Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

czesc dziewczyny. wracam po urlopie i widze beznadziejnie debilna pomaranczke :-( A powiedz ty mi kretynko skonczona, co pomoze super sperma super faceta z super seksem, jesli z kobieta cos jest nie tak??????? ja bym bez castagnusa nie zaszla w ciaze chocby moj maz na rzesach stawal - bo mialam za niski progesteron. Moglibysmy uprawiac ognisty seks 1000 razy dziennie przez 100 lat i by z tego ciazy nie bylo. Mamy XXI wiek, kobiety niestety maja problemy z zachodzeniem, nie jak dawniej - pyk i ciaza. Wiele z nas musi sie ratowac wspomaganiem. Castagnus i inne srodki nie zastapia seksu ale sprawia, ze ten seks bedzie owocny. Ale jestes najwyrazniej za malo doswiadczona przez zycie, zeby to zrozumiec. A najprawdopodobniej jestes SAMOTNYM facetem - bo o kobiecej fizjologii nie wiesz NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana nie ma co sie przejmowac skoro nie ma nic mondrego do powiedzenia trzeba zignorowac i tyle, po co sie stresowac niedouczonymi osobami :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dawno mnie tu tu nie było a ja tu widze jakis sajgon mały się zrobił...jeden głupi wpis a Wy takie nerwowe..ignorujcie i tyle:)) u mnie ok mała rośnie ma już 14,5 cm i wazy 171 gram, termin bez zmian 9 luty, zaczynam 19 tydzień od jutra:)) czyli zaraz połowa, ciesze się strasznie i jednocześnie gratuluje mamusiom bo widze, że za mna to juz się robi tłum w tabelce a tak długo byłam ostatnia:)))) pozdrawiam i wszystkiego dobrego zyczę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Katii jeszcze raz gratuluje:)))Chciałabym mieć taką intuicje jak ty. Nie wpisuje sie do tabeli bo okres mam nieregu. teraz jakies długie cykle 36 dniowe// ehh jutro lece na prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) katii - gartuluje :) wixvoman - zazdroszcze ci takiego brzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Katii82 gratuluje i życze spokojnych 9 miesięcy :) ja miałam wizyte w pon,maluszek ma już 400gram. Ale mam krótką szyjke,ma 3 cm :/ wizyta za 2 tyg. Mam nadzieje,że będzie lepiej. pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duza biedrona- Ewelina
Dołączam sie do gratulacji!!!! Ja dzisiaj odebrałam wyniki badań po bromergonie. Prolektyna spadła z 40 na 20. Gin kazał odstawić lek. Kupiłam ten ziołowy zamienik mimo, że nie kazał nic brać ale ja sie naczytałam ze moze zaraz szybko wzrosnąć to bede brała po pół tabletki. Mierzę temp. % dzień mam 37. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale tu cichoo do @ 5 dni a ja coraz dziwniej sie czuje glowa mi peka brzuch boli i chyba piersi bolo jestem jakas taka "nie ruszaj nie dotykaj", dodatkowo dzisiaj mialam sluz zabarwiony na rozowo. Fajnie by bylo jak by to dzidzia sie meldowala :D. Czemu pierwsze objawy ciazy sa takie jak i @ ehhhhhhhhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) odebrała wyniki normy ciąży sa liczone od dnia zapłodnienia norma 1-3 tydzień ciaży 6-71 mlU/ml u mnie to 14 dzień po owulacji i wynik jest: 501 !!!! o matkoo czy to jednak bliźniaki będą?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - gratuluje ciazy ale normy sa z ksiezyca. 1-2 tydzien po owulacji i zaledwie 71 jako maximum???? Straaaaasznie niskie te normy. 4 tydzien po owu (6 tc) wg. mojego laboratorium beta moze wynosic do 30.000!!! Blizniakow nie da sie okreslic na podstawie bety. Podwyzszony progesteron moze dawac pewne szanse ale tak naprawde dopiero USG w II trymesterze (w I czesto jeden z bliznikow obumiera) daje pewien obraz. Takze ciesz sie ciaza, donos ja ladnie ale na zastanawianie sie nad blizniakami jeszcze duzo za wczesnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii - gratuluje uaktualniam NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIAST cocacolagirl.......15...........26...........19.09.11.... .......Łódź Ewelina.............7...........27.............23.09.11.. ........dolnyśląsk ewuś90..............3...........21...........24.09.11 ..........Żory anvers..............7...........26............25.09.11... .......Antwerpen Greczen...........17...........29...........28.09.11..... .....wielkopolska ania29.............17...........29............29.09.11... .......Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO AniaMyszula........8...........23............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34.............7...........34............ 7.09.11..........O-E Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 .........Warszawa Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .....Warmińsko-mazurskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33.............9.08.11....... ...Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. ........UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... ......śląsk Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11..........UK BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.... ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???......... .......małopolska Sippelsweg.........7............28.............???....... .........świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.........???. ...........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.........???... . ........5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ....5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11....dziewczynka ...długo.....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11.....chłopczyk .......2........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11.........???.... . .......7........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 ........???.............3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11.........???........ . ...4........gdańsk Ira1....................27........25.01.12.........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12.......synek...... ....1.........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12.......synek.... .......3.........okolice Łodzi vixwoman.............25.........9.02.12....dziewczynka... ..1........śląsk ChceByćMamą.......27............???..............???... ........???........UK klara1984.............27............???.............???.. .........10........lubelskie ada111...... .........23........21.03.12..........???............7....... .zachodnie Maria.D83............27.........7.04.12..........???... .........6........Koszalin Katii82................29............???..............???............4........Pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!:) już 6 zostało w pierwszej tabelce :) już niedługo będzie pusta, ja do Was się przyłączyłam w maju było nas duzo więcej a teraz, mam przeczucie,że wszytskim do grudnia się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Widzę że dawno nikt nie zaglądał do tematu. Od tego miesiąca zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Niestety on był długo przeciwny temu, ale teraz mu się odmieniło i pragnie tak samo dzidziusia jak ja :) Zastanawiam się co robić żeby zaciążyć biorę żelazo (mam w badaniach za mało hemoglobiny) co musze/mogę jeszcze brać żeby zobaczyć pozytywny wynik na teście. Bardzo chciałabym nosić już dzidziusia w brzuszku. Oglądam ubranka dla maluchów wózeczki mam świra na tym punkcie. Mam nadzieje że podpowiedzą mi te z was którym się udało zaciążyć i dać kilka rad nowicjuszce... Za wszelkie rady bardzo dziękuję. Pozdrawiam i 3majcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luśka ja od siebie mogę naspisać, że mi się udało w tym 1 cyklu brania castangusa moja receptura ciążowa :) ONA: rano: Castangus 