Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Kozza, u mnie dziś ruszył 26 tydzień. & kg do przodu. Brzuch duży:) Wizyta za tydzień. Ja miałam niedawno infekcję układu moczowego. Udało się wyleczyć bez antybiotyku, ale jeszcze w środę powtórzę mocz na wszelki wypadek. Co do USG 3D - jesli nie ma medycznych wskazań robić go nie trzeba, ale przeżycia z takiego USG i film - cudo. Jeśli możesz sobie pozwolić na nie to zrób:) Ja mam płytkę z USG - 20 minut oglądania (część w w3d, część w 4D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z obecnych dolegliwości - bola plecy po dłuzszym siedzeniu, straszne parcie na pęcherz, w nocy co 1,5 godz siusiu, skurcze w nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jakies dobre wiadomosci! Xenia - macie juz z gorki, wiec miejmy nadzieje, ze juz niedlugo bedziesz mogla zabrac meza calego i zdrowego do domu. Pewnie rekonwalescencja troche potrwa ale najwazniejsze, ze wszystko idzie ku lepszemu! Tak trzymac! Ada, kozza, olcik - duzo zdrowia dla Was i Waszych malenstw! Calusy :-D Szkoda, ze wirtualnie nie da sie Was poglaskac po brzuchach ale i tak fajnie Was poczytac :-D Ja mam za soba zatrucie pokarmowe (wypadlo w owulacje, wiec same wiecie co to oznacza :-( ) i 3-dniowy wypad nad Baltyk (dobrze mi zrobil :-) ) Poza tym nowosci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no wkoncu doczekalam sie @ po 81 dniach, w pon ide do labolatorium z mezem na badania, czeka mnie jeszcze pozniej wizyta u gina i clomid plus cos jeszcze chyba, jednak ten specjalista mial racje mowiac ze @ napewno nadejdzie pod koniec tyg, jakis jasnowidz chyba heh,mam nadzieje ze ciaze tez tak mi przepowie :P uaktualniam NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Ania29..............16..........29.............3.09.11... . .....Rzeszów Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 ..........Warszawa Greczen...........16...........29.............6.09.11.... ......wielkopolska gosia 34.............7...........34............ 7.09.11...........O-E AniaMyszula........8...........23............17.09.11.... .....Koszalin Katii82..............4...........29............17.09.11.. .... ..Pomorskie anvers..............7............26...........25.09.11..........Antwerpen NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Madzii22............7...........22...........26.08.11.. . ......Wielkopolska zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ...UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. ...........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ........5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ......2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ......7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???.............3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .. .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .......1.........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12........??? ............3.........okolice Łodzi vixwoman.............25..........9.02.12...dziewczynka??. . 1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .......???........UK klara1984.............27............???.............???.. ........10........lubelskie ada111...... .........23.........21.03.12........???............7...... ..zachodnie Maria.D83............27............???.............???... .........6.........Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koniec 11 tygodnia. Czuje się dobrze niewielka zgaga i mdłości. Też meczę się przy spacerach zwłaszcza w upały. Cały czas pracuję ale czasami już nie mam siły zrywać się rano do pracy. W dzień muszę się zdrzemnąć 2 godz. bo inaczej nie funkcjonuje. Jak na razie to schudłam 1 kg. Wyniki mam rewelacyjne. Z wyników badań nawet okazało się że już chorowałam na toksoplazmozę więc nie muszę się martwić że złapie to świństwo. Moja kruszynka ma już 4,8 cm. Datę porodu mam na 14.03.2012. Mam nadzieję że to będzie dziewczynka ale wszyscy mi mówią że chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też wszyscy obstawiali chłopaka, tylko moja siostra mówiła, że dziewczynka. I miała rację:) dwóch lekarzy potwierdziło. W moim przypadku nie sprawdzają się zabobony typu - dziewczynka odbiera urodę, bo ja wyglądam rewelacyjnie:) Zachcianki smakowe mam różne i na słodkie i na kwaśne i na ostre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam typowych zachcianek. Cerę też mam ładną. Ale wszyscy czują że będzie chłopak. Pewnie dlatego ze ja bardzo chcę mieć dziewczynkę. Wszystko okaże się za kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny super ze u was ciaza pieknie sie rozwija, normalnie az wam zazdroszcze, fajnie tak poglaskac po brzuszku wiedzac ze takie malenstwo jest tam w srodku heh :P ja dzis bylam na badaniach z mezem, rety ile z nas fiolek krwi sciagneli, wyniki czesc ma byc dzis a czesc jutro, labolatorium wysyla do lekarza wyniki, a ja juz umowilam sie na czawartek na wizyte, okaze sie co z wynikami, wykupilam clomid i ten drugi lek co nie moglam se doczytac to pregnyl, moje leczenie chyba nabiera tempa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:)ja tylko na chwile się pożegnać:)mam już dość tych nie udanych starań.....już myślałam że jest fasolka...a tu tylko @ się spóźniła przez podróż.....więc kończę na tym cyklu....bo już wysiadam.....nie mam sił:(wypiszcie mnie z tabelki....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xenia
