Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

A wlaśnie odnośnie tych testów owu to ja nie wiem co mam o nich myśleć. Robiłam je przez 2 cykle i zawsze miałam drugą kreskę taką bladą a owulke miałam. I raz czytałam , że robić wieczorem, póżniej , że z rana. Ja robiłam wieczorem ale sama już nine wiem:/ A pogoda nastraja optymizmem i coś czuję, że wszyskie dziś będziemy ostro działąć wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam dziś tylko rosół i zaraz zabieram się za riobienie oponek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza,o a ja mam zamiar zrobić pomidórowke ale najpierw rosolek-podstawe pomidorowki :) Szykuje się powoli do wyjścia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde.. piszecie o chruście , oponkach... i dopiero tera zaskoczyłam ze jutro Tłusty Czwartek - ale jestem zakręcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też z głowy wyleciało ale od czego ma się babcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
No jutro tłusty czwartek :) chrusty juz gotowe i obiadek tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno Port Ty masz pewnie juz tam u siebie fajne ciepełko, a u nas -6 jak ide do pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, pewnie jest tutaj cieplo bo sloneczko ladnie swieci, ludzie w sweterkach chodza.. ale ja jakos dzisiaj tego nie odczuwam, zimno mi jak nie wiem, siedze przed laptopem otualna kocykiem, moje rece sa zimne jak lod nie wspominajac o stopach.. chyba mnie cos bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
u mnie jest 5 na + :) cieplutko byłyśmy z córką na spacerku to aż fajnie się spaceruje w taką pogodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też piękna pogoda. Słoneczko świeci pościel się wietrzy żeby wieczorkiem lepiej nam się ... spało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano mam - 6, maż musi drapać szyby w samochodzie a teraz jest cieplutko z 5 na + Dziewczyno P może warto sie przespacerować i trochę rozruszać, wyrzuć kocyk w kąt i zmykaj na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO, Kreyyyzolka naprawdę mam olbrzymią nadzieję, ze za 3 dni będziesz "PIERWORODNĄ" tego fotum ............. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tam u Was jest/było ze starankami w tym cyklu? Bo ja chyba sobie w łeb strzele, nie dość że suchoty to jeszcze małżonek tylko na 1 dzień przyjeżdża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzialam przez chwile na sloneczku.. ( na balkonie ) i strasznie mnie telepie.. trzese sie jak osika.. chyba sobie zrobie czegos goracego do picia i wyleze sie w wannie... mam nadzieje ze mi przejdzie... jestem niskocisnieniowcem, wiec taka temperatura to dla mnie koszmar.. odczuwam wszystko.. ehh mam lekarstwa na niskiecisnienie ale cos slabo mi pomagaja.. sole duzo i duzo pije kawy ( zalecenia lekarza ) a moje cisnienie nie przekracza 90/60..czasem jest jeszcze nizsze.. ale wyzsze nigdy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka u mnie srednio, bo w najlepsze dni się pożarłam z M :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki i nowa nietorperek :) u mnie pogoda piekna az chce sie zyc, ponad 10 stopni na plusie,slonecznie kreyyyyyzolka nie trzeba bylo zapierac sie przed zaklinaniem hihi padlo na ciebie :P jeszcze nie gratuluje ale trzymam mocne kciuki, wszystko sie jakos napewno ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety zapomnialam ze jutro tlusty czwartek, dziewczyny gdyby nie wy to nie zjadlabym jutro paczka, a zjem napewo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×