Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

anusia mi tez nie wyszlo ale moze nastepnym razem zaskocze:P 3 mam kciuki co by @ odstraszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mam pytanie czy przygotowujecie się fizycznie(chodzi o ćwiczenia) jakoś do ciąży>?? Ja narazie zaczęłam tylko ćwiczenia Kegla, ale podobno warto też rozruszać się bardziej póki maleństwa jeszcze nie ma. Co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie przygotowuje ale jedynie do zrobienia testu hihi :P a co do cwiczen to czasem po troszku cwicze, ale zadne specjalne cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceByćMamą
Hej :) Założyłam swój temat,ale dziewczyna port.mnie tu zaprosiła więc jestem. :) Ja lat 27,maz 32 pol roku po slubie,czas najwyższy zaczął się starać o dziecko. :) Troche się boje,ale trzeba to przezwycieżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ćwiczenia Kegla pomogły mojej siostrze i przyjaciółce, których cały poród(pierwszy) trwał u siostry 7h u przyjaciółki 6,5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. .........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie zuza22................rok...........23.............14.03. 11..........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa...........3/przerwa......23...........21.03.11.. . .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11..........Kosz alin< br /> anvers..................3.............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................4............29...............?? ? ..............Londyn Beata127...............2............22...............???. . ...........okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.................. ????.... ....zielona góra ChceByćMamą...........?...........27...................??...........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceByćMamą
Za chwile się zaczernie,ale zanim to coś napisze. Dzięki Ewo za przywitanie :) I wpisanie na liste staraczek,z ktorej nie ma odwrotu.Cykl starań 1,choc nie wpisujcie narazie bo u nas poprostu związku z praca męża cięzko nam sie systemacznie starac-niestety.Mieszkam w UK.Następna miesiączka wypada mi 13 marca. Kochalismy się 25 lutego w 13 dniu cyklu ( 14 tego też ale niedokonca,wiec tego S nie wliczam ),ale w związku z nieregularnym okresem,wiadomo że z owo i plodnymi dniami różnie bywa.Obliczałałam sobie według kalend.owulacyjnych i wyszło mi że kochalismy się w płodny dzień,aleeee niewiem czy w to ierzyć.Okaże się za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceByćMamą
anvs,dziękuje za przywitanie :kwiatek: dz.portugalczyka również mi miło :) Dzięki za zaproszenie i fajnie,że dopuścić brak olania hehe :) Wyżej podałam co nieco :) Ide pod prysznic zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja chce pierwsza byc hihi ale bez obaw wszystkie dziewczyny zwiaze i pociagne za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nowa kolezanke, ja tez slyszalam ze te cwiczenia pomagaja ale nie wiem czy sie zmusze do cwiczen ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak cos bede wiedziala to bedziecie wiedzialy zaraz nastepne po mezu hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle ;p Moj M stwierdzil ze poskazy sie jutro mojej mamie jaka ja jestem nie dobra ;p od kilku dni jakas deprecha mnie dopadla i tak szczerze troche go unikam bo mnie denerwuje kazdy jego gest i slowo ;p a nie chce sie klucic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową staraczkę. Ja tez dołączyłam dziś i dziewczyny przyjely mnie bardzo serdecznie. A anwers testowalas dzis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj do mojego testowania jeszcze daleko, a ty kreyyyyzolka to juz humorki pewnie masz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×