Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Nie robiłam testu @ narazie nie przyszła ale tak mnie cycki bola jak dotknę że masakra nie mam bólu jajników nic takiego czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola i sipp trzymam kciuki musi byc wszystko dobrze virtualia witamy i umiescilam cie w prawidlowym miejscu w tabeli martita witaj :) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... .......Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............25.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11...........O-E Virtualia............2............33...........6.08.11..... .......UK Xenia33.............7...........33............ 9.08.11...........Wrocław Tygrysek333.......5...........26............9.08.11...... ....Warmińsko-mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Katii82..............2............29...........13.07.11.. .... ...Pomorskie/Trójmiasto Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK natka89............1............22........ok11.07.11 ..........Starogard anvers..............6............26...........11.07.11... .......Antwerpen BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ...........małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? .........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . .1........śląsk cocacolagirl..........26............???.............???.. .......16.......Łódź ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.......UK klara1984.............27............???.............???.. .......10.......lubelskie Sippelsweg............28............???.............???.. ........7.......świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis do gina na 16 mam, powiem mu zeby mi dawal wszystkie leki jakie sa zeby zajsc w ciaze cholerka hehhehe :P, zobaczymy co tam ze mna sie dzieje dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmierzyłam sobie temperaturkę w pochwie mam 37,2 C' co o tym myślicie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nigdy wcześniej tego nie robiłam ,ale doczytałam się teraz,że trzeba to robić z samego rana jeszcze przed wstaniem, hmmm więc zmierzę jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati musialabys mierzyc codziennie od np od 6 dnia cyklu o stalej godzinie i zobaczyc jaki masz skok po owulce poniewaz każda kobieta jest inna ale pomierz kilka dni ,o tej samej godzinie i zobacz jaką masz ale ta 37.3 jest calkiem obiecująca a w ktorym jesteś dniu cyklu???? bo jesli gdzies do 28 utrzyma ci sie podwyższona to prawdopodobnie zostaniesz mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj powinnam dostać @ , robiłam rano taki zwykły test z rossmana , 1 kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez jakieś 5 dni temu podczas prysznica badałam sobie szyjkę macicy, i wszystko jest w środku opuchnięte, "mięciutkie" ze tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro rano idę na betę i progesteron też zrobię, i się okaże co tam się dzieje ze mną... Tak bardzo bym chciała,żeby wszystko w końcu się dobrze udało...:) A jak u Ciebie? jakieś odczuwalne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie nie mowia o wypuszczeniu mnie do domu. na pewno w poniedzialek sie stad ulotnie na wlasne zadanie jak mnie nie beda chcieli wypuscic dobrowolnie, bo w poniedzialek albo we wtorek mam sie zjawic u profesorka w lublinie. na razie mojemu m powiedzial moj gin, ze nie beda wchodzili z agresywnymi lekami, bo nie ma pecherzyka, a jak sie pojawi to dopiero beda mnie faszerowac kroplowkami. tyle, ze w sumie to ja nie planuje zostac tu dluzej niz do poniedzialku. gina tez stwierdzilam, ze zmienie na zone znajomego mojago m i taty. wczesniej nie wiedzialam, ze onba jest ginka. a okazuje sie ze jest lepsza z gin. wiec mimo, ze moj gin mnie wyprowadzil na prosta z mozliwoscia zajscia to jednak juz wiecej do niego nie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati najlepiej na bete isc wtedy wiadomo na 100% A ja jestem dpiero w 21dc i jak narazie nic nie czuje ale tempkę mam podwyższoną okaże sie ,niedlugo a jesli znow sie nie uda trudno ale jakoś bede musiela to znieśc uhh ale i tak juz sie uspokoilam troszke:) poworzenia jutro i wysokiej bety życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie do Waszego grona:) Wcześniej czy pózniej wszystkie bedziemy w ciąży,bedzie okazja popisaciach;u mnie testy dopiero za miesiąc,jak nie pózniej;ja mam małego szkraba w domu,on mnie jak narazie absorbuje,więc nie mam czasu myśleć,może to i lepiej:) sippelsweg w szptalu nie ciekawie,z tego co przeczytałam personel i lekarze straszni,mam nadzieję,że wszystko bedzie dobrze:) cocacolagirl trzymam kciuki,napewno ujżysz i usłyszysz upragnione serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola-- jak po usg?? ja sie posprzeczalam lekko z ginem, na weekend mam zostac w szpitalu a stad prosto pojade do lublina. no nie calkiem prosto bo pojade do domu sie przebrac i doprowadzic do jako takiego ladu i skladu. nie chca mi zrobic jutro bety, to powiedzialam, ze zrobie sobie ja sama prywatnie, bo do poniedzialku to ja nie bede czekala w niewiedzy co dalej. dawke lekow mi spowrotem zwiekszyli, bo zaczelam plamic po zmniejszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze Sipp,że im tak powiedziałaś w ich zasranym obowiązku jest zrobić ci hcg, powinni jak najszybciej działać a nie, nie wiadomo na co czekać, co za durnie!!!! Aż, się zdenerwowałąm!! Będzie dobrze, czasem trzeba walczyć o swoje i nie bać się o wszystko pytać, Przytulam Cię mocno, pisz co tam u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyszla @ :(((((((((( moj brzuch boli:(((((((( lece do wyrka spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiii82
natka szkoda :(((( Ja jednak czuję jakby jednak się mi udało... ale jutro wszystko bede wiedziała, trzymajcie kciuki za moją betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisalam sie wczesniej i mi zezarlo:( bety powiedzieli, ze mi dzisiaj nie zrobia, wiec poszlam do labolatorium i zrobilam prywatnie. niech sie cmokna w trabke. bete tu mi zaplanowalni na niedziele teoretycznie. nie wiem na kiedy nakies inne badanie. na razie jest przed wizyta lekarzy, wiec pewnie wtedy sie wszystko wyjasni. lekarzowi powiedzialam, ze w poniedzialek chce sie wypisac, powiedzial, ze postara sie zalatwic tak bym dostala papiery wszystkie w poniedzialek, bo czasami cos tam marudza, ale mam powiedziec, ze na wlasne zadanie z samego rana. i powinnam miec wtedy okolo 12 papiery. kolo mnie lezy mlodziutka dziewczyna po zabiegu, miala usuwana ciaze pozamaciczna, wyglada jak zwloki doslownie, a juz jest 5 dobe po operacji. jej stan psychiczny jest chyba milion razy gorszy niz moj. cocacola-- jak usg, daj znac, bo kciuki mnie juz bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisalam sie wczesniej i mi zezarlo:( bety powiedzieli, ze mi dzisiaj nie zrobia, wiec poszlam do labolatorium i zrobilam prywatnie. niech sie cmokna w trabke. bete tu mi zaplanowalni na niedziele teoretycznie. nie wiem na kiedy nakies inne badanie. na razie jest przed wizyta lekarzy, wiec pewnie wtedy sie wszystko wyjasni. lekarzowi powiedzialam, ze w poniedzialek chce sie wypisac, powiedzial, ze postara sie zalatwic tak bym dostala papiery wszystkie w poniedzialek, bo czasami cos tam marudza, ale mam powiedziec, ze na wlasne zadanie z samego rana. i powinnam miec wtedy okolo 12 papiery. kolo mnie lezy mlodziutka dziewczyna po zabiegu, miala usuwana ciaze pozamaciczna, wyglada jak zwloki doslownie, a juz jest 5 dobe po operacji. jej stan psychiczny jest chyba milion razy gorszy niz moj. cocacola-- jak usg, daj znac, bo kciuki mnie juz bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiii82
sippelsweg o któej będziesz znała winiki bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedzona ,, Spadek implantacyjny występuje ok 6-8 dnia wyższych temp. i może (choć nie musi wskazywać na ciążę). Spadek (do linii podst. lub niżej) przed @ wskazuje na to, że ciąży nie ma. spadek implantacyjny występuje ok 6 dni po zapłodnieniu ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×