Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hej dziewczyny mam nadzieję że mogę się przyłączyć Mam 27 lat i to mój 6 cykl starań. Jak na razie żadnych sukcesów. Oprócz kwasu foliowego i magnezu nie używam żadnych ziół ani leków. Mam bardzo regularne cykle co 28 dni. Ale jak widać to też nie pomaga. Lekarz powiedział mi że jeśli nie wyjdzie mi nic do kwietnia to wyśle mnie na badania. Mam nadzieję że w najbliższym czasie się uda. W 5 cyklu stosowałam testy owulacyjne i udało mi się z mężem kochać w odpowiedni dni. 2 dni przed okresem zaczęło mnie mdlić i bardzo piersi mi spuchły czegoś takiego jeszcze nie miałam, więc zrobiłam test wyszły 2 kreski ale jedna blada. Następnego dnia powtórzyłam test i kreska była już mocniejsza. Żeby za wcześnie się nie cieszyć poczekałam do dnia okresu. No i test wyszedł negatywny, następnego dnia też negatywny. za 2 dni dostałam okres. Nie wiem co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klara, milo mi, czytalam ze czasami tak z tym testem zdarza sie , ale dlaczego tak sie dzieje to ja nie wiem moze nastepnym razem ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć klara pewnie że możesz sie przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane dziołszki 👄 nie zajrzałam wczoraj do Was bo jakoś cały dzień z moim Miśkiem :) też żadnego szału z okazji walentynek bo nie obchodzimy jakoś specjalnie ale dostałam piękne żonkile i tak wiosennie już w domu się zrobiło. Ja dla P zrobiłam kopiec kreta i się zajadał, jadł pierwszy raz ale on uwielbia banany więc byl w niebo wzięty tak więc naprawdę przez żołądek do serca. Kameleonek wie co robi tym swoim gotowaniem :P wieczorem winko ( w końcu znalazłam dobre wytrawne ) i kiczowata komedia romantyczna LIsty do Juli nawet nie najgorsza i na taki wieczór jak najbardziej :P Natomiast dziwna sprawa z moją @ ponieważ boli mnie brzuch już od dobrych kilku dni, wczoraj po tulaskach w nocy poszłam do łazienki i miałam różowy papier więc pomyślałam że to już i założyłam tampon rano już nie mierzyłam tempki ale zdziwiona jak się obudziłam że nadal mnie piersi bolą bo przy 1 dniu przestają i okazało się że na tamponie kilka śladów krwi i czysto do teraz heh więc nie wiem pewno przyjdzie w terminie ale zastanawiają mnie te bóle już od dobrego tygodnia to chyba nie normalne tak wcześnie ehhh No i z dobrych wiadomości chyba nie będę za długo bezrobotna bo prawdopodobnie od czw idę do pracy tam gdzie moja mama, kuzynka i mój P :D nasza rodzina opętała tą firmę normalnie :P Witaj Klaro :) moją rówieśniczką widzę jesteś :) możliwe że w twoim wypadku doszło do ciąży biochemicznej u każde kobiety kilka razy w życiu dochodzi do takiego zapłodnienia ale zarodek się nie zagnieżdża dlatego warto robić testy w dniu spodziewanej @ żeby uniknąć rozczarowania :) ale możesz wspomnieć o tym lekarzowi może zleci badanie poziomu hormonów i wystarczy luteina w drugiej połowie cyklu głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka czyli walentynki udane :) a co do @ to moze jednak udalo sie, i niekoniecznie za wczesnie na objawy, kazdy organizm inaczej reaguje, moze u ciebie akurat zaczely sie bardzo wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers dziękuje że wierzysz we mnie ale te bóle podbrzusza nie wróżą nic innego jak tylko małpoline :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys miala racje to zapewne uda ci sie nastepnym razem, musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam pragnacym tego tak bardzo pownno udawac sie za pierwszym razem, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to i ja bym się chciała przyłączyć :) mam 25 lat i w sumie od stycznia przytulaliśmy się bez zabezpieczenia. Starania chcieliśmy zacząć od tego cyklu ale niestety pojawiły się maleńkie przeszkody bo mam małe problemy ze stawami i będziemy musieli poczekać no chyba że w tym miesiącu okaże się że nie trzeba już się starać :) Termin @ mam tak samo jak pablinka :) na 18 lutego więc kochana jestem z Tobą :) Tak jak kilka z Was jestem po małych przejściach mój obecny mąż jest moim drugim mężem. Z pierwszym starałam się o dzidzie prawie dwa lata wiele badań dwie nie udane inseminacje co miesiąc załamka. Na koniec okazało się że mój były M w ogóle nie może mieć dzieci więc zaczął mnie zdradzać na prawo i na lewo więc się z nim rozstałam . Dobra tyle bo pewnie Was zanudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się wpiszę :) NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23.............06.03.11 .... ......SZCZECIN anvers...........3.................26.........niewiadomo. .