Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

zawiedziona ja tez straciłam swojego aniołka dokłanie 27 wrzesnia minie rok i wiem co czujesz :( wszystko bedzie dobrze zobaczysz juz nie długo bedziesz cieszyc sie że jestes w ciązy :) Słuchaj twój mąż może tez przeżywa to tak bardzo jak ty ciągle sie stracie a tu nie wychodzi ja wiem jak było u mnie tylko że faceci własnie okazuja to w inny sposób taka ich natura tak szczerzę to powiem ci że ja tez myslałam że nie wytrzymam tego psychicznie że nie dam rady i w ostatnim cyklu odpuściłam wrzuciłam na luz nie myslalam o ty pisałam na forum bo bardziej mnie to nakrecało zazdrościłam innym że zachodza w ciąże a ja zdrowa i nie moge ale w koncu sie udało tobie tez sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada ❤️ bardzo chciałabym żeby tak było:)wydaje mi się że mój problem polega na tym że ja strasznie niecierpliwa jestem...i na już bym chciała wszystko...a tu tak się ciągną te dni od jednego cyklu do drugiego....teraz ten cykl jeszcze bez prób:(dlatego chce to wszystko skończyć i już sie tak nie męczyć...:(może w przyszłości bede żałować tej decyzji ale nie widze innego rozwiązania...:(bo jakby sie miało udać to już by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedziona sluchaj a po co odrazu odkladasz staranie przeciesz chcesz dziecka prawda ?? po prostu uprawiajcie sexs bez zabezpieczenia bez wyliczania dni plodnych itd. i sie uda napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada:)chciałabym...tylko że my mamy calkiem inna sytuacje...moj m jest osobą niepełnosprawna....i u nas starania wygladaja troche inaczej...i dni płodne musimy miec zawsze wyliczone...więc mi naprawde jest trudno przestać myśleć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to juz inna sprawa zobaczysz wczesniej czy puzniej napewno sie uda a powiedz mi robilas sobie jakies badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:)ostatnio nawet u gina byłam:)bo mam brązowe plamienia przed @ ale i progesteron i prolaktyna idealne wyniki...kazał sie starać:)prędzej czy później sie uda...tylko trzeba dużo cierpliwości..a u mnie z tym ciężko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam brązowe plamienia przed @ i dopiero teraz sie okazalo ze mam malego krwiaka nad ujściem wewnetrznym kanału szyjki macicy ? i jak zaszłam teraz w ciąze to plamiłam na brazowo przepisany miała duphasto brałam go przez 3 tyg. ale tak wyladowalam w szpitalu z plamieniami a drugi raz z krwawieniem i to sporym tak mi leciała krew jak na @ i to ze skrzepami i juz sie balam że straciłam znowu dzicko a okazlo sie że z dzieckiem jest wszystko ok tylko własnie ten krwiak ma na mnie takie działanie teraz biore luteine i jest wszystko ok zaczynam 13 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oby do końca było ok:)bede trzymac kciuki za zdrowa dzidzi:)ja niedawno tez miałam usg i wszysko jest ok:)po prostu przed @ bardzo wolno spadaja mi hormony..stad te plamienia...jak to mój gin powiedzial musze je polubic bo połowa kobiet na świecie ma to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja mam takie plamienia od zawsze przed @i szczerze nigdy sie nie zastanawialam nad tym myslalam ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może zrób sobie badanie progesteronu:)bo to będzie albo tak jak ja mam ze normalne a moze oznaczać zbyt niski poziom tego hormonu...a wtedy o ciąże ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kreyyzolka jak dobrze pamietam to ty mieszkasz niecałe pół godziny drogi do mnie hehh a z tymi plamieniami to teraz mój nowy ginekolog powiedział ze takich palmien przed @ nie mozna lekceważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak ze pierwszy dzien @ to sa plamienia i dopiero na drugi dzien sie rozkreca mam tak od 11 roku zycia jestem po wszystkich badaniach i nic mi nie dolega a lekarz mowi ze tak mi sie macica oczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam innaczej 6 dni przed miesiaczka pojawialy mi sie palmienia a puzniej dopiero @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIAST Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 ..........Warszawa Greczen...........16...........29.............6.09.11.... ......wielkopolska gosia 34.............7...........34............ 7.09.11...........O-E AniaMyszula........8...........23............17.09.11.... .....Koszalin Katii82..............4...........29............17.09.11.. .... ..Pomorskie Ewelina.............7...........27.............23.09.11.. ......dolnyśląsk ewuś90..............3...........21...........24.09.11 ..........Żory anvers..............7...........26.......... . 25.09.11... .......Antwerpen ania29.............17...........29............29.09.11... ......Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ...UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. ...........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ........5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........chłopczyk........2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ......7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???.............3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .. .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12......synek....... ...1.........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12........??? ............3.........okolice Łodzi vixwoman.............25..........9.02.12...dziewczynka.. .1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .......???........UK klara1984.............27............???.............???.. ........10........lubelskie ada111...... .........23.........21.03.12........???............7...... ..zachodnie Maria.D83............27............???.............???... .........6.........Koszalin Hej dziewczynki :) Jejku jak mnie tu długo nie było... U nas 27 tydzień już. Mój mały mężczyzna waży już 1100g. Od tego tygodnia jestem na L4, choć kto wie czy jeszcze na troszkę do pracy nie wróce. Czujemny się dobrze, młody daje czadu i kopie strasznie. Widzę że dolna tabelka cały czas rośnie, terminy już na koniec marca.. Gratuluje wszystkim mamusiom i ciągle trzymam kciuki za staraczki :* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek bardzo sie ciesze ze ci sie udalo pamietam jak pisalysmy o starankach ahh jak ten czas szybko leci ty juz 27 tc za niedlugo nie tylko ty bedziesz synka dzwigala ;p buziaczki dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada111 ja tez zaczęłam 13 tc. termin mam na 14 marca. wiec jeszcze dużo czasu. brzuszka jeszcze nie widać. może trochę w dole mam mały wybrzuszenie. jeszcze nic nie przytyłam. kolejna wizytę z usg mam w następny wtorek, chciałabym już wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka. wszyscy mi mówią ze będzie chłopak ale sie okaże. jak Ty sie czujesz? bo ja to na początku ciąży to super a teraz to coraz gorzej oprócz mdłości doszły mi bóle głowy. opowiadaj jak u Ciebie przebiega ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIAST Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 ..........Warszawa gosia 34.............7...........34............ 