tygodnie temu. od razu zaiskrzyło. Bardzo szybko mi zaproponował bym się do niego wprowadziła. a że sie wahałam, to przyjeżdża na tydzień w moje okolice. Wtedy mam się zdecydować na to czy odchodzę od męża. Nie musze z nim od razu jechać. On poczeka. Ale ja nie chcę czekać. Jest z Białegostoku. Musze zostawić wszystko i z nim wyjechać. Czy jestem pewna, że tego chce? Tak. Jak nie wyjdzie trudno, ale tutaj juz nic smnie nie trzyma. Nie czuje juz niczego do M. Ostanie tygodnie dały mi w kość. Żal mi go czasami tylko tyle. A na Tym małżeństw nie zbudujemy. Heh. będę pisac na bieżąco co i jak, bo widzę zainteresowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komotorki
aż trudno wieżyc w to co piszesz bo jeszcze miesiąc temu sądziłaś że bardzo kochasz swojego m i że jesteś szczęśliwa moim zdaniem nie dorosłaś do małżeństwa nie wspomnę tu już o macierzyństwie. Ktoś kto pisał do ciebie tu wcześniej miał rację nie powinnaś jeszcze zachodzić w ciążę. Najpierw schizujesz że nie możesz zajść w ciążę a teraz nagle się zakochujesz po dwu tygodniowej znajomości rzucasz wszystko dla gościa którego nie znasz. Co by było gdybyś była w ciąży ?? zostałabyś z mężem którego nie kochasz (sądząc po tym co piszesz) poco się z nim starłaś o dziecko?? Dorośnij kobieto a później myśl o takich sprawach ja dziecko bo to poważna decyzja na całe życie. Dziecka jak Ci się znudzi nie zostawisz tak jak męża no chyba że jesteś aż taka bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kotomirka
aż trudno wieżyc w to co piszesz bo jeszcze miesiąc temu sądziłaś że bardzo kochasz swojego m i że jesteś szczęśliwa moim zdaniem nie dorosłaś do małżeństwa nie wspomnę tu już o macierzyństwie. Ktoś kto pisał do ciebie tu wcześniej miał rację nie powinnaś jeszcze zachodzić w ciążę. Najpierw schizujesz że nie możesz zajść w ciążę a teraz nagle się zakoch*jesz po dwu tygodniowej znajomości rzucasz wszystko dla gościa którego nie znasz. Co by było gdybyś była w ciąży ?? zostałabyś z mężem którego nie kochasz (sądząc po tym co piszesz) poco się z nim starłaś o dziecko?? Dorośnij kobieto a później myśl o takich sprawach ja dziecko bo to poważna decyzja na całe życie. Dziecka jak Ci się znudzi nie zostawisz tak jak męża no chyba że jesteś aż taka bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kotomirka 2
rzeczywiście gówniara z ciebie a to Twoje słowa: " 18:53 [zgłoś do usunięcia]Kotomirka Prawda. Bo ja się z niej po prostu wypisuje. To ostatni mój cykl. Dobrze jest jak jest. Jesteśmy we dwoje szczęsliwi i nic nam więcej nie potrzeba. Przynajmniej nie takim kosztem. Pozdrawiam ciepło!" żal mi tylko Twojego męża , że miał taką żonę, która jak się pojawiają kłopoty zwija żagle i spływa do innego , a jak się okaże , że z kolesiem też nie będziesz mogła mieć dzieci to też zwiniesz zabawki i papa . Zastanów się i może problem jest w Tobie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, jakie tu u Was sesnacje! Wyjechalam na dwa dni a tu prawie brak wpisow za to co jeden to sensacja. Kotomirka - no oczywiscie, ze jest zainteresowanie! O takich rewolucjach nie czyta sie czesto ;-) A jak Twoj maz to wszystko przyjmuje? Vix - ja tez dla mojego obecnego meza rzucilam innego, ktory byl mi oddany jak pies... i chcial sie ze mna zenic. Nie wiem, jak mu sie wiedzie ale mam nadzieje, ze