Bardzo sie cieszę ze mąż sie wybudził teraz bedzie coraz lepiej zobaczysz🌼 kibicowałam Ci jako staraczce szczególnie mocno bo z postów czuc było ze jestes mądra babka i wartosciowy człowiek🌼teraz najważniejsze zdrowie męza. Sama równiez staram sie o drugie dziecko bezkutecznie i wiem po tym co przezyłas ze nawet jak mi sie nigdy nie uda to sa w życiu gorsze sytuacje z którymi sie człowiek czasem musi zmierzyc i ciesze sie ze na razie ich nie doswiadczam. Wrócisz na to forum jesli zechcesz, teraz najwazniejszy zdrowie meza. Sciskam Cie mocno i zycze duzo siły a mezowi szybkiego powrotu do zdrowia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Ania29..............16..........29.............3.09.11... . .....Rzeszów Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 ..........Warszawa Greczen...........16...........29.............6.09.11.... ......wielkopolska gosia 34.............7...........34............ 7.09.11...........O-E AniaMyszula........8...........23............17.09.11.... .....Koszalin Katii82..............4...........29............17.09.11.. .... ..Pomorskie anvers..............7............26...........25.09.11... .......Antwerpen NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Madzii22............7...........22...........26.08.11.. . ......Wielkopolska zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ...UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. ...........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ........5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ......2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ......7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???.............3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .. .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........chyba synek..... ......1cykl(10 cykl po stracie).........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12........??? ............3.........okolice Łodzi vixwoman.............25..........9.02.12...dziewczynka??. . 1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .......???........UK klara1984.............27............???.............???.. ........10........lubelskie ada111...... .........23.........21.03.12........???............7...... ..zachodnie Maria.D83............27............???.............???... .........6.........Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja mam dzisdobry humorek popijam kawe tylko troche zimno z oknem, jest tu ktos????????? zawiedziona - wiem co czujesz, mnie tez wkurza juz to wszystko, myslalam ze wkoncu mi sie uda a tu wyszlo pcos i jeszcze leczyc sie musze cholerka, ale nie poddaje sie, nie staram sie usilnie ale nie odpuscilam do konca, wiem ze kiedys napewno bede mama i bede czekac cierpliwie na 2 kreski az wkocu sie pojawia moniaa - gratulacje synka! pierwsza wiadomosc ze chlopak bo jak na razie same dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anwers dzięki :) zobaczymu czy gin potwierdzi czy Miki zmieni sie w dziewczynke :D ja mykam robić śniadanko i na kawke :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zamiast tyć to chudne. Teraz przez 3 tyg schudłam 1,2 kg. Powtarzałam TSH,w czerwcu jak robiłam miałam 2.41 a w tamtym tyg powtórzyłam 1.94.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa chudniesz ze szczescia ale spoko nie martw sie to dopiero poczatek i nabierzesz jeszcze kraglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa nie przejmuj się, ja znam dziewczynę z terminem na 16 stycznia, a nic jeszcze nie przytyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duza biedrona
Hej dziewczyny! Ale tu u Was miło. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do siebie. Staram sie z mężem o dziecko już jakiś czas ale dopiero teraz bierzemy sie porządnie do roboty. Zrobiliśmy badania, kupiłam testy owulacyjne i mam nadzieje za miesiąc być w ciązy:) wiem ze troche przesadzam i pewnie to potrwa ale jestem dobrej mysli. Mam 27lat, 2 lata po ślubie i tylko malego Szczęścia mi brakuje. Ps. Mieszkam z teściową, coś mnie takie mysli nachodzą, że zajde w ciaze jak sie od niej wyprowadzimy:( bo lekko jej nie znoszę. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej duza biedrona :) witam i mam nadzieje ze uda ci sie szybko zajsc w ciaze, a bralas jakies leki? jakie badania robilas? napisz cos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duza biedrona
Badałam męża:) i wyniki nasienia są bardzo dobre. Całkowita liczba plemników 368 miliony, ruch plemników A 75,9 %. Plemniki żywe po 40 min 81%. U siebie miałam badania hormonów. Wszystko w normie. Tylko prolaktyna nieszczęsna. Biorę bromergon. Źle się czułam na początku. Bolała mnie głowa, byłam bardzo senna. Juz 8 tabletek zjadłam.Senność została ale coraz lepiej sie czuje, ale co najważniejsze rano sie budze i zbiera mnie na czułości!!! ( o 6rano) Mąż jest zachwycony. ( Wcześniej moje libido było bardzo marne) Czuję że już niedługo będę miała małą fasolkę.Zyczę sobie tego z calego serca i Wam dziewczyny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z tego co opisujesz wyglada wszystko dobrze, wiec mozliwe jest szybkie zajscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapomniałam zrobić 12dc test, wczoraj 13dc popołudniu robiłam test owulacyjny (Amil) i był fajnie