7.09.11...........O-E AniaMyszula........8...........23............17.09.11.... .....Koszalin Katii82..............4...........29............17.09.11.. .... ..Pomorskie Ewelina.............7...........27.............23.09.11.. ......dolnyśląsk ewuś90..............3...........21...........24.09.11 ..........Żory anvers..............7...........26.......... . 25.09.11... .......Antwerpen Greczen...........17...........29...........28.09.11.... ......wielkopolska ania29.............17...........29............29.09.11... ......Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ...UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. ...........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ........5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........chłopczyk... .....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ......7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???.............3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .. .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12......synek....... ...1.........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12........??? ............3.........okolice Łodzi vixwoman.............25..........9.02.12...dziewczynka.. .1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .......???........UK klara1984.............27............???.............???.. ........10........lubelskie ada111...... .........23.........21.03.12........???............7...... ..zachodnie Maria.D83............27............???.............???... .........6.........Koszalin Słuchajcie dziewczyny!! Czy Wasi Panowie robili badanie nasienia? Jesli tak, jakie mieli wyniki, najbardziej interesuje mnie ruchliwość (ruch A i A+B)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, nie było mnie tu dwa miesiące i mogę napisać,że musiałam się zdystansować i mi się udało moja miesiączka najbliższa miesiączka powinna przyjść 19 sierpnia i wpiszcie cykl moich starań jako 15...bo tam nastąpiła pomyłka wtedy, z góry dziękuję za zmianę w tabelce dopiero tu zajrzałam , więc muszzę się wczytać co u Was i jak Wam idą starania ja już od 2,5 tygodnia w pracy i chyba dobrze mi to robi, a co do dzidzi chcę jak nie wiem co i nadal to moje marzenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIAST Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 ..........Warszawa gosia 34.............7...........34............ 7.09.11...........O-E AniaMyszula........8...........23............17.09.11.... .....Koszalin Katii82..............4...........29............17.09.11.. .... ..Pomorskie Ewelina.............7...........27.............23.09.11.. ......dolnyśląsk ewuś90..............3...........21...........24.09.11 ..........Żory anvers..............7...........26.......... . 25.09.11... .......Antwerpen Greczen...........17...........29...........28.09.11.... ......wielkopolska ania29.............17...........29............29.09.11... ......Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ...UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. ...........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ........5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........chłopczyk... .....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ......7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???.............3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .. .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12......synek....... ...1.........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12........synek............3.........okolice Łodzi vixwoman.............25..........9.02.12...dziewczynka.. .1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .......???........UK klara1984.............27............???.............???.. ........10........lubelskie ada111...... .........23.........21.03.12........???............7...... ..zachodnie Maria.D83............27............???.............???... .........6.........Koszalin A jednak chłopczyk :) Będzie Leon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie leon!!!!!!!!!!!!!!!
boże...jak można tak skrzywdzic własne dziecko...kozza opamietaj sie dopoki nie jest za poźno...to imie jest okropne ...chcesz zeby dzieci w szkole sie z niego śmiały.....lepiej wymyśl inne ...bardziej nowoczesne...te ochyda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
No cóż, ile ludzi tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci sie kurwa imię Łeon nie podoba to sie nie udzielaj nie twoje kretki nie twóje zycie nie twoje dziecko i chuj cie to onchodzi masakra jak takie bezmyslne kobiety mnie wkurzają zajmij sie swoja dupą i swoim zyciem co to jest jej s[rawa jakie bedzie nosiło imie jej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
Dziękuję Ada :) w sumie miałam to samo na myśli, ale nie potrafiłam ubrać tego w słowa :) W sumie każdy ma prawo się wypowiedzieć -bo to forum.NO, ale fakt..to nie była delikatna sugestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie leon!!!!!!!!!!!!!!!
a skad ta pewność ze jestem kobieta???a poza tym to jest wolny kraj i kazdy ma prawo wyrazic własna opinie na kazdy temat..czy to sie komu podoba czy nie...ciekawe czy ty bys tak swoje dziecko nazwala ze tak stanelas w jej obronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kozza bo po krytykowac jak sie dziecku daje na imie przeciesz to nie jej dziecko tylko twoje a takie głupie komentarze mnie rozbrajają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×