1 tab., 2 kapsułki wiesiołku oeparol(tylko do owulacji), 2 kwasy foliowe (tak mi lekarz kazał) , południe: magnez+wit.B, 1 tabl. Witamiiny B6, 2 kapsułki wiesołku wieczorem: wit. B6,2 kapsułki wiesiołku i tak raz dwa razy dziennie piłam siemię lniane jak byłam lekko podziębiona, katar piłam wapno+wit.C przeszło po 3 dniach ON: rano magnez wieczorem Salfazin, i co drugi dzień 1 tabletke kwasu foliowego DZIEWCZYNY TO DZIAŁA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Katii a magnez +wit B6 to kupiłaś KAŻDY OSOBNO LEK czy brałaś np.slowmag bo wiem ze on ma i witB6 i magnez. A i skąd dokładnie wiedziałś kiedy masz owulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam nowa luske:) dzisiaj bola mnie troche piersi, pare dni wczesniej tez mialam takie wrazenie ze bola ale pomyslalam sobie ze se wmawiam juz heh, ale dzis naprawde bola i dol brzucha rowniez jakna @, dzis mam 24dc, nie wiem co wroza te bole ale z @ tez bede sie cieszyc bo o dziwo przyszlaby jak w normalnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem skonczona debilka dziewczyny :-( Naczytalam sie o zasniadzie groniastym i teraz mam pietra :-( :-( :-( Po kiego czorta pchalam lapy w internet :-( :-( :-( Co do porad: ja bralam magnez razem z wit. B6. Do tego stosowalismy zel pree seed a mezus lykal cynk+selen+l-arginine. No i duzo jajek przed owulka :-p No i oczywiscie sw. castagnus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie do grona :) Jest jeden maluśki problem mój facet o żadnym łykaniu świństw (tak to nazywa) nie chce słyszeć. Dzięki za rady spróbuję w tym cyklu bez cudownych pigułek może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest juz grubo po 30tce i straaaaaasznie chce miec dziecko - od samego poznania sie, wiec gotow byl (aczkolwiek trzeba bylo uzyc perswazji ;-) ) i sie zbadac i lykac. Inna sprawa, ze my tez nie lykalismy wszystkiego od poczatku, tylko dolaczalismy cos po kazdym nieudanym cyklu. Pierwsza proba byla na zywiol a potem dolaczaly kolejne wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska moj jak zaczelismy starania tez nic nie bral nawet o tym nie myslal, a gdy nic nie wychodzilo to nie dopuszczal do siebie takiej mysli zeby isc na badania ze to moze byc jego wina, oczywiscie jak zwykle na kobiete heh, okazuje sie ze jednak jego wina po czesci, badania spermy wyszly kiepskie i wtedy przejal sie, przestal pic jakiekolwiek piwo, unikal palaczy w pracy, zaczal brac witaminy, normalnie zmienil sie jakby nie on, zobaczysz ze po dluzszym staraniu napewno by zmienil sie gdyby tak chcial dziecka jak ty, oczywiscie czego ci nie zycze zebys musiala tyle czekac, a tak wogole to dzis maz zaniosl nastepna probke spermy i zobaczymy czy wyniki beda lepsze, musze umowic sie do gina i sie okaze, bo u nas wyniki wysylaja do lekarza ktory cie skierowal mongrana ja tez czasem sie naczytam i pozniej zauwazam cos u siebie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas taki sam kolowrotek z badaniami - wcale mi sie to nie podoba, bo ciazko wycisnac z lekarza wlasne wyniki. A po co one mu do szczescia? MNIE sie one tycza. On za 10 minut zapomni o moim istnieniu a ja z tym musze zyc ;-) Anvers - ja na Twoim miejscu wzielabym kopie wynikow do domu i przeanalizowala, bo mi sie wydaje to nierealne, zeby miec PCO z nadwagi BEZ udzialu hormonow. Kobietom przy kosci ciezej zaciazyc ale to nie wynika z samych kilogramow ale z tego, ze sa one przyczyna lub skutkiem zmian hormonalnych. Ja juz w Niemczeh nie raz slyszalam "wszystko w porzadku" (np. z progesteronem) ale jak sama zaczelam drazyc, to sie okazalo, ze wcale nie tak w porzadku i jak sie zaczelam leczyc na wlasna reke, to dopiero zaskoczylo. A juz niemieccy lekarze od bezplodnosci to jest szczyt pezernosci - robia tylko najdrozsze badania i proponuja