sobie ulozyl zycie. Xenia - no to rzeczywiscie koszmarny czas macie przed soba. Mam nadzieje, ze Twoj maz sie z tego szybko wylize. Kiedy sie czyta cos takiego podkopuje to resztki mojego (i tak watlego) zaufania do lekarzy. Apropos: alialo - sadzac po nicku mieszkasz w Niemczech (trafilam?) Jesli tak - czy jestes pewna, ze masz dobre wyniki hormonow? Bo jesli robilas je w Niemczech, to ja bym byla ostrozna. Tutejsi lekarze ginekolodzy to horror na potege - pisze to po przeszlo 10 latach w Niemczech. Nawet moj maz (Niemiec zreszta) juz zwatpil i bardziej ufa polskim (prywatnym) ginekologom, do ktorych mnie wozi przy kazdej pierdolce (na szczescie nie mamy bardzo daleko), bo niemieckim lekarzom sie palcem nie chce kiwnac - prolaktyne robia po sniadaniu a na monitoring nie maja ochoty - brak slow. U mnie znowu kicha. Czekam wlasnie na @. Temperatura spadla, sluz plodny (czyli przewaga estrogenow nad progesteronem), wypryszczylo mnie, zla jestem jak osa, podbrzusze boli, na nic nie mam nadziei - kolejny cykl poszedl w cholere, malpa bedzie dzis lub jutro. Jeszcze pogoda do bani, przeryczalabym caly dzien... Ja juz nie mam sily :-( I nadziei tez coraz mniej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kotomirka 3
Świetna jesteś nawet miesiąc nie minął od tej Twojej cudnej wypowiedzi jaka to jesteś szczęśliwa a ty już zakochana w kimś innym. wiesz dlaczego tak się stało?? bo jesteś gówniara która nie wie co to miłośc. Jestem pewna że nie kochałaś swojego m bo tak szybko nie da się odkochać. Współczuję Twojemu m i to bardzo że trafił na taka dziewczynę. W sumie to i dobrze że nie zaszłaś w ciążę bo szkoda by tego dziecka było że ma taką matkę. Życzę powodzena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo: ja sie za pomaranczka nie kryje. Dla mnie historia Kotomirki jest jak z pogranicza science fiction i podchodze do niej przede wszystkim z duzym zainteresowaniem. Nie mnie oceniac jej relacje z mezem. Jest dzisiaj tak rozlazla pogoda, ze jestem leniwa na maksa a tu najwyzsza pora zbierac sie do pracy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc o tym wiedziałam, że spotkam jakiś atak w tym stylu. A ja mialam złe dni w małżeństie i trafiłam w Tym czasie na kogoś innego. Mój M jest jakiś nijaki. Też juz zmęczony. Ostatnio doszliśmy do wniosku, że wszystko za szybko sie potoczyło i że oboje się zmieniliśmy. Starania o dziecko sprawiły, że się od siebie oddaliliśmy i zachowujemy sie jak przyjaciele umawiający się raz w miesiącu na sex. Oboje chcemy czegoś innego. Być może nie dojrzałam do małżeństwa i do tego by być matką. Zdałam sobie z tego sprawę za późno, bo wyszłam za mąż, ale w ciąże nie zaszłam. Całe szczęście nie jestem w ciąży choć mój nowy pratner wziął by mnie i z dzieckiem. pobawie sie jeszcze w zyciu i popełnie masę głupich błędów, ale to moja decyzja. Zawsze ktoś mną kierował. Mama kazała iść do tego, a nie innego LO, na takie a nie inne studia, mąż zdecydował o ślubie o dziecku. A ja chcąc wszystkim dogodzić robiłam czego oczekiwali. Teraz mam. Zje.ane życie z własnej winy, bo nie potrafiłam sama decydować. Ale zaczynam się zmieniać. W wieku 21 lat podejmę pierwszy raz samodzielną decyzję, która będzie rzutowała na całe moje przyszłe życie. I do pomarańczek: Jestem szczęśliwa i dobrze mi z moją niedojrzałością! Dziewczyny