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11......... . ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE tygrysek333....przerwa........25........18.02.11.....warmińsko-mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tygrysek Pewnie ze możesz się przylaczyć 🌼 Jak chcesz to wpisz się do tabelki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejk Ada111 myślałam że o tej porze to już tu nikogo nie ma :) już isię wpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam tygrysku i reszta dziewczyn :) Mój P jest z warmińsko mazurskiego :D zastanawiamy się właśnie nad ślubem tam ale chyba jednak wybierzemy moją wielkopolske bo na mazurach nie bardzo wiem co i jak :) a ja po wczorajszych plamieniach narazie nic tylko brzuch pobolewa , ale dobra wiadomość od dziś już idę do nowej pracy :) tak że byłam bezrobotna dwa dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) pablinka gratulacje z powodu nowej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
witam kobietki:)Mam 25 lat i planujemy z mężem dzidzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23.............06.03.11 .... ......SZCZECIN anvers...........3.................26.........niewiadomo. .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11......... . ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE tygrysek333....przerwa........25........18.02.11.....warm ińsko-mazurskie ANUSIA86.....1......................25.......30.02.11............zielona góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23.............06.03.11 .... ......SZCZECIN anvers...........3.................26.............24.02.11. .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11......... . ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE tygrysek333....przerwa........25........18.02.11.....warm ińsko-mazurskie ANUSIA86.....1......................25.......30.02.11.... ........zielona góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się wpisze NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23.............06.03.11 .... ......SZCZECIN anvers...........3.................26.........niewiadomo. .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11......... . ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE tygrysek333....przerwa........25........18.02.11.....warm ińsko-mazurskie klara1984..........6...............27.........11.03.11..........lubelskie pablinka widzę że my tu prawie najstarsze he he. Ale u Ciebie dopiero początki starań więc mam nadzieję że Tobie szybciej sie uda. Ja jak zaczynałam starania to myślałam sobie że będzie tak że chcę mieć dziecko i od razu mi się uda. Nigdy nie myślałam że będzie to takie trudne. Co może być powodem nie zagnieżdżenia się zarodka? a w ogóle to gratuluję pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23.............06.03.11 .... ......SZCZECIN anvers...........3.................26............24.02.11 .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11......... . ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE tygrysek333....przerwa........25........18.02.11.....warm ińsko-mazurskie klara1984..........6...............27.........11.03.11... .......lubelskie poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka wesele na mazurach fajna sprawa ale jak jest lato :) bo w zimie to nie polecam. Fajnie że masz tą pracę przynajmniej się czymś zajmiesz :) mnie też już boli brzuch i co coraz bardziej więc się już nie łudzę że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Pewnie każda z nas myślała,że bach i będzie dzidziuś a tu rozczarowanie...Ja dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa i mam przegrode w macicy:( Ale póki co robimy maluszka i zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tak myslalam,ze to prosta sprawa troche przyjemnosci i ciaza gotowa, czlowiek jak nie chcial to sie zabezpieczal a teraz jak chce to nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się boje że przy dłuższych staraniach zwariuje. Bo żyje się od okresu do okresu i się człowiek zastanawia czy przyjdzie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Mnie też to przeraża:(((( Ale póki co to sie nie denerwujemy. Ginekolog powiedziała mi ze jeśli przez pół roku nie zajdę w ciąże bądz będą poronienia to wtedy czeka mnie ta operacje przegrody w macicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×