najdrozsze metody leczenia (nawet jesli placi kasa chorych a nie pacjent), zeby tylko forse zedrzec. Podstawowych badan BRAK. Nie mam do nich za grosz zaufania. Nie wiem jak u Was ale ja wiedziona tutejszym doswiadczeniem radzilabym Ci sie przyjrzec blizec wydrukom - pointerpretowac samej (albo z nami tu na forum) a jak sie da to skonsultowac z dobrym lekarzem w Polsce. Nawet jesli Belg bedzie mial racje, to lepiej sie upewnic kosultujac z jeszcze innym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... :) nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie... ?? :) Widze ze tutaj topik az promienieje,.,. gratulacje dla wszystkich mam i szczęsliwego rozwiązania... U mnie po staremu nadal sie staramy tylko przez ostatnie 2 miesiace w mniejszym stopniu... wczoraj zrobilismy sobie badania i jak sie okazało ze mna wszystko ok jedynie moj mąz ma 70 % martwych plemników... troche sie podłamałam ale moj maz to juz w ogole... uspakajam go ze wkoncu 30 % to tez jakies szanse... Nie wiem co mozecie mi poradzić,,, napisałam do was bo tak naprawde to nie mam z kim pogadac o tym,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj: ) Jasne, że Cie pamiętamy:) Cóż sama nie wiem co Ci powiedzieć, na pewno musicie się wspierać bo tylko razem możecie się jakoś z tym pogodzić ale też nie możecie się załamywać pozostaje cały czas te 30% My jakoś tak w tym miesiącu wyluzowaliśmy i stwierdziliśmy że trzeba się cieszyć tym co mamy teraz, a jak Bóg da to wreszcie zostaniemy rodzicami, może to jeszcze nie nasz czas. Wole poczekać i donosić ciąże niż znowu ją stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Ewuś ale to juz tyle czasu trwa,.. ja to zła jestem na siebie czemu wczesniej mu tych badan nie kazałam zrobic.. moze juz bysmy byli rodzicami albo chociaz bylabym juz w ciazy.. ciekawa jestem jak dlugo trwa leczenie i wzmacnianie plemniczków meza,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga - nie tak latwo Cie zapomniec :-D Wzmacnianie plemnikow trwa od minimum 2 dni do 3 miesiecy, w zaleznosci od rodzaju problemu. Wasze wyniki nie sa rewelacyjne ale nie beznadziejne. Najlepiej je podreperowac. Moze to wszystko juz wiesz ale podsumuje Ci, co ja wiem, moze sie to na cos zda. Na poczatek proponowalybm badania uzupelniajace: USG jader (to najbardziej nieprzyjemne "psychicznie" dla mezczyzn - hi hi :-D ), zeby wykluczyc zylaki. Oraz badanie krwi: TSH, testosteron, prolaktyna, LH i FSH. Jezeli bedzie cos nie tak, dostanie jakies pastylki od lekarza i powinno sie poprawic. Niech androlog obejrzy te wyniki, ewentualnie gin-endo lub urolog, jesli brak androloga w Waszej okolicy. Moj czul sie lepiej, jak ja z nim chodzilam po lekarzach. Druga sprawa, to terror, ktory mu teraz zgotujesz, ktory mu sie na pewno nie podoba a ktory jest bardzo wazny i poprawia mocno wyniki: - zadnego przegrzewania jader: tylko luzne gatki, malo siedzenia (niech juz lepiej lezy przed TV niz siedzi), zadnych podgrzewanych siedzen w samochodzie, zadnego jaccuzi, goracych kapieli i sauny - zadnych papierosow i max. 2 piwa tygodniowo a najlepiej wcale - duzo jajek i miesa (to mu sie moze podobac), zwl. min. 2 jajka dziennie w okolicy owu - z jakami mozna wiele - kogiel-mogiel, jajecznice, sadzone, nalesniki, biszkpot... - zeby sie nie znudzilo. - lykac cynk + selen + l-arginine (raz dziennie go przypilnuj i to wszystko). Poczytaj o l-argininie - jest rewelacyjna! Podobno poprawia tez potencje (moj potwierdza, ze w kilka godzin po podwojne dawce go rozsadzalo, nawet gdy byl padniety ze zmeczenia) i przyrost miesni. L-arginina to zwykle bialko (zawarte m.in. w jajkach), niezbedne do produkcji spermy (nie wiem, jak z plodnoscia wegan? :-o ) - uzywajcie zelu na plodnosc (np. pre seed) - poprawia ruchliwosc plemnikow, odzywia je (zawiera