życzę wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że szczęśliwych brzuszków będzie coraz więcej. :* P.S. pomarańcza się wypowiadająca, to jest ktoś od nas, bo za dobrze zna sprawe, ale nie chce się ujawnić. Więc kto tu jest nie dojrzały? Czy aby na pewno tylko ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! nie odzywalam sie bo jakos nie mialam nawet o czym pisac, ostatnimi dniami tez nie podczytywalam was, bo chcialam sobie poukladac w glowie pewne sprawy. no ale powejscu tutaj az mnie zatkalo. xenia-- mam nadzieje,z e lekarze spisza sie na medal i maz wyjdzie ze szpitla szybko. przesylam Ci duzo pozytywnego myslenia. rozmawiaj z nim, mozesz tez mu czytac. kotomirka-- az ciezko uwiezyc w to co piszesz. jeszcze miesiac temu bylas na dnie rozpaczy, ze zycie bez sensu itd, a teraz wielka milosc. tak jak mongrana napisala to jest jak z pogranicza fantastyki. ale lubie takie ksiazki, wiec z checia poczytam jak sie sytuacja rozwija. ps. pomarancza to nie ja blackrossa-- moi niedoszli tescie tez robili wszystko by nasz zwiazek sie rozpadl. pewnie jak sie rozstalismy to poszli na pielgrzymke do czestochowy by podziekowac bogu za interwencje. jesli sie kochacie, to musicie od nich uciec inaczej rodzice zatruja jego mysli i sam bedzie chcial rozstania. moi ex prawdopodobnie pchneli go w ramiona drugiej, wiec jak najszybciej postarajcie sie wyniesc. my w tym cyklu pauzujemy. ja mam szczerze powiedziawszy dosyc. codziennie cwicze na orbitreku, do tego 2-3 razy w tygodniu chodze na basen by dac sobie wycisk na maxa. i musze przyznac, ze to pozwala mi na nie myslenie. przy okazji zrzuce kilka kg, co raczej mi nie zaszkodzi. z mezem mielismy maly kryzys, ale chyba wszystko wraca na normalne tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama jestem zaskoczona :) Nie przypuszczałam, że jeszcze kiedys poczuje sie szczęśliwa. Jeszcze nie zdecydowałam do końca czy odchodzę od mężą, ale tak na 90%. Dla mnie przysięga w kościele znaczy dużo. Więc nie bądżcie zdziwiona jak napisze za kilka dni, że jestem znów z mężem, bo ja to sie czuje jakbym miała schizofrenie dwubiegunową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?????????????????????????????
kotomirka weź ty sie zastanów co ty piszesz :o zachowujesz sie jak dziecko :o brak słów i jeszcze sie tym szczyci na kafe. paranoja. z tym nowym też weź zaraz ślub i gitara gra. potem poznasz innego i sie rozstaniecie i tak w kółko. [zgłoś do usunięcia] Kotomirka Ja sama jestem zaskoczona Nie przypuszczałam, że jeszcze kiedys poczuje sie szczęśliwa. Jeszcze nie zdecydowałam do końca czy odchodzę od mężą, ale tak na 90%. Dla mnie przysięga w kościele znaczy dużo. Więc nie bądżcie zdziwiona jak napisze za kilka dni, że jestem znów z mężem, bo ja to sie czuje jakbym miała schizofrenie dwubiegunową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja troche z innej bajki, niz ta obecna tutaj na naszym forum. Dzis zobaczylam 2 kreski na tescie ciazowym:)) Zrobilam 3 rozne testy bo nie wierzylam. Potem sie poplakalam.Zrobilam bete - 283,03 Jestem szczesliwa, ale boje sie, po tym co dzialo sie z dziewczynami. W poniedzialek bede dzwonic do gina umowic sie na wizyte. To byl moj pieerwszy cykl z luteina. Teraz mam ja dalej brac (po pozytywnym tescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×