pozytywny i tak pomyślałam, że owulacja w takim razie będzie w ciągu 24/36 godz. a tu robie dzisiaj test i już nie ma 2 mocnych kresek tylko cień cienia... dziwne... a jednak wczoraj nie było przytulanek cieżki dzień, za bardzo zmęczeni byliśmy Czyli od dzisiaj nie biore już wiesiołka, czy jak biore Castangus to mam pić jeszcze to siemię czy już teraz nie? Czy to do końca cyklu nawilży mnie trochę od sierodka,że tak powiem, czy to jest tylko do połowy cyklu działa? A co się dzieje z : Madzii22 , natka89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny !!!! chociaż nie mam za wiele czasu, znow na chwilkę zajrzałam. Nie uwierzycie, ale wczoraj PIERWSZY RAZ PO PRAWIE 7 TYGODNIACH rozmawiałam z mezem :D Nawet sobie nie wyobrażacie, co czułam....tego nie da się opisać, bo mialam wrazenie jakby wrócił z "dalekiej podróży".... Oddycha już w miarę dobrze..., teraz powoli zacznie byc karmiony normalnym jedzeniem, a nie dożylnie. No i czekamy na właczenie się nerek... DO XENIA - nawet nie wiesz jak mi pomogłaś psychicznie uporać się z tą sytuacją. Nagle zaskakuje nas coś złego i wydaje nam się , że to koniec swiata. Bylam kompletnie zalamana, lekarze dawali mu 10% szans wyjscia z sepsy. Ale teraz wiem, ze wiara i pozytywne myślenie czyni cuda, a takze wsparcie innych osób. I naprawdę uda Ci się z drugim dzieckiem, wierz w to!!!! Masz rację- w sytuacji, w ktorej się znalazłam, nagle wszystko przestaje się liczyć... kasa, wakacje, praca, cale to zabieganie dnia codziennego - tylko ta druga osoba się liczy... A czy sluz jest ciągnący czy nie, czy kłuje prawy jajnik czy lewy - to naprawdę przestaje być ważne.. Mogę Wam tylko powiedzieć, ze czlowiek ma wrazenie, ze do tej pory stracił dużo czasu na bezsensownych sprzeczkach, fochach, gierkach, a może zdarzyć się tak, ze z dnia na dzień możecie stracić okazję, zeby powiedzieć tej drugiej osobie, jak bardzo ją kochacie.... Dziewczyny nie ustawajcie w staraniach.. Wierzę że Wam się uda i tego Wam zyczę... Trzymcie się ciepło !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia dziękujemy... my wierzyłyśmy w Was i Ty teraz przekazałas nam dużo wiary w nas i lepsze jutro.. Dobra myśl na koniec , nie tracmy czasu na kłótnie, gierki nie domówienia tylko żyjmy chwilą i cieszmy się z tego co mamy (drugą bliską nam osobę). Ciesz się,że u Was już teraz będzie lepiej i spokojniej, żeby jak najszybciej twój mąż zdrowy został wypisany do domku. Przytulam ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Xeniu kochana tak sie ciesze:)))))Trzymam dalej kciuki i nie raz myslałam co u ciebie i męża. Pozdrawiam serdecznie i przesyłam uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Ania29..............16..........29.............3.09.11... . .....Rzeszów Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 ..........Warszawa Greczen...........16...........29.............6.09.11.... ......wielkopolska gosia 34.............7...........34............ 7.09.11...........O-E AniaMyszula........8...........23............17.09.11.... .....Koszalin Katii82..............4...........29............17.09.11.. .... ..Pomorskie anvers..............7............26...........25.09.11... .......Antwerpen NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ...UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. ...........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ........5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ......2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ......7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???.............3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .. .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........chyba synek..... ......1cykl(10 cykl po stracie).........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12........??? ............3.........okolice Łodzi vixwoman.............25..........9.02.12...dziewczynka??. . 1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .......???........UK klara1984.............27............???.............???.. ........10........lubelskie ada111...... .........23.........21.03.12........???............7...... ..zachodnie Maria.D83............27............???.............???... .........6.........Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progesteron????
hej prosze pomóżcie co może mi byc jak wyniki progesteronu mam super..ponad 23 przy normie do 27...prolaktyna też ok....chociaz ponad 20....a mam brązowe plamienia przed @...co mi może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Xeniu nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę że z Twoim mężem już lepiej :) teraz tylko czekac żeby nerki powróciły do normy i do domku :) Ja wiem że życie jest zbyt krótkie żeby go tracic na kłótnie i nie potrzebne sprzeczki bo mojego M bardzo często nie ma w domu i nawet jak jestem na niego zła to szkoda mi chwil które z nim spędzam na jakiekolwiek kłótnie :) Ja nadal się modlę o Twojego męża i wierzę że to t eż coś daje :) Dzisiaj odebrałam wyniki PROGESTERON 6,66 norma ( faza luteinowa - 0.2-1.5) (faza owulacyjna - 0.8-3.0) ( faza luteinowa - 1.7-27) (menopauza - 0,1-0.8) PROLAKTYNA 28,61 norma (4,79-23,3) TESTOSTERON WOLNY 0,22 norma (0.06-0.82) Czy może mi ktoś powiedziec co może oznaczac taka wysoka prolaktyna?? badania miałam robione 19dc po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×