m.in. l-arginine) i rewelacyjnie wplywa na kobiecy sluz i pH pochwy. - duzo sportu - zwlaszacza spacerow na swiezym powietrzu (macie psa?) i plywania (byle basen nie byl za goracy) Przede wszystkim pociesz go jednak, ze zle wyniki to nie wyrok, ze mozna je podreperowac i ze te metody stosuje wiekszosc panow, chcacych miec dziecko, ktorym sie od kilku miesiecy nie udaje. Wytlumacz tu (chocby i po raz 100tny, oni lubia tego sluchac), ze kobiece badania i leczenie sa o wiele bardziej skomplikowane, oznaczaja wysokie koszty, bol i skutki uboczne a on tylko witaminki. Rezim zas musi stosowac tylko do zaplodnienia a potem ma luz, podczas, gdy dla Ciebie dopiero wtedy zaczna sie wyrzeczenia - przez cale 9 miesiecy + okres karmienia, wiec on ponosi niewielka ofiare. A jak sperma bedzie lepsza to i podobno orgazmy u mezczyzn intensywniejsze, jak niektorzy twierdza, wiec jego terapia ma same plusy. Zmotywuj go porzadnie, bo psychika wplywa tak samo na plodnosc meska, jak i zenska. On musie w siebie wierzyc i w te metody a wtedy szanse Wasze beda jak najbardziej realne :-D Moj mial wyniki w normie (choc bez rewelacji) i sie (z oporami i stopniowo ale jednak) przystosowal do powyzszych punktow i suma summarum byl zadowolony z efektow :-D Niezle sie rozpisalam. Mam nadzieje, ze ktokolwiek z tej stukaniny choc troche skorzysta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mongrana - masz racje powinnam wziac kopie wynikow, teraz musze sie umowic na wizyte to przy okazji poprosze, niby zwykle hormony sa przyczyna pcos a nie sama nadwaga, chyba ze lekarz jest w bledzie stwierdzajac pcos u mnie, ale jednak chyba nie bo nieregularne, dluuugie cykle i nie pekajace pecherzyki to tez przyczyna, wiec nie sama nadwaga, ale od czegos one musza nie pekac, kiedys jak bylam mlodsza to mialam normalne @ a pozniej po tabletkach anty wszystko sie rozprulo... heh tak czy siak wezme te kopie wynikow chyba ze nie zeche mi dac to bede miala problem ehhh tak wogole to nie chce mi sie juz umawiac na wizyte, mam juz dosc tego latania, jeszcze na jedna pojde ale jak nic wiecej ciekawego mi nie powie i nie ruszy z czyms to poddaje sie, niech sie dzieje co chce a co do lekarzy naszych to tez potrafia kase zedrze zwlaszcza ci ktorzy maja najlepsza opinie i lepsze sprzety, chociaz sa tacy ze nie zdzieraja ale i klientow mniej maja, wiec nasz wybor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers - nie wolno Ci sie poddac!!! Zebys miala wszystkie hormony w porzadku i obydwoje z mezem bylibyscie idealami zdrowia to poddanie sie mogloby odblokowac psychike i pomoc w zaciazeniu. Ale niepekajace pecherzyki to dosc powazna sprawa (choc czesta i uleczalna) i leczyc sie powinnas - nie tylko dla dziecka ale i wlasnego zdrowia. Z wiekiem bedzie gorzej, nie lepiej. Zdobadz jak najwieksza wiedze, zrob jak najwiecej badan i z wynikami moze przyjedziesz na diagnoze do Polski? (albo znajdziesz sensownego lekarza na miejscu) Ja bym NIGDY nie zaszla w ciaze, gdyby nie polski lekarz, choc diagnoza prosta jak budowa cepa - niewydolnosc cialka zoltego. I po te diagnoze i te leki jechalam 600 km. WARTO. Moze potrzebujesz przerwy. Na przyklad na miesiac. Chodz w tym czasie do spa, na masaze - na co tylko lubisz, odprez sie. Ale NIE REZYGNUJ. Bylam dzis u ginki. Przegladalam "album ciazowy". Glupi wynalazek ale pare interesujacych pomyslow w nim znalazlam. Na przyklad jak powiedziec mezowi o ciazy. Bylo kilka przykladow. Np. przywiazac dzieciece buciki na lusterku w samochodzie. Mnie osobiscie podobal sie najbardziej ten: napisac na brzuchu "czesc tato" i pokazac mezowi brzuch wieczorem w lozku :-D U nas to nie ma szans na sprawdzenie, bo maz asystuje przy sikancach ale moze dla ktorejs z Was to